Duel Season: Winter 2022

Date
January 29
Country
Ukraine
City
Kyiv

Tournament stats

Division Number of fights Number of fighters
Mixed Steel Longsword 154 40
Mixed Steel Rapier & Dagger 252 54

Fighters in event

NameNationalityClub
Matthieu Mosset-Coelho Teixeira La Salle d'Armes Escrime Ancienne
Federico Dall'Olio La Salle d'Armes Escrime Ancienne
Aleksander Dynarek Mordschlag Łódź
Rafal Woch Mordschlag Łódź
Gabriel Suchy Szkoła Szermierki Aramis
Sergey Klochkov Edinorog
Kateryna Kaftanova
Bohdan Ostroushenko Atira Ruthenia
Oleksandr Vynohradov Atira Ruthenia
Mykhailo Smaha Atira Ruthenia
Bohdan Toporivskyi Atira Ruthenia
Oleh Stratiichuk Atira Ruthenia
Anton Bobryshev Atira Ruthenia
Dmytro Bespalov Black Company
Dmytro Shakhov Black Company
Vladyslav Romets Black Company
Mariia Shchelokova Black Company
Ihor Chebenieiev Black Company
Tetiana Dinkievych Black Company
Oleksandr Labets Black Company
Veronika Dovhal Black Company
Andrii Fedosov Black Company
Ivan Farafonov Fencing Phoenix
Yevhenii Kaluhin Fencing Phoenix
Dmytro Danylov Fencing Phoenix
Anton Fedchenko Guild of Duel Fencing
Andrii Naidenko Guild of Duel Fencing
Ivan Suhak-Snarskyi Guild of Duel Fencing
Anastasiia Ponomarova Guild of Duel Fencing
Valentyna Sysoieva Guild of Duel Fencing
Yuliia Smoilovska Guild of Duel Fencing
Hennadii Semibratov Guild of Duel Fencing
Oleksandra Kalashnik Guild of Duel Fencing
Dmytro Lisitsyn Guild of Duel Fencing
Irina Silman Guild of Duel Fencing
Anton Kryvko Guild of Duel Fencing
Anastasiia Krutova Guild of Duel Fencing
Oleksandr Voloshyn Guild of Duel Fencing
Egor Reznichenko Guild of Duel Fencing
Daniil Snisarenko Guild of Duel Fencing
Oleg Grekov Guild of Duel Fencing
Tetiana Pichuhina Guild of Duel Fencing
Serhii Hunkov Guild of Duel Fencing
Dmytro Semyhlazov Kyiv Fencing Club
Artem Bondar Lviv HEMA Club
Pavlo Ivaniuk Oberkriegschneck
Oleksandr Shanin Oberkriegschneck
Frol Revin Omni Kombat
Anastasiia Ovcharenko Ritter
Olexii Bilonuchkin Ritter
Kostyantin Machykin Ritter
Gregory Deina Ritter
Serhii Harmash Ritter
Petro Grynov Sharukhan
Kostiantyn Slabko Sharukhan
Mykhaylo Skorobogatov Sharukhan
Denis Shapoval Sharukhan
Vladyslav Kalashnikov Sharukhan
Heorhii Moiseienko Sharukhan
Nataliia Riabchun Sharukhan
Maksym Rog Svyatogor
Bohdan Boriak Troegoriye
Oleg Holodiuk Vostok
Viacheslav Holodiuk Vostok
Anton Nestorovych White Wolf

Tournaments

Mixed Steel Longsword

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool1 Anton Fedchenko Serhii Harmash WIN LOSS
Pool1 Andrii Fedosov Heorhii Moiseienko LOSS WIN
Pool1 Oleksandr Vynohradov Pavlo Ivaniuk WIN LOSS
Pool1 Federico Dall'Olio Anton Fedchenko DRAW DRAW
Pool1 Serhii Harmash Heorhii Moiseienko WIN LOSS
Pool1 Andrii Fedosov Oleksandr Vynohradov WIN LOSS
Pool1 Federico Dall'Olio Pavlo Ivaniuk WIN LOSS
Pool1 Anton Fedchenko Heorhii Moiseienko DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool1 Andrii Fedosov Serhii Harmash LOSS WIN
Pool1 Federico Dall'Olio Oleksandr Vynohradov WIN LOSS
Pool1 Anton Fedchenko Pavlo Ivaniuk WIN LOSS
Pool1 Oleksandr Vynohradov Heorhii Moiseienko LOSS WIN
Pool1 Federico Dall'Olio Serhii Harmash WIN LOSS
Pool1 Andrii Fedosov Pavlo Ivaniuk WIN LOSS
Pool1 Anton Fedchenko Oleksandr Vynohradov WIN LOSS
Pool1 Federico Dall'Olio Heorhii Moiseienko WIN LOSS
Pool1 Serhii Harmash Pavlo Ivaniuk WIN LOSS
Pool1 Anton Fedchenko Andrii Fedosov DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool1 Oleksandr Vynohradov Serhii Harmash LOSS WIN
Pool1 Pavlo Ivaniuk Heorhii Moiseienko LOSS WIN
Pool1 Federico Dall'Olio Andrii Fedosov WIN LOSS
Pool2 Anton Kryvko Gregory Deina WIN LOSS
Pool2 Denis Shapoval Bohdan Toporivskyi LOSS WIN
Pool2 Yevhenii Kaluhin Dmytro Bespalov LOSS WIN
Pool2 Bohdan Boriak Anton Kryvko DRAW DRAW
Pool2 Denis Shapoval Gregory Deina WIN LOSS
Pool2 Bohdan Toporivskyi Yevhenii Kaluhin WIN LOSS
Pool2 Bohdan Boriak Dmytro Bespalov WIN LOSS
Pool2 Denis Shapoval Anton Kryvko DRAW DRAW
Pool2 Bohdan Toporivskyi Gregory Deina WIN LOSS
Pool2 Bohdan Boriak Yevhenii Kaluhin WIN LOSS
Pool2 Anton Kryvko Dmytro Bespalov WIN LOSS
Pool2 Denis Shapoval Yevhenii Kaluhin WIN LOSS
Pool2 Bohdan Boriak Gregory Deina WIN LOSS
Pool2 Bohdan Toporivskyi Dmytro Bespalov WIN LOSS
Pool2 Anton Kryvko Yevhenii Kaluhin WIN LOSS
Pool2 Denis Shapoval Bohdan Boriak LOSS WIN
Pool2 Dmytro Bespalov Gregory Deina WIN LOSS
Pool2 Anton Kryvko Bohdan Toporivskyi WIN LOSS
Pool2 Yevhenii Kaluhin Gregory Deina WIN LOSS
Pool2 Denis Shapoval Dmytro Bespalov LOSS WIN
Pool2 Bohdan Boriak Bohdan Toporivskyi WIN LOSS
Pool3 Vladyslav Kalashnikov Egor Reznichenko WIN LOSS
Pool3 Oleksandr Labets Frol Revin WIN LOSS
Pool3 Anton Nestorovych Anton Bobryshev WIN LOSS
Pool3 Matthieu Mosset-Coelho Teixeira Egor Reznichenko DRAW DRAW
Pool3 Oleksandr Labets Vladyslav Kalashnikov LOSS WIN
Pool3 Frol Revin Anton Bobryshev WIN LOSS
Pool3 Matthieu Mosset-Coelho Teixeira Anton Nestorovych WIN LOSS
Pool3 Oleksandr Labets Egor Reznichenko LOSS WIN
Pool3 Vladyslav Kalashnikov Frol Revin WIN LOSS
Pool3 Egor Reznichenko Anton Nestorovych WIN LOSS
Pool3 Matthieu Mosset-Coelho Teixeira Vladyslav Kalashnikov DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool3 Anton Nestorovych Frol Revin LOSS WIN
Pool3 Matthieu Mosset-Coelho Teixeira Oleksandr Labets DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool3 Vladyslav Kalashnikov Anton Nestorovych WIN LOSS
Pool3 Egor Reznichenko Frol Revin WIN LOSS
Pool3 Oleksandr Labets Anton Nestorovych WIN LOSS
Pool3 Matthieu Mosset-Coelho Teixeira Frol Revin WIN LOSS
Pool4 Petro Grynov Daniil Snisarenko WIN LOSS
Pool4 Ivan Farafonov Dmytro Shakhov WIN LOSS
Pool4 Dmytro Semyhlazov Mykhailo Smaha WIN LOSS
Pool4 Dmytro Shakhov Daniil Snisarenko LOSS WIN
Pool4 Petro Grynov Ivan Farafonov WIN LOSS
Pool4 Mykhailo Smaha Daniil Snisarenko LOSS WIN
Pool4 Dmytro Semyhlazov Dmytro Shakhov WIN LOSS
Pool4 Petro Grynov Mykhailo Smaha WIN LOSS
Pool4 Ivan Farafonov Daniil Snisarenko LOSS WIN
Pool4 Dmytro Semyhlazov Petro Grynov WIN LOSS
Pool4 Mykhailo Smaha Dmytro Shakhov LOSS WIN
Pool4 Dmytro Semyhlazov Ivan Farafonov WIN LOSS
Pool4 Petro Grynov Dmytro Shakhov WIN LOSS
Pool4 Dmytro Semyhlazov Daniil Snisarenko DRAW DRAW
Pool4 Ivan Farafonov Mykhailo Smaha WIN LOSS
Pool5 Kostiantyn Slabko Oleksandr Voloshyn DRAW DRAW
Pool5 Veronika Dovhal Oleh Stratiichuk WIN LOSS
Pool5 Gabriel Suchy Oleksandr Shanin DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool5 Veronika Dovhal Oleksandr Voloshyn LOSS WIN
Pool5 Kostiantyn Slabko Oleh Stratiichuk WIN LOSS
Pool5 Oleksandr Voloshyn Oleksandr Shanin DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool5 Gabriel Suchy Veronika Dovhal LOSS WIN
Pool5 Kostiantyn Slabko Oleksandr Shanin WIN LOSS
Pool5 Oleksandr Voloshyn Oleh Stratiichuk LOSS WIN
Pool5 Gabriel Suchy Kostiantyn Slabko LOSS WIN
Pool5 Veronika Dovhal Oleksandr Shanin WIN LOSS
Pool5 Gabriel Suchy Oleh Stratiichuk WIN LOSS
Pool5 Kostiantyn Slabko Veronika Dovhal DRAW DRAW
Pool5 Gabriel Suchy Oleksandr Voloshyn WIN LOSS
Pool5 Oleh Stratiichuk Oleksandr Shanin LOSS WIN
Pool6 Sergey Klochkov Artem Bondar DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool6 Ihor Chebenieiev Mykhaylo Skorobogatov WIN LOSS
Pool6 Bohdan Ostroushenko Nataliia Riabchun WIN LOSS
Pool6 Artem Bondar Anastasiia Krutova DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool6 Sergey Klochkov Mykhaylo Skorobogatov LOSS WIN
Pool6 Ihor Chebenieiev Bohdan Ostroushenko DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool6 Anastasiia Krutova Nataliia Riabchun DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool6 Mykhaylo Skorobogatov Artem Bondar DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool6 Sergey Klochkov Ihor Chebenieiev LOSS WIN
Pool6 Bohdan Ostroushenko Anastasiia Krutova WIN LOSS
Pool6 Artem Bondar Nataliia Riabchun WIN LOSS
Pool6 Mykhaylo Skorobogatov Bohdan Ostroushenko LOSS WIN
Pool6 Sergey Klochkov Anastasiia Krutova DRAW DRAW
Pool6 Ihor Chebenieiev Nataliia Riabchun WIN LOSS
Pool6 Artem Bondar Bohdan Ostroushenko LOSS WIN
Pool6 Mykhaylo Skorobogatov Anastasiia Krutova WIN LOSS
Pool6 Sergey Klochkov Nataliia Riabchun WIN LOSS
Pool6 Ihor Chebenieiev Artem Bondar WIN LOSS
Pool6 Sergey Klochkov Bohdan Ostroushenko LOSS WIN
Pool6 Mykhaylo Skorobogatov Nataliia Riabchun WIN LOSS
Pool6 Ihor Chebenieiev Anastasiia Krutova WIN LOSS
Additional Anton Fedchenko Daniil Snisarenko LOSS WIN
Additional Gabriel Suchy Dmytro Bespalov WIN LOSS
Additional Matthieu Mosset-Coelho Teixeira Mykhaylo Skorobogatov WIN LOSS
Semi-final Pool 1 Federico Dall'Olio Egor Reznichenko WIN LOSS
Semi-final Pool 1 Dmytro Semyhlazov Bohdan Ostroushenko LOSS WIN
Semi-final Pool 1 Federico Dall'Olio Gabriel Suchy WIN LOSS
Semi-final Pool 1 Dmytro Semyhlazov Egor Reznichenko WIN LOSS
Semi-final Pool 1 Gabriel Suchy Bohdan Ostroushenko LOSS WIN
Semi-final Pool 1 Federico Dall'Olio Dmytro Semyhlazov WIN LOSS
Semi-final Pool 1 Bohdan Ostroushenko Egor Reznichenko WIN LOSS
Semi-final Pool 1 Gabriel Suchy Dmytro Semyhlazov LOSS WIN
Semi-final Pool 1 Federico Dall'Olio Bohdan Ostroushenko WIN LOSS
Semi-final Pool 1 Gabriel Suchy Egor Reznichenko LOSS WIN
Semi-final Pool 2 Petro Grynov Bohdan Boriak DRAW DRAW
Semi-final Pool 2 Kostiantyn Slabko Serhii Harmash DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Semi-final Pool 2 Matthieu Mosset-Coelho Teixeira Bohdan Boriak WIN LOSS
Semi-final Pool 2 Kostiantyn Slabko Petro Grynov DRAW DRAW
Semi-final Pool 2 Matthieu Mosset-Coelho Teixeira Serhii Harmash WIN LOSS
Semi-final Pool 2 Kostiantyn Slabko Bohdan Boriak LOSS WIN
Semi-final Pool 2 Petro Grynov Serhii Harmash WIN LOSS
Semi-final Pool 2 Matthieu Mosset-Coelho Teixeira Kostiantyn Slabko DRAW DRAW
Semi-final Pool 2 Bohdan Boriak Serhii Harmash LOSS WIN
Semi-final Pool 2 Matthieu Mosset-Coelho Teixeira Petro Grynov WIN LOSS
Semi-final Pool 3 Vladyslav Kalashnikov Veronika Dovhal WIN LOSS
Semi-final Pool 3 Ihor Chebenieiev Anton Kryvko WIN LOSS
Semi-final Pool 3 Vladyslav Kalashnikov Daniil Snisarenko DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Semi-final Pool 3 Ihor Chebenieiev Veronika Dovhal WIN LOSS
Semi-final Pool 3 Anton Kryvko Daniil Snisarenko WIN LOSS
Semi-final Pool 3 Veronika Dovhal Anton Kryvko LOSS WIN
Semi-final Pool 3 Ihor Chebenieiev Daniil Snisarenko DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Semi-final Pool 3 Veronika Dovhal Daniil Snisarenko LOSS WIN
Additional Kostiantyn Slabko Bohdan Ostroushenko LOSS WIN
Additional Anton Kryvko Bohdan Ostroushenko LOSS WIN
Additional Kostiantyn Slabko Anton Kryvko DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Finals Matthieu Mosset-Coelho Teixeira Ihor Chebenieiev WIN LOSS
Finals Federico Dall'Olio Bohdan Ostroushenko WIN LOSS
Finals Matthieu Mosset-Coelho Teixeira Anton Kryvko WIN LOSS
Finals Federico Dall'Olio Ihor Chebenieiev WIN LOSS
Finals Anton Kryvko Bohdan Ostroushenko LOSS WIN
Finals Federico Dall'Olio Matthieu Mosset-Coelho Teixeira LOSS WIN
Finals Ihor Chebenieiev Bohdan Ostroushenko LOSS WIN
Finals Federico Dall'Olio Anton Kryvko WIN LOSS
Finals Matthieu Mosset-Coelho Teixeira Bohdan Ostroushenko WIN LOSS
Finals Ihor Chebenieiev Anton Kryvko WIN LOSS

Mixed Steel Rapier & Dagger

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool1 Kostyantin Machykin Vladyslav Romets WIN LOSS
Pool1 Hennadii Semibratov Dmytro Semyhlazov LOSS WIN
Pool1 Vladyslav Kalashnikov Oleh Stratiichuk WIN LOSS
Pool1 Oleksandra Kalashnik Anton Nestorovych DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool1 Kostyantin Machykin Kateryna Kaftanova WIN LOSS
Pool1 Hennadii Semibratov Vladyslav Romets WIN LOSS
Pool1 Vladyslav Kalashnikov Dmytro Semyhlazov WIN LOSS
Pool1 Anton Nestorovych Oleh Stratiichuk WIN LOSS
Pool1 Oleksandra Kalashnik Kateryna Kaftanova LOSS WIN
Pool1 Kostyantin Machykin Hennadii Semibratov WIN LOSS
Pool1 Dmytro Semyhlazov Vladyslav Romets WIN LOSS
Pool1 Vladyslav Kalashnikov Anton Nestorovych WIN LOSS
Pool1 Oleksandra Kalashnik Oleh Stratiichuk WIN LOSS
Pool1 Hennadii Semibratov Kateryna Kaftanova WIN LOSS
Pool1 Kostyantin Machykin Dmytro Semyhlazov WIN LOSS
Pool1 Vladyslav Kalashnikov Vladyslav Romets WIN LOSS
Pool1 Anton Nestorovych Kateryna Kaftanova WIN LOSS
Pool1 Hennadii Semibratov Oleh Stratiichuk WIN LOSS
Pool1 Kostyantin Machykin Oleksandra Kalashnik WIN LOSS
Pool1 Dmytro Semyhlazov Anton Nestorovych WIN LOSS
Pool1 Vladyslav Romets Kateryna Kaftanova WIN LOSS
Pool1 Vladyslav Kalashnikov Hennadii Semibratov DRAW DRAW
Pool1 Kostyantin Machykin Oleh Stratiichuk WIN LOSS
Pool1 Oleksandra Kalashnik Dmytro Semyhlazov LOSS WIN
Pool1 Anton Nestorovych Vladyslav Romets DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool1 Vladyslav Kalashnikov Kateryna Kaftanova WIN LOSS
Pool1 Hennadii Semibratov Oleksandra Kalashnik WIN LOSS
Pool1 Dmytro Semyhlazov Oleh Stratiichuk WIN LOSS
Pool1 Kostyantin Machykin Anton Nestorovych WIN LOSS
Pool1 Oleksandra Kalashnik Vladyslav Romets DRAW DRAW
Pool1 Oleh Stratiichuk Kateryna Kaftanova WIN LOSS
Pool1 Vladyslav Kalashnikov Kostyantin Machykin DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool1 Hennadii Semibratov Anton Nestorovych WIN LOSS
Pool1 Dmytro Semyhlazov Kateryna Kaftanova WIN LOSS
Pool1 Vladyslav Romets Oleh Stratiichuk WIN LOSS
Pool1 Vladyslav Kalashnikov Oleksandra Kalashnik WIN LOSS
Pool2 Ivan Suhak-Snarskyi Rafal Woch DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool2 Veronika Dovhal Bohdan Toporivskyi LOSS WIN
Pool2 Andrii Fedosov Gregory Deina WIN LOSS
Pool2 Oleg Grekov Maksym Rog DRAW DRAW
Pool2 Ivan Suhak-Snarskyi Irina Silman WIN LOSS
Pool2 Veronika Dovhal Rafal Woch LOSS WIN
Pool2 Bohdan Toporivskyi Gregory Deina WIN LOSS
Pool2 Andrii Fedosov Oleg Grekov WIN LOSS
Pool2 Irina Silman Maksym Rog LOSS WIN
Pool2 Ivan Suhak-Snarskyi Veronika Dovhal WIN LOSS
Pool2 Bohdan Toporivskyi Rafal Woch LOSS WIN
Pool2 Gregory Deina Oleg Grekov WIN LOSS
Pool2 Andrii Fedosov Maksym Rog LOSS WIN
Pool2 Veronika Dovhal Irina Silman WIN LOSS
Pool2 Ivan Suhak-Snarskyi Bohdan Toporivskyi WIN LOSS
Pool2 Gregory Deina Rafal Woch LOSS WIN
Pool2 Irina Silman Oleg Grekov LOSS WIN
Pool2 Veronika Dovhal Andrii Fedosov LOSS WIN
Pool2 Ivan Suhak-Snarskyi Maksym Rog LOSS WIN
Pool2 Bohdan Toporivskyi Oleg Grekov WIN LOSS
Pool2 Irina Silman Rafal Woch LOSS WIN
Pool2 Veronika Dovhal Gregory Deina WIN LOSS
Pool2 Ivan Suhak-Snarskyi Andrii Fedosov WIN LOSS
Pool2 Bohdan Toporivskyi Maksym Rog LOSS WIN
Pool2 Oleg Grekov Rafal Woch LOSS WIN
Pool2 Irina Silman Gregory Deina LOSS WIN
Pool2 Veronika Dovhal Maksym Rog LOSS WIN
Pool2 Andrii Fedosov Bohdan Toporivskyi LOSS WIN
Pool2 Ivan Suhak-Snarskyi Oleg Grekov WIN LOSS
Pool2 Rafal Woch Maksym Rog LOSS WIN
Pool2 Andrii Fedosov Irina Silman WIN LOSS
Pool2 Ivan Suhak-Snarskyi Gregory Deina WIN LOSS
Pool2 Veronika Dovhal Oleg Grekov WIN LOSS
Pool2 Irina Silman Bohdan Toporivskyi LOSS WIN
Pool2 Andrii Fedosov Rafal Woch DRAW DRAW
Pool2 Gregory Deina Maksym Rog LOSS WIN
Pool3 Ihor Chebenieiev Ivan Farafonov DRAW DRAW
Pool3 Andrii Naidenko Bohdan Ostroushenko LOSS WIN
Pool3 Gabriel Suchy Olexii Bilonuchkin WIN LOSS
Pool3 Valentyna Sysoieva Dmytro Bespalov LOSS WIN
Pool3 Ihor Chebenieiev Nataliia Riabchun WIN LOSS
Pool3 Andrii Naidenko Ivan Farafonov LOSS WIN
Pool3 Gabriel Suchy Bohdan Ostroushenko WIN LOSS
Pool3 Olexii Bilonuchkin Dmytro Bespalov WIN LOSS
Pool3 Valentyna Sysoieva Nataliia Riabchun LOSS WIN
Pool3 Andrii Naidenko Ihor Chebenieiev LOSS WIN
Pool3 Ivan Farafonov Bohdan Ostroushenko DRAW DRAW
Pool3 Gabriel Suchy Dmytro Bespalov WIN LOSS
Pool3 Olexii Bilonuchkin Valentyna Sysoieva WIN LOSS
Pool3 Andrii Naidenko Nataliia Riabchun DRAW DRAW
Pool3 Ihor Chebenieiev Bohdan Ostroushenko WIN LOSS
Pool3 Gabriel Suchy Ivan Farafonov DRAW DRAW
Pool3 Nataliia Riabchun Dmytro Bespalov LOSS WIN
Pool3 Andrii Naidenko Olexii Bilonuchkin WIN LOSS
Pool3 Valentyna Sysoieva Ihor Chebenieiev LOSS WIN
Pool3 Bohdan Ostroushenko Dmytro Bespalov LOSS WIN
Pool3 Ivan Farafonov Nataliia Riabchun DRAW DRAW
Pool3 Gabriel Suchy Andrii Naidenko WIN LOSS
Pool3 Olexii Bilonuchkin Ihor Chebenieiev LOSS WIN
Pool3 Valentyna Sysoieva Bohdan Ostroushenko LOSS WIN
Pool3 Ivan Farafonov Dmytro Bespalov WIN LOSS
Pool3 Gabriel Suchy Nataliia Riabchun WIN LOSS
Pool3 Andrii Naidenko Valentyna Sysoieva WIN LOSS
Pool3 Olexii Bilonuchkin Bohdan Ostroushenko DRAW DRAW
Pool3 Ihor Chebenieiev Dmytro Bespalov WIN LOSS
Pool3 Valentyna Sysoieva Ivan Farafonov LOSS WIN
Pool3 Olexii Bilonuchkin Nataliia Riabchun DRAW DRAW
Pool3 Gabriel Suchy Ihor Chebenieiev LOSS WIN
Pool3 Andrii Naidenko Dmytro Bespalov LOSS WIN
Pool3 Bohdan Ostroushenko Nataliia Riabchun DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool3 Olexii Bilonuchkin Ivan Farafonov LOSS WIN
Pool3 Gabriel Suchy Valentyna Sysoieva WIN LOSS
Pool4 Aleksander Dynarek Dmytro Lisitsyn WIN LOSS
Pool4 Petro Grynov Serhii Harmash LOSS WIN
Pool4 Artem Bondar Oleg Holodiuk LOSS WIN
Pool4 Oleksandr Vynohradov Tetiana Pichuhina WIN LOSS
Pool4 Aleksander Dynarek Mariia Shchelokova WIN LOSS
Pool4 Dmytro Lisitsyn Serhii Harmash WIN LOSS
Pool4 Petro Grynov Oleg Holodiuk WIN LOSS
Pool4 Artem Bondar Oleksandr Vynohradov DRAW DRAW
Pool4 Mariia Shchelokova Tetiana Pichuhina WIN LOSS
Pool4 Aleksander Dynarek Serhii Harmash WIN LOSS
Pool4 Petro Grynov Dmytro Lisitsyn LOSS WIN
Pool4 Oleksandr Vynohradov Oleg Holodiuk LOSS WIN
Pool4 Artem Bondar Tetiana Pichuhina LOSS WIN
Pool4 Mariia Shchelokova Serhii Harmash LOSS WIN
Pool4 Aleksander Dynarek Petro Grynov WIN LOSS
Pool4 Dmytro Lisitsyn Oleg Holodiuk WIN LOSS
Pool4 Mariia Shchelokova Oleksandr Vynohradov LOSS WIN
Pool4 Artem Bondar Serhii Harmash LOSS WIN
Pool4 Aleksander Dynarek Tetiana Pichuhina WIN LOSS
Pool4 Petro Grynov Oleksandr Vynohradov WIN LOSS
Pool4 Mariia Shchelokova Dmytro Lisitsyn WIN LOSS
Pool4 Serhii Harmash Oleg Holodiuk WIN LOSS
Pool4 Aleksander Dynarek Artem Bondar WIN LOSS
Pool4 Petro Grynov Tetiana Pichuhina WIN LOSS
Pool4 Dmytro Lisitsyn Oleksandr Vynohradov WIN LOSS
Pool4 Mariia Shchelokova Oleg Holodiuk WIN LOSS
Pool4 Serhii Harmash Tetiana Pichuhina WIN LOSS
Pool4 Petro Grynov Artem Bondar WIN LOSS
Pool4 Aleksander Dynarek Oleksandr Vynohradov WIN LOSS
Pool4 Dmytro Lisitsyn Tetiana Pichuhina WIN LOSS
Pool4 Mariia Shchelokova Artem Bondar DRAW DRAW
Pool4 Aleksander Dynarek Oleg Holodiuk WIN LOSS
Pool4 Oleksandr Vynohradov Serhii Harmash LOSS WIN
Pool4 Mariia Shchelokova Petro Grynov LOSS WIN
Pool4 Dmytro Lisitsyn Artem Bondar WIN LOSS
Pool4 Oleg Holodiuk Tetiana Pichuhina WIN LOSS
Pool5 Kostiantyn Slabko Bohdan Boriak DRAW DRAW
Pool5 Oleksandr Labets Dmytro Danylov WIN LOSS
Pool5 Sergey Klochkov Mykhailo Smaha DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool5 Yuliia Smoilovska Pavlo Ivaniuk LOSS WIN
Pool5 Tetiana Dinkievych Bohdan Boriak LOSS WIN
Pool5 Oleksandr Labets Kostiantyn Slabko WIN LOSS
Pool5 Sergey Klochkov Dmytro Danylov LOSS WIN
Pool5 Mykhailo Smaha Pavlo Ivaniuk WIN LOSS
Pool5 Tetiana Dinkievych Yuliia Smoilovska LOSS WIN
Pool5 Oleksandr Labets Bohdan Boriak DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool5 Kostiantyn Slabko Dmytro Danylov WIN LOSS
Pool5 Sergey Klochkov Pavlo Ivaniuk WIN LOSS
Pool5 Yuliia Smoilovska Mykhailo Smaha DRAW DRAW
Pool5 Tetiana Dinkievych Oleksandr Labets LOSS WIN
Pool5 Bohdan Boriak Dmytro Danylov DRAW DRAW
Pool5 Sergey Klochkov Kostiantyn Slabko LOSS WIN
Pool5 Tetiana Dinkievych Pavlo Ivaniuk LOSS WIN
Pool5 Oleksandr Labets Mykhailo Smaha WIN LOSS
Pool5 Yuliia Smoilovska Bohdan Boriak LOSS WIN
Pool5 Pavlo Ivaniuk Dmytro Danylov LOSS WIN
Pool5 Tetiana Dinkievych Kostiantyn Slabko LOSS WIN
Pool5 Sergey Klochkov Oleksandr Labets DRAW DRAW
Pool5 Bohdan Boriak Mykhailo Smaha WIN LOSS
Pool5 Yuliia Smoilovska Dmytro Danylov DRAW DRAW
Pool5 Kostiantyn Slabko Pavlo Ivaniuk WIN LOSS
Pool5 Sergey Klochkov Tetiana Dinkievych LOSS WIN
Pool5 Oleksandr Labets Yuliia Smoilovska WIN LOSS
Pool5 Mykhailo Smaha Dmytro Danylov LOSS WIN
Pool5 Bohdan Boriak Pavlo Ivaniuk WIN LOSS
Pool5 Yuliia Smoilovska Kostiantyn Slabko LOSS WIN
Pool5 Tetiana Dinkievych Mykhailo Smaha LOSS WIN
Pool5 Sergey Klochkov Bohdan Boriak LOSS WIN
Pool5 Oleksandr Labets Pavlo Ivaniuk WIN LOSS
Pool5 Tetiana Dinkievych Dmytro Danylov LOSS WIN
Pool5 Kostiantyn Slabko Mykhailo Smaha WIN LOSS
Pool5 Sergey Klochkov Yuliia Smoilovska LOSS WIN
Pool6 Viacheslav Holodiuk Serhii Hunkov WIN LOSS
Pool6 Dmytro Shakhov Heorhii Moiseienko LOSS WIN
Pool6 Federico Dall'Olio Denis Shapoval WIN LOSS
Pool6 Anastasiia Ponomarova Frol Revin DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool6 Anastasiia Ovcharenko Serhii Hunkov LOSS WIN
Pool6 Viacheslav Holodiuk Heorhii Moiseienko DRAW DRAW
Pool6 Denis Shapoval Dmytro Shakhov LOSS WIN
Pool6 Federico Dall'Olio Frol Revin WIN LOSS
Pool6 Anastasiia Ponomarova Anastasiia Ovcharenko LOSS WIN
Pool6 Heorhii Moiseienko Serhii Hunkov LOSS WIN
Pool6 Viacheslav Holodiuk Dmytro Shakhov WIN LOSS
Pool6 Denis Shapoval Frol Revin DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool6 Federico Dall'Olio Anastasiia Ponomarova WIN LOSS
Pool6 Anastasiia Ovcharenko Heorhii Moiseienko LOSS WIN
Pool6 Dmytro Shakhov Serhii Hunkov LOSS WIN
Pool6 Viacheslav Holodiuk Denis Shapoval WIN LOSS
Pool6 Anastasiia Ovcharenko Frol Revin LOSS WIN
Pool6 Federico Dall'Olio Heorhii Moiseienko WIN LOSS
Pool6 Anastasiia Ponomarova Serhii Hunkov LOSS WIN
Pool6 Frol Revin Dmytro Shakhov DRAW DRAW
Pool6 Viacheslav Holodiuk Anastasiia Ovcharenko WIN LOSS
Pool6 Denis Shapoval Heorhii Moiseienko LOSS WIN
Pool6 Federico Dall'Olio Serhii Hunkov DRAW DRAW
Pool6 Anastasiia Ponomarova Dmytro Shakhov LOSS WIN
Pool6 Viacheslav Holodiuk Frol Revin WIN LOSS
Pool6 Denis Shapoval Anastasiia Ovcharenko WIN LOSS
Pool6 Anastasiia Ponomarova Heorhii Moiseienko LOSS WIN
Pool6 Federico Dall'Olio Dmytro Shakhov WIN LOSS
Pool6 Frol Revin Serhii Hunkov LOSS WIN
Pool6 Viacheslav Holodiuk Anastasiia Ponomarova WIN LOSS
Pool6 Federico Dall'Olio Anastasiia Ovcharenko WIN LOSS
Pool6 Denis Shapoval Serhii Hunkov LOSS WIN
Pool6 Frol Revin Heorhii Moiseienko LOSS WIN
Pool6 Anastasiia Ovcharenko Dmytro Shakhov LOSS WIN
Pool6 Federico Dall'Olio Viacheslav Holodiuk LOSS WIN
Pool6 Anastasiia Ponomarova Denis Shapoval DRAW DRAW
Semi-final Pool 1 Viacheslav Holodiuk Kostyantin Machykin DRAW DRAW
Semi-final Pool 1 Federico Dall'Olio Oleksandr Labets WIN LOSS
Semi-final Pool 1 Ivan Suhak-Snarskyi Kostiantyn Slabko WIN LOSS
Semi-final Pool 1 Federico Dall'Olio Kostyantin Machykin LOSS WIN
Semi-final Pool 1 Viacheslav Holodiuk Oleksandr Labets WIN LOSS
Semi-final Pool 1 Kostyantin Machykin Kostiantyn Slabko WIN LOSS
Semi-final Pool 1 Federico Dall'Olio Ivan Suhak-Snarskyi WIN LOSS
Semi-final Pool 1 Viacheslav Holodiuk Kostiantyn Slabko LOSS WIN
Semi-final Pool 1 Oleksandr Labets Kostyantin Machykin LOSS WIN
Semi-final Pool 1 Ivan Suhak-Snarskyi Viacheslav Holodiuk LOSS WIN
Semi-final Pool 1 Federico Dall'Olio Kostiantyn Slabko DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Semi-final Pool 1 Ivan Suhak-Snarskyi Oleksandr Labets WIN LOSS
Semi-final Pool 1 Federico Dall'Olio Viacheslav Holodiuk WIN LOSS
Semi-final Pool 1 Ivan Suhak-Snarskyi Kostyantin Machykin LOSS WIN
Semi-final Pool 1 Oleksandr Labets Kostiantyn Slabko LOSS WIN
Semi-final Pool 2 Aleksander Dynarek Ihor Chebenieiev LOSS WIN
Semi-final Pool 2 Vladyslav Kalashnikov Maksym Rog DRAW DRAW
Semi-final Pool 2 Gabriel Suchy Dmytro Lisitsyn WIN LOSS
Semi-final Pool 2 Aleksander Dynarek Maksym Rog WIN LOSS
Semi-final Pool 2 Ihor Chebenieiev Vladyslav Kalashnikov WIN LOSS
Semi-final Pool 2 Aleksander Dynarek Gabriel Suchy WIN LOSS
Semi-final Pool 2 Dmytro Lisitsyn Maksym Rog LOSS WIN
Semi-final Pool 2 Gabriel Suchy Ihor Chebenieiev LOSS WIN
Semi-final Pool 2 Aleksander Dynarek Vladyslav Kalashnikov WIN LOSS
Semi-final Pool 2 Ihor Chebenieiev Dmytro Lisitsyn WIN LOSS
Semi-final Pool 2 Gabriel Suchy Maksym Rog WIN LOSS
Semi-final Pool 2 Vladyslav Kalashnikov Dmytro Lisitsyn WIN LOSS
Semi-final Pool 2 Ihor Chebenieiev Maksym Rog WIN LOSS
Semi-final Pool 2 Aleksander Dynarek Dmytro Lisitsyn LOSS WIN
Semi-final Pool 2 Gabriel Suchy Vladyslav Kalashnikov WIN LOSS
Finals Federico Dall'Olio Kostyantin Machykin LOSS WIN
Finals Aleksander Dynarek Ihor Chebenieiev LOSS WIN
Finals Ihor Chebenieiev Kostyantin Machykin LOSS WIN
Finals Federico Dall'Olio Aleksander Dynarek LOSS WIN
Finals Aleksander Dynarek Kostyantin Machykin LOSS WIN
Finals Federico Dall'Olio Ihor Chebenieiev LOSS WIN