Duel Season: Winter 2021

Date
January 30
Country
Ukraine
City
Kyiv

Tournament stats

Division Number of fights Number of fighters
Mixed Steel Longsword 121 24
Mixed Steel Single Rapier 183 45

Fighters in event

NameNationalityClub
Alexey Tursky Duellatoria Alba
Illia Butusov
Danylo Ostras
Oleksandr Sukhodolskyi
Bohdan Ostroushenko Atira Ruthenia
Oleksandr Vynohradov Atira Ruthenia
Adrian Vuychik Atira Ruthenia
Bohdan Toporivskyi Atira Ruthenia
Dmytro Sapatov Atira Ruthenia
Andrii Fedosov Black Company
Tetiana Dinkievych Black Company
Oleksandr Labets Black Company
Ihor Chebenieiev Black Company
Mariia Shchelokova Black Company
Veronika Dovhal Black Company
Andrii Zheronkin Fencing Phoenix
Kateryna Hlazunova Fencing Phoenix
Ivan Boiko Fencing Phoenix
Yuliia Olkenytska Fencing Phoenix
Ivan Farafonov Fencing Phoenix
Yevhenii Kaluhin Fencing Phoenix
Oleksandra Kalashnik Guild of Duel Fencing
Oleksii Symonenko Guild of Duel Fencing
Yuliia Smoilovska Guild of Duel Fencing
Hennadii Semibratov Guild of Duel Fencing
Artem Vorobiov Guild of Duel Fencing
Ivan Suhak-Snarskyi Guild of Duel Fencing
Anastasiia Ponomarova Guild of Duel Fencing
Valentyna Sysoieva Guild of Duel Fencing
Vitalii Georgiev Guild of Duel Fencing
Irina Silman Guild of Duel Fencing
Dmytro Lisitsyn Guild of Duel Fencing
Anton Kryvko Guild of Duel Fencing
Anastasiia Krutova Guild of Duel Fencing
Vladyslav Silchenkov Guild of Duel Fencing
Oleksandr Voloshyn Guild of Duel Fencing
Egor Reznichenko Guild of Duel Fencing
Dmytro Semyhlazov Kyiv Fencing Club
Artem Bondar Lviv HEMA Club
Anton Kozeratskyi Ritter
Roman Kropivka Ritter
Olexii Bilonuchkin Ritter
Eva Kohanovska Ritter
Anastasiia Ovcharenko Ritter
Kostyantin Machykin Ritter
Petro Grynov Sharukhan
Mykhaylo Skorobogatov Sharukhan
Kostiantyn Slabko Sharukhan
Denis Shapoval Sharukhan
Vladyslav Kalashnikov Sharukhan
Pavlo Spitsa Sharukhan
Volodymir Hanzii Sharukhan
Dmytro Chernov Sharukhan
Liubov Zabolotna Sharukhan
Bohdan Boriak Troegoriye
Viacheslav Holodiuk Vostok
Maryna Fedorenko Vostok
Anton Nestorovych White Wolf

Tournaments

Mixed Steel Longsword

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool1 Anton Kryvko Artem Bondar WIN LOSS
Pool1 Bohdan Ostroushenko Dmytro Chernov DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool1 Anastasiia Krutova Anton Nestorovych DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool1 Eva Kohanovska Oleksandr Vynohradov WIN LOSS
Pool1 Anton Kryvko Bohdan Ostroushenko WIN LOSS
Pool1 Artem Bondar Dmytro Chernov LOSS WIN
Pool1 Anastasiia Krutova Oleksandr Vynohradov DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool1 Eva Kohanovska Anton Nestorovych DRAW DRAW
Pool1 Anton Kryvko Dmytro Chernov WIN LOSS
Pool1 Artem Bondar Bohdan Ostroushenko DRAW DRAW
Pool1 Eva Kohanovska Anastasiia Krutova DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool1 Oleksandr Vynohradov Anton Nestorovych DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool1 Anton Kryvko Anastasiia Krutova DRAW DRAW
Pool1 Eva Kohanovska Dmytro Chernov LOSS WIN
Pool1 Artem Bondar Anton Nestorovych WIN LOSS
Pool1 Bohdan Ostroushenko Oleksandr Vynohradov WIN LOSS
Pool1 Eva Kohanovska Anton Kryvko WIN LOSS
Pool1 Dmytro Chernov Anastasiia Krutova WIN LOSS
Pool1 Artem Bondar Oleksandr Vynohradov LOSS WIN
Pool1 Bohdan Ostroushenko Anton Nestorovych DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool1 Anton Kryvko Oleksandr Vynohradov WIN LOSS
Pool1 Eva Kohanovska Artem Bondar WIN LOSS
Pool1 Bohdan Ostroushenko Anastasiia Krutova DRAW DRAW
Pool1 Dmytro Chernov Anton Nestorovych WIN LOSS
Pool1 Artem Bondar Anastasiia Krutova WIN LOSS
Pool1 Eva Kohanovska Bohdan Ostroushenko LOSS WIN
Pool1 Anton Kryvko Anton Nestorovych WIN LOSS
Pool1 Dmytro Chernov Oleksandr Vynohradov DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool2 Ihor Chebenieiev Adrian Vuychik WIN LOSS
Pool2 Denis Shapoval Vladyslav Silchenkov WIN LOSS
Pool2 Vladyslav Silchenkov Dmytro Sapatov LOSS WIN
Pool2 Roman Kropivka Liubov Zabolotna WIN LOSS
Pool2 Pavlo Spitsa Ihor Chebenieiev LOSS WIN
Pool2 Adrian Vuychik Vladyslav Silchenkov WIN LOSS
Pool2 Denis Shapoval Dmytro Sapatov WIN LOSS
Pool2 Liubov Zabolotna Vladyslav Silchenkov LOSS WIN
Pool2 Roman Kropivka Pavlo Spitsa WIN LOSS
Pool2 Ihor Chebenieiev Vladyslav Silchenkov WIN LOSS
Pool2 Denis Shapoval Adrian Vuychik WIN LOSS
Pool2 Liubov Zabolotna Dmytro Sapatov DRAW DRAW
Pool2 Roman Kropivka Vladyslav Silchenkov WIN LOSS
Pool2 Pavlo Spitsa Vladyslav Silchenkov LOSS WIN
Pool2 Ihor Chebenieiev Denis Shapoval LOSS WIN
Pool2 Adrian Vuychik Dmytro Sapatov WIN LOSS
Pool2 Pavlo Spitsa Liubov Zabolotna WIN LOSS
Pool2 Roman Kropivka Ihor Chebenieiev LOSS WIN
Pool2 Denis Shapoval Liubov Zabolotna WIN LOSS
Pool2 Pavlo Spitsa Adrian Vuychik LOSS WIN
Pool2 Vladyslav Silchenkov Dmytro Sapatov LOSS WIN
Pool2 Roman Kropivka Denis Shapoval WIN LOSS
Pool2 Liubov Zabolotna Adrian Vuychik LOSS WIN
Pool2 Pavlo Spitsa Dmytro Sapatov LOSS WIN
Pool2 Ihor Chebenieiev Liubov Zabolotna WIN LOSS
Pool2 Roman Kropivka Adrian Vuychik WIN LOSS
Pool2 Ihor Chebenieiev Dmytro Sapatov WIN LOSS
Pool2 Pavlo Spitsa Denis Shapoval LOSS WIN
Pool2 Roman Kropivka Dmytro Sapatov WIN LOSS
Pool2 Kostyantin Machykin Oleksandr Voloshyn WIN LOSS
Pool2 Petro Grynov Bohdan Toporivskyi WIN LOSS
Pool2 Anton Kozeratskyi Yevhenii Kaluhin LOSS WIN
Pool2 Dmytro Semyhlazov Egor Reznichenko WIN LOSS
Pool2 Kostyantin Machykin Bohdan Toporivskyi WIN LOSS
Pool2 Petro Grynov Oleksandr Voloshyn LOSS WIN
Pool2 Dmytro Semyhlazov Anton Kozeratskyi WIN LOSS
Pool2 Yevhenii Kaluhin Egor Reznichenko LOSS WIN
Pool2 Kostyantin Machykin Petro Grynov WIN LOSS
Pool2 Oleksandr Voloshyn Bohdan Toporivskyi WIN LOSS
Pool2 Anton Kozeratskyi Egor Reznichenko LOSS WIN
Pool2 Dmytro Semyhlazov Yevhenii Kaluhin WIN LOSS
Pool2 Kostyantin Machykin Anton Kozeratskyi WIN LOSS
Pool2 Petro Grynov Egor Reznichenko LOSS WIN
Pool2 Oleksandr Voloshyn Yevhenii Kaluhin WIN LOSS
Pool2 Dmytro Semyhlazov Bohdan Toporivskyi WIN LOSS
Pool2 Kostyantin Machykin Egor Reznichenko WIN LOSS
Pool2 Petro Grynov Anton Kozeratskyi WIN LOSS
Pool2 Dmytro Semyhlazov Oleksandr Voloshyn WIN LOSS
Pool2 Bohdan Toporivskyi Yevhenii Kaluhin WIN LOSS
Pool2 Kostyantin Machykin Dmytro Semyhlazov DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool2 Oleksandr Voloshyn Egor Reznichenko WIN LOSS
Pool2 Anton Kozeratskyi Bohdan Toporivskyi LOSS WIN
Pool2 Petro Grynov Yevhenii Kaluhin WIN LOSS
Pool2 Anton Kozeratskyi Oleksandr Voloshyn LOSS WIN
Pool2 Bohdan Toporivskyi Egor Reznichenko WIN LOSS
Pool2 Kostyantin Machykin Yevhenii Kaluhin WIN LOSS
Pool2 Dmytro Semyhlazov Petro Grynov LOSS WIN
Semi-final Pool 1 Kostyantin Machykin Anton Kryvko WIN LOSS
Semi-final Pool 1 Roman Kropivka Adrian Vuychik WIN LOSS
Semi-final Pool 1 Dmytro Semyhlazov Petro Grynov WIN LOSS
Semi-final Pool 1 Roman Kropivka Anton Kryvko WIN LOSS
Semi-final Pool 1 Kostyantin Machykin Adrian Vuychik WIN LOSS
Semi-final Pool 1 Dmytro Semyhlazov Anton Kryvko DRAW DRAW
Semi-final Pool 1 Roman Kropivka Petro Grynov LOSS WIN
Semi-final Pool 1 Kostyantin Machykin Dmytro Semyhlazov WIN LOSS
Semi-final Pool 1 Anton Kryvko Adrian Vuychik WIN LOSS
Semi-final Pool 1 Kostyantin Machykin Petro Grynov WIN LOSS
Semi-final Pool 1 Roman Kropivka Dmytro Semyhlazov DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Semi-final Pool 1 Petro Grynov Adrian Vuychik WIN LOSS
Semi-final Pool 1 Roman Kropivka Kostyantin Machykin DRAW DRAW
Semi-final Pool 1 Petro Grynov Anton Kryvko LOSS WIN
Semi-final Pool 1 Dmytro Semyhlazov Adrian Vuychik WIN LOSS
Semi-final Pool 2 Ihor Chebenieiev Dmytro Chernov WIN LOSS
Semi-final Pool 2 Eva Kohanovska Oleksandr Voloshyn LOSS WIN
Semi-final Pool 2 Denis Shapoval Bohdan Ostroushenko LOSS WIN
Semi-final Pool 2 Ihor Chebenieiev Oleksandr Voloshyn WIN LOSS
Semi-final Pool 2 Eva Kohanovska Dmytro Chernov WIN LOSS
Semi-final Pool 2 Ihor Chebenieiev Bohdan Ostroushenko WIN LOSS
Semi-final Pool 2 Denis Shapoval Oleksandr Voloshyn LOSS WIN
Semi-final Pool 2 Bohdan Ostroushenko Dmytro Chernov WIN LOSS
Semi-final Pool 2 Ihor Chebenieiev Eva Kohanovska DRAW DRAW
Semi-final Pool 2 Denis Shapoval Dmytro Chernov WIN LOSS
Semi-final Pool 2 Bohdan Ostroushenko Oleksandr Voloshyn WIN LOSS
Semi-final Pool 2 Eva Kohanovska Denis Shapoval LOSS WIN
Semi-final Pool 2 Dmytro Chernov Oleksandr Voloshyn LOSS WIN
Semi-final Pool 2 Ihor Chebenieiev Denis Shapoval WIN LOSS
Semi-final Pool 2 Eva Kohanovska Bohdan Ostroushenko WIN LOSS
Finals Ihor Chebenieiev Bohdan Ostroushenko WIN LOSS
Finals Roman Kropivka Kostyantin Machykin LOSS WIN
Finals Kostyantin Machykin Bohdan Ostroushenko WIN LOSS
Finals Roman Kropivka Ihor Chebenieiev LOSS WIN
Finals Roman Kropivka Bohdan Ostroushenko WIN LOSS
Finals Ihor Chebenieiev Kostyantin Machykin LOSS WIN

Mixed Steel Single Rapier

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool1 Artem Vorobiov Oleksandr Labets WIN LOSS
Pool1 Volodymir Hanzii Roman Kropivka WIN LOSS
Pool1 Tetiana Dinkievych Anastasiia Ponomarova WIN LOSS
Pool1 Yuliia Olkenytska Anton Nestorovych LOSS WIN
Pool1 Artem Vorobiov Volodymir Hanzii DRAW DRAW
Pool1 Oleksandr Labets Roman Kropivka WIN LOSS
Pool1 Tetiana Dinkievych Yuliia Olkenytska LOSS WIN
Pool1 Anastasiia Ponomarova Anton Nestorovych WIN LOSS
Pool1 Artem Vorobiov Roman Kropivka WIN LOSS
Pool1 Volodymir Hanzii Oleksandr Labets LOSS WIN
Pool1 Tetiana Dinkievych Anton Nestorovych WIN LOSS
Pool1 Yuliia Olkenytska Anastasiia Ponomarova LOSS WIN
Pool1 Artem Vorobiov Tetiana Dinkievych WIN LOSS
Pool1 Roman Kropivka Anton Nestorovych WIN LOSS
Pool1 Oleksandr Labets Anastasiia Ponomarova WIN LOSS
Pool1 Volodymir Hanzii Yuliia Olkenytska WIN LOSS
Pool1 Artem Vorobiov Anton Nestorovych WIN LOSS
Pool1 Tetiana Dinkievych Roman Kropivka WIN LOSS
Pool1 Yuliia Olkenytska Oleksandr Labets LOSS WIN
Pool1 Volodymir Hanzii Anastasiia Ponomarova WIN LOSS
Pool1 Artem Vorobiov Yuliia Olkenytska WIN LOSS
Pool1 Oleksandr Labets Anton Nestorovych WIN LOSS
Pool1 Volodymir Hanzii Tetiana Dinkievych WIN LOSS
Pool1 Roman Kropivka Anastasiia Ponomarova WIN LOSS
Pool1 Tetiana Dinkievych Oleksandr Labets LOSS WIN
Pool1 Volodymir Hanzii Anton Nestorovych WIN LOSS
Pool1 Artem Vorobiov Anastasiia Ponomarova WIN LOSS
Pool1 Yuliia Olkenytska Roman Kropivka LOSS WIN
Pool2 Ivan Suhak-Snarskyi Viacheslav Holodiuk WIN LOSS
Pool2 Olexii Bilonuchkin Mariia Shchelokova WIN LOSS
Pool2 Valentyna Sysoieva Ivan Boiko WIN LOSS
Pool2 Ivan Suhak-Snarskyi Olexii Bilonuchkin WIN LOSS
Pool2 Viacheslav Holodiuk Mariia Shchelokova WIN LOSS
Pool2 Valentyna Sysoieva Pavlo Spitsa WIN LOSS
Pool2 Ivan Suhak-Snarskyi Mariia Shchelokova WIN LOSS
Pool2 Viacheslav Holodiuk Olexii Bilonuchkin DRAW DRAW
Pool2 Ivan Boiko Pavlo Spitsa LOSS WIN
Pool2 Ivan Suhak-Snarskyi Valentyna Sysoieva LOSS WIN
Pool2 Viacheslav Holodiuk Ivan Boiko WIN LOSS
Pool2 Olexii Bilonuchkin Pavlo Spitsa DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool2 Mariia Shchelokova Valentyna Sysoieva LOSS WIN
Pool2 Viacheslav Holodiuk Pavlo Spitsa WIN LOSS
Pool2 Olexii Bilonuchkin Ivan Boiko WIN LOSS
Pool2 Ivan Suhak-Snarskyi Pavlo Spitsa WIN LOSS
Pool2 Olexii Bilonuchkin Valentyna Sysoieva LOSS WIN
Pool2 Mariia Shchelokova Ivan Boiko WIN LOSS
Pool2 Viacheslav Holodiuk Valentyna Sysoieva WIN LOSS
Pool2 Ivan Suhak-Snarskyi Ivan Boiko WIN LOSS
Pool2 Mariia Shchelokova Pavlo Spitsa WIN LOSS
Pool3 Ihor Chebenieiev Vitalii Georgiev WIN LOSS
Pool3 Alexey Tursky Vladyslav Kalashnikov DRAW DRAW
Pool3 Eva Kohanovska Yuliia Smoilovska WIN LOSS
Pool3 Andrii Zheronkin Denis Shapoval LOSS WIN
Pool3 Alexey Tursky Ihor Chebenieiev LOSS WIN
Pool3 Vitalii Georgiev Vladyslav Kalashnikov DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool3 Eva Kohanovska Andrii Zheronkin WIN LOSS
Pool3 Yuliia Smoilovska Denis Shapoval LOSS WIN
Pool3 Ihor Chebenieiev Vladyslav Kalashnikov WIN LOSS
Pool3 Alexey Tursky Vitalii Georgiev WIN LOSS
Pool3 Eva Kohanovska Denis Shapoval LOSS WIN
Pool3 Yuliia Smoilovska Andrii Zheronkin WIN LOSS
Pool3 Ihor Chebenieiev Eva Kohanovska DRAW DRAW
Pool3 Vladyslav Kalashnikov Denis Shapoval LOSS WIN
Pool3 Vitalii Georgiev Yuliia Smoilovska WIN LOSS
Pool3 Alexey Tursky Andrii Zheronkin WIN LOSS
Pool3 Ihor Chebenieiev Denis Shapoval WIN LOSS
Pool3 Vladyslav Kalashnikov Eva Kohanovska WIN LOSS
Pool3 Vitalii Georgiev Andrii Zheronkin WIN LOSS
Pool3 Alexey Tursky Yuliia Smoilovska WIN LOSS
Pool3 Ihor Chebenieiev Andrii Zheronkin WIN LOSS
Pool3 Vitalii Georgiev Denis Shapoval LOSS WIN
Pool3 Alexey Tursky Eva Kohanovska WIN LOSS
Pool3 Vladyslav Kalashnikov Yuliia Smoilovska WIN LOSS
Pool3 Vitalii Georgiev Eva Kohanovska DRAW DRAW
Pool3 Alexey Tursky Denis Shapoval LOSS WIN
Pool3 Ihor Chebenieiev Yuliia Smoilovska WIN LOSS
Pool3 Vladyslav Kalashnikov Andrii Zheronkin WIN LOSS
Pool4 Kostyantin Machykin Kostiantyn Slabko WIN LOSS
Pool4 Hennadii Semibratov Veronika Dovhal DRAW DRAW
Pool4 Maryna Fedorenko Anastasiia Ovcharenko WIN LOSS
Pool4 Illia Butusov Oleksii Symonenko WIN LOSS
Pool4 Kostyantin Machykin Hennadii Semibratov WIN LOSS
Pool4 Kostiantyn Slabko Veronika Dovhal DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool4 Maryna Fedorenko Illia Butusov WIN LOSS
Pool4 Anastasiia Ovcharenko Oleksii Symonenko LOSS WIN
Pool4 Kostyantin Machykin Veronika Dovhal WIN LOSS
Pool4 Kostiantyn Slabko Hennadii Semibratov WIN LOSS
Pool4 Maryna Fedorenko Oleksii Symonenko LOSS WIN
Pool4 Anastasiia Ovcharenko Illia Butusov LOSS WIN
Pool4 Kostyantin Machykin Maryna Fedorenko WIN LOSS
Pool4 Veronika Dovhal Oleksii Symonenko LOSS WIN
Pool4 Kostiantyn Slabko Anastasiia Ovcharenko WIN LOSS
Pool4 Hennadii Semibratov Illia Butusov WIN LOSS
Pool4 Kostyantin Machykin Oleksii Symonenko WIN LOSS
Pool4 Veronika Dovhal Maryna Fedorenko DRAW DRAW
Pool4 Kostiantyn Slabko Illia Butusov WIN LOSS
Pool4 Hennadii Semibratov Anastasiia Ovcharenko WIN LOSS
Pool4 Kostyantin Machykin Illia Butusov WIN LOSS
Pool4 Kostiantyn Slabko Oleksii Symonenko WIN LOSS
Pool4 Hennadii Semibratov Maryna Fedorenko WIN LOSS
Pool4 Veronika Dovhal Anastasiia Ovcharenko WIN LOSS
Pool4 Kostiantyn Slabko Maryna Fedorenko WIN LOSS
Pool4 Hennadii Semibratov Oleksii Symonenko WIN LOSS
Pool4 Kostyantin Machykin Anastasiia Ovcharenko WIN LOSS
Pool4 Veronika Dovhal Illia Butusov WIN LOSS
Pool5 Mykhaylo Skorobogatov Kateryna Hlazunova WIN LOSS
Pool5 Oleksandra Kalashnik Dmytro Semyhlazov LOSS WIN
Pool5 Petro Grynov Danylo Ostras DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool5 Kateryna Hlazunova Dmytro Lisitsyn LOSS WIN
Pool5 Oleksandra Kalashnik Petro Grynov LOSS WIN
Pool5 Dmytro Semyhlazov Danylo Ostras WIN LOSS
Pool5 Mykhaylo Skorobogatov Dmytro Lisitsyn LOSS WIN
Pool5 Oleksandra Kalashnik Danylo Ostras WIN LOSS
Pool5 Dmytro Semyhlazov Petro Grynov WIN LOSS
Pool5 Kateryna Hlazunova Danylo Ostras DRAW DRAW
Pool5 Dmytro Semyhlazov Dmytro Lisitsyn LOSS WIN
Pool5 Mykhaylo Skorobogatov Petro Grynov WIN LOSS
Pool5 Kateryna Hlazunova Oleksandra Kalashnik DRAW DRAW
Pool5 Petro Grynov Dmytro Lisitsyn LOSS WIN
Pool5 Mykhaylo Skorobogatov Dmytro Semyhlazov LOSS WIN
Pool5 Danylo Ostras Dmytro Lisitsyn LOSS WIN
Pool5 Mykhaylo Skorobogatov Oleksandra Kalashnik DRAW DRAW
Pool5 Kateryna Hlazunova Dmytro Semyhlazov LOSS WIN
Pool5 Oleksandra Kalashnik Dmytro Lisitsyn LOSS WIN
Pool5 Mykhaylo Skorobogatov Danylo Ostras WIN LOSS
Pool5 Kateryna Hlazunova Petro Grynov LOSS WIN
Pool6 Bohdan Boriak Ivan Farafonov DRAW DRAW
Pool6 Andrii Fedosov Irina Silman DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool6 Liubov Zabolotna Oleksandr Sukhodolskyi WIN LOSS
Pool6 Bohdan Boriak Anton Kozeratskyi LOSS WIN
Pool6 Ivan Farafonov Andrii Fedosov WIN LOSS
Pool6 Irina Silman Liubov Zabolotna LOSS WIN
Pool6 Oleksandr Sukhodolskyi Anton Kozeratskyi LOSS WIN
Pool6 Bohdan Boriak Andrii Fedosov DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool6 Ivan Farafonov Irina Silman WIN LOSS
Pool6 Liubov Zabolotna Anton Kozeratskyi LOSS WIN
Pool6 Bohdan Boriak Oleksandr Sukhodolskyi WIN LOSS
Pool6 Andrii Fedosov Liubov Zabolotna LOSS WIN
Pool6 Ivan Farafonov Anton Kozeratskyi LOSS WIN
Pool6 Irina Silman Oleksandr Sukhodolskyi LOSS WIN
Pool6 Bohdan Boriak Liubov Zabolotna WIN LOSS
Pool6 Andrii Fedosov Anton Kozeratskyi LOSS WIN
Pool6 Ivan Farafonov Oleksandr Sukhodolskyi WIN LOSS
Pool6 Bohdan Boriak Irina Silman WIN LOSS
Pool6 Ivan Farafonov Liubov Zabolotna WIN LOSS
Pool6 Andrii Fedosov Oleksandr Sukhodolskyi WIN LOSS
Pool6 Irina Silman Anton Kozeratskyi LOSS WIN
Semi-final Pool 1 Artem Vorobiov Ihor Chebenieiev LOSS WIN
Semi-final Pool 1 Valentyna Sysoieva Anton Kozeratskyi WIN LOSS
Semi-final Pool 1 Alexey Tursky Kostiantyn Slabko LOSS WIN
Semi-final Pool 1 Valentyna Sysoieva Ihor Chebenieiev LOSS WIN
Semi-final Pool 1 Artem Vorobiov Anton Kozeratskyi WIN LOSS
Semi-final Pool 1 Ihor Chebenieiev Kostiantyn Slabko WIN LOSS
Semi-final Pool 1 Alexey Tursky Valentyna Sysoieva WIN LOSS
Semi-final Pool 1 Artem Vorobiov Kostiantyn Slabko DRAW DRAW
Semi-final Pool 1 Ihor Chebenieiev Anton Kozeratskyi WIN LOSS
Semi-final Pool 1 Alexey Tursky Artem Vorobiov LOSS WIN
Semi-final Pool 1 Valentyna Sysoieva Kostiantyn Slabko LOSS WIN
Semi-final Pool 1 Alexey Tursky Anton Kozeratskyi WIN LOSS
Semi-final Pool 1 Artem Vorobiov Valentyna Sysoieva WIN LOSS
Semi-final Pool 1 Alexey Tursky Ihor Chebenieiev LOSS WIN
Semi-final Pool 1 Kostiantyn Slabko Anton Kozeratskyi WIN LOSS
Semi-final Pool 2 Ivan Suhak-Snarskyi Ivan Farafonov WIN LOSS
Semi-final Pool 2 Oleksandr Labets Kostyantin Machykin LOSS WIN
Semi-final Pool 2 Dmytro Semyhlazov Dmytro Lisitsyn WIN LOSS
Semi-final Pool 2 Ivan Suhak-Snarskyi Kostyantin Machykin LOSS WIN
Semi-final Pool 2 Oleksandr Labets Ivan Farafonov DRAW DRAW
Semi-final Pool 2 Ivan Suhak-Snarskyi Dmytro Semyhlazov WIN LOSS
Semi-final Pool 2 Kostyantin Machykin Dmytro Lisitsyn WIN LOSS
Semi-final Pool 2 Dmytro Semyhlazov Ivan Farafonov LOSS WIN
Semi-final Pool 2 Ivan Suhak-Snarskyi Oleksandr Labets WIN LOSS
Semi-final Pool 2 Dmytro Lisitsyn Ivan Farafonov WIN LOSS
Semi-final Pool 2 Kostyantin Machykin Dmytro Semyhlazov DRAW DRAW
Semi-final Pool 2 Oleksandr Labets Dmytro Lisitsyn LOSS WIN
Semi-final Pool 2 Kostyantin Machykin Ivan Farafonov WIN LOSS
Semi-final Pool 2 Ivan Suhak-Snarskyi Dmytro Lisitsyn WIN LOSS
Semi-final Pool 2 Oleksandr Labets Dmytro Semyhlazov LOSS WIN
Finals Ivan Suhak-Snarskyi Kostyantin Machykin WIN LOSS
Finals Artem Vorobiov Ihor Chebenieiev LOSS WIN
Finals Ivan Suhak-Snarskyi Ihor Chebenieiev LOSS WIN
Finals Artem Vorobiov Kostyantin Machykin LOSS WIN
Finals Ivan Suhak-Snarskyi Artem Vorobiov WIN LOSS
Finals Ihor Chebenieiev Kostyantin Machykin LOSS WIN