Nederlandse HEMA Kampioenschappen 2019: Evenement 2

Date
April 13
Country
Netherlands
State
Zuid-Holland
City
Oegstgeest

Tournament stats

Division Number of fights Number of fighters
Mixed Steel Longsword 44 17
Mixed Steel Longsword 37 15
Women's Steel Longsword 14 5
Mixed Steel Sabre 48 20

Fighters in event

NameNationalityClub
Quirijn Boeren De Academie voor Middeleeuwse Europese Krijgskunsten
Arnd Koster Historisch Vrijvechten Nederland
Cor van Haastregt Historisch Vrijvechten Nederland
Quincy Chin-Chan-Sen Historisch Vrijvechten Nederland
Jos Baars Zwaard & Steen
Thomas Batenburg De Academie voor Middeleeuwse Europese Krijgskunsten
Tosca Beuming De Zwaardkring
Cynthia Kop De Zwaardkring
Jerze de Reus De Zwaardkring
Sjaak Thijssen De Zwaardkring
Matthys Kool Historisch Vrijvechten Nederland
Oskar ter Mors Historisch Vrijvechten Nederland
Bart Jongsma Historisch Vrijvechten Nederland
Martin de Jong Historisch Vrijvechten Nederland
Stefan Brunner Historisch Vrijvechten Nederland
Henric Jansen Historisch Vrijvechten Nederland
Joost Rutger Meijering Historisch Vrijvechten Nederland
Siegfried Daal Historisch Vrijvechten Nederland
Tom Jacobs Historisch Vrijvechten Nederland
Ashley Wrede Historisch Vrijvechten Nederland
Pim Baeten Historisch Vrijvechten Nederland
Imke Smeets Historisch Vrijvechten Nederland
Mart van den Burg Historisch Vrijvechten Nederland
Tim Beerens Historisch Vrijvechten Nederland
Ronin De Rooy Historisch Vrijvechten Nederland
Jasper Boelsma HSSV Ludolph Van Ceulen
Tamir Jaafar HSSV Ludolph Van Ceulen
Matthijs Pals MARS
Majken Roelfszema MARS
Merijn Spiro Zwaard & Steen
Luc van Beek Zwaard & Steen
Ramon Lippmann Zwaard & Steen
Arjan Elburg Zwaard & Steen
Izabele Aparecida Saorin Zwaard & Steen
Alexey Rodriguez Blanter Zwaard & Steen
Eline Spek Zwaard & Steen
Robert Kraaijeveld Zwaard & Steen
Engelbert Spronk Zwaard & Steen
Jan-Chris Plaggemars Zwaard & Steen
Sandra Belder Zwaard & Steen
Arto Fama Zwaard & Steen
Michel Rensen Zwaard & Steen
Maciej Jakub Kubik Historisch Vrijvechten Nederland

Tournaments

Mixed Steel Longsword

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool 4 Alexey Rodriguez Blanter Cor van Haastregt WIN LOSS
Pool 4 Tim Beerens Thomas Batenburg WIN LOSS
Pool 4 Tom Jacobs Cor van Haastregt WIN LOSS
Pool 4 Alexey Rodriguez Blanter Thomas Batenburg WIN LOSS
Pool 4 Tim Beerens Tom Jacobs WIN LOSS
Pool 4 Thomas Batenburg Cor van Haastregt WIN LOSS
Pool 4 Tom Jacobs Alexey Rodriguez Blanter LOSS WIN
Pool 4 Tim Beerens Cor van Haastregt WIN LOSS
Pool 4 Tom Jacobs Thomas Batenburg WIN LOSS
Pool 4 Tim Beerens Alexey Rodriguez Blanter WIN LOSS
Pool 1 Merijn Spiro Quirijn Boeren WIN LOSS
Pool 1 Arjan Elburg Mart van den Burg LOSS WIN
Pool 1 Mart van den Burg Merijn Spiro DRAW DRAW
Pool 1 Arjan Elburg Quirijn Boeren LOSS WIN
Pool 1 Mart van den Burg Quirijn Boeren WIN LOSS
Pool 1 Arjan Elburg Merijn Spiro LOSS WIN
Pool 2 Matthijs Pals Ronin De Rooy LOSS WIN
Pool 2 Luc van Beek Arnd Koster LOSS WIN
Pool 2 Matthijs Pals Arnd Koster WIN LOSS
Pool 2 Luc van Beek Ronin De Rooy LOSS WIN
Pool 2 Ronin De Rooy Arnd Koster WIN LOSS
Pool 2 Matthijs Pals Luc van Beek LOSS WIN
Pool 3 Robert Kraaijeveld Ramon Lippmann WIN LOSS
Pool 3 Maciej Jakub Kubik Sjaak Thijssen WIN LOSS
Pool 3 Robert Kraaijeveld Sjaak Thijssen WIN LOSS
Pool 3 Maciej Jakub Kubik Ramon Lippmann WIN LOSS
Pool 3 Ramon Lippmann Sjaak Thijssen WIN LOSS
Pool 3 Robert Kraaijeveld Maciej Jakub Kubik LOSS WIN
Eighthfinal 1 Maciej Jakub Kubik Cor van Haastregt WIN LOSS
Eighthfinal 2 Tom Jacobs Luc van Beek WIN LOSS
Eighthfinal 3 Merijn Spiro Arnd Koster WIN LOSS
Eighthfinal 4 Ramon Lippmann Mart van den Burg LOSS WIN
Eighthfinal 5 Ronin De Rooy Thomas Batenburg WIN LOSS
Eighthfinal 6 Matthijs Pals Alexey Rodriguez Blanter LOSS WIN
Eighthfinal 7 Robert Kraaijeveld Quirijn Boeren WIN LOSS
Eighthfinal 8 Tim Beerens Arjan Elburg WIN LOSS
Quarterfinal 1 Maciej Jakub Kubik Tom Jacobs WIN LOSS
Quarterfinal 2 Mart van den Burg Merijn Spiro WIN LOSS
Quarterfinal 3 Alexey Rodriguez Blanter Ronin De Rooy LOSS WIN
Quarterfinal 4 Robert Kraaijeveld Tim Beerens LOSS WIN
Semifinal 1 Maciej Jakub Kubik Mart van den Burg WIN LOSS
Semifinal 2 Tim Beerens Ronin De Rooy WIN LOSS
Final Maciej Jakub Kubik Tim Beerens WIN LOSS
Third place Mart van den Burg Ronin De Rooy LOSS WIN

Mixed Steel Longsword

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool 1 Oskar ter Mors Joost Rutger Meijering LOSS WIN
Pool 1 Michel Rensen Oskar ter Mors WIN LOSS
Pool 1 Michel Rensen Joost Rutger Meijering WIN LOSS
Pool 4 Jan-Chris Plaggemars Henric Jansen LOSS WIN
Pool 4 Arto Fama Eline Spek WIN LOSS
Pool 4 Henric Jansen Eline Spek WIN LOSS
Pool 4 Arto Fama Jan-Chris Plaggemars WIN LOSS
Pool 4 Jan-Chris Plaggemars Eline Spek WIN LOSS
Pool 4 Arto Fama Henric Jansen WIN LOSS
Pool 3 Majken Roelfszema Stefan Brunner DRAW DRAW
Pool 3 Engelbert Spronk Izabele Aparecida Saorin WIN LOSS
Pool 3 Majken Roelfszema Pim Baeten DRAW DRAW
Pool 3 Stefan Brunner Izabele Aparecida Saorin WIN LOSS
Pool 3 Engelbert Spronk Pim Baeten WIN LOSS
Pool 3 Majken Roelfszema Izabele Aparecida Saorin LOSS WIN
Pool 3 Stefan Brunner Pim Baeten WIN LOSS
Pool 3 Majken Roelfszema Engelbert Spronk LOSS WIN
Pool 3 Izabele Aparecida Saorin Pim Baeten LOSS WIN
Pool 3 Engelbert Spronk Stefan Brunner WIN LOSS
Pool 2 Bart Jongsma Jerze de Reus DRAW DRAW
Pool 2 Jos Baars Jerze de Reus WIN LOSS
Pool 2 Bart Jongsma Jos Baars WIN LOSS
Eighthfinal 2 Joost Rutger Meijering Pim Baeten WIN LOSS
Eighthfinal 3 Henric Jansen Izabele Aparecida Saorin WIN LOSS
Eighthfinal 4 Majken Roelfszema Bart Jongsma LOSS WIN
Eighthfinal 5 Arto Fama Oskar ter Mors WIN LOSS
Eighthfinal 6 Stefan Brunner Jerze de Reus WIN LOSS
Eighthfinal 7 Jan-Chris Plaggemars Jos Baars LOSS WIN
Eighthfinal 8 Michel Rensen Eline Spek WIN LOSS
Quarterfinal 1 Engelbert Spronk Joost Rutger Meijering WIN LOSS
Quarterfinal 2 Bart Jongsma Henric Jansen LOSS WIN
Quarterfinal 3 Arto Fama Stefan Brunner WIN LOSS
Quarterfinal 4 Michel Rensen Jos Baars WIN LOSS
Semifinal 1 Engelbert Spronk Henric Jansen LOSS WIN
Semifinal 2 Arto Fama Michel Rensen LOSS WIN
Final Michel Rensen Henric Jansen WIN LOSS
Third place Arto Fama Engelbert Spronk WIN LOSS

Women's Steel Longsword

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool 1 Cynthia Kop Imke Smeets WIN LOSS
Pool 1 Sandra Belder Tosca Beuming LOSS WIN
Pool 1 Ashley Wrede Imke Smeets LOSS WIN
Pool 1 Sandra Belder Cynthia Kop WIN LOSS
Pool 1 Tosca Beuming Ashley Wrede WIN LOSS
Pool 1 Sandra Belder Imke Smeets WIN LOSS
Pool 1 Cynthia Kop Ashley Wrede DRAW DRAW
Pool 1 Tosca Beuming Imke Smeets WIN LOSS
Pool 1 Sandra Belder Ashley Wrede DRAW DRAW
Pool 1 Tosca Beuming Cynthia Kop WIN LOSS
Semifinal 1 Tosca Beuming Ashley Wrede WIN LOSS
Semifinal 2 Sandra Belder Cynthia Kop WIN LOSS
Final Sandra Belder Tosca Beuming LOSS WIN
Third place Cynthia Kop Ashley Wrede WIN LOSS

Mixed Steel Sabre

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool 2 Michel Rensen Mart van den Burg LOSS WIN
Pool 2 Bart Jongsma Stefan Brunner WIN LOSS
Pool 2 Imke Smeets Mart van den Burg LOSS WIN
Pool 2 Michel Rensen Stefan Brunner WIN LOSS
Pool 2 Bart Jongsma Imke Smeets WIN LOSS
Pool 2 Stefan Brunner Mart van den Burg LOSS WIN
Pool 2 Michel Rensen Imke Smeets WIN LOSS
Pool 2 Bart Jongsma Mart van den Burg LOSS WIN
Pool 2 Stefan Brunner Imke Smeets WIN LOSS
Pool 2 Michel Rensen Bart Jongsma LOSS WIN
Pool 4 Arto Fama Sjaak Thijssen WIN LOSS
Pool 4 Matthys Kool Martin de Jong WIN LOSS
Pool 4 Ashley Wrede Sjaak Thijssen WIN LOSS
Pool 4 Arto Fama Martin de Jong LOSS WIN
Pool 4 Matthys Kool Ashley Wrede WIN LOSS
Pool 4 Martin de Jong Sjaak Thijssen WIN LOSS
Pool 4 Arto Fama Ashley Wrede WIN LOSS
Pool 4 Matthys Kool Sjaak Thijssen WIN LOSS
Pool 4 Martin de Jong Ashley Wrede LOSS WIN
Pool 4 Matthys Kool Arto Fama WIN LOSS
Pool 3 Tim Beerens Thomas Batenburg WIN LOSS
Pool 3 Henric Jansen Siegfried Daal WIN LOSS
Pool 3 Jasper Boelsma Thomas Batenburg WIN LOSS
Pool 3 Tim Beerens Siegfried Daal DRAW DRAW
Pool 3 Henric Jansen Jasper Boelsma WIN LOSS
Pool 3 Siegfried Daal Thomas Batenburg WIN LOSS
Pool 3 Jasper Boelsma Tim Beerens DRAW DRAW
Pool 3 Henric Jansen Thomas Batenburg WIN LOSS
Pool 3 Jasper Boelsma Siegfried Daal LOSS WIN
Pool 3 Henric Jansen Tim Beerens WIN LOSS
Pool 1 Jerze de Reus Joost Rutger Meijering WIN LOSS
Pool 1 Oskar ter Mors Quincy Chin-Chan-Sen DRAW DRAW
Pool 1 Jerze de Reus Tamir Jaafar DRAW DRAW
Pool 1 Joost Rutger Meijering Quincy Chin-Chan-Sen WIN LOSS
Pool 1 Oskar ter Mors Tamir Jaafar WIN LOSS
Pool 1 Jerze de Reus Quincy Chin-Chan-Sen WIN LOSS
Pool 1 Joost Rutger Meijering Tamir Jaafar WIN LOSS
Pool 1 Oskar ter Mors Jerze de Reus WIN LOSS
Pool 1 Tamir Jaafar Quincy Chin-Chan-Sen WIN LOSS
Pool 1 Oskar ter Mors Joost Rutger Meijering WIN LOSS
Quarterfinal 1 Matthys Kool Michel Rensen WIN LOSS
Quarterfinal 2 Oskar ter Mors Siegfried Daal WIN LOSS
Quarterfinal 3 Bart Jongsma Mart van den Burg WIN LOSS
Quarterfinal 4 Henric Jansen Jerze de Reus WIN LOSS
Semifinal 1 Matthys Kool Oskar ter Mors WIN LOSS
Semifinal 2 Bart Jongsma Henric Jansen WIN LOSS
Final Matthys Kool Bart Jongsma LOSS WIN
Third place Oskar ter Mors Henric Jansen WIN LOSS