Nederlandse HEMA Kampioenschappen 2019: Evenement 3

Date
July 6
Country
Netherlands
State
Noord-Brabant
City
Breda

Tournament stats

Division Number of fights Number of fighters
Mixed Steel Longsword 66 22
Mixed Steel Longsword 57 20
Women's Steel Longsword 10 4
Mixed Steel Arming Sword & Buckler 44 19

Fighters in event

NameNationalityClub
Quirijn Boeren De Academie voor Middeleeuwse Europese Krijgskunsten
Marcos Ariño Historisch Vrijvechten Nederland
Tom van der Hulst De Academie voor Middeleeuwse Europese Krijgskunsten
Nick van der Lee De Academie voor Middeleeuwse Europese Krijgskunsten
Walter van den Berg De Academie voor Middeleeuwse Europese Krijgskunsten
Branko Sakkers De Academie voor Middeleeuwse Europese Krijgskunsten
Jos Philipsen De Academie voor Middeleeuwse Europese Krijgskunsten
Thomas Batenburg De Academie voor Middeleeuwse Europese Krijgskunsten
Luc Gloudemans De Zwaardkring
Jarno de Heus De Zwaardkring
Sjaak Thijssen De Zwaardkring
Pascale Boots De Zwaardkring
Erik de Man De Zwaardkring
Jasper Verstappen De Zwaardkring
Cynthia Kop De Zwaardkring
Max van den Ekart De Zwaardkring
Tosca Beuming De Zwaardkring
Bart Jongsma Historisch Vrijvechten Nederland
Martin de Jong Historisch Vrijvechten Nederland
Stefan Brunner Historisch Vrijvechten Nederland
Henric Jansen Historisch Vrijvechten Nederland
Joost Rutger Meijering Historisch Vrijvechten Nederland
Pim Baeten Historisch Vrijvechten Nederland
Imke Smeets Historisch Vrijvechten Nederland
Thomas Jones Historisch Vrijvechten Nederland
Ceryl Van bemmelen Historisch Vrijvechten Nederland
Fabrizio Burke Historisch Vrijvechten Nederland
Oskar ter Mors Historisch Vrijvechten Nederland
Matthys Kool Historisch Vrijvechten Nederland
Jasper Boelsma HSSV Ludolph Van Ceulen
Majken Roelfszema MARS
Matthijs Pals MARS
Merijn Driessen MARS
Merijn Spiro Zwaard & Steen
Jeroen Stolwijk Zwaard & Steen
Luc van Beek Zwaard & Steen
Ramon Lippmann Zwaard & Steen
Izabele Aparecida Saorin Zwaard & Steen
Alexey Rodriguez Blanter Zwaard & Steen
John van Meerten Zwaard & Steen
Eline Spek Zwaard & Steen
Robert Kraaijeveld Zwaard & Steen
Brian van Nunen Zwaard & Steen
Engelbert Spronk Zwaard & Steen
Sander van Eijk Zwaard & Steen
Michel Rensen Zwaard & Steen
Arto Fama Zwaard & Steen
Maciej Jakub Kubik Historisch Vrijvechten Nederland
Caius Ehmke Historisch Vrijvechten Nederland

Tournaments

Mixed Steel Longsword

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool 4 Pim Baeten Nick van der Lee LOSS WIN
Pool 4 Sander van Eijk Erik de Man WIN LOSS
Pool 4 Engelbert Spronk Nick van der Lee WIN LOSS
Pool 4 Pim Baeten Erik de Man WIN LOSS
Pool 4 Engelbert Spronk Erik de Man WIN LOSS
Pool 4 Pim Baeten Sander van Eijk LOSS WIN
Pool 4 Engelbert Spronk Pim Baeten WIN LOSS
Pool 4 Sander van Eijk Nick van der Lee DRAW DRAW
Pool 4 Erik de Man Nick van der Lee LOSS WIN
Pool 4 Engelbert Spronk Sander van Eijk WIN LOSS
Pool 2 Henric Jansen Walter van den Berg WIN LOSS
Pool 2 Arto Fama Brian van Nunen WIN LOSS
Pool 2 Luc van Beek Walter van den Berg DRAW DRAW
Pool 2 Brian van Nunen Henric Jansen DRAW DRAW
Pool 2 Luc van Beek Arto Fama LOSS WIN
Pool 2 Brian van Nunen Walter van den Berg WIN LOSS
Pool 2 Luc van Beek Henric Jansen LOSS WIN
Pool 2 Arto Fama Walter van den Berg WIN LOSS
Pool 2 Luc van Beek Brian van Nunen LOSS WIN
Pool 2 Arto Fama Henric Jansen WIN LOSS
Pool 1 Joost Rutger Meijering Jos Philipsen WIN LOSS
Pool 1 Robert Kraaijeveld Michel Rensen LOSS WIN
Pool 1 Maciej Jakub Kubik Bart Jongsma LOSS WIN
Pool 1 Michel Rensen Joost Rutger Meijering WIN LOSS
Pool 1 Maciej Jakub Kubik Jos Philipsen WIN LOSS
Pool 1 Robert Kraaijeveld Bart Jongsma LOSS WIN
Pool 1 Maciej Jakub Kubik Michel Rensen LOSS WIN
Pool 1 Bart Jongsma Jos Philipsen WIN LOSS
Pool 1 Robert Kraaijeveld Joost Rutger Meijering LOSS WIN
Pool 1 Michel Rensen Jos Philipsen WIN LOSS
Pool 1 Maciej Jakub Kubik Robert Kraaijeveld LOSS WIN
Pool 1 Bart Jongsma Joost Rutger Meijering WIN LOSS
Pool 1 Jos Philipsen Robert Kraaijeveld LOSS WIN
Pool 1 Joost Rutger Meijering Maciej Jakub Kubik WIN LOSS
Pool 1 Michel Rensen Bart Jongsma WIN LOSS
Pool 3 Ramon Lippmann Marcos Ariño LOSS WIN
Pool 3 Max van den Ekart John van Meerten WIN LOSS
Pool 3 Stefan Brunner Merijn Driessen WIN LOSS
Pool 3 Marcos Ariño Max van den Ekart WIN LOSS
Pool 3 Ramon Lippmann Merijn Driessen LOSS WIN
Pool 3 John van Meerten Stefan Brunner LOSS WIN
Pool 3 Max van den Ekart Merijn Driessen WIN LOSS
Pool 3 Stefan Brunner Ramon Lippmann WIN LOSS
Pool 3 Marcos Ariño John van Meerten LOSS WIN
Pool 3 Ramon Lippmann Max van den Ekart LOSS WIN
Pool 3 Merijn Driessen John van Meerten WIN LOSS
Pool 3 Marcos Ariño Stefan Brunner LOSS WIN
Pool 3 Ramon Lippmann John van Meerten LOSS WIN
Pool 3 Marcos Ariño Merijn Driessen WIN LOSS
Pool 3 Stefan Brunner Max van den Ekart LOSS WIN
Eighthfinal 1 Arto Fama Pim Baeten WIN LOSS
Eighthfinal 2 Sander van Eijk Nick van der Lee WIN LOSS
Eighthfinal 3 Joost Rutger Meijering Bart Jongsma LOSS WIN
Eighthfinal 4 Max van den Ekart Merijn Driessen WIN LOSS
Eighthfinal 5 John van Meerten Engelbert Spronk LOSS WIN
Eighthfinal 6 Marcos Ariño Stefan Brunner LOSS WIN
Eighthfinal 7 Henric Jansen Brian van Nunen LOSS WIN
Eighthfinal 8 Robert Kraaijeveld Michel Rensen LOSS WIN
Quarterfinal 1 Arto Fama Sander van Eijk WIN LOSS
Quarterfinal 2 Max van den Ekart Bart Jongsma LOSS WIN
Quarterfinal 3 Engelbert Spronk Stefan Brunner WIN LOSS
Quarterfinal 4 Michel Rensen Brian van Nunen WIN LOSS
Semifinal 1 Bart Jongsma Arto Fama LOSS WIN
Semifinal 2 Engelbert Spronk Michel Rensen LOSS WIN
Final Arto Fama Michel Rensen LOSS WIN
Third place Bart Jongsma Engelbert Spronk WIN LOSS

Mixed Steel Longsword

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool 4 Tom van der Hulst Matthijs Pals LOSS WIN
Pool 4 Caius Ehmke Eline Spek WIN LOSS
Pool 4 Jarno de Heus Tom van der Hulst WIN LOSS
Pool 4 Matthijs Pals Caius Ehmke WIN LOSS
Pool 4 Jarno de Heus Eline Spek LOSS WIN
Pool 4 Caius Ehmke Tom van der Hulst WIN LOSS
Pool 4 Jarno de Heus Matthijs Pals WIN LOSS
Pool 4 Eline Spek Tom van der Hulst WIN LOSS
Pool 4 Jarno de Heus Caius Ehmke LOSS WIN
Pool 4 Matthijs Pals Eline Spek DRAW DRAW
Pool 1 Quirijn Boeren Jasper Verstappen LOSS WIN
Pool 1 Branko Sakkers Izabele Aparecida Saorin WIN LOSS
Pool 1 Jeroen Stolwijk Quirijn Boeren LOSS WIN
Pool 1 Jasper Verstappen Branko Sakkers LOSS WIN
Pool 1 Jeroen Stolwijk Izabele Aparecida Saorin LOSS WIN
Pool 1 Branko Sakkers Quirijn Boeren WIN LOSS
Pool 1 Jeroen Stolwijk Jasper Verstappen LOSS WIN
Pool 1 Izabele Aparecida Saorin Quirijn Boeren WIN LOSS
Pool 1 Jeroen Stolwijk Branko Sakkers LOSS WIN
Pool 1 Jasper Verstappen Izabele Aparecida Saorin LOSS WIN
Pool 2 Fabrizio Burke Sjaak Thijssen WIN LOSS
Pool 2 Oskar ter Mors Ceryl Van bemmelen WIN LOSS
Pool 2 Luc Gloudemans Alexey Rodriguez Blanter LOSS WIN
Pool 2 Oskar ter Mors Sjaak Thijssen WIN LOSS
Pool 2 Fabrizio Burke Luc Gloudemans WIN LOSS
Pool 2 Alexey Rodriguez Blanter Ceryl Van bemmelen WIN LOSS
Pool 2 Luc Gloudemans Oskar ter Mors LOSS WIN
Pool 2 Alexey Rodriguez Blanter Fabrizio Burke LOSS WIN
Pool 2 Ceryl Van bemmelen Sjaak Thijssen WIN LOSS
Pool 2 Oskar ter Mors Fabrizio Burke WIN LOSS
Pool 2 Luc Gloudemans Ceryl Van bemmelen LOSS WIN
Pool 2 Sjaak Thijssen Alexey Rodriguez Blanter LOSS WIN
Pool 2 Fabrizio Burke Ceryl Van bemmelen LOSS WIN
Pool 2 Sjaak Thijssen Luc Gloudemans LOSS WIN
Pool 2 Oskar ter Mors Alexey Rodriguez Blanter LOSS WIN
Pool 3 Thomas Batenburg Merijn Spiro LOSS WIN
Pool 3 Majken Roelfszema Thomas Jones LOSS WIN
Pool 3 Thomas Jones Merijn Spiro WIN LOSS
Pool 3 Majken Roelfszema Thomas Batenburg LOSS WIN
Pool 3 Thomas Jones Thomas Batenburg LOSS WIN
Pool 3 Majken Roelfszema Merijn Spiro WIN LOSS
Eighthfinal 1 Quirijn Boeren Branko Sakkers LOSS WIN
Eighthfinal 2 Matthijs Pals Eline Spek LOSS WIN
Eighthfinal 3 Jarno de Heus Caius Ehmke LOSS WIN
Eighthfinal 4 Izabele Aparecida Saorin Jasper Verstappen WIN LOSS
Eighthfinal 5 Merijn Spiro Alexey Rodriguez Blanter WIN LOSS
Eighthfinal 6 Ceryl Van bemmelen Thomas Jones LOSS WIN
Eighthfinal 7 Thomas Batenburg Fabrizio Burke LOSS WIN
Eighthfinal 8 Majken Roelfszema Oskar ter Mors LOSS WIN
Quarterfinal 1 Branko Sakkers Eline Spek WIN LOSS
Quarterfinal 2 Izabele Aparecida Saorin Caius Ehmke WIN LOSS
Quarterfinal 3 Thomas Jones Merijn Spiro LOSS WIN
Quarterfinal 4 Oskar ter Mors Fabrizio Burke WIN LOSS
Semifinal 1 Izabele Aparecida Saorin Branko Sakkers LOSS WIN
Semifinal 2 Oskar ter Mors Merijn Spiro WIN LOSS
Final Branko Sakkers Oskar ter Mors LOSS WIN
Third place Izabele Aparecida Saorin Merijn Spiro LOSS WIN

Women's Steel Longsword

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool 1 Pascale Boots Cynthia Kop LOSS WIN
Pool 1 Imke Smeets Pascale Boots LOSS WIN
Pool 1 Tosca Beuming Imke Smeets WIN LOSS
Pool 1 Imke Smeets Cynthia Kop LOSS WIN
Pool 1 Pascale Boots Tosca Beuming LOSS WIN
Pool 1 Cynthia Kop Tosca Beuming LOSS WIN
Semifinal 1 Tosca Beuming Imke Smeets WIN LOSS
Semifinal 2 Pascale Boots Cynthia Kop LOSS WIN
Final Cynthia Kop Tosca Beuming LOSS WIN
Third place Pascale Boots Imke Smeets LOSS WIN

Mixed Steel Arming Sword & Buckler

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool 4 Henric Jansen Majken Roelfszema WIN LOSS
Pool 4 Martin de Jong Stefan Brunner WIN LOSS
Pool 4 Majken Roelfszema Jasper Boelsma LOSS WIN
Pool 4 Henric Jansen Stefan Brunner WIN LOSS
Pool 4 Martin de Jong Jasper Boelsma WIN LOSS
Pool 4 Majken Roelfszema Stefan Brunner DRAW DRAW
Pool 4 Jasper Boelsma Henric Jansen WIN LOSS
Pool 4 Majken Roelfszema Martin de Jong LOSS WIN
Pool 4 Stefan Brunner Jasper Boelsma LOSS WIN
Pool 4 Martin de Jong Henric Jansen WIN LOSS
Pool 2 Sjaak Thijssen Nick van der Lee LOSS WIN
Pool 2 Matthys Kool Oskar ter Mors WIN LOSS
Pool 2 Sjaak Thijssen Maciej Jakub Kubik LOSS WIN
Pool 2 Nick van der Lee Oskar ter Mors LOSS WIN
Pool 2 Matthys Kool Maciej Jakub Kubik WIN LOSS
Pool 2 Sjaak Thijssen Oskar ter Mors LOSS WIN
Pool 2 Maciej Jakub Kubik Nick van der Lee WIN LOSS
Pool 2 Sjaak Thijssen Matthys Kool LOSS WIN
Pool 2 Oskar ter Mors Maciej Jakub Kubik LOSS WIN
Pool 2 Matthys Kool Nick van der Lee WIN LOSS
Pool 3 Luc Gloudemans Bart Jongsma LOSS WIN
Pool 3 Michel Rensen Tom van der Hulst WIN LOSS
Pool 3 Tom van der Hulst Bart Jongsma DRAW DRAW
Pool 3 Michel Rensen Luc Gloudemans WIN LOSS
Pool 3 Luc Gloudemans Tom van der Hulst LOSS WIN
Pool 3 Bart Jongsma Michel Rensen LOSS WIN
Pool 1 Merijn Driessen Thomas Jones WIN LOSS
Pool 1 Max van den Ekart Marcos Ariño LOSS WIN
Pool 1 Thomas Jones Engelbert Spronk LOSS WIN
Pool 1 Marcos Ariño Merijn Driessen WIN LOSS
Pool 1 Max van den Ekart Engelbert Spronk LOSS WIN
Pool 1 Thomas Jones Marcos Ariño DRAW DRAW
Pool 1 Engelbert Spronk Merijn Driessen LOSS WIN
Pool 1 Thomas Jones Max van den Ekart LOSS WIN
Pool 1 Marcos Ariño Engelbert Spronk WIN LOSS
Pool 1 Merijn Driessen Max van den Ekart LOSS WIN
Quarterfinal 1 Oskar ter Mors Matthys Kool LOSS WIN
Quarterfinal 2 Marcos Ariño Jasper Boelsma WIN LOSS
Quarterfinal 3 Martin de Jong Maciej Jakub Kubik LOSS WIN
Quarterfinal 4 Max van den Ekart Michel Rensen WIN LOSS
Semifinal 1 Matthys Kool Marcos Ariño WIN LOSS
Semifinal 2 Maciej Jakub Kubik Max van den Ekart LOSS WIN
Final Matthys Kool Max van den Ekart WIN LOSS
Third place Maciej Jakub Kubik Marcos Ariño LOSS WIN