Nederlandse HEMA Kampioenschappen 2022: Evenement 1

Date
May 7
Country
Netherlands
City
Zwolle

Tournament stats

Division Number of fights Number of fighters
Mixed Steel Longsword 53 21
Mixed Steel Longsword 63 23
Women's Steel Longsword 16 7
Mixed Steel Arming Sword & Buckler 48 18

Fighters in event

NameNationalityClub
Jasper Boelsma De Zwaardkring
Guido Bartholomaeus van der Maesen De Zwaardkring
Dimitri ten Have De Zwaardkring
Lucas Colbers De Zwaardkring
Alexander van den Akker De Zwaardkring
Andreas Uten De Zwaardkring
Bryan Trepels De Zwaardkring
Maciej Michnowski De Zwaardkring
Stephanie de Wit De Zwaardkring
Jerze de Reus De Zwaardkring Breda
Sjaak Jacobus Hendrikus Thijssen De Zwaardkring Eindhoven
Cynthia Kop De Zwaardkring Tilburg
Max van den Ekart De Zwaardkring Tilburg
Tosca Beuming De Zwaardkring Tilburg
Jeroen van Wordragen De Zwaardkring Tilburg
Bart Jongsma Historisch Vrijvechten Nederland
Stefan Brunner Historisch Vrijvechten Nederland
Henric Jansen Historisch Vrijvechten Nederland
Merijn Driessen-Roelfszema Historisch Vrijvechten Nederland
Mart van den Burg Historisch Vrijvechten Nederland
Christiaan de Winter Historisch Vrijvechten Nederland
Lennard Uittenbroek Historisch Vrijvechten Nederland
Erwin Kaats Historisch Vrijvechten Nederland
Chantal van Rijn Historisch Vrijvechten Nederland
Nick van Dop Historisch Vrijvechten Nederland
Rens Appelman Historisch Vrijvechten Nederland
Rianne Doornik MARS
Giel van Ommen MARS
Tom Verschoore de la Houssaije MARS
Nieck Eikelenboom MARS
Daan Oort MARS
Thijs Huisman MARS
Daan Vos MARS
David van der Laan MARS
Quentijn de Jongh MARS
Rolf Kramer MARS
Maurice Booij MARS
Teun Dirk Roelof Lubbers MARS
William Ouwehand MARS
Jeroen Terpstra MARS
Marijn Heesters MARS
Miente Pietersma MARS
Micha Morales MARS
Tim Bodde MARS
Steven van Ens MARS
Alexey Rodriguez Blanter Zwaard & Steen
Isobel Zijlstra Zwaard & Steen
Nick Bos Zwaard & Steen
Eline Spek Zwaard & Steen
Remco Dijk Zwaard & Steen
Arto Fama Zwaard & Steen
Maciej Jakub Kubik Historisch Vrijvechten Nederland

Tournaments

Mixed Steel Longsword

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool 1 Henric Jansen Bryan Trepels WIN LOSS
Pool 1 Eline Spek Jerze de Reus LOSS WIN
Pool 1 Micha Morales Bryan Trepels WIN LOSS
Pool 1 Henric Jansen Eline Spek WIN LOSS
Pool 1 Micha Morales Jerze de Reus LOSS WIN
Pool 1 Eline Spek Bryan Trepels WIN LOSS
Pool 1 Micha Morales Henric Jansen LOSS WIN
Pool 1 Jerze de Reus Bryan Trepels WIN LOSS
Pool 1 Micha Morales Eline Spek WIN LOSS
Pool 1 Henric Jansen Jerze de Reus WIN LOSS
Pool 2 Arto Fama Nick Bos WIN LOSS
Pool 2 Merijn Driessen-Roelfszema Jeroen van Wordragen WIN LOSS
Pool 2 Arto Fama Miente Pietersma WIN LOSS
Pool 2 Stefan Brunner Jeroen van Wordragen WIN LOSS
Pool 2 Miente Pietersma Nick Bos WIN LOSS
Pool 2 Stefan Brunner Merijn Driessen-Roelfszema LOSS WIN
Pool 2 Arto Fama Jeroen van Wordragen WIN LOSS
Pool 2 Merijn Driessen-Roelfszema Nick Bos WIN LOSS
Pool 2 Miente Pietersma Jeroen van Wordragen DRAW DRAW
Pool 2 Stefan Brunner Nick Bos WIN LOSS
Pool 2 Arto Fama Merijn Driessen-Roelfszema WIN LOSS
Pool 2 Stefan Brunner Miente Pietersma WIN LOSS
Pool 2 Jeroen van Wordragen Nick Bos LOSS WIN
Pool 2 Miente Pietersma Merijn Driessen-Roelfszema WIN LOSS
Pool 2 Arto Fama Stefan Brunner WIN LOSS
Pool 3 Maciej Jakub Kubik Alexander van den Akker WIN LOSS
Pool 3 Alexey Rodriguez Blanter Dimitri ten Have LOSS WIN
Pool 3 Maciej Jakub Kubik Maurice Booij WIN LOSS
Pool 3 Alexander van den Akker Dimitri ten Have DRAW DRAW
Pool 3 Alexey Rodriguez Blanter Maurice Booij LOSS WIN
Pool 3 Maciej Jakub Kubik Dimitri ten Have LOSS WIN
Pool 3 Maurice Booij Alexander van den Akker WIN LOSS
Pool 3 Maciej Jakub Kubik Alexey Rodriguez Blanter WIN LOSS
Pool 3 Maurice Booij Dimitri ten Have WIN LOSS
Pool 3 Alexey Rodriguez Blanter Alexander van den Akker LOSS WIN
Pool 4 Bart Jongsma Guido Bartholomaeus van der Maesen WIN LOSS
Pool 4 Marijn Heesters Mart van den Burg WIN LOSS
Pool 4 Max van den Ekart Bart Jongsma LOSS WIN
Pool 4 Marijn Heesters Guido Bartholomaeus van der Maesen WIN LOSS
Pool 4 Max van den Ekart Mart van den Burg WIN LOSS
Pool 4 Bart Jongsma Marijn Heesters WIN LOSS
Pool 4 Max van den Ekart Guido Bartholomaeus van der Maesen WIN LOSS
Pool 4 Bart Jongsma Mart van den Burg WIN LOSS
Pool 4 Max van den Ekart Marijn Heesters WIN LOSS
Pool 4 Mart van den Burg Guido Bartholomaeus van der Maesen WIN LOSS
Quarterfinals Bart Jongsma Dimitri ten Have LOSS WIN
Quarterfinals Max van den Ekart Jerze de Reus LOSS WIN
Quarterfinals Arto Fama Maurice Booij WIN LOSS
Quarterfinals Henric Jansen Maciej Jakub Kubik LOSS WIN
Semifinals Jerze de Reus Dimitri ten Have WIN LOSS
Semifinals Arto Fama Maciej Jakub Kubik LOSS WIN
Third place match Arto Fama Dimitri ten Have WIN LOSS
Final Maciej Jakub Kubik Jerze de Reus LOSS WIN

Mixed Steel Longsword

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool 1 Quentijn de Jongh William Ouwehand WIN LOSS
Pool 1 Nick van Dop Daan Oort WIN LOSS
Pool 1 Quentijn de Jongh Christiaan de Winter WIN LOSS
Pool 1 Lucas Colbers Daan Oort LOSS WIN
Pool 1 Christiaan de Winter William Ouwehand LOSS WIN
Pool 1 Lucas Colbers Nick van Dop WIN LOSS
Pool 1 Quentijn de Jongh Daan Oort WIN LOSS
Pool 1 William Ouwehand Nick van Dop WIN LOSS
Pool 1 Christiaan de Winter Daan Oort LOSS WIN
Pool 1 Lucas Colbers William Ouwehand LOSS WIN
Pool 1 Quentijn de Jongh Nick van Dop LOSS WIN
Pool 1 Christiaan de Winter Lucas Colbers LOSS WIN
Pool 1 William Ouwehand Daan Oort WIN LOSS
Pool 1 Christiaan de Winter Nick van Dop LOSS WIN
Pool 1 Quentijn de Jongh Lucas Colbers LOSS WIN
Pool 2 David van der Laan Lennard Uittenbroek WIN LOSS
Pool 2 Maciej Michnowski Nieck Eikelenboom WIN LOSS
Pool 2 Rolf Kramer Lennard Uittenbroek LOSS WIN
Pool 2 Remco Dijk Nieck Eikelenboom DRAW DRAW
Pool 2 Rolf Kramer David van der Laan LOSS WIN
Pool 2 Remco Dijk Maciej Michnowski LOSS WIN
Pool 2 Lennard Uittenbroek Nieck Eikelenboom LOSS WIN
Pool 2 David van der Laan Maciej Michnowski LOSS WIN
Pool 2 Rolf Kramer Nieck Eikelenboom LOSS WIN
Pool 2 Remco Dijk David van der Laan WIN LOSS
Pool 2 Lennard Uittenbroek Maciej Michnowski LOSS WIN
Pool 2 Remco Dijk Rolf Kramer WIN LOSS
Pool 2 David van der Laan Nieck Eikelenboom WIN LOSS
Pool 2 Rolf Kramer Maciej Michnowski LOSS WIN
Pool 2 Remco Dijk Lennard Uittenbroek DRAW DRAW
Pool 3 Andreas Uten Tom Verschoore de la Houssaije WIN LOSS
Pool 3 Giel van Ommen Rens Appelman LOSS WIN
Pool 3 Tim Bodde Andreas Uten LOSS WIN
Pool 3 Chantal van Rijn Rens Appelman LOSS WIN
Pool 3 Tim Bodde Tom Verschoore de la Houssaije DRAW DRAW
Pool 3 Chantal van Rijn Giel van Ommen LOSS WIN
Pool 3 Andreas Uten Rens Appelman LOSS WIN
Pool 3 Giel van Ommen Tom Verschoore de la Houssaije LOSS WIN
Pool 3 Tim Bodde Rens Appelman LOSS WIN
Pool 3 Chantal van Rijn Tom Verschoore de la Houssaije LOSS WIN
Pool 3 Andreas Uten Giel van Ommen WIN LOSS
Pool 3 Tim Bodde Chantal van Rijn WIN LOSS
Pool 3 Rens Appelman Tom Verschoore de la Houssaije WIN LOSS
Pool 3 Tim Bodde Giel van Ommen LOSS WIN
Pool 3 Andreas Uten Chantal van Rijn WIN LOSS
Pool 4 Daan Vos Jeroen Terpstra LOSS WIN
Pool 4 Sjaak Jacobus Hendrikus Thijssen Erwin Kaats WIN LOSS
Pool 4 Teun Dirk Roelof Lubbers Jeroen Terpstra WIN LOSS
Pool 4 Sjaak Jacobus Hendrikus Thijssen Daan Vos WIN LOSS
Pool 4 Teun Dirk Roelof Lubbers Erwin Kaats WIN LOSS
Pool 4 Sjaak Jacobus Hendrikus Thijssen Jeroen Terpstra LOSS WIN
Pool 4 Teun Dirk Roelof Lubbers Daan Vos WIN LOSS
Pool 4 Jeroen Terpstra Erwin Kaats WIN LOSS
Pool 4 Sjaak Jacobus Hendrikus Thijssen Teun Dirk Roelof Lubbers LOSS WIN
Pool 4 Daan Vos Erwin Kaats WIN LOSS
Quarterfinals Nick van Dop Rens Appelman LOSS WIN
Quarterfinals Andreas Uten William Ouwehand WIN LOSS
Quarterfinals Teun Dirk Roelof Lubbers Jeroen Terpstra WIN LOSS
Quarterfinals David van der Laan Maciej Michnowski LOSS WIN
Semifinals Andreas Uten Rens Appelman WIN LOSS
Semifinals Teun Dirk Roelof Lubbers Maciej Michnowski LOSS WIN
Third place match Teun Dirk Roelof Lubbers Rens Appelman LOSS WIN
Final Andreas Uten Maciej Michnowski LOSS WIN

Women's Steel Longsword

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Round 1 Match 1 Tosca Beuming Isobel Zijlstra WIN LOSS
Round 1 Match 2 Cynthia Kop Rianne Doornik WIN LOSS
Round 1 Match 3 Eline Spek Stephanie de Wit WIN LOSS
Round 2 Match 1 Eline Spek Cynthia Kop WIN LOSS
Round 2 Match 2 Tosca Beuming Rianne Doornik WIN LOSS
Round 2 Match 3 Chantal van Rijn Isobel Zijlstra WIN LOSS
Round 3 Match 1 Tosca Beuming Chantal van Rijn WIN LOSS
Round 3 Match 2 Cynthia Kop Isobel Zijlstra WIN LOSS
Round 3 Match 3 Stephanie de Wit Rianne Doornik LOSS WIN
Round 4 Match 1 Tosca Beuming Eline Spek LOSS WIN
Round 4 Match 2 Chantal van Rijn Rianne Doornik LOSS WIN
Round 4 Match 3 Stephanie de Wit Isobel Zijlstra LOSS WIN
Semifinals Eline Spek Rianne Doornik WIN LOSS
Semifinals Tosca Beuming Cynthia Kop WIN LOSS
Third place match Cynthia Kop Rianne Doornik WIN LOSS
Final Tosca Beuming Eline Spek LOSS WIN

Mixed Steel Arming Sword & Buckler

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
pool 1 Bart Jongsma Guido Bartholomaeus van der Maesen WIN LOSS
pool 1 Tim Bodde Jeroen Terpstra LOSS WIN
pool 1 Bart Jongsma Andreas Uten WIN LOSS
pool 1 Tim Bodde Guido Bartholomaeus van der Maesen LOSS WIN
pool 1 Andreas Uten Jeroen Terpstra WIN LOSS
pool 1 Bart Jongsma Tim Bodde WIN LOSS
pool 1 Andreas Uten Guido Bartholomaeus van der Maesen DRAW DRAW
pool 1 Bart Jongsma Jeroen Terpstra LOSS WIN
pool 1 Tim Bodde Andreas Uten LOSS WIN
pool 1 Jeroen Terpstra Guido Bartholomaeus van der Maesen WIN LOSS
pool 2 Stefan Brunner Maurice Booij WIN LOSS
pool 2 Mart van den Burg Alexander van den Akker LOSS WIN
pool 2 Stefan Brunner Mart van den Burg LOSS WIN
pool 2 Maurice Booij Alexander van den Akker WIN LOSS
pool 2 Mart van den Burg Maurice Booij LOSS WIN
pool 2 Stefan Brunner Alexander van den Akker WIN LOSS
pool 3 Jasper Boelsma Christiaan de Winter WIN LOSS
pool 3 Max van den Ekart Steven van Ens WIN LOSS
pool 3 Jasper Boelsma Steven van Ens WIN LOSS
pool 3 Max van den Ekart Christiaan de Winter WIN LOSS
pool 3 Steven van Ens Christiaan de Winter WIN LOSS
pool 3 Max van den Ekart Jasper Boelsma WIN LOSS
pool 4 Maciej Jakub Kubik Merijn Driessen-Roelfszema LOSS WIN
pool 4 Sjaak Jacobus Hendrikus Thijssen Thijs Huisman DRAW DRAW
pool 4 Maciej Jakub Kubik Jeroen van Wordragen WIN LOSS
pool 4 Merijn Driessen-Roelfszema Sjaak Jacobus Hendrikus Thijssen WIN LOSS
pool 4 Jeroen van Wordragen Thijs Huisman WIN LOSS
pool 4 Maciej Jakub Kubik Sjaak Jacobus Hendrikus Thijssen WIN LOSS
pool 4 Merijn Driessen-Roelfszema Jeroen van Wordragen LOSS WIN
pool 4 Maciej Jakub Kubik Thijs Huisman WIN LOSS
pool 4 Sjaak Jacobus Hendrikus Thijssen Jeroen van Wordragen LOSS WIN
pool 4 Merijn Driessen-Roelfszema Thijs Huisman LOSS WIN
Eighth-finals Max van den Ekart Sjaak Jacobus Hendrikus Thijssen WIN LOSS
Eighth-finals Stefan Brunner Andreas Uten WIN LOSS
Eighth-finals Jeroen van Wordragen Thijs Huisman WIN LOSS
Eighth-finals Maciej Jakub Kubik Alexander van den Akker WIN LOSS
Eighth-finals Steven van Ens Jeroen Terpstra LOSS WIN
Eighth-finals Maurice Booij Guido Bartholomaeus van der Maesen WIN LOSS
Eighth-finals Jasper Boelsma Merijn Driessen-Roelfszema LOSS WIN
Eighth-finals Bart Jongsma Mart van den Burg WIN LOSS
Quarterfinals Max van den Ekart Stefan Brunner WIN LOSS
Quarterfinals Maciej Jakub Kubik Jeroen van Wordragen WIN LOSS
Quarterfinals Maurice Booij Jeroen Terpstra WIN LOSS
Quarterfinals Bart Jongsma Merijn Driessen-Roelfszema LOSS WIN
Semifinals Max van den Ekart Maciej Jakub Kubik WIN LOSS
Semifinals Merijn Driessen-Roelfszema Maurice Booij LOSS WIN
Third place match Maciej Jakub Kubik Merijn Driessen-Roelfszema WIN LOSS
Final Max van den Ekart Maurice Booij WIN LOSS