Nederlandse HEMA Kampioenschappen 2021

Date
September 26
Country
Netherlands
City
Breda

Tournament stats

Division Number of fights Number of fighters
Mixed Steel Longsword 60 21
Mixed Steel Longsword 66 23
Women's Steel Longsword 22 9
Mixed Steel Arming Sword & Buckler 53 21
Mixed Steel Sabre 53 21
Mixed Steel Single Rapier 54 18

Fighters in event

NameNationalityClub
Jasper Boelsma De Zwaardkring
Guido Bartholomaeus van der Maesen De Zwaardkring
Alexander van den Akker De Zwaardkring
Andreas Uten De Zwaardkring
Bryan Trepels De Zwaardkring
Frank Roeland Butler De Zwaardkring
Dimitri ten Have De Zwaardkring
Hanna van Rooijen De Zwaardkring
Zsofia Dankova De Zwaardkring
Kees Diependaal De Zwaardkring
Kevin Kokx De Zwaardkring
Max Knapen De Zwaardkring
René van Deijck De Zwaardkring
Richard van der Linden De Zwaardkring
Jarno de Heus De Zwaardkring Breda
Pascale Boots De Zwaardkring Breda
Jerze de Reus De Zwaardkring Breda
Sjaak Jacobus Hendrikus Thijssen De Zwaardkring Eindhoven
Cynthia Kop De Zwaardkring Tilburg
Jasper Verstappen De Zwaardkring Tilburg
Devron Sijmons De Zwaardkring Tilburg
Jeroen van Wordragen De Zwaardkring Tilburg
Patrick den Drijver De Zwaardkring Tilburg
Max van den Ekart De Zwaardkring Tilburg
Tosca Beuming De Zwaardkring Tilburg
Peregrijn van den Berg De Zwaardkring Tilburg
Majken Roelfszema Historisch Vrijvechten Nederland
Oskar ter Mors Historisch Vrijvechten Nederland
Bart Jongsma Historisch Vrijvechten Nederland
Stefan Brunner Historisch Vrijvechten Nederland
Henric Jansen Historisch Vrijvechten Nederland
Merijn Driessen-Roelfszema Historisch Vrijvechten Nederland
Tim Beerens Historisch Vrijvechten Nederland
Beryl Prenen Historisch Vrijvechten Nederland
Siegfried Daal Historisch Vrijvechten Nederland
Pim Baeten Historisch Vrijvechten Nederland
Imke Smeets Historisch Vrijvechten Nederland
Mart van den Burg Historisch Vrijvechten Nederland
Joris Roebroeks Historisch Vrijvechten Nederland
Christiaan de Winter Historisch Vrijvechten Nederland
Floris van de Poll Historisch Vrijvechten Nederland
Guido Boogaard Historisch Vrijvechten Nederland
Jeroen van Popele Historisch Vrijvechten Nederland
Roel Zaadnoordijk Historisch Vrijvechten Nederland
Ruben Diegelmann Historisch Vrijvechten Nederland
Jasper Welp Invirtus
Jeroen Terpstra MARS
Maurice Booij MARS
Miente Pietersma MARS
Micha Morales MARS
Simon van Gemert MARS
Teun Dirk Roelof Lubbers MARS
Gianni Groot Zwaard & Steen
Nick Bos Zwaard & Steen
Alexey Rodriguez Blanter Zwaard & Steen
Jos Baars Zwaard & Steen
Eline Spek Zwaard & Steen
Arto Fama Zwaard & Steen
Maciej Jakub Kubik Historisch Vrijvechten Nederland

Tournaments

Mixed Steel Longsword

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Eighth-finals Oskar ter Mors Peregrijn van den Berg WIN LOSS
Eighth-finals Jerze de Reus Devron Sijmons WIN LOSS
Eighth-finals Micha Morales Mart van den Burg WIN LOSS
Eighth-finals Jos Baars Maurice Booij LOSS WIN
Eighth-finals Stefan Brunner Henric Jansen LOSS WIN
Eighth-finals Tim Beerens Alexey Rodriguez Blanter LOSS WIN
Eighth-finals Bart Jongsma Miente Pietersma WIN LOSS
Eighth-finals Arto Fama Maciej Jakub Kubik WIN LOSS
Quarterfinals Oskar ter Mors Jerze de Reus WIN LOSS
Quarterfinals Micha Morales Maurice Booij LOSS WIN
Quarterfinals Henric Jansen Alexey Rodriguez Blanter WIN LOSS
Quarterfinals Arto Fama Bart Jongsma WIN LOSS
Semifinals Oskar ter Mors Maurice Booij WIN LOSS
Semifinals Arto Fama Henric Jansen LOSS WIN
Third place match Arto Fama Maurice Booij WIN LOSS
Final Oskar ter Mors Henric Jansen LOSS WIN
poul 4 Oskar ter Mors Peregrijn van den Berg WIN LOSS
poul 3 Micha Morales Tim Beerens WIN LOSS
poul 2 Maciej Jakub Kubik Jerze de Reus WIN LOSS
poul 1 Jasper Welp Miente Pietersma LOSS WIN
poul 4 Stefan Brunner Jasper Verstappen WIN LOSS
poul 3 Henric Jansen Jarno de Heus WIN LOSS
poul 2 Bart Jongsma Devron Sijmons WIN LOSS
poul 1 Jos Baars Mart van den Burg WIN LOSS
poul 4 Peregrijn van den Berg Maurice Booij LOSS WIN
poul 3 Tim Beerens Pim Baeten WIN LOSS
poul 2 Maciej Jakub Kubik Joris Roebroeks LOSS WIN
poul 1 Arto Fama Jasper Welp WIN LOSS
poul 4 Oskar ter Mors Jasper Verstappen WIN LOSS
poul 3 Micha Morales Jarno de Heus WIN LOSS
poul 2 Bart Jongsma Alexey Rodriguez Blanter LOSS WIN
poul 1 Miente Pietersma Jos Baars WIN LOSS
poul 4 Stefan Brunner Maurice Booij LOSS WIN
poul 3 Henric Jansen Pim Baeten DRAW DRAW
poul 2 Jerze de Reus Joris Roebroeks WIN LOSS
poul 1 Arto Fama Mart van den Burg WIN LOSS
poul 4 Peregrijn van den Berg Jasper Verstappen DRAW DRAW
poul 3 Tim Beerens Jarno de Heus WIN LOSS
poul 2 Alexey Rodriguez Blanter Devron Sijmons WIN LOSS
poul 1 Jasper Welp Jos Baars LOSS WIN
poul 4 Oskar ter Mors Maurice Booij WIN LOSS
poul 3 Micha Morales Pim Baeten WIN LOSS
poul 2 Bart Jongsma Maciej Jakub Kubik WIN LOSS
poul 1 Arto Fama Miente Pietersma WIN LOSS
poul 4 Peregrijn van den Berg Stefan Brunner DRAW DRAW
poul 3 Henric Jansen Tim Beerens WIN LOSS
poul 2 Jerze de Reus Devron Sijmons LOSS WIN
poul 1 Jasper Welp Mart van den Burg LOSS WIN
poul 4 Jasper Verstappen Maurice Booij LOSS WIN
poul 2 Bart Jongsma Joris Roebroeks WIN LOSS
poul 1 Arto Fama Jos Baars WIN LOSS
poul 4 Oskar ter Mors Stefan Brunner WIN LOSS
poul 3 Micha Morales Henric Jansen LOSS WIN
poul 2 Jerze de Reus Alexey Rodriguez Blanter WIN LOSS
poul 1 Miente Pietersma Mart van den Burg LOSS WIN
poul 2 Maciej Jakub Kubik Devron Sijmons LOSS WIN
poul 2 Alexey Rodriguez Blanter Joris Roebroeks WIN LOSS
poul 2 Bart Jongsma Jerze de Reus LOSS WIN
poul 2 Joris Roebroeks Devron Sijmons LOSS WIN
poul 2 Maciej Jakub Kubik Alexey Rodriguez Blanter DRAW DRAW

Mixed Steel Longsword

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Eighth-finals Teun Dirk Roelof Lubbers Jeroen van Popele LOSS WIN
Eighth-finals Roel Zaadnoordijk Nick Bos WIN LOSS
Eighth-finals Imke Smeets Alexander van den Akker WIN LOSS
Eighth-finals Jeroen van Wordragen Andreas Uten WIN LOSS
Eighth-finals Gianni Groot Kees Diependaal LOSS WIN
Eighth-finals Bryan Trepels Floris van de Poll WIN LOSS
Eighth-finals Sjaak Jacobus Hendrikus Thijssen Dimitri ten Have LOSS WIN
Eighth-finals Christiaan de Winter Guido Bartholomaeus van der Maesen LOSS WIN
Quarterfinals Jeroen van Popele Roel Zaadnoordijk WIN LOSS
Quarterfinals Imke Smeets Jeroen van Wordragen LOSS WIN
Quarterfinals Bryan Trepels Kees Diependaal LOSS WIN
Quarterfinals Dimitri ten Have Guido Bartholomaeus van der Maesen WIN LOSS
Semifinals Jeroen van Wordragen Jeroen van Popele LOSS WIN
Semifinals Dimitri ten Have Kees Diependaal LOSS WIN
Third place match Jeroen van Wordragen Dimitri ten Have WIN LOSS
Final Jeroen van Popele Kees Diependaal WIN LOSS
poul 1 Floris van de Poll Guido Bartholomaeus van der Maesen LOSS WIN
poul 2 Bryan Trepels Guido Boogaard WIN LOSS
poul 3 Jeroen van Wordragen Alexander van den Akker LOSS WIN
poul 4 Imke Smeets Jeroen van Popele LOSS WIN
poul 1 Sjaak Jacobus Hendrikus Thijssen Kevin Kokx WIN LOSS
poul 2 Teun Dirk Roelof Lubbers Kees Diependaal LOSS WIN
poul 3 Gianni Groot Roel Zaadnoordijk LOSS WIN
poul 4 Andreas Uten Richard van der Linden LOSS WIN
poul 1 Floris van de Poll Frank Roeland Butler WIN LOSS
poul 2 Guido Boogaard Nick Bos LOSS WIN
poul 3 Alexander van den Akker Max Knapen WIN LOSS
poul 4 Imke Smeets René van Deijck LOSS WIN
poul 1 Dimitri ten Have Kevin Kokx WIN LOSS
poul 2 Bryan Trepels Kees Diependaal DRAW DRAW
poul 3 Gianni Groot Ruben Diegelmann WIN LOSS
poul 4 Christiaan de Winter Richard van der Linden WIN LOSS
poul 1 Frank Roeland Butler Guido Bartholomaeus van der Maesen LOSS WIN
poul 2 Teun Dirk Roelof Lubbers Nick Bos LOSS WIN
poul 3 Jeroen van Wordragen Max Knapen WIN LOSS
poul 4 Jeroen van Popele René van Deijck WIN LOSS
poul 1 Sjaak Jacobus Hendrikus Thijssen Dimitri ten Have LOSS WIN
poul 2 Guido Boogaard Kees Diependaal LOSS WIN
poul 4 Andreas Uten Christiaan de Winter WIN LOSS
poul 1 Floris van de Poll Kevin Kokx WIN LOSS
poul 2 Bryan Trepels Nick Bos DRAW DRAW
poul 3 Gianni Groot Alexander van den Akker LOSS WIN
poul 4 Imke Smeets Richard van der Linden WIN LOSS
poul 1 Sjaak Jacobus Hendrikus Thijssen Guido Bartholomaeus van der Maesen LOSS WIN
poul 2 Teun Dirk Roelof Lubbers Guido Boogaard WIN LOSS
poul 3 Jeroen van Wordragen Roel Zaadnoordijk WIN LOSS
poul 4 Andreas Uten Jeroen van Popele LOSS WIN
poul 1 Frank Roeland Butler Kevin Kokx WIN LOSS
poul 2 Kees Diependaal Nick Bos WIN LOSS
poul 3 Gianni Groot Max Knapen WIN LOSS
poul 4 René van Deijck Richard van der Linden WIN LOSS
poul 1 Dimitri ten Have Guido Bartholomaeus van der Maesen DRAW DRAW
poul 2 Teun Dirk Roelof Lubbers Bryan Trepels LOSS WIN
poul 4 Christiaan de Winter Jeroen van Popele LOSS WIN
poul 1 Sjaak Jacobus Hendrikus Thijssen Floris van de Poll WIN LOSS
poul 3 Alexander van den Akker Roel Zaadnoordijk LOSS WIN
poul 4 Imke Smeets Andreas Uten WIN LOSS
poul 1 Dimitri ten Have Frank Roeland Butler WIN LOSS
poul 4 Christiaan de Winter René van Deijck WIN LOSS
poul 1 Kevin Kokx Guido Bartholomaeus van der Maesen LOSS WIN
poul 3 Jeroen van Wordragen Gianni Groot WIN LOSS
poul 4 Jeroen van Popele Richard van der Linden WIN LOSS
poul 1 Sjaak Jacobus Hendrikus Thijssen Frank Roeland Butler WIN LOSS
poul 4 Andreas Uten René van Deijck WIN LOSS
poul 1 Dimitri ten Have Floris van de Poll LOSS WIN
poul 4 Imke Smeets Christiaan de Winter WIN LOSS

Women's Steel Longsword

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Round 5 Match 3 Beryl Prenen Zsofia Dankova WIN LOSS
Round 2 Match 3 Imke Smeets Zsofia Dankova WIN LOSS
Round 4 Match 1 Tosca Beuming Cynthia Kop LOSS WIN
Round 2 Match 2 Majken Roelfszema Tosca Beuming LOSS WIN
Round 5 Match 2 Eline Spek Pascale Boots WIN LOSS
Round 4 Match 3 Imke Smeets Pascale Boots WIN LOSS
Round 1 Match 3 Majken Roelfszema Pascale Boots WIN LOSS
Round 5 Match 1 Cynthia Kop Imke Smeets DRAW DRAW
Round 1 Match 4 Tosca Beuming Imke Smeets WIN LOSS
Third place match Beryl Prenen Imke Smeets LOSS WIN
Round 4 Match 4 Hanna van Rooijen Zsofia Dankova LOSS WIN
Round 3 Match 4 Pascale Boots Hanna van Rooijen WIN LOSS
Round 1 Match 2 Cynthia Kop Hanna van Rooijen WIN LOSS
Round 4 Match 2 Eline Spek Beryl Prenen WIN LOSS
Round 3 Match 2 Tosca Beuming Eline Spek LOSS WIN
Round 2 Match 1 Eline Spek Cynthia Kop LOSS WIN
Round 1 Match 1 Eline Spek Zsofia Dankova WIN LOSS
Final Eline Spek Cynthia Kop LOSS WIN
Semifinals Eline Spek Imke Smeets WIN LOSS
Round 3 Match 1 Beryl Prenen Cynthia Kop DRAW DRAW
Round 2 Match 4 Beryl Prenen Hanna van Rooijen WIN LOSS
Semifinals Beryl Prenen Cynthia Kop LOSS WIN

Mixed Steel Arming Sword & Buckler

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Quarterfinals Bart Jongsma Jasper Boelsma WIN LOSS
Quarterfinals Stefan Brunner Merijn Driessen-Roelfszema WIN LOSS
Quarterfinals Tim Beerens Devron Sijmons WIN LOSS
Quarterfinals Jerze de Reus Roel Zaadnoordijk LOSS WIN
Semifinals Bart Jongsma Stefan Brunner WIN LOSS
Semifinals Tim Beerens Roel Zaadnoordijk LOSS WIN
Third place match Stefan Brunner Tim Beerens WIN LOSS
Final Bart Jongsma Roel Zaadnoordijk WIN LOSS
poul 1 Merijn Driessen-Roelfszema Tim Beerens LOSS WIN
poul 2 Patrick den Drijver Bryan Trepels LOSS WIN
poul 3 Alexander van den Akker Roel Zaadnoordijk LOSS WIN
poul 4 Bart Jongsma Jeroen Terpstra WIN LOSS
poul 1 Eline Spek Guido Bartholomaeus van der Maesen LOSS WIN
poul 2 Stefan Brunner Devron Sijmons WIN LOSS
poul 3 Arto Fama Jeroen van Wordragen WIN LOSS
poul 4 Jerze de Reus Jasper Verstappen WIN LOSS
poul 1 Merijn Driessen-Roelfszema Sjaak Jacobus Hendrikus Thijssen WIN LOSS
poul 2 Jasper Boelsma Patrick den Drijver WIN LOSS
poul 3 Oskar ter Mors Roel Zaadnoordijk LOSS WIN
poul 4 Dimitri ten Have Jeroen Terpstra LOSS WIN
poul 1 Majken Roelfszema Eline Spek LOSS WIN
poul 2 Stefan Brunner Bryan Trepels WIN LOSS
poul 3 Jeroen van Wordragen Alexander van den Akker LOSS WIN
poul 4 Bart Jongsma Jasper Verstappen WIN LOSS
poul 1 Tim Beerens Sjaak Jacobus Hendrikus Thijssen WIN LOSS
poul 2 Jasper Boelsma Devron Sijmons LOSS WIN
poul 3 Arto Fama Oskar ter Mors WIN LOSS
poul 4 Jerze de Reus Dimitri ten Have WIN LOSS
poul 1 Majken Roelfszema Guido Bartholomaeus van der Maesen WIN LOSS
poul 2 Stefan Brunner Patrick den Drijver WIN LOSS
poul 3 Jeroen van Wordragen Roel Zaadnoordijk LOSS WIN
poul 4 Jasper Verstappen Jeroen Terpstra LOSS WIN
poul 1 Merijn Driessen-Roelfszema Eline Spek WIN LOSS
poul 2 Jasper Boelsma Bryan Trepels WIN LOSS
poul 3 Oskar ter Mors Alexander van den Akker WIN LOSS
poul 4 Bart Jongsma Dimitri ten Have WIN LOSS
poul 1 Tim Beerens Guido Bartholomaeus van der Maesen WIN LOSS
poul 2 Devron Sijmons Patrick den Drijver WIN LOSS
poul 3 Arto Fama Roel Zaadnoordijk LOSS WIN
poul 4 Jerze de Reus Jeroen Terpstra WIN LOSS
poul 1 Eline Spek Sjaak Jacobus Hendrikus Thijssen WIN LOSS
poul 2 Stefan Brunner Jasper Boelsma WIN LOSS
poul 3 Oskar ter Mors Jeroen van Wordragen WIN LOSS
poul 4 Jasper Verstappen Dimitri ten Have WIN LOSS
poul 1 Majken Roelfszema Tim Beerens LOSS WIN
poul 2 Devron Sijmons Bryan Trepels WIN LOSS
poul 3 Arto Fama Alexander van den Akker LOSS WIN
poul 4 Bart Jongsma Jerze de Reus WIN LOSS
poul 1 Merijn Driessen-Roelfszema Guido Bartholomaeus van der Maesen WIN LOSS
poul 1 Majken Roelfszema Sjaak Jacobus Hendrikus Thijssen WIN LOSS
poul 1 Eline Spek Tim Beerens LOSS WIN
poul 1 Sjaak Jacobus Hendrikus Thijssen Guido Bartholomaeus van der Maesen LOSS WIN
poul 1 Majken Roelfszema Merijn Driessen-Roelfszema LOSS WIN

Mixed Steel Sabre

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Quarterfinals Majken Roelfszema Bart Jongsma LOSS WIN
Quarterfinals Arto Fama Jerze de Reus WIN LOSS
Quarterfinals Siegfried Daal Mart van den Burg WIN LOSS
Quarterfinals Henric Jansen Devron Sijmons WIN LOSS
Semifinals Arto Fama Bart Jongsma LOSS WIN
Semifinals Henric Jansen Siegfried Daal WIN LOSS
Third place match Arto Fama Siegfried Daal WIN LOSS
Final Bart Jongsma Henric Jansen WIN LOSS
poul 2 Stefan Brunner Jeroen van Popele DRAW DRAW
poul 3 Arto Fama Bryan Trepels WIN LOSS
poul 4 Siegfried Daal Jeroen van Wordragen WIN LOSS
poul 1 Bart Jongsma Pim Baeten WIN LOSS
poul 2 Majken Roelfszema Mart van den Burg LOSS WIN
poul 3 Henric Jansen Max Knapen WIN LOSS
poul 4 Tim Beerens Beryl Prenen WIN LOSS
poul 1 Imke Smeets Alexander van den Akker LOSS WIN
poul 2 Dimitri ten Have Jeroen van Popele LOSS WIN
poul 3 Sjaak Jacobus Hendrikus Thijssen Bryan Trepels LOSS WIN
poul 4 Devron Sijmons Jeroen van Wordragen WIN LOSS
poul 1 Jerze de Reus Pim Baeten WIN LOSS
poul 2 Majken Roelfszema Stefan Brunner WIN LOSS
poul 3 Arto Fama Max Knapen WIN LOSS
poul 4 Beryl Prenen Siegfried Daal LOSS WIN
poul 1 Alexander van den Akker Guido Bartholomaeus van der Maesen WIN LOSS
poul 2 Mart van den Burg Dimitri ten Have WIN LOSS
poul 3 Henric Jansen Sjaak Jacobus Hendrikus Thijssen WIN LOSS
poul 4 Tim Beerens Devron Sijmons LOSS WIN
poul 1 Bart Jongsma Jerze de Reus WIN LOSS
poul 2 Majken Roelfszema Jeroen van Popele WIN LOSS
poul 3 Bryan Trepels Max Knapen LOSS WIN
poul 4 Beryl Prenen Jeroen van Wordragen LOSS WIN
poul 1 Imke Smeets Guido Bartholomaeus van der Maesen LOSS WIN
poul 2 Stefan Brunner Dimitri ten Have WIN LOSS
poul 3 Arto Fama Sjaak Jacobus Hendrikus Thijssen WIN LOSS
poul 4 Siegfried Daal Devron Sijmons WIN LOSS
poul 1 Pim Baeten Alexander van den Akker LOSS WIN
poul 2 Mart van den Burg Jeroen van Popele WIN LOSS
poul 3 Henric Jansen Bryan Trepels WIN LOSS
poul 4 Tim Beerens Jeroen van Wordragen WIN LOSS
poul 1 Bart Jongsma Imke Smeets WIN LOSS
poul 2 Majken Roelfszema Dimitri ten Have WIN LOSS
poul 3 Sjaak Jacobus Hendrikus Thijssen Max Knapen LOSS WIN
poul 4 Beryl Prenen Devron Sijmons LOSS WIN
poul 1 Jerze de Reus Alexander van den Akker WIN LOSS
poul 2 Stefan Brunner Mart van den Burg WIN LOSS
poul 3 Arto Fama Henric Jansen LOSS WIN
poul 4 Tim Beerens Siegfried Daal LOSS WIN
poul 1 Bart Jongsma Guido Bartholomaeus van der Maesen WIN LOSS
poul 1 Pim Baeten Imke Smeets LOSS WIN
poul 1 Jerze de Reus Guido Bartholomaeus van der Maesen WIN LOSS
poul 1 Bart Jongsma Alexander van den Akker WIN LOSS
poul 1 Jerze de Reus Imke Smeets WIN LOSS
poul 1 Pim Baeten Guido Bartholomaeus van der Maesen WIN LOSS

Mixed Steel Single Rapier

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Quarterfinals Arto Fama Pim Baeten WIN LOSS
Quarterfinals Stefan Brunner Maurice Booij LOSS WIN
Quarterfinals Oskar ter Mors Bart Jongsma LOSS WIN
Quarterfinals Max van den Ekart Henric Jansen LOSS WIN
Semifinals Arto Fama Maurice Booij WIN LOSS
Semifinals Bart Jongsma Henric Jansen WIN LOSS
Third place match Henric Jansen Maurice Booij WIN LOSS
extra Micha Morales Pim Baeten LOSS WIN
Final Arto Fama Bart Jongsma LOSS WIN
poul 2 Oskar ter Mors Maurice Booij LOSS WIN
poul 3 Tosca Beuming Henric Jansen LOSS WIN
poul 1 Max van den Ekart Pim Baeten LOSS WIN
poul 2 Devron Sijmons Bryan Trepels LOSS WIN
poul 3 Patrick den Drijver René van Deijck WIN LOSS
poul 1 Simon van Gemert Sjaak Jacobus Hendrikus Thijssen WIN LOSS
poul 2 Majken Roelfszema Oskar ter Mors LOSS WIN
poul 3 Micha Morales Henric Jansen LOSS WIN
poul 1 Max van den Ekart Tim Beerens WIN LOSS
poul 2 Stefan Brunner Bryan Trepels WIN LOSS
poul 3 Bart Jongsma René van Deijck WIN LOSS
poul 1 Arto Fama Simon van Gemert WIN LOSS
poul 2 Majken Roelfszema Maurice Booij LOSS WIN
poul 3 Micha Morales Tosca Beuming WIN LOSS
poul 1 Tim Beerens Pim Baeten WIN LOSS
poul 2 Stefan Brunner Devron Sijmons WIN LOSS
poul 3 Bart Jongsma Patrick den Drijver WIN LOSS
poul 1 Arto Fama Sjaak Jacobus Hendrikus Thijssen WIN LOSS
poul 2 Oskar ter Mors Bryan Trepels WIN LOSS
poul 3 Henric Jansen René van Deijck WIN LOSS
poul 1 Max van den Ekart Simon van Gemert WIN LOSS
poul 2 Maurice Booij Devron Sijmons WIN LOSS
poul 3 Tosca Beuming Patrick den Drijver LOSS WIN
poul 1 Pim Baeten Sjaak Jacobus Hendrikus Thijssen WIN LOSS
poul 2 Majken Roelfszema Bryan Trepels WIN LOSS
poul 3 Micha Morales René van Deijck WIN LOSS
poul 1 Simon van Gemert Tim Beerens WIN LOSS
poul 2 Stefan Brunner Maurice Booij WIN LOSS
poul 3 Bart Jongsma Tosca Beuming WIN LOSS
poul 1 Arto Fama Pim Baeten WIN LOSS
poul 2 Oskar ter Mors Devron Sijmons WIN LOSS
poul 3 Henric Jansen Patrick den Drijver WIN LOSS
poul 1 Max van den Ekart Sjaak Jacobus Hendrikus Thijssen WIN LOSS
poul 2 Majken Roelfszema Stefan Brunner LOSS WIN
poul 3 Micha Morales Bart Jongsma LOSS WIN
poul 1 Arto Fama Tim Beerens WIN LOSS
poul 2 Maurice Booij Bryan Trepels WIN LOSS
poul 3 Tosca Beuming René van Deijck WIN LOSS
poul 1 Simon van Gemert Pim Baeten LOSS WIN
poul 2 Majken Roelfszema Devron Sijmons WIN LOSS
poul 3 Micha Morales Patrick den Drijver WIN LOSS
poul 1 Tim Beerens Sjaak Jacobus Hendrikus Thijssen DRAW DRAW
poul 2 Oskar ter Mors Stefan Brunner WIN LOSS
poul 3 Bart Jongsma Henric Jansen DRAW DRAW
poul 1 Arto Fama Max van den Ekart WIN LOSS