Pennsylvania HEMA Open

Date
August 14
Country
United States
State
Pennsylvania
City
Harrisburg

Tournament stats

Division Number of fights Number of fighters
Mixed Steel Longsword 271 61
Mixed Steel Sabre 116 26

Fighters in event

NameNationalityClub
Christian Atos Maryland Kunst des Fechtens
Caleb Tong
Robert Smith Battlefield KdF
Holly Smith Battlefield KdF
Andrew Palmer Black Wolf Historic Martial Arts
George Kilatonis Broken Plow Western Martial Arts
Julian Cerminara Broken Plow Western Martial Arts
Stevi Parker Bucks Historical Longsword
Paul Kartage Capital Kunst des Fechtens
Travis McLeod Capital Kunst des Fechtens
Matthew Maloney Columbus Saber Academy
Tanner Martin Columbus Saber Academy
J.J. Conlon Columbus Saber Academy
Kevin Rezac Cymbrogi School of Western Martial Arts
John Schading Cymbrogi School of Western Martial Arts
Benjamin Delong Fenris Kunst Des Fechtens
Christopher Smoot Fenris Kunst Des Fechtens
Jamie Stone Fenris Kunst Des Fechtens
Michael Prince Fenris Kunst Des Fechtens
Scott Wallace Fenris Kunst Des Fechtens
John Armitage Halfmoon Hema
Eugene Fisher Harrisburg Longsword
James Keller Harrisburg Longsword
Tristan Rivera Harrisburg Longsword
Tyler Weaver Harrisburg Longsword
Brad Lynn L'Arte Della Bellica
Clara Elliott Laurel City Historical Fencing
Daniel Halliday Liberty Sword Club
Gabriel Ruiz Liberty Sword Club
Cody Zimmer Liberty Sword Club
Jeffrey Cierniak Liberty Sword Club
John Fenz Maryland Kunst des Fechtens
Joseph Mooney Maryland Kunst des Fechtens
Steven Colon Maryland Kunst des Fechtens
Eric Kusmaul Maryland Kunst des Fechtens
Nicholas Schneider Maryland Kunst des Fechtens
Jordan Moreno Maryland Kunst des Fechtens
Joseph Ingrao Maryland Kunst des Fechtens
Christian Buettner Maryland Kunst des Fechtens
Robert Sherry Medieval European Martial Arts Guild
Kevin Zbranak Medieval European Martial Arts Guild
Stephen Dougherty Medieval European Martial Arts Guild
Dana Dougherty Medieval European Martial Arts Guild
Camilla Fraizer Medieval European Martial Arts Guild
Aidan Witherspoon Medieval European Martial Arts Guild
Neti Stafford Medieval European Martial Arts Guild
Airrion Scott Mid-Atlantic Society for Historic Swordsmanship
Josh Furrate Nachreisen Historical Fencing
Luis Torres New York Historical Fencing Association
Jeff Kim New York Historical Fencing Association
Andre Troche New York Historical Fencing Association
Rob Heim Nickel City Longsword Academy
Richard Brautman Nickel City Longsword Academy
Kristopher Newtown Nickel City Longsword Academy
Robert N. Smith Nickel City Longsword Academy
James Odebralski Nickel City Longsword Academy
Alicia Giminaro Nickel City Longsword Academy
Brandon D'Arcy Nickel City Longsword Academy
Geoff Lehman Nickel City Longsword Academy
Timothy Finucane Nickel City Longsword Academy
Vicky Belousova Nickel City Longsword Academy
Miranda Hunt Nickel City Longsword Academy
Kevin Cook Nickel City Longsword Academy
Frank Connor Nickel City Longsword Academy
Caitlin Hilwa Nickel City Longsword Academy
Matthew Szczepaniak Nickel City Longsword Academy
Jacob Benden Old Line Historical Swordsmanship
Devante Casey Order of the Talon
Taylor Thompson Order of the Talon
Jonathan Nate Order of the Talon
Michael Asbury Philadelphia Common Fencers Guild
Jonathan Paulino Philadelphia Common Fencers Guild
Jake Lake Richmond Kunst Des Fechtens
Zachary Showalter Richmond Kunst Des Fechtens
Michael Croke Richmond Kunst Des Fechtens
Casey Boatwright Richmond Kunst Des Fechtens
Iuri Vintonyak Richmond Kunst Des Fechtens
Sam Lumsden-Cook Richmond Kunst Des Fechtens
Brandon Caylor Royal Arts Fencing Academy
Jared Amor Society of Historical Fencing
Mark Whiteman Society of Historical Fencing
Nick Wixom Steel City Historical Fencing
Joseph Lilly Virginia Academy of Fencing

Tournaments

Mixed Steel Longsword

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Round 2 Joseph Lilly Camilla Fraizer WIN LOSS
Round 2 Jacob Benden Iuri Vintonyak LOSS WIN
Round 2 Joseph Lilly James Keller WIN LOSS
Round 2 Camilla Fraizer Iuri Vintonyak WIN LOSS
Round 2 Jacob Benden James Keller LOSS WIN
Round 2 Joseph Lilly Iuri Vintonyak WIN LOSS
Round 2 Camilla Fraizer James Keller LOSS WIN
Round 2 Joseph Lilly Jacob Benden WIN LOSS
Round 2 James Keller Iuri Vintonyak LOSS WIN
Round 2 Jacob Benden Camilla Fraizer LOSS WIN
Round 2 Tanner Martin Devante Casey WIN LOSS
Round 2 Dana Dougherty Kevin Zbranak LOSS WIN
Round 2 Tanner Martin Timothy Finucane WIN LOSS
Round 2 Kevin Zbranak Devante Casey WIN LOSS
Round 2 Dana Dougherty Timothy Finucane LOSS WIN
Round 2 Tanner Martin Kevin Zbranak LOSS WIN
Round 2 Timothy Finucane Devante Casey LOSS WIN
Round 2 Dana Dougherty Tanner Martin LOSS WIN
Round 2 Kevin Zbranak Timothy Finucane WIN LOSS
Round 2 Dana Dougherty Devante Casey LOSS WIN
Round 2 Zachary Showalter Julian Cerminara WIN LOSS
Round 2 Christian Atos Eugene Fisher LOSS WIN
Round 2 Zachary Showalter Alicia Giminaro WIN LOSS
Round 2 Julian Cerminara Christian Atos LOSS WIN
Round 2 Eugene Fisher Alicia Giminaro WIN LOSS
Round 2 Zachary Showalter Christian Atos WIN LOSS
Round 2 Julian Cerminara Alicia Giminaro WIN LOSS
Round 2 Zachary Showalter Eugene Fisher WIN LOSS
Round 2 Christian Atos Alicia Giminaro WIN LOSS
Round 2 Julian Cerminara Eugene Fisher LOSS WIN
Round 2 Jonathan Paulino Geoff Lehman WIN LOSS
Round 2 Jonathan Paulino Michael Prince WIN LOSS
Round 2 Joseph Ingrao Geoff Lehman WIN LOSS
Round 2 Joseph Ingrao Jonathan Paulino LOSS WIN
Round 2 Geoff Lehman Michael Prince WIN LOSS
Round 2 Joseph Ingrao Michael Prince WIN LOSS
Round 2 Jeff Kim Michael Asbury WIN LOSS
Round 2 Brandon Caylor Jeffrey Cierniak WIN LOSS
Round 2 Jeff Kim Brandon D'Arcy WIN LOSS
Round 2 Michael Asbury Brandon Caylor LOSS WIN
Round 2 Jeffrey Cierniak Brandon D'Arcy LOSS WIN
Round 2 Jeff Kim Brandon Caylor WIN LOSS
Round 2 Michael Asbury Brandon D'Arcy WIN LOSS
Round 2 Jeff Kim Jeffrey Cierniak WIN LOSS
Round 2 Brandon Caylor Brandon D'Arcy WIN LOSS
Round 2 Michael Asbury Jeffrey Cierniak WIN LOSS
Round 2 Nicholas Schneider Tristan Rivera WIN LOSS
Round 2 Scott Wallace Stevi Parker LOSS WIN
Round 2 Tristan Rivera Scott Wallace DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Round 2 Tristan Rivera Stevi Parker DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Round 2 Nicholas Schneider Stevi Parker WIN LOSS
Round 2 Nicholas Schneider Scott Wallace WIN LOSS
Round 2 Nicholas Schneider Holly Smith WIN LOSS
Round 2 Holly Smith Stevi Parker LOSS WIN
Round 2 Holly Smith Tristan Rivera LOSS WIN
Round 2 Holly Smith Scott Wallace LOSS WIN
Round 2 Josh Furrate Aidan Witherspoon LOSS WIN
Round 2 John Armitage Kristopher Newtown WIN LOSS
Round 2 Benjamin Delong Aidan Witherspoon LOSS WIN
Round 2 Josh Furrate Kristopher Newtown WIN LOSS
Round 2 Benjamin Delong John Armitage LOSS WIN
Round 2 Aidan Witherspoon Kristopher Newtown WIN LOSS
Round 2 Josh Furrate Benjamin Delong WIN LOSS
Round 2 John Armitage Aidan Witherspoon LOSS WIN
Round 2 Benjamin Delong Kristopher Newtown LOSS WIN
Round 2 Josh Furrate John Armitage WIN LOSS
Round 2 J.J. Conlon Jake Lake WIN LOSS
Round 2 James Odebralski Gabriel Ruiz WIN LOSS
Round 2 J.J. Conlon John Fenz WIN LOSS
Round 2 Jake Lake James Odebralski LOSS WIN
Round 2 John Fenz Gabriel Ruiz LOSS WIN
Round 2 J.J. Conlon James Odebralski WIN LOSS
Round 2 Jake Lake John Fenz WIN LOSS
Round 2 J.J. Conlon Gabriel Ruiz WIN LOSS
Round 2 James Odebralski John Fenz WIN LOSS
Round 2 Jake Lake Gabriel Ruiz WIN LOSS
Round 2 Christopher Smoot Taylor Thompson WIN LOSS
Round 2 Andrew Palmer Robert Sherry LOSS WIN
Round 2 Christopher Smoot Vicky Belousova WIN LOSS
Round 2 Robert Sherry Taylor Thompson LOSS WIN
Round 2 Andrew Palmer Vicky Belousova WIN LOSS
Round 2 Christopher Smoot Robert Sherry WIN LOSS
Round 2 Vicky Belousova Taylor Thompson LOSS WIN
Round 2 Christopher Smoot Andrew Palmer WIN LOSS
Round 2 Robert Sherry Vicky Belousova WIN LOSS
Round 2 Andrew Palmer Taylor Thompson LOSS WIN
Round 2 Robert N. Smith Mark Whiteman LOSS WIN
Round 2 Robert N. Smith Cody Zimmer WIN LOSS
Round 2 Brad Lynn Mark Whiteman LOSS WIN
Round 2 Brad Lynn Robert N. Smith LOSS WIN
Round 2 Cody Zimmer Mark Whiteman LOSS WIN
Round 2 Brad Lynn Cody Zimmer WIN LOSS
Round 2 Robert N. Smith Neti Stafford WIN LOSS
Round 2 Cody Zimmer Neti Stafford WIN LOSS
Round 2 Mark Whiteman Neti Stafford WIN LOSS
Round 2 Brad Lynn Neti Stafford WIN LOSS
Round 2 Stephen Dougherty Rob Heim WIN LOSS
Round 2 Clara Elliott Tyler Weaver WIN LOSS
Round 2 Rob Heim Tyler Weaver WIN LOSS
Round 2 Daniel Halliday Clara Elliott WIN LOSS
Round 2 Stephen Dougherty Tyler Weaver WIN LOSS
Round 2 Daniel Halliday Rob Heim LOSS WIN
Round 2 Stephen Dougherty Clara Elliott WIN LOSS
Round 2 Daniel Halliday Tyler Weaver WIN LOSS
Round 2 Daniel Halliday Stephen Dougherty LOSS WIN
Round 2 Clara Elliott Rob Heim LOSS WIN
Round 2 John Schading Matthew Maloney LOSS WIN
Round 2 Sam Lumsden-Cook Jared Amor LOSS WIN
Round 2 Jamie Stone Matthew Maloney LOSS WIN
Round 2 John Schading Jared Amor WIN LOSS
Round 2 Jamie Stone Sam Lumsden-Cook WIN LOSS
Round 2 Matthew Maloney Jared Amor WIN LOSS
Round 2 Jamie Stone John Schading LOSS WIN
Round 2 Matthew Maloney Sam Lumsden-Cook WIN LOSS
Round 2 Jamie Stone Jared Amor WIN LOSS
Round 2 John Schading Sam Lumsden-Cook WIN LOSS
Elim Pools J.J. Conlon Joseph Lilly LOSS WIN
Elim Pools Josh Furrate Aidan Witherspoon LOSS WIN
Elim Pools Joseph Lilly Taylor Thompson WIN LOSS
Elim Pools J.J. Conlon Aidan Witherspoon WIN LOSS
Elim Pools Josh Furrate Taylor Thompson LOSS WIN
Elim Pools Joseph Lilly Aidan Witherspoon LOSS WIN
Elim Pools J.J. Conlon Taylor Thompson WIN LOSS
Elim Pools Josh Furrate Joseph Lilly LOSS WIN
Elim Pools Aidan Witherspoon Taylor Thompson WIN LOSS
Elim Pools Josh Furrate J.J. Conlon LOSS WIN
Elim Pools Zachary Showalter Christopher Smoot WIN LOSS
Elim Pools Matthew Maloney Kevin Zbranak WIN LOSS
Elim Pools Zachary Showalter Joseph Ingrao WIN LOSS
Elim Pools Christopher Smoot Matthew Maloney LOSS WIN
Elim Pools Joseph Ingrao Kevin Zbranak LOSS WIN
Elim Pools Zachary Showalter Matthew Maloney WIN LOSS
Elim Pools Christopher Smoot Joseph Ingrao WIN LOSS
Elim Pools Zachary Showalter Kevin Zbranak WIN LOSS
Elim Pools Joseph Ingrao Matthew Maloney LOSS WIN
Elim Pools Christopher Smoot Kevin Zbranak WIN LOSS
Elim Pools Nicholas Schneider Stephen Dougherty WIN LOSS
Elim Pools Rob Heim Tanner Martin LOSS WIN
Elim Pools Nicholas Schneider Michael Asbury WIN LOSS
Elim Pools Stephen Dougherty Tanner Martin LOSS WIN
Elim Pools Rob Heim Michael Asbury WIN LOSS
Elim Pools Nicholas Schneider Tanner Martin LOSS WIN
Elim Pools Stephen Dougherty Michael Asbury WIN LOSS
Elim Pools Nicholas Schneider Rob Heim WIN LOSS
Elim Pools Tanner Martin Michael Asbury LOSS WIN
Elim Pools Stephen Dougherty Rob Heim WIN LOSS
Elim Pools Jeff Kim Jonathan Paulino LOSS WIN
Elim Pools Robert N. Smith Mark Whiteman WIN LOSS
Elim Pools Jonathan Paulino Geoff Lehman WIN LOSS
Elim Pools Robert N. Smith Geoff Lehman WIN LOSS
Elim Pools Jeff Kim Geoff Lehman WIN LOSS
Elim Pools Jonathan Paulino Robert N. Smith WIN LOSS
Elim Pools Jeff Kim Robert N. Smith WIN LOSS
Semifinals Zachary Showalter Tanner Martin WIN LOSS
Semifinals Joseph Lilly Jonathan Paulino WIN LOSS
Gold Medal Match Zachary Showalter Joseph Lilly LOSS WIN
Bronze Medal Match Jonathan Paulino Tanner Martin WIN LOSS
Round 1 Jonathan Paulino Rob Heim WIN LOSS
Round 1 Jonathan Paulino Jared Amor WIN LOSS
Round 1 Jared Amor Neti Stafford WIN LOSS
Round 1 Rob Heim Jared Amor WIN LOSS
Round 1 Jonathan Paulino Neti Stafford WIN LOSS
Round 1 Rob Heim Neti Stafford WIN LOSS
Round 1 Jonathan Paulino Cody Zimmer WIN LOSS
Round 1 Cody Zimmer Jared Amor LOSS WIN
Round 1 Rob Heim Cody Zimmer WIN LOSS
Round 1 Cody Zimmer Neti Stafford DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Round 1 Brad Lynn Tanner Martin LOSS WIN
Round 1 Tanner Martin James Odebralski WIN LOSS
Round 1 James Odebralski Robert Sherry LOSS WIN
Round 1 Brad Lynn James Odebralski LOSS WIN
Round 1 Tanner Martin Robert Sherry WIN LOSS
Round 1 Brad Lynn Robert Sherry WIN LOSS
Round 1 Jamie Stone Tanner Martin LOSS WIN
Round 1 Jamie Stone James Odebralski LOSS WIN
Round 1 Jamie Stone Brad Lynn LOSS WIN
Round 1 Jamie Stone Robert Sherry LOSS WIN
Round 1 Jeff Kim Kevin Zbranak WIN LOSS
Round 1 Jeff Kim Mark Whiteman WIN LOSS
Round 1 Mark Whiteman Alicia Giminaro WIN LOSS
Round 1 Kevin Zbranak Mark Whiteman LOSS WIN
Round 1 Jeff Kim Alicia Giminaro WIN LOSS
Round 1 Kevin Zbranak Alicia Giminaro WIN LOSS
Round 1 Jeff Kim Holly Smith WIN LOSS
Round 1 Holly Smith Mark Whiteman LOSS WIN
Round 1 Kevin Zbranak Holly Smith WIN LOSS
Round 1 Holly Smith Alicia Giminaro LOSS WIN
Round 1 Nicholas Schneider Brandon Caylor WIN LOSS
Round 1 Brandon Caylor Gabriel Ruiz WIN LOSS
Round 1 Nicholas Schneider Gabriel Ruiz WIN LOSS
Round 1 Nicholas Schneider Vicky Belousova WIN LOSS
Round 1 Brandon Caylor Vicky Belousova WIN LOSS
Round 1 Gabriel Ruiz Vicky Belousova WIN LOSS
Round 1 Zachary Showalter Camilla Fraizer WIN LOSS
Round 1 Brandon D'Arcy Michael Prince WIN LOSS
Round 1 Zachary Showalter John Schading WIN LOSS
Round 1 Camilla Fraizer Michael Prince WIN LOSS
Round 1 John Schading Brandon D'Arcy WIN LOSS
Round 1 Zachary Showalter Michael Prince WIN LOSS
Round 1 Camilla Fraizer John Schading WIN LOSS
Round 1 Zachary Showalter Brandon D'Arcy WIN LOSS
Round 1 John Schading Michael Prince WIN LOSS
Round 1 Camilla Fraizer Brandon D'Arcy WIN LOSS
Round 1 Daniel Halliday Christopher Smoot LOSS WIN
Round 1 Eugene Fisher Stevi Parker WIN LOSS
Round 1 Christopher Smoot Jake Lake WIN LOSS
Round 1 Daniel Halliday Eugene Fisher WIN LOSS
Round 1 Jake Lake Stevi Parker WIN LOSS
Round 1 Christopher Smoot Eugene Fisher WIN LOSS
Round 1 Daniel Halliday Jake Lake LOSS WIN
Round 1 Christopher Smoot Stevi Parker WIN LOSS
Round 1 Jake Lake Eugene Fisher WIN LOSS
Round 1 Daniel Halliday Stevi Parker WIN LOSS
Round 1 Joseph Lilly John Armitage WIN LOSS
Round 1 Geoff Lehman Scott Wallace WIN LOSS
Round 1 Joseph Lilly Julian Cerminara WIN LOSS
Round 1 John Armitage Scott Wallace DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Round 1 Julian Cerminara Geoff Lehman LOSS WIN
Round 1 Joseph Lilly Scott Wallace WIN LOSS
Round 1 John Armitage Julian Cerminara WIN LOSS
Round 1 Joseph Lilly Geoff Lehman WIN LOSS
Round 1 Julian Cerminara Scott Wallace LOSS WIN
Round 1 John Armitage Geoff Lehman LOSS WIN
Round 1 Stephen Dougherty Michael Asbury WIN LOSS
Round 1 Steven Colon Sam Lumsden-Cook WIN LOSS
Round 1 Michael Asbury Steven Colon WIN LOSS
Round 1 Stephen Dougherty Steven Colon WIN LOSS
Round 1 Stephen Dougherty Sam Lumsden-Cook WIN LOSS
Round 1 Michael Asbury Sam Lumsden-Cook WIN LOSS
Round 1 Robert N. Smith Andrew Palmer WIN LOSS
Round 1 James Keller Devante Casey LOSS WIN
Round 1 Benjamin Delong Robert N. Smith LOSS WIN
Round 1 Andrew Palmer James Keller WIN LOSS
Round 1 Benjamin Delong Devante Casey LOSS WIN
Round 1 Robert N. Smith James Keller WIN LOSS
Round 1 Benjamin Delong Andrew Palmer DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Round 1 Robert N. Smith Devante Casey WIN LOSS
Round 1 Benjamin Delong James Keller DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Round 1 Andrew Palmer Devante Casey LOSS WIN
Round 1 J.J. Conlon Christian Atos WIN LOSS
Round 1 Tristan Rivera Timothy Finucane WIN LOSS
Round 1 J.J. Conlon Jacob Benden WIN LOSS
Round 1 Christian Atos Tristan Rivera LOSS WIN
Round 1 Jacob Benden Timothy Finucane WIN LOSS
Round 1 J.J. Conlon Tristan Rivera WIN LOSS
Round 1 Jacob Benden Christian Atos LOSS WIN
Round 1 J.J. Conlon Timothy Finucane WIN LOSS
Round 1 Jacob Benden Tristan Rivera LOSS WIN
Round 1 Christian Atos Timothy Finucane WIN LOSS
Round 1 Tyler Weaver Taylor Thompson LOSS WIN
Round 1 Dana Dougherty Matthew Maloney LOSS WIN
Round 1 Dana Dougherty Taylor Thompson LOSS WIN
Round 1 Matthew Maloney Tyler Weaver WIN LOSS
Round 1 Matthew Maloney Taylor Thompson WIN LOSS
Round 1 Dana Dougherty Tyler Weaver WIN LOSS
Round 1 Kristopher Newtown Matthew Maloney LOSS WIN
Round 1 Dana Dougherty Kristopher Newtown LOSS WIN
Round 1 Kristopher Newtown Tyler Weaver WIN LOSS
Round 1 Kristopher Newtown Taylor Thompson LOSS WIN
Round 1 Josh Furrate John Fenz WIN LOSS
Round 1 Josh Furrate Robert Smith WIN LOSS
Round 1 Robert Smith John Fenz WIN LOSS
Round 1 Josh Furrate Clara Elliott WIN LOSS
Round 1 Robert Smith Clara Elliott LOSS WIN
Round 1 Clara Elliott John Fenz WIN LOSS
Round 1 Joseph Ingrao Aidan Witherspoon LOSS WIN
Round 1 Jeffrey Cierniak Iuri Vintonyak LOSS WIN
Round 1 Joseph Ingrao Jeffrey Cierniak WIN LOSS
Round 1 Aidan Witherspoon Jeffrey Cierniak WIN LOSS
Round 1 Aidan Witherspoon Iuri Vintonyak WIN LOSS
Round 1 Joseph Ingrao Iuri Vintonyak LOSS WIN

Mixed Steel Sabre

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Round 1 Airrion Scott Richard Brautman WIN LOSS
Round 1 Christian Buettner Caleb Tong WIN LOSS
Round 1 Airrion Scott Matthew Szczepaniak WIN LOSS
Round 1 Christian Buettner Richard Brautman WIN LOSS
Round 1 Caleb Tong Matthew Szczepaniak LOSS WIN
Round 1 Airrion Scott Christian Buettner LOSS WIN
Round 1 Richard Brautman Matthew Szczepaniak LOSS WIN
Round 1 Airrion Scott Caleb Tong WIN LOSS
Round 1 Christian Buettner Matthew Szczepaniak LOSS WIN
Round 1 Richard Brautman Caleb Tong LOSS WIN
Round 1 Travis McLeod Frank Connor WIN LOSS
Round 1 Travis McLeod Nick Wixom LOSS WIN
Round 1 Kevin Rezac Frank Connor LOSS WIN
Round 1 Kevin Rezac Nick Wixom WIN LOSS
Round 1 Frank Connor Nick Wixom LOSS WIN
Round 1 Kevin Rezac Travis McLeod WIN LOSS
Round 1 Anonymous fighter Casey Boatwright WIN LOSS
Round 1 George Kilatonis Caitlin Hilwa LOSS WIN
Round 1 Anonymous fighter Jonathan Nate LOSS WIN
Round 1 Casey Boatwright George Kilatonis WIN LOSS
Round 1 Caitlin Hilwa Jonathan Nate WIN LOSS
Round 1 Anonymous fighter George Kilatonis WIN LOSS
Round 1 Casey Boatwright Jonathan Nate WIN LOSS
Round 1 Anonymous fighter Caitlin Hilwa WIN LOSS
Round 1 George Kilatonis Jonathan Nate LOSS WIN
Round 1 Casey Boatwright Caitlin Hilwa WIN LOSS
Round 1 Paul Kartage Eric Kusmaul LOSS WIN
Round 1 Eric Kusmaul Jordan Moreno LOSS WIN
Round 1 Paul Kartage Jordan Moreno LOSS WIN
Round 1 Michael Croke Jordan Moreno LOSS WIN
Round 1 Paul Kartage Kevin Cook DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Round 1 Michael Croke Kevin Cook WIN LOSS
Round 1 Eric Kusmaul Kevin Cook WIN LOSS
Round 1 Michael Croke Paul Kartage WIN LOSS
Round 1 Jordan Moreno Kevin Cook WIN LOSS
Round 1 Michael Croke Eric Kusmaul WIN LOSS
Round 1 Andre Troche Joseph Mooney LOSS WIN
Round 1 Joseph Mooney Miranda Hunt WIN LOSS
Round 1 Andre Troche Miranda Hunt WIN LOSS
Round 1 Luis Torres Andre Troche WIN LOSS
Round 1 Luis Torres Joseph Mooney LOSS WIN
Round 1 Luis Torres Miranda Hunt WIN LOSS
Round 1 Josh Furrate Andre Troche LOSS WIN
Round 1 Luis Torres Josh Furrate WIN LOSS
Round 1 Josh Furrate Joseph Mooney LOSS WIN
Round 1 Josh Furrate Miranda Hunt WIN LOSS
Round 2 Michael Croke Joseph Mooney WIN LOSS
Round 2 Paul Kartage Caitlin Hilwa WIN LOSS
Round 2 Richard Brautman Joseph Mooney LOSS WIN
Round 2 Michael Croke Caitlin Hilwa WIN LOSS
Round 2 Paul Kartage Richard Brautman LOSS WIN
Round 2 Michael Croke Richard Brautman LOSS WIN
Round 2 Paul Kartage Joseph Mooney LOSS WIN
Round 2 Michael Croke Paul Kartage WIN LOSS
Round 2 Anonymous fighter Kevin Rezac LOSS WIN
Round 2 Andre Troche Caleb Tong LOSS WIN
Round 2 Anonymous fighter George Kilatonis WIN LOSS
Round 2 Andre Troche Kevin Rezac LOSS WIN
Round 2 Caleb Tong George Kilatonis WIN LOSS
Round 2 Anonymous fighter Andre Troche WIN LOSS
Round 2 Kevin Rezac George Kilatonis WIN LOSS
Round 2 Anonymous fighter Caleb Tong WIN LOSS
Round 2 Andre Troche George Kilatonis WIN LOSS
Round 2 Kevin Rezac Caleb Tong WIN LOSS
Round 2 Jordan Moreno Airrion Scott LOSS WIN
Round 2 Travis McLeod Jonathan Nate WIN LOSS
Round 2 Airrion Scott Miranda Hunt WIN LOSS
Round 2 Jordan Moreno Jonathan Nate WIN LOSS
Round 2 Travis McLeod Miranda Hunt WIN LOSS
Round 2 Airrion Scott Jonathan Nate WIN LOSS
Round 2 Jordan Moreno Miranda Hunt WIN LOSS
Round 2 Airrion Scott Travis McLeod WIN LOSS
Round 2 Miranda Hunt Jonathan Nate LOSS WIN
Round 2 Jordan Moreno Travis McLeod LOSS WIN
Round 2 Casey Boatwright Matthew Szczepaniak LOSS WIN
Round 2 Kevin Cook Nick Wixom LOSS WIN
Round 2 Nick Wixom Matthew Szczepaniak WIN LOSS
Round 2 Kevin Cook Matthew Szczepaniak LOSS WIN
Round 2 Casey Boatwright Kevin Cook LOSS WIN
Round 2 Casey Boatwright Nick Wixom LOSS WIN
Round 2 Casey Boatwright Kevin Zbranak WIN LOSS
Round 2 Kevin Zbranak Kevin Cook WIN LOSS
Round 2 Kevin Zbranak Matthew Szczepaniak WIN LOSS
Round 2 Kevin Zbranak Nick Wixom LOSS WIN
Round 2 Luis Torres Christian Buettner LOSS WIN
Round 2 Eric Kusmaul Frank Connor LOSS WIN
Round 2 Eric Kusmaul Christian Buettner LOSS WIN
Round 2 Christian Buettner Frank Connor LOSS WIN
Round 2 Luis Torres Frank Connor LOSS WIN
Round 2 Luis Torres Eric Kusmaul WIN LOSS
Round 2 Luis Torres Aidan Witherspoon WIN LOSS
Round 2 Aidan Witherspoon Frank Connor LOSS WIN
Round 2 Christian Buettner Aidan Witherspoon LOSS WIN
Round 2 Eric Kusmaul Aidan Witherspoon WIN LOSS
Elim Pools Airrion Scott Kevin Rezac WIN LOSS
Elim Pools Anonymous fighter Frank Connor WIN LOSS
Elim Pools Luis Torres Airrion Scott LOSS WIN
Elim Pools Anonymous fighter Kevin Rezac WIN LOSS
Elim Pools Luis Torres Frank Connor WIN LOSS
Elim Pools Anonymous fighter Airrion Scott LOSS WIN
Elim Pools Luis Torres Kevin Rezac WIN LOSS
Elim Pools Airrion Scott Frank Connor WIN LOSS
Elim Pools Luis Torres Anonymous fighter WIN LOSS
Elim Pools Kevin Rezac Frank Connor LOSS WIN
Elim Pools Joseph Mooney Nick Wixom LOSS WIN
Elim Pools Michael Croke Jordan Moreno LOSS WIN
Elim Pools Christian Buettner Joseph Mooney WIN LOSS
Elim Pools Jordan Moreno Nick Wixom LOSS WIN
Elim Pools Michael Croke Christian Buettner LOSS WIN
Elim Pools Jordan Moreno Joseph Mooney LOSS WIN
Elim Pools Christian Buettner Nick Wixom LOSS WIN
Elim Pools Michael Croke Joseph Mooney LOSS WIN
Semifinals Airrion Scott Nick Wixom WIN LOSS
Semifinals Luis Torres Christian Buettner WIN LOSS
Gold Medal Match Luis Torres Airrion Scott LOSS WIN
Bronze Medal Match Christian Buettner Nick Wixom WIN LOSS