Nederlandse HEMA Kampioenschappen 2019: Evenement 4

Date
November 16
Country
Netherlands
State
Zuid-Holland
City
Rotterdam

Tournament stats

Division Number of fights Number of fighters
Mixed Steel Longsword 53 18
Mixed Steel Longsword 43 16
Women's Steel Longsword 19 6

Fighters in event

NameNationalityClub
Marcos Ariño Historisch Vrijvechten Nederland
Diego Frans De Academie voor Middeleeuwse Europese Krijgskunsten
Jarno de Heus De Zwaardkring Breda
Jerze de Reus De Zwaardkring Breda
Mark Slikker De Zwaardkring Eindhoven
Sjaak Thijssen De Zwaardkring Eindhoven
Cynthia Kop De Zwaardkring Tilburg
Jasper Verstappen De Zwaardkring Tilburg
Devron Sijmons De Zwaardkring Tilburg
Jeroen van Wordragen De Zwaardkring Tilburg
Max van den Ekart De Zwaardkring Tilburg
Tosca Beuming De Zwaardkring Tilburg
Patrick den Drijver De Zwaardkring Tilburg
Majken Roelfszema Historisch Vrijvechten Nederland
Oskar ter Mors Historisch Vrijvechten Nederland
Stefan Brunner Historisch Vrijvechten Nederland
Henric Jansen Historisch Vrijvechten Nederland
Tim Beerens Historisch Vrijvechten Nederland
Imke Smeets Historisch Vrijvechten Nederland
Ronin De Rooy Historisch Vrijvechten Nederland
Joris Roebroeks Historisch Vrijvechten Nederland
Merijn Driessen MARS
Miente Pietersma MARS
Tim Bodde MARS
Teun Lubbers MARS
Arto Fama Zwaard & Steen
Merijn Spiro Zwaard & Steen
Luc van Beek Zwaard & Steen
Izabele Aparecida Saorin Zwaard & Steen
Cem Ates Zwaard & Steen
John van Meerten Zwaard & Steen
Eline Spek Zwaard & Steen
Ethan den Boer Zwaard & Steen
Sander van Eijk Zwaard & Steen
Robert Kraaijeveld Zwaard & Steen
Michel Rensen Zwaard & Steen
Marlies Moltmaker Zwaard & Steen
Evelyn van den Abeele Zwaard & Steen
Maciej Jakub Kubik Historisch Vrijvechten Nederland
Valentina Mandzhieva Academia Artis Dimicatoriae

Tournaments

Mixed Steel Longsword

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool 1 Izabele Aparecida Saorin Merijn Spiro LOSS WIN
Pool 1 Max van den Ekart Sander van Eijk WIN LOSS
Pool 1 Stefan Brunner Merijn Driessen DRAW DRAW
Pool 1 Max van den Ekart Izabele Aparecida Saorin WIN LOSS
Pool 1 Merijn Driessen Merijn Spiro WIN LOSS
Pool 1 Sander van Eijk Stefan Brunner DRAW DRAW
Pool 1 Max van den Ekart Merijn Driessen WIN LOSS
Pool 1 Stefan Brunner Merijn Spiro WIN LOSS
Pool 1 Sander van Eijk Izabele Aparecida Saorin WIN LOSS
Pool 1 Max van den Ekart Merijn Spiro DRAW DRAW
Pool 1 Sander van Eijk Merijn Driessen WIN LOSS
Pool 1 Stefan Brunner Izabele Aparecida Saorin WIN LOSS
Pool 1 Sander van Eijk Merijn Spiro WIN LOSS
Pool 1 Merijn Driessen Izabele Aparecida Saorin WIN LOSS
Pool 1 Max van den Ekart Stefan Brunner WIN LOSS
Pool 2 Marcos Ariño Maciej Jakub Kubik LOSS WIN
Pool 2 Michel Rensen Eline Spek WIN LOSS
Pool 2 Henric Jansen Jerze de Reus WIN LOSS
Pool 2 Marcos Ariño Michel Rensen LOSS WIN
Pool 2 Maciej Jakub Kubik Jerze de Reus LOSS WIN
Pool 2 Henric Jansen Eline Spek WIN LOSS
Pool 2 Michel Rensen Jerze de Reus WIN LOSS
Pool 2 Henric Jansen Maciej Jakub Kubik WIN LOSS
Pool 2 Marcos Ariño Eline Spek WIN LOSS
Pool 2 Michel Rensen Maciej Jakub Kubik WIN LOSS
Pool 2 Eline Spek Jerze de Reus LOSS WIN
Pool 2 Marcos Ariño Henric Jansen WIN LOSS
Pool 2 Maciej Jakub Kubik Eline Spek LOSS WIN
Pool 2 Marcos Ariño Jerze de Reus LOSS WIN
Pool 2 Michel Rensen Henric Jansen LOSS WIN
Pool 3 Tim Beerens Ronin De Rooy WIN LOSS
Pool 3 Arto Fama Ethan den Boer WIN LOSS
Pool 3 Oskar ter Mors John van Meerten WIN LOSS
Pool 3 Arto Fama Tim Beerens WIN LOSS
Pool 3 John van Meerten Ronin De Rooy LOSS WIN
Pool 3 Oskar ter Mors Ethan den Boer WIN LOSS
Pool 3 Arto Fama John van Meerten WIN LOSS
Pool 3 Oskar ter Mors Ronin De Rooy WIN LOSS
Pool 3 Ethan den Boer Tim Beerens LOSS WIN
Pool 3 Arto Fama Ronin De Rooy WIN LOSS
Pool 3 John van Meerten Ethan den Boer LOSS WIN
Pool 3 Oskar ter Mors Tim Beerens WIN LOSS
Pool 3 Ethan den Boer Ronin De Rooy WIN LOSS
Pool 3 John van Meerten Tim Beerens LOSS WIN
Pool 3 Arto Fama Oskar ter Mors WIN LOSS
Quarterfinal 1 Arto Fama Jerze de Reus WIN LOSS
Quarterfinal 2 Michel Rensen Henric Jansen WIN LOSS
Quarterfinal 3 Oskar ter Mors Sander van Eijk LOSS WIN
Quarterfinal 4 Max van den Ekart Stefan Brunner WIN LOSS
Semifinal 1 Arto Fama Michel Rensen LOSS WIN
Semifinal 2 Max van den Ekart Sander van Eijk LOSS WIN
Final Michel Rensen Sander van Eijk WIN LOSS
Third place Arto Fama Max van den Ekart WIN LOSS

Mixed Steel Longsword

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool 1 Miente Pietersma Devron Sijmons WIN LOSS
Pool 1 Robert Kraaijeveld Sjaak Thijssen WIN LOSS
Pool 1 Devron Sijmons Jeroen van Wordragen WIN LOSS
Pool 1 Miente Pietersma Sjaak Thijssen WIN LOSS
Pool 1 Robert Kraaijeveld Jeroen van Wordragen WIN LOSS
Pool 1 Sjaak Thijssen Devron Sijmons DRAW DRAW
Pool 1 Miente Pietersma Jeroen van Wordragen WIN LOSS
Pool 1 Robert Kraaijeveld Devron Sijmons WIN LOSS
Pool 1 Sjaak Thijssen Jeroen van Wordragen WIN LOSS
Pool 1 Robert Kraaijeveld Miente Pietersma WIN LOSS
Pool 2 Tim Bodde Jasper Verstappen LOSS WIN
Pool 2 Majken Roelfszema Teun Lubbers WIN LOSS
Pool 2 Tim Bodde Joris Roebroeks LOSS WIN
Pool 2 Jasper Verstappen Teun Lubbers WIN LOSS
Pool 2 Majken Roelfszema Joris Roebroeks WIN LOSS
Pool 2 Tim Bodde Teun Lubbers LOSS WIN
Pool 2 Jasper Verstappen Joris Roebroeks DRAW DRAW
Pool 2 Majken Roelfszema Tim Bodde WIN LOSS
Pool 2 Joris Roebroeks Teun Lubbers WIN LOSS
Pool 2 Majken Roelfszema Jasper Verstappen WIN LOSS
Pool 3 Jarno de Heus Mark Slikker WIN LOSS
Pool 3 Luc van Beek Patrick den Drijver WIN LOSS
Pool 3 Cem Ates Diego Frans WIN LOSS
Pool 3 Luc van Beek Jarno de Heus LOSS WIN
Pool 3 Cem Ates Mark Slikker WIN LOSS
Pool 3 Diego Frans Patrick den Drijver WIN LOSS
Pool 3 Cem Ates Luc van Beek WIN LOSS
Pool 3 Diego Frans Mark Slikker WIN LOSS
Pool 3 Jarno de Heus Patrick den Drijver DRAW DRAW
Pool 3 Luc van Beek Mark Slikker WIN LOSS
Pool 3 Cem Ates Patrick den Drijver WIN LOSS
Pool 3 Diego Frans Jarno de Heus WIN LOSS
Pool 3 Mark Slikker Patrick den Drijver LOSS WIN
Pool 3 Cem Ates Jarno de Heus WIN LOSS
Pool 3 Diego Frans Luc van Beek WIN LOSS
Quarterfinal 1 Robert Kraaijeveld Jarno de Heus WIN LOSS
Quarterfinal 2 Miente Pietersma Diego Frans LOSS WIN
Quarterfinal 3 Cem Ates Jasper Verstappen WIN LOSS
Quarterfinal 4 Majken Roelfszema Joris Roebroeks WIN LOSS
Semifinal 1 Robert Kraaijeveld Diego Frans WIN LOSS
Semifinal 2 Majken Roelfszema Cem Ates WIN LOSS
Final Majken Roelfszema Robert Kraaijeveld WIN LOSS
Third place Cem Ates Diego Frans WIN LOSS

Women's Steel Longsword

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool 1 Valentina Mandzhieva Evelyn van den Abeele DRAW DRAW
Pool 1 Tosca Beuming Marlies Moltmaker LOSS WIN
Pool 1 Cynthia Kop Imke Smeets WIN LOSS
Pool 1 Tosca Beuming Evelyn van den Abeele WIN LOSS
Pool 1 Imke Smeets Valentina Mandzhieva WIN LOSS
Pool 1 Cynthia Kop Marlies Moltmaker WIN LOSS
Pool 1 Tosca Beuming Imke Smeets WIN LOSS
Pool 1 Cynthia Kop Valentina Mandzhieva WIN LOSS
Pool 1 Marlies Moltmaker Evelyn van den Abeele WIN LOSS
Pool 1 Tosca Beuming Valentina Mandzhieva WIN LOSS
Pool 1 Imke Smeets Marlies Moltmaker WIN LOSS
Pool 1 Cynthia Kop Evelyn van den Abeele WIN LOSS
Pool 1 Valentina Mandzhieva Marlies Moltmaker WIN LOSS
Pool 1 Imke Smeets Evelyn van den Abeele WIN LOSS
Pool 1 Tosca Beuming Cynthia Kop LOSS WIN
Semifinal 1 Cynthia Kop Marlies Moltmaker WIN LOSS
Semifinal 2 Tosca Beuming Imke Smeets WIN LOSS
Final Tosca Beuming Cynthia Kop LOSS WIN
Third place Imke Smeets Marlies Moltmaker LOSS WIN