Nederlandse HEMA Kampioenschappen 2019: Evenement 1

Date
January 26
Country
Netherlands
City
Oegstgeest

Tournament stats

Division Number of fights Number of fighters
Mixed Steel Longsword 66 22
Mixed Steel Longsword 61 21
Women's Steel Longsword 25 7
Mixed Steel Single Rapier 48 20

Fighters in event

NameNationalityClub
Ethan den Boer Zwaard & Steen
Jos Baars Zwaard & Steen
Marcos Ariño Historisch Vrijvechten Nederland
Antonio Paoletti Scuola d'Arme Fiore dei Liberi
Joep Bosma De Academie voor Middeleeuwse Europese Krijgskunsten
Kjell Ziesemer De Academie voor Middeleeuwse Europese Krijgskunsten
Thomas Batenburg De Academie voor Middeleeuwse Europese Krijgskunsten
Wouter Marks De Zwaardkring
Sjaak Thijssen De Zwaardkring
Cynthia Kop De Zwaardkring
Jasper Verstappen De Zwaardkring
Robin Verhoef De Zwaardkring
Jerze de Reus De Zwaardkring
Max van den Ekart De Zwaardkring
Tosca Beuming De Zwaardkring
Merlyn Janssen De Zwaardkring
Peregrijn van den Berg De Zwaardkring
Oskar ter Mors Historisch Vrijvechten Nederland
Bart Jongsma Historisch Vrijvechten Nederland
Berend Kruijt Historisch Vrijvechten Nederland
Martin de Jong Historisch Vrijvechten Nederland
Stefan Brunner Historisch Vrijvechten Nederland
Henric Jansen Historisch Vrijvechten Nederland
Jasper de Koster Historisch Vrijvechten Nederland
Tim Beerens Historisch Vrijvechten Nederland
Beryl Prenen Historisch Vrijvechten Nederland
Joost Rutger Meijering Historisch Vrijvechten Nederland
Ashley Wrede Historisch Vrijvechten Nederland
Ronin De Rooy Historisch Vrijvechten Nederland
Imke Smeets Historisch Vrijvechten Nederland
Matthys Kool Historisch Vrijvechten Nederland
Micha Morales MARS
Majken Roelfszema MARS
Matthijs Pals MARS
Merijn Driessen MARS
Youp van den Beld MARS
Merijn Spiro Zwaard & Steen
Nadine van Wilgenburg Zwaard & Steen
Luc van Beek Zwaard & Steen
Izabele Aparecida Saorin Zwaard & Steen
Alexey Rodriguez Blanter Zwaard & Steen
Alexander Bosma Zwaard & Steen
Eline Spek Zwaard & Steen
John van Meerten Zwaard & Steen
Ruud Herrewijnen Zwaard & Steen
Robert Kraaijeveld Zwaard & Steen
Sacha de Wind Zwaard & Steen
Sandra Belder Zwaard & Steen
Michel Rensen Zwaard & Steen
Arto Fama Zwaard & Steen
Brian van Nunen Zwaard & Steen
Engelbert Spronk Zwaard & Steen
Maciej Jakub Kubik Historisch Vrijvechten Nederland

Tournaments

Mixed Steel Longsword

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool 1 Stefan Brunner Tim Beerens DRAW DRAW
Pool 1 Marcos Ariño Max van den Ekart LOSS WIN
Pool 1 Alexander Bosma Tim Beerens WIN LOSS
Pool 1 Marcos Ariño Stefan Brunner LOSS WIN
Pool 1 Max van den Ekart Alexander Bosma WIN LOSS
Pool 1 Marcos Ariño Tim Beerens WIN LOSS
Pool 1 Alexander Bosma Stefan Brunner LOSS WIN
Pool 1 Max van den Ekart Tim Beerens WIN LOSS
Pool 1 Marcos Ariño Alexander Bosma WIN LOSS
Pool 1 Max van den Ekart Stefan Brunner DRAW DRAW
Pool 3 Oskar ter Mors Merijn Driessen LOSS WIN
Pool 3 Arto Fama Sacha de Wind WIN LOSS
Pool 3 Micha Morales Bart Jongsma LOSS WIN
Pool 3 Arto Fama Oskar ter Mors WIN LOSS
Pool 3 Micha Morales Merijn Driessen LOSS WIN
Pool 3 Bart Jongsma Sacha de Wind WIN LOSS
Pool 3 Arto Fama Micha Morales DRAW DRAW
Pool 3 Bart Jongsma Merijn Driessen WIN LOSS
Pool 3 Oskar ter Mors Sacha de Wind WIN LOSS
Pool 3 Arto Fama Merijn Driessen WIN LOSS
Pool 3 Micha Morales Sacha de Wind LOSS WIN
Pool 3 Oskar ter Mors Bart Jongsma LOSS WIN
Pool 3 Sacha de Wind Merijn Driessen LOSS WIN
Pool 3 Micha Morales Oskar ter Mors LOSS WIN
Pool 3 Arto Fama Bart Jongsma WIN LOSS
Pool 4 Brian van Nunen Berend Kruijt WIN LOSS
Pool 4 Michel Rensen Maciej Jakub Kubik WIN LOSS
Pool 4 Henric Jansen John van Meerten WIN LOSS
Pool 4 Michel Rensen Brian van Nunen WIN LOSS
Pool 4 Berend Kruijt John van Meerten WIN LOSS
Pool 4 Henric Jansen Maciej Jakub Kubik DRAW DRAW
Pool 4 Michel Rensen John van Meerten WIN LOSS
Pool 4 Berend Kruijt Henric Jansen LOSS WIN
Pool 4 Brian van Nunen Maciej Jakub Kubik WIN LOSS
Pool 4 Michel Rensen Berend Kruijt WIN LOSS
Pool 4 Maciej Jakub Kubik John van Meerten LOSS WIN
Pool 4 Brian van Nunen Henric Jansen LOSS WIN
Pool 4 Berend Kruijt Maciej Jakub Kubik WIN LOSS
Pool 4 Brian van Nunen John van Meerten WIN LOSS
Pool 4 Michel Rensen Henric Jansen WIN LOSS
Pool 2 Engelbert Spronk Jos Baars WIN LOSS
Pool 2 Matthys Kool Joost Rutger Meijering WIN LOSS
Pool 2 Jos Baars Kjell Ziesemer WIN LOSS
Pool 2 Engelbert Spronk Joost Rutger Meijering WIN LOSS
Pool 2 Matthys Kool Kjell Ziesemer WIN LOSS
Pool 2 Jos Baars Joost Rutger Meijering LOSS WIN
Pool 2 Engelbert Spronk Kjell Ziesemer WIN LOSS
Pool 2 Matthys Kool Jos Baars WIN LOSS
Pool 2 Joost Rutger Meijering Kjell Ziesemer WIN LOSS
Pool 2 Matthys Kool Engelbert Spronk LOSS WIN
Eighthfinal 1 Engelbert Spronk Jos Baars WIN LOSS
Eighthfinal 2 Henric Jansen Merijn Driessen WIN LOSS
Eighthfinal 3 Bart Jongsma Joost Rutger Meijering WIN LOSS
Eighthfinal 4 Max van den Ekart Berend Kruijt WIN LOSS
Eighthfinal 5 Arto Fama Oskar ter Mors WIN LOSS
Eighthfinal 6 Matthys Kool Marcos Ariño WIN LOSS
Eighthfinal 7 Brian van Nunen Stefan Brunner WIN LOSS
Eighthfinal 8 Michel Rensen Alexander Bosma WIN LOSS
Quarterfinal 1 Engelbert Spronk Henric Jansen LOSS WIN
Quarterfinal 2 Max van den Ekart Bart Jongsma LOSS WIN
Quarterfinal 3 Matthys Kool Arto Fama WIN LOSS
Quarterfinal 4 Michel Rensen Brian van Nunen WIN LOSS
Semifinal 1 Bart Jongsma Henric Jansen LOSS WIN
Semifinal 2 Matthys Kool Michel Rensen LOSS WIN
Final Michel Rensen Henric Jansen WIN LOSS
Third place Matthys Kool Bart Jongsma WIN LOSS

Mixed Steel Longsword

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool 2 Robert Kraaijeveld Wouter Marks WIN LOSS
Pool 2 Jerze de Reus Thomas Batenburg WIN LOSS
Pool 2 Majken Roelfszema Merijn Spiro WIN LOSS
Pool 2 Robert Kraaijeveld Jerze de Reus LOSS WIN
Pool 2 Merijn Spiro Wouter Marks LOSS WIN
Pool 2 Majken Roelfszema Thomas Batenburg WIN LOSS
Pool 2 Jerze de Reus Merijn Spiro WIN LOSS
Pool 2 Majken Roelfszema Wouter Marks WIN LOSS
Pool 2 Robert Kraaijeveld Thomas Batenburg WIN LOSS
Pool 2 Jerze de Reus Wouter Marks WIN LOSS
Pool 2 Merijn Spiro Thomas Batenburg WIN LOSS
Pool 2 Majken Roelfszema Robert Kraaijeveld WIN LOSS
Pool 2 Thomas Batenburg Wouter Marks DRAW DRAW
Pool 2 Robert Kraaijeveld Merijn Spiro WIN LOSS
Pool 2 Majken Roelfszema Jerze de Reus LOSS WIN
Pool 1 Joep Bosma Luc van Beek LOSS WIN
Pool 1 Peregrijn van den Berg Matthijs Pals LOSS WIN
Pool 1 Joep Bosma Sjaak Thijssen WIN LOSS
Pool 1 Matthijs Pals Luc van Beek LOSS WIN
Pool 1 Peregrijn van den Berg Sjaak Thijssen WIN LOSS
Pool 1 Joep Bosma Matthijs Pals WIN LOSS
Pool 1 Luc van Beek Sjaak Thijssen WIN LOSS
Pool 1 Peregrijn van den Berg Joep Bosma LOSS WIN
Pool 1 Matthijs Pals Sjaak Thijssen WIN LOSS
Pool 1 Peregrijn van den Berg Luc van Beek WIN LOSS
Pool 3 Merlyn Janssen Ronin De Rooy WIN LOSS
Pool 3 Ethan den Boer Robin Verhoef LOSS WIN
Pool 3 Alexey Rodriguez Blanter Ronin De Rooy WIN LOSS
Pool 3 Merlyn Janssen Robin Verhoef WIN LOSS
Pool 3 Ethan den Boer Alexey Rodriguez Blanter WIN LOSS
Pool 3 Robin Verhoef Ronin De Rooy DRAW DRAW
Pool 3 Merlyn Janssen Alexey Rodriguez Blanter WIN LOSS
Pool 3 Ethan den Boer Ronin De Rooy WIN LOSS
Pool 3 Robin Verhoef Alexey Rodriguez Blanter WIN LOSS
Pool 3 Merlyn Janssen Ethan den Boer LOSS WIN
Pool 4 Jasper de Koster Jasper Verstappen WIN LOSS
Pool 4 Ruud Herrewijnen Eline Spek WIN LOSS
Pool 4 Jasper de Koster Youp van den Beld LOSS WIN
Pool 4 Ruud Herrewijnen Jasper Verstappen WIN LOSS
Pool 4 Eline Spek Youp van den Beld LOSS WIN
Pool 4 Ruud Herrewijnen Jasper de Koster WIN LOSS
Pool 4 Jasper Verstappen Youp van den Beld LOSS WIN
Pool 4 Jasper de Koster Eline Spek LOSS WIN
Pool 4 Ruud Herrewijnen Youp van den Beld DRAW DRAW
Pool 4 Eline Spek Jasper Verstappen WIN LOSS
Eighthfinal 1 Jasper de Koster Jerze de Reus LOSS WIN
Eighthfinal 2 Ruud Herrewijnen Luc van Beek WIN LOSS
Eighthfinal 3 Peregrijn van den Berg Eline Spek LOSS WIN
Eighthfinal 4 Joep Bosma Matthijs Pals WIN LOSS
Eighthfinal 5 Majken Roelfszema Wouter Marks WIN LOSS
Eighthfinal 6 Robert Kraaijeveld Ethan den Boer WIN LOSS
Eighthfinal 7 Merlyn Janssen Robin Verhoef WIN LOSS
Eighthfinal 8 Alexey Rodriguez Blanter Youp van den Beld LOSS WIN
Quarterfinal 1 Ruud Herrewijnen Jerze de Reus WIN LOSS
Quarterfinal 2 Joep Bosma Eline Spek WIN LOSS
Quarterfinal 3 Majken Roelfszema Robert Kraaijeveld WIN LOSS
Quarterfinal 4 Merlyn Janssen Youp van den Beld WIN LOSS
Semifinal 1 Ruud Herrewijnen Joep Bosma WIN LOSS
Semifinal 2 Majken Roelfszema Merlyn Janssen LOSS WIN
Final Merlyn Janssen Ruud Herrewijnen WIN LOSS
Third place Majken Roelfszema Joep Bosma WIN LOSS

Women's Steel Longsword

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool 1 Tosca Beuming Cynthia Kop WIN LOSS
Pool 1 Sandra Belder Nadine van Wilgenburg WIN LOSS
Pool 1 Beryl Prenen Imke Smeets WIN LOSS
Pool 1 Tosca Beuming Izabele Aparecida Saorin WIN LOSS
Pool 1 Sandra Belder Imke Smeets WIN LOSS
Pool 1 Beryl Prenen Cynthia Kop LOSS WIN
Pool 1 Izabele Aparecida Saorin Nadine van Wilgenburg WIN LOSS
Pool 1 Sandra Belder Tosca Beuming LOSS WIN
Pool 1 Cynthia Kop Imke Smeets WIN LOSS
Pool 1 Beryl Prenen Izabele Aparecida Saorin LOSS WIN
Pool 1 Tosca Beuming Nadine van Wilgenburg WIN LOSS
Pool 1 Sandra Belder Cynthia Kop LOSS WIN
Pool 1 Izabele Aparecida Saorin Imke Smeets WIN LOSS
Pool 1 Beryl Prenen Nadine van Wilgenburg WIN LOSS
Pool 1 Sandra Belder Izabele Aparecida Saorin LOSS WIN
Pool 1 Cynthia Kop Nadine van Wilgenburg WIN LOSS
Pool 1 Tosca Beuming Imke Smeets WIN LOSS
Pool 1 Sandra Belder Beryl Prenen LOSS WIN
Pool 1 Nadine van Wilgenburg Imke Smeets WIN LOSS
Pool 1 Tosca Beuming Beryl Prenen WIN LOSS
Pool 1 Cynthia Kop Izabele Aparecida Saorin LOSS WIN
Semifinal 1 Tosca Beuming Beryl Prenen WIN LOSS
Semifinal 2 Cynthia Kop Izabele Aparecida Saorin LOSS WIN
Final Tosca Beuming Izabele Aparecida Saorin LOSS WIN
Third place Beryl Prenen Cynthia Kop LOSS WIN

Mixed Steel Single Rapier

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool 2 Micha Morales Joost Rutger Meijering WIN LOSS
Pool 2 Bart Jongsma Henric Jansen WIN LOSS
Pool 2 Engelbert Spronk Joost Rutger Meijering WIN LOSS
Pool 2 Micha Morales Henric Jansen LOSS WIN
Pool 2 Engelbert Spronk Bart Jongsma LOSS WIN
Pool 2 Henric Jansen Joost Rutger Meijering WIN LOSS
Pool 2 Engelbert Spronk Micha Morales WIN LOSS
Pool 2 Bart Jongsma Joost Rutger Meijering WIN LOSS
Pool 2 Engelbert Spronk Henric Jansen WIN LOSS
Pool 2 Micha Morales Bart Jongsma LOSS WIN
Pool 1 Oskar ter Mors Berend Kruijt WIN LOSS
Pool 1 Max van den Ekart Stefan Brunner DRAW DRAW
Pool 1 Merlyn Janssen Berend Kruijt WIN LOSS
Pool 1 Oskar ter Mors Stefan Brunner WIN LOSS
Pool 1 Max van den Ekart Merlyn Janssen WIN LOSS
Pool 1 Berend Kruijt Stefan Brunner LOSS WIN
Pool 1 Oskar ter Mors Merlyn Janssen WIN LOSS
Pool 1 Max van den Ekart Berend Kruijt WIN LOSS
Pool 1 Merlyn Janssen Stefan Brunner LOSS WIN
Pool 1 Max van den Ekart Oskar ter Mors WIN LOSS
Pool 4 Majken Roelfszema Ashley Wrede WIN LOSS
Pool 4 Arto Fama Marcos Ariño LOSS WIN
Pool 4 Martin de Jong Ashley Wrede WIN LOSS
Pool 4 Arto Fama Majken Roelfszema WIN LOSS
Pool 4 Marcos Ariño Martin de Jong LOSS WIN
Pool 4 Arto Fama Ashley Wrede WIN LOSS
Pool 4 Majken Roelfszema Martin de Jong LOSS WIN
Pool 4 Marcos Ariño Ashley Wrede WIN LOSS
Pool 4 Arto Fama Martin de Jong WIN LOSS
Pool 4 Marcos Ariño Majken Roelfszema LOSS WIN
Pool 3 Maciej Jakub Kubik Antonio Paoletti LOSS WIN
Pool 3 Matthys Kool Michel Rensen WIN LOSS
Pool 3 Maciej Jakub Kubik Sjaak Thijssen WIN LOSS
Pool 3 Michel Rensen Antonio Paoletti LOSS WIN
Pool 3 Matthys Kool Sjaak Thijssen WIN LOSS
Pool 3 Michel Rensen Maciej Jakub Kubik LOSS WIN
Pool 3 Antonio Paoletti Sjaak Thijssen WIN LOSS
Pool 3 Matthys Kool Maciej Jakub Kubik DRAW DRAW
Pool 3 Michel Rensen Sjaak Thijssen WIN LOSS
Pool 3 Matthys Kool Antonio Paoletti WIN LOSS
Quarterfinal 1 Oskar ter Mors Bart Jongsma WIN LOSS
Quarterfinal 2 Arto Fama Martin de Jong LOSS WIN
Quarterfinal 3 Max van den Ekart Antonio Paoletti WIN LOSS
Quarterfinal 4 Matthys Kool Engelbert Spronk WIN LOSS
Semifinal 1 Oskar ter Mors Martin de Jong WIN LOSS
Semifinal 2 Matthys Kool Max van den Ekart WIN LOSS
Final Matthys Kool Oskar ter Mors WIN LOSS
Third place Max van den Ekart Martin de Jong WIN LOSS