HEFFAC 2016

Date
October 15
Country
Netherlands
City
Groningen

Tournament stats

Division Number of fights Number of fighters
Mixed Steel Longsword 225 68

Fighters in event

NameNationalityClub
Nick Desmet De Hallebardiers
Robbe D'Hondt De Hallebardiers
Steve Sigmans De Hallebardiers
Aster Soetaert De Hallebardiers
Jem Burke Invirtus
Frederick Switsers Sumus Soldani
Maarten van der Auwera Sumus Soldani
Joris Jacobs Sumus Soldani
Johannes Fillet Sumus Soldani
Tom Vermeulen Sumus Soldani
Clemens Mayer Bellum Nobile
Daniel Bartholomaus Ciupka Bellum Nobile
Marik Schoenke Bellum Nobile
Michael Kassner Bellum Nobile
Marcos Ariño Historisch Vrijvechten Nederland
Yaniv Oren Historisch Vrijvechten Nederland
Michael van Schaik
Bart Slangewal De Academie voor Middeleeuwse Europese Krijgskunsten
Bas Doeksen De Academie voor Middeleeuwse Europese Krijgskunsten
Nick van der Lee De Academie voor Middeleeuwse Europese Krijgskunsten
Gerben de Vries De Academie voor Middeleeuwse Europese Krijgskunsten
Ruben Bon De Academie voor Middeleeuwse Europese Krijgskunsten
Jos Smeets De Zwaardkring
Luc Goossen De Zwaardkring
Pawel Palat De Zwaardkring
Sylvia Veldkamp De Zwaardkring
Coen Smulders De Zwaardkring
Erik de Man De Zwaardkring
Jeroen Strik De Zwaardkring
Max van den Ekart De Zwaardkring
David Grijmans De Zwaardkring
Tosca Beuming De Zwaardkring
Peregrijn van den Berg De Zwaardkring
Berend Kruijt Historisch Vrijvechten Nederland
Bart Jongsma Historisch Vrijvechten Nederland
Stefan Brunner Historisch Vrijvechten Nederland
Feiko de Vries Historisch Vrijvechten Nederland
Bas Willemsma MARS
Carla Sikkens MARS
Daan Opheikens MARS
Dennis Snippe MARS
Frederik Bakker MARS
Marijn Heesters MARS
Matthijs Oosterhuis MARS
Miente Pietersma MARS
Ricardo Gómez MARS
Rob de Morrée MARS
Simon van Gemert MARS
Micha Morales MARS
Majken Roelfszema MARS
Hylco Jellema Zwaard & Steen
John van Meerten Zwaard & Steen
Maxx Folmer Zwaard & Steen
Wouter Florusse Zwaard & Steen
Remco Dijk Zwaard & Steen
Mark van den Berg Zwaard & Steen
Stefan van den Berg Zwaard & Steen
Sandra Belder Zwaard & Steen
Ruben Terlouw Zwaard & Steen
Brian van Nunen Zwaard & Steen
Jan-Chris Plaggemars Zwaard & Steen
Elio Tolhoek Zwaard & Steen
Sacha de Wind Zwaard & Steen
Sigrid Hogendorp Zwaard & Steen
Sander van Eijk Zwaard & Steen
Tijs de Jong Zwaard & Steen
Anke Gijsen Zwaard & Steen
Alexander Bosma Zwaard & Steen

Tournaments

Mixed Steel Longsword

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Aster Soetaert Johannes Fillet WIN LOSS
Aster Soetaert Joris Jacobs LOSS WIN
Jem Burke Johannes Fillet WIN LOSS
Aster Soetaert Matthijs Oosterhuis WIN LOSS
Marijn Heesters Matthijs Oosterhuis WIN LOSS
Jem Burke Marijn Heesters WIN LOSS
Johannes Fillet Joris Jacobs LOSS WIN
Aster Soetaert Jem Burke LOSS WIN
Matthijs Oosterhuis Joris Jacobs LOSS WIN
Marijn Heesters Johannes Fillet WIN LOSS
Jem Burke Joris Jacobs WIN LOSS
Jem Burke Matthijs Oosterhuis WIN LOSS
Marijn Heesters Joris Jacobs WIN LOSS
Matthijs Oosterhuis Johannes Fillet WIN LOSS
Aster Soetaert Marijn Heesters WIN LOSS
Bart Slangewal Peregrijn van den Berg WIN LOSS
Michael Kassner Daan Opheikens WIN LOSS
Peregrijn van den Berg Bas Willemsma LOSS WIN
Bart Slangewal Hylco Jellema LOSS WIN
Michael Kassner Hylco Jellema LOSS WIN
Bas Willemsma Daan Opheikens WIN LOSS
Bart Slangewal Michael Kassner LOSS WIN
Peregrijn van den Berg Daan Opheikens WIN LOSS
Bas Willemsma Hylco Jellema WIN LOSS
Bart Slangewal Daan Opheikens LOSS WIN
Peregrijn van den Berg Hylco Jellema WIN LOSS
Bart Slangewal Bas Willemsma WIN LOSS
Daan Opheikens Hylco Jellema LOSS WIN
Peregrijn van den Berg Michael Kassner LOSS WIN
Bas Willemsma Michael Kassner WIN LOSS
Sandra Belder Ruben Bon LOSS WIN
Max van den Ekart Elio Tolhoek WIN LOSS
Sandra Belder Frederick Switsers LOSS WIN
Ruben Bon Tom Vermeulen WIN LOSS
Sandra Belder Elio Tolhoek LOSS WIN
Max van den Ekart Ruben Bon WIN LOSS
Frederick Switsers Tom Vermeulen WIN LOSS
Elio Tolhoek Ruben Bon LOSS WIN
Sandra Belder Tom Vermeulen LOSS WIN
Max van den Ekart Tom Vermeulen WIN LOSS
Elio Tolhoek Frederick Switsers WIN LOSS
Max van den Ekart Sandra Belder WIN LOSS
Frederick Switsers Ruben Bon LOSS WIN
Elio Tolhoek Tom Vermeulen WIN LOSS
Max van den Ekart Frederick Switsers WIN LOSS
Tosca Beuming Marik Schoenke LOSS WIN
Tosca Beuming Frederik Bakker LOSS WIN
Marik Schoenke Luc Goossen LOSS WIN
Marik Schoenke Feiko de Vries WIN LOSS
Frederik Bakker Feiko de Vries WIN LOSS
Tosca Beuming Feiko de Vries WIN LOSS
Frederik Bakker Luc Goossen WIN LOSS
Feiko de Vries Luc Goossen LOSS WIN
Tosca Beuming Luc Goossen LOSS WIN
Marik Schoenke Frederik Bakker LOSS WIN
Maarten van der Auwera Erik de Man LOSS WIN
Jan-Chris Plaggemars Remco Dijk DRAW DRAW
Bas Doeksen Erik de Man LOSS WIN
Jan-Chris Plaggemars Bas Doeksen WIN LOSS
Carla Sikkens Remco Dijk LOSS WIN
Bas Doeksen Remco Dijk WIN LOSS
Carla Sikkens Erik de Man LOSS WIN
Jan-Chris Plaggemars Maarten van der Auwera WIN LOSS
Maarten van der Auwera Carla Sikkens LOSS WIN
Jan-Chris Plaggemars Erik de Man WIN LOSS
Bas Doeksen Carla Sikkens WIN LOSS
Maarten van der Auwera Remco Dijk WIN LOSS
Jan-Chris Plaggemars Carla Sikkens WIN LOSS
Erik de Man Remco Dijk WIN LOSS
Bas Doeksen Maarten van der Auwera WIN LOSS
Clemens Mayer Stefan van den Berg WIN LOSS
Robbe D'Hondt Mark van den Berg LOSS WIN
Micha Morales Steve Sigmans LOSS WIN
Robbe D'Hondt Stefan van den Berg WIN LOSS
Steve Sigmans Clemens Mayer WIN LOSS
Micha Morales Mark van den Berg WIN LOSS
Clemens Mayer Mark van den Berg WIN LOSS
Steve Sigmans Robbe D'Hondt WIN LOSS
Micha Morales Clemens Mayer LOSS WIN
Steve Sigmans Stefan van den Berg WIN LOSS
Micha Morales Robbe D'Hondt WIN LOSS
Micha Morales Stefan van den Berg WIN LOSS
Steve Sigmans Mark van den Berg WIN LOSS
Clemens Mayer Robbe D'Hondt WIN LOSS
Mark van den Berg Stefan van den Berg WIN LOSS
Majken Roelfszema Sylvia Veldkamp WIN LOSS
Anke Gijsen Maxx Folmer WIN LOSS
Marcos Ariño Berend Kruijt DRAW DRAW
Berend Kruijt Sylvia Veldkamp LOSS WIN
Berend Kruijt Maxx Folmer WIN LOSS
Majken Roelfszema Anke Gijsen LOSS WIN
Marcos Ariño Sylvia Veldkamp WIN LOSS
Maxx Folmer Sylvia Veldkamp LOSS WIN
Anke Gijsen Berend Kruijt LOSS WIN
Marcos Ariño Majken Roelfszema WIN LOSS
Anke Gijsen Sylvia Veldkamp WIN LOSS
Majken Roelfszema Berend Kruijt LOSS WIN
Marcos Ariño Anke Gijsen WIN LOSS
Marcos Ariño Maxx Folmer WIN LOSS
Majken Roelfszema Maxx Folmer WIN LOSS
Sacha de Wind Ricardo Gómez WIN LOSS
Nick van der Lee Simon van Gemert LOSS WIN
Wouter Florusse Ricardo Gómez LOSS WIN
Nick van der Lee Nick Desmet WIN LOSS
Nick Desmet Ricardo Gómez WIN LOSS
Simon van Gemert Wouter Florusse DRAW DRAW
Nick van der Lee Sacha de Wind WIN LOSS
Nick van der Lee Wouter Florusse WIN LOSS
Sacha de Wind Simon van Gemert WIN LOSS
Nick Desmet Wouter Florusse LOSS WIN
Nick Desmet Simon van Gemert LOSS WIN
Sacha de Wind Wouter Florusse WIN LOSS
Nick van der Lee Ricardo Gómez WIN LOSS
Nick Desmet Sacha de Wind LOSS WIN
Simon van Gemert Ricardo Gómez WIN LOSS
Michael van Schaik Dennis Snippe LOSS WIN
Brian van Nunen David Grijmans LOSS WIN
David Grijmans Sigrid Hogendorp WIN LOSS
Brian van Nunen Michael van Schaik WIN LOSS
David Grijmans Dennis Snippe WIN LOSS
Brian van Nunen Sigrid Hogendorp WIN LOSS
David Grijmans Michael van Schaik WIN LOSS
Sigrid Hogendorp Dennis Snippe LOSS WIN
Sigrid Hogendorp Michael van Schaik LOSS WIN
Brian van Nunen Dennis Snippe WIN LOSS
Stefan Brunner Pawel Palat WIN LOSS
Stefan Brunner Yaniv Oren DRAW DRAW
Coen Smulders Pawel Palat LOSS WIN
Sander van Eijk Tijs de Jong LOSS WIN
Yaniv Oren Coen Smulders LOSS WIN
Tijs de Jong Stefan Brunner WIN LOSS
Yaniv Oren Pawel Palat WIN LOSS
Tijs de Jong Coen Smulders WIN LOSS
Sander van Eijk Coen Smulders WIN LOSS
Tijs de Jong Yaniv Oren LOSS WIN
Sander van Eijk Stefan Brunner LOSS WIN
Sander van Eijk Pawel Palat WIN LOSS
Stefan Brunner Coen Smulders WIN LOSS
Tijs de Jong Pawel Palat WIN LOSS
Sander van Eijk Yaniv Oren WIN LOSS
Miente Pietersma Jos Smeets WIN LOSS
Ruben Terlouw Jos Smeets WIN LOSS
Gerben de Vries Jos Smeets WIN LOSS
Gerben de Vries Miente Pietersma WIN LOSS
Ruben Terlouw Miente Pietersma WIN LOSS
Gerben de Vries Ruben Terlouw WIN LOSS
John van Meerten Jeroen Strik WIN LOSS
Alexander Bosma Rob de Morrée WIN LOSS
Bart Jongsma John van Meerten LOSS WIN
Alexander Bosma Daniel Bartholomaus Ciupka LOSS WIN
John van Meerten Rob de Morrée WIN LOSS
Jeroen Strik Rob de Morrée LOSS WIN
Bart Jongsma Alexander Bosma WIN LOSS
Daniel Bartholomaus Ciupka Jeroen Strik WIN LOSS
Alexander Bosma John van Meerten WIN LOSS
Daniel Bartholomaus Ciupka Rob de Morrée WIN LOSS
Bart Jongsma Jeroen Strik WIN LOSS
Daniel Bartholomaus Ciupka John van Meerten WIN LOSS
Alexander Bosma Jeroen Strik WIN LOSS
Bart Jongsma Rob de Morrée DRAW DRAW
Bart Jongsma Daniel Bartholomaus Ciupka LOSS WIN
Marcos Ariño Luc Goossen LOSS WIN
Tijs de Jong Jem Burke LOSS WIN
Marcos Ariño Bas Willemsma WIN LOSS
Max van den Ekart Luc Goossen LOSS WIN
Marcos Ariño Jem Burke LOSS WIN
Tijs de Jong Luc Goossen LOSS WIN
Max van den Ekart Bas Willemsma WIN LOSS
Jem Burke Luc Goossen WIN LOSS
Max van den Ekart Jem Burke WIN LOSS
Marcos Ariño Max van den Ekart WIN LOSS
Tijs de Jong Bas Willemsma WIN LOSS
Jem Burke Bas Willemsma WIN LOSS
Marcos Ariño Tijs de Jong WIN LOSS
Bas Willemsma Luc Goossen LOSS WIN
Max van den Ekart Tijs de Jong WIN LOSS
Jan-Chris Plaggemars Steve Sigmans DRAW DRAW
Jan-Chris Plaggemars Miente Pietersma DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Steve Sigmans Miente Pietersma DRAW DRAW
Aster Soetaert Simon van Gemert DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Jan-Chris Plaggemars Frederik Bakker LOSS WIN
Simon van Gemert Miente Pietersma WIN LOSS
Aster Soetaert Jan-Chris Plaggemars WIN LOSS
Steve Sigmans Simon van Gemert WIN LOSS
Aster Soetaert Frederik Bakker WIN LOSS
Frederik Bakker Miente Pietersma WIN LOSS
Aster Soetaert Miente Pietersma WIN LOSS
Simon van Gemert Frederik Bakker WIN LOSS
Aster Soetaert Steve Sigmans WIN LOSS
Jan-Chris Plaggemars Simon van Gemert LOSS WIN
Steve Sigmans Frederik Bakker WIN LOSS
David Grijmans Daan Opheikens WIN LOSS
Berend Kruijt Erik de Man LOSS WIN
Bart Jongsma Erik de Man WIN LOSS
Nick van der Lee Erik de Man LOSS WIN
Nick van der Lee Bart Jongsma DRAW DRAW
David Grijmans Berend Kruijt WIN LOSS
Bart Jongsma Berend Kruijt WIN LOSS
Bart Jongsma Daan Opheikens WIN LOSS
Nick van der Lee David Grijmans LOSS WIN
Nick van der Lee Berend Kruijt WIN LOSS
Daan Opheikens Erik de Man WIN LOSS
Nick van der Lee Daan Opheikens WIN LOSS
David Grijmans Bart Jongsma WIN LOSS
David Grijmans Erik de Man WIN LOSS
Berend Kruijt Daan Opheikens WIN LOSS
Micha Morales Daniel Bartholomaus Ciupka LOSS WIN
Stefan Brunner Ruben Bon LOSS WIN
Gerben de Vries Daniel Bartholomaus Ciupka LOSS WIN
Brian van Nunen Ruben Bon LOSS WIN
Micha Morales Stefan Brunner WIN LOSS
Ruben Bon Daniel Bartholomaus Ciupka LOSS WIN
Brian van Nunen Gerben de Vries LOSS WIN
Stefan Brunner Daniel Bartholomaus Ciupka LOSS WIN
Gerben de Vries Ruben Bon WIN LOSS
Brian van Nunen Micha Morales WIN LOSS
Gerben de Vries Stefan Brunner LOSS WIN
Brian van Nunen Daniel Bartholomaus Ciupka LOSS WIN
Micha Morales Ruben Bon LOSS WIN
Brian van Nunen Stefan Brunner WIN LOSS
Gerben de Vries Micha Morales LOSS WIN
Nick van der Lee Luc Goossen LOSS WIN
Max van den Ekart David Grijmans LOSS WIN
Max van den Ekart Nick van der Lee WIN LOSS
David Grijmans Luc Goossen WIN LOSS