Falcons Cup 2016

Date
December 8
Country
Poland
City
Oborniki

Tournament stats

Division Number of fights Number of fighters
Mixed Steel Longsword 156 40
Mixed Steel Rapier & Dagger 68 24
Mixed Steel Sabre 106 33

Fighters in event

NameNationalityClub
Aleksander Frydrych
Marcin Bialek Akademia Broni
Antoni Olbrychski Akademia Szermierzy
Joanna Koprowska Akademia Szermierzy
Grzegorz Sarna Akademia Szermierzy
Magdalena Sedkiewicz Akademia Szermierzy
Kamil Wawruch Akademia Szermierzy
Michal Grabowski Akademia Szermierzy
Adam Mlodozeniec Akademia Szermierzy
Jaroslaw Kokot Akademia Szermierzy
Rafal Kalus Akademia Szermierzy
Karol Zakrzewski ARMA Poland Kraków
Bartosz Grząślewicz ARMA Poland Poznan
Jacek Sworowski ARMA Poland Poznan
Kamil Szaj ARMA Poland Poznan
Maciej Kwiek ARMA Poland Poznan
Marek Helman ARMA Poland Poznan
Pawel Wojciak ARMA Poland Poznan
Piotr Celichowski ARMA Poland Poznan
Maciej Zając ARMA Poland Warszawa
Cezary Lasocki ARMA Poland Warszawa
Ewa Gosciniak ARMA Poland Warszawa
Rafal Kramek ARMA Poland Wroclaw
Jakub Marcickiewicz ARMA Poland Wroclaw
Łukasz Dąbrowski Fechtschule Gdańsk
Stanisław Nagórski Fechtschule Gdańsk
Szymon Synowiec Kraków Kunst des Fechtens
Mateusz Pstrus Kraków Kunst des Fechtens
Aleksander Dynarek Mordschlag Łódź
Pawel Mamelka Mordschlag Łódź
Kamil Siatkowski Mordschlag Łódź
Kamil Jadczak Mordschlag Łódź
Konrad Kandulski Poznańska Grupa Fechtunku Salut
Witold Zabłocki Poznańska Grupa Fechtunku Salut
Witold Adamczak Poznańska Grupa Fechtunku Salut
Szczepan Łakomy Poznańska Grupa Fechtunku Salut
Andrzej Łakomy Poznańska Grupa Fechtunku Salut
Filip Łakomy Poznańska Grupa Fechtunku Salut
Filip Marszalek Rebel Fencing Szkoła Szermierki Klasycznej
Mateusz Grzęda Rebel Fencing Szkoła Szermierki Klasycznej
Piotr Ptaszny Rebel Fencing Szkoła Szermierki Klasycznej
Mateusz Michalczyk Rebel Fencing Szkoła Szermierki Klasycznej
Tomasz Kraśnicki Rebel Fencing Szkoła Szermierki Klasycznej
Jerzy Miklaszewski Silkfencing Team
Szymon Sitko Silkfencing Team
Jakub Staron Silkfencing Team
Wojciech Szczepaniak Silkfencing Team

Tournaments

Mixed Steel Longsword

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool 1 Antoni Olbrychski Pawel Mamelka WIN LOSS
Pool 1 Szymon Sitko Karol Zakrzewski LOSS WIN
Pool 1 Jakub Marcickiewicz Cezary Lasocki WIN LOSS
Pool 1 Bartosz Grząślewicz Konrad Kandulski WIN LOSS
Pool 1 Szymon Sitko Antoni Olbrychski LOSS WIN
Pool 1 Karol Zakrzewski Cezary Lasocki WIN LOSS
Pool 1 Jakub Marcickiewicz Konrad Kandulski WIN LOSS
Pool 1 Pawel Mamelka Bartosz Grząślewicz LOSS WIN
Pool 1 Antoni Olbrychski Cezary Lasocki WIN LOSS
Pool 1 Karol Zakrzewski Konrad Kandulski WIN LOSS
Pool 1 Pawel Mamelka Jakub Marcickiewicz LOSS WIN
Pool 1 Szymon Sitko Bartosz Grząślewicz WIN LOSS
Pool 1 Antoni Olbrychski Konrad Kandulski WIN LOSS
Pool 1 Pawel Mamelka Karol Zakrzewski WIN LOSS
Pool 1 Szymon Sitko Jakub Marcickiewicz LOSS WIN
Pool 1 Bartosz Grząślewicz Cezary Lasocki WIN LOSS
Pool 1 Antoni Olbrychski Karol Zakrzewski WIN LOSS
Pool 1 Bartosz Grząślewicz Jakub Marcickiewicz LOSS WIN
Pool 1 Szymon Sitko Pawel Mamelka WIN LOSS
Pool 1 Cezary Lasocki Konrad Kandulski LOSS WIN
Pool 1 Antoni Olbrychski Jakub Marcickiewicz WIN LOSS
Pool 1 Karol Zakrzewski Bartosz Grząślewicz WIN LOSS
Pool 1 Pawel Mamelka Cezary Lasocki WIN LOSS
Pool 1 Szymon Sitko Konrad Kandulski WIN LOSS
Pool 1 Antoni Olbrychski Bartosz Grząślewicz WIN LOSS
Pool 1 Karol Zakrzewski Jakub Marcickiewicz WIN LOSS
Pool 1 Pawel Mamelka Konrad Kandulski LOSS WIN
Pool 1 Szymon Sitko Cezary Lasocki WIN LOSS
Pool 2 Mateusz Pstrus Piotr Celichowski LOSS WIN
Pool 2 Mateusz Grzęda Rafal Kalus LOSS WIN
Pool 2 Stanisław Nagórski Kamil Siatkowski WIN LOSS
Pool 2 Ewa Gosciniak Wojciech Szczepaniak LOSS WIN
Pool 2 Piotr Celichowski Rafal Kalus LOSS WIN
Pool 2 Kamil Siatkowski Mateusz Pstrus WIN LOSS
Pool 2 Mateusz Grzęda Wojciech Szczepaniak WIN LOSS
Pool 2 Stanisław Nagórski Ewa Gosciniak WIN LOSS
Pool 2 Kamil Siatkowski Rafal Kalus DRAW DRAW
Pool 2 Mateusz Grzęda Piotr Celichowski LOSS WIN
Pool 2 Ewa Gosciniak Mateusz Pstrus LOSS WIN
Pool 2 Stanisław Nagórski Wojciech Szczepaniak WIN LOSS
Pool 2 Kamil Siatkowski Piotr Celichowski WIN LOSS
Pool 2 Ewa Gosciniak Rafal Kalus LOSS WIN
Pool 2 Stanisław Nagórski Mateusz Grzęda WIN LOSS
Pool 2 Mateusz Pstrus Wojciech Szczepaniak LOSS WIN
Pool 2 Ewa Gosciniak Piotr Celichowski DRAW DRAW
Pool 2 Kamil Siatkowski Mateusz Grzęda LOSS WIN
Pool 2 Rafal Kalus Wojciech Szczepaniak WIN LOSS
Pool 2 Stanisław Nagórski Mateusz Pstrus WIN LOSS
Pool 2 Kamil Siatkowski Ewa Gosciniak DRAW DRAW
Pool 2 Piotr Celichowski Wojciech Szczepaniak WIN LOSS
Pool 2 Mateusz Grzęda Mateusz Pstrus WIN LOSS
Pool 2 Stanisław Nagórski Rafal Kalus LOSS WIN
Pool 2 Kamil Siatkowski Wojciech Szczepaniak WIN LOSS
Pool 2 Mateusz Grzęda Ewa Gosciniak DRAW DRAW
Pool 2 Stanisław Nagórski Piotr Celichowski WIN LOSS
Pool 2 Mateusz Pstrus Rafal Kalus LOSS WIN
Pool 3 Maciej Kwiek Jaroslaw Kokot WIN LOSS
Pool 3 Grzegorz Sarna Maciej Zając LOSS WIN
Pool 3 Szczepan Łakomy Jakub Staron WIN LOSS
Pool 3 Magdalena Sedkiewicz Mateusz Michalczyk WIN LOSS
Pool 3 Jaroslaw Kokot Maciej Zając WIN LOSS
Pool 3 Maciej Kwiek Szczepan Łakomy DRAW DRAW
Pool 3 Grzegorz Sarna Mateusz Michalczyk WIN LOSS
Pool 3 Jakub Staron Magdalena Sedkiewicz LOSS WIN
Pool 3 Szczepan Łakomy Maciej Zając LOSS WIN
Pool 3 Grzegorz Sarna Jaroslaw Kokot LOSS WIN
Pool 3 Maciej Kwiek Magdalena Sedkiewicz WIN LOSS
Pool 3 Jakub Staron Mateusz Michalczyk WIN LOSS
Pool 3 Szczepan Łakomy Jaroslaw Kokot DRAW DRAW
Pool 3 Magdalena Sedkiewicz Maciej Zając LOSS WIN
Pool 3 Grzegorz Sarna Jakub Staron WIN LOSS
Pool 3 Maciej Kwiek Mateusz Michalczyk WIN LOSS
Pool 3 Jaroslaw Kokot Magdalena Sedkiewicz WIN LOSS
Pool 3 Szczepan Łakomy Grzegorz Sarna LOSS WIN
Pool 3 Mateusz Michalczyk Maciej Zając LOSS WIN
Pool 3 Maciej Kwiek Jakub Staron WIN LOSS
Pool 3 Szczepan Łakomy Magdalena Sedkiewicz WIN LOSS
Pool 3 Jaroslaw Kokot Mateusz Michalczyk WIN LOSS
Pool 3 Maciej Kwiek Grzegorz Sarna WIN LOSS
Pool 3 Jakub Staron Maciej Zając DRAW DRAW
Pool 3 Szczepan Łakomy Mateusz Michalczyk LOSS WIN
Pool 3 Grzegorz Sarna Magdalena Sedkiewicz DRAW DRAW
Pool 3 Jaroslaw Kokot Jakub Staron WIN LOSS
Pool 3 Maciej Kwiek Maciej Zając WIN LOSS
Pool 4 Kamil Jadczak Szymon Synowiec DRAW DRAW
Pool 4 Marek Helman Filip Łakomy LOSS WIN
Pool 4 Łukasz Dąbrowski Jacek Sworowski WIN LOSS
Pool 4 Kamil Wawruch Filip Marszalek WIN LOSS
Pool 4 Filip Łakomy Kamil Jadczak DRAW DRAW
Pool 4 Marek Helman Jacek Sworowski WIN LOSS
Pool 4 Łukasz Dąbrowski Filip Marszalek WIN LOSS
Pool 4 Kamil Wawruch Szymon Synowiec LOSS WIN
Pool 4 Kamil Jadczak Jacek Sworowski DRAW DRAW
Pool 4 Marek Helman Filip Marszalek WIN LOSS
Pool 4 Łukasz Dąbrowski Szymon Synowiec LOSS WIN
Pool 4 Filip Łakomy Kamil Wawruch LOSS WIN
Pool 4 Kamil Jadczak Filip Marszalek DRAW DRAW
Pool 4 Marek Helman Szymon Synowiec WIN LOSS
Pool 4 Łukasz Dąbrowski Filip Łakomy LOSS WIN
Pool 4 Kamil Wawruch Jacek Sworowski WIN LOSS
Pool 4 Marek Helman Kamil Jadczak DRAW DRAW
Pool 4 Łukasz Dąbrowski Kamil Wawruch WIN LOSS
Pool 4 Filip Łakomy Szymon Synowiec LOSS WIN
Pool 4 Filip Marszalek Jacek Sworowski LOSS WIN
Pool 4 Łukasz Dąbrowski Kamil Jadczak DRAW DRAW
Pool 4 Marek Helman Kamil Wawruch WIN LOSS
Pool 4 Jacek Sworowski Szymon Synowiec LOSS WIN
Pool 4 Filip Łakomy Filip Marszalek LOSS WIN
Pool 4 Kamil Jadczak Kamil Wawruch DRAW DRAW
Pool 4 Łukasz Dąbrowski Marek Helman LOSS WIN
Pool 4 Filip Marszalek Szymon Synowiec LOSS WIN
Pool 4 Filip Łakomy Jacek Sworowski WIN LOSS
Pool 5 Andrzej Łakomy Michal Grabowski WIN LOSS
Pool 5 Rafal Kramek Tomasz Kraśnicki WIN LOSS
Pool 5 Jerzy Miklaszewski Adam Mlodozeniec WIN LOSS
Pool 5 Aleksander Dynarek Pawel Wojciak WIN LOSS
Pool 5 Tomasz Kraśnicki Michal Grabowski DRAW DRAW
Pool 5 Rafal Kramek Adam Mlodozeniec WIN LOSS
Pool 5 Jerzy Miklaszewski Pawel Wojciak WIN LOSS
Pool 5 Andrzej Łakomy Aleksander Dynarek DRAW DRAW
Pool 5 Adam Mlodozeniec Michal Grabowski LOSS WIN
Pool 5 Rafal Kramek Pawel Wojciak WIN LOSS
Pool 5 Jerzy Miklaszewski Andrzej Łakomy WIN LOSS
Pool 5 Tomasz Kraśnicki Aleksander Dynarek WIN LOSS
Pool 5 Michal Grabowski Pawel Wojciak WIN LOSS
Pool 5 Rafal Kramek Andrzej Łakomy WIN LOSS
Pool 5 Jerzy Miklaszewski Tomasz Kraśnicki LOSS WIN
Pool 5 Aleksander Dynarek Adam Mlodozeniec WIN LOSS
Pool 5 Rafal Kramek Michal Grabowski WIN LOSS
Pool 5 Jerzy Miklaszewski Aleksander Dynarek DRAW DRAW
Pool 5 Tomasz Kraśnicki Andrzej Łakomy WIN LOSS
Pool 5 Adam Mlodozeniec Pawel Wojciak LOSS WIN
Pool 5 Jerzy Miklaszewski Michal Grabowski WIN LOSS
Pool 5 Rafal Kramek Aleksander Dynarek LOSS WIN
Pool 5 Andrzej Łakomy Adam Mlodozeniec LOSS WIN
Pool 5 Tomasz Kraśnicki Pawel Wojciak WIN LOSS
Pool 5 Aleksander Dynarek Michal Grabowski LOSS WIN
Pool 5 Jerzy Miklaszewski Rafal Kramek WIN LOSS
Pool 5 Andrzej Łakomy Pawel Wojciak DRAW DRAW
Pool 5 Tomasz Kraśnicki Adam Mlodozeniec LOSS WIN
One-eighth Finals Antoni Olbrychski Maciej Zając WIN LOSS
One-eighth Finals Jerzy Miklaszewski Karol Zakrzewski LOSS WIN
One-eighth Finals Jakub Marcickiewicz Szymon Synowiec LOSS WIN
One-eighth Finals Stanisław Nagórski Kamil Siatkowski WIN LOSS
One-eighth Finals Szymon Sitko Maciej Kwiek LOSS WIN
One-eighth Finals Łukasz Dąbrowski Tomasz Kraśnicki WIN LOSS
One-eighth Finals Rafal Kramek Jaroslaw Kokot WIN LOSS
One-eighth Finals Filip Łakomy Rafal Kalus LOSS WIN
Quarter Final Antoni Olbrychski Karol Zakrzewski WIN LOSS
Quarter Final Stanisław Nagórski Szymon Synowiec LOSS WIN
Quarter Final Łukasz Dąbrowski Maciej Kwiek LOSS WIN
Quarter Final Rafal Kramek Rafal Kalus LOSS WIN
Semi Final Maciej Kwiek Rafal Kalus LOSS WIN
Semi Final Antoni Olbrychski Szymon Synowiec WIN LOSS
Bronze Final Maciej Kwiek Szymon Synowiec WIN LOSS
Final Antoni Olbrychski Rafal Kalus LOSS WIN

Mixed Steel Rapier & Dagger

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool 1 Jerzy Miklaszewski Filip Marszalek LOSS WIN
Pool 1 Konrad Kandulski Rafal Kalus LOSS WIN
Pool 1 Marek Helman Filip Łakomy WIN LOSS
Pool 1 Filip Marszalek Konrad Kandulski LOSS WIN
Pool 1 Marek Helman Rafal Kalus LOSS WIN
Pool 1 Jerzy Miklaszewski Filip Łakomy WIN LOSS
Pool 1 Marek Helman Filip Marszalek WIN LOSS
Pool 1 Jerzy Miklaszewski Rafal Kalus LOSS WIN
Pool 1 Filip Łakomy Konrad Kandulski WIN LOSS
Pool 1 Filip Marszalek Rafal Kalus LOSS WIN
Pool 1 Jerzy Miklaszewski Konrad Kandulski LOSS WIN
Pool 1 Filip Łakomy Rafal Kalus WIN LOSS
Pool 1 Jerzy Miklaszewski Marek Helman WIN LOSS
Pool 1 Filip Łakomy Filip Marszalek WIN LOSS
Pool 1 Marek Helman Konrad Kandulski WIN LOSS
Pool 2 Marcin Bialek Jaroslaw Kokot WIN LOSS
Pool 2 Łukasz Dąbrowski Mateusz Grzęda WIN LOSS
Pool 2 Tomasz Kraśnicki Jacek Sworowski WIN LOSS
Pool 2 Łukasz Dąbrowski Jaroslaw Kokot LOSS WIN
Pool 2 Tomasz Kraśnicki Mateusz Grzęda LOSS WIN
Pool 2 Marcin Bialek Łukasz Dąbrowski WIN LOSS
Pool 2 Tomasz Kraśnicki Jaroslaw Kokot WIN LOSS
Pool 2 Mateusz Grzęda Jacek Sworowski WIN LOSS
Pool 2 Marcin Bialek Tomasz Kraśnicki WIN LOSS
Pool 2 Jaroslaw Kokot Jacek Sworowski WIN LOSS
Pool 2 Łukasz Dąbrowski Tomasz Kraśnicki LOSS WIN
Pool 2 Marcin Bialek Jacek Sworowski WIN LOSS
Pool 2 Jaroslaw Kokot Mateusz Grzęda WIN LOSS
Pool 2 Łukasz Dąbrowski Jacek Sworowski WIN LOSS
Pool 2 Marcin Bialek Mateusz Grzęda WIN LOSS
Pool 3 Szymon Sitko Witold Zabłocki LOSS WIN
Pool 3 Adam Mlodozeniec Piotr Ptaszny LOSS WIN
Pool 3 Szczepan Łakomy Grzegorz Sarna WIN LOSS
Pool 3 Szymon Sitko Adam Mlodozeniec LOSS WIN
Pool 3 Szczepan Łakomy Piotr Ptaszny LOSS WIN
Pool 3 Witold Zabłocki Adam Mlodozeniec WIN LOSS
Pool 3 Szymon Sitko Szczepan Łakomy LOSS WIN
Pool 3 Grzegorz Sarna Piotr Ptaszny WIN LOSS
Pool 3 Witold Zabłocki Szczepan Łakomy LOSS WIN
Pool 3 Szymon Sitko Grzegorz Sarna DRAW DRAW
Pool 3 Szczepan Łakomy Adam Mlodozeniec WIN LOSS
Pool 3 Witold Zabłocki Grzegorz Sarna LOSS WIN
Pool 3 Szymon Sitko Piotr Ptaszny WIN LOSS
Pool 3 Grzegorz Sarna Adam Mlodozeniec WIN LOSS
Pool 3 Witold Zabłocki Piotr Ptaszny LOSS WIN
Pool 4 Michal Grabowski Mateusz Michalczyk LOSS WIN
Pool 4 Kamil Szaj Stanisław Nagórski LOSS WIN
Pool 4 Aleksander Frydrych Kamil Wawruch WIN LOSS
Pool 4 Kamil Szaj Michal Grabowski LOSS WIN
Pool 4 Stanisław Nagórski Kamil Wawruch WIN LOSS
Pool 4 Kamil Szaj Mateusz Michalczyk LOSS WIN
Pool 4 Kamil Wawruch Michal Grabowski LOSS WIN
Pool 4 Stanisław Nagórski Aleksander Frydrych WIN LOSS
Pool 4 Kamil Wawruch Mateusz Michalczyk LOSS WIN
Pool 4 Aleksander Frydrych Michal Grabowski WIN LOSS
Pool 4 Kamil Szaj Kamil Wawruch WIN LOSS
Pool 4 Aleksander Frydrych Mateusz Michalczyk WIN LOSS
Pool 4 Stanisław Nagórski Michal Grabowski LOSS WIN
Pool 4 Kamil Szaj Aleksander Frydrych LOSS WIN
Pool 4 Stanisław Nagórski Mateusz Michalczyk WIN LOSS
Quarter Final Marcin Bialek Filip Łakomy LOSS WIN
Quarter Final Stanisław Nagórski Szczepan Łakomy LOSS WIN
Quarter Final Aleksander Frydrych Grzegorz Sarna LOSS WIN
Quarter Final Tomasz Kraśnicki Rafal Kalus LOSS WIN
Semi Final Filip Łakomy Szczepan Łakomy WIN LOSS
Semi Final Grzegorz Sarna Rafal Kalus LOSS WIN
Bronze Final Szczepan Łakomy Grzegorz Sarna WIN LOSS
Final Filip Łakomy Rafal Kalus LOSS WIN

Mixed Steel Sabre

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool 1 Antoni Olbrychski Aleksander Dynarek WIN LOSS
Pool 1 Szymon Sitko Aleksander Frydrych LOSS WIN
Pool 1 Aleksander Dynarek Maciej Zając WIN LOSS
Pool 1 Antoni Olbrychski Jacek Sworowski WIN LOSS
Pool 1 Szymon Sitko Maciej Zając DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool 1 Aleksander Frydrych Aleksander Dynarek WIN LOSS
Pool 1 Jacek Sworowski Maciej Zając WIN LOSS
Pool 1 Aleksander Frydrych Antoni Olbrychski WIN LOSS
Pool 1 Szymon Sitko Aleksander Dynarek WIN LOSS
Pool 1 Aleksander Dynarek Jacek Sworowski DRAW DRAW
Pool 1 Antoni Olbrychski Maciej Zając WIN LOSS
Pool 1 Szymon Sitko Jacek Sworowski WIN LOSS
Pool 2 Karol Zakrzewski Rafal Kalus LOSS WIN
Pool 2 Michal Grabowski Konrad Kandulski LOSS WIN
Pool 2 Tomasz Kraśnicki Joanna Koprowska LOSS WIN
Pool 2 Kamil Siatkowski Rafal Kalus LOSS WIN
Pool 2 Michal Grabowski Karol Zakrzewski WIN LOSS
Pool 2 Tomasz Kraśnicki Konrad Kandulski LOSS WIN
Pool 2 Joanna Koprowska Kamil Siatkowski WIN LOSS
Pool 2 Michal Grabowski Rafal Kalus WIN LOSS
Pool 2 Tomasz Kraśnicki Karol Zakrzewski LOSS WIN
Pool 2 Joanna Koprowska Konrad Kandulski LOSS WIN
Pool 2 Kamil Siatkowski Michal Grabowski LOSS WIN
Pool 2 Tomasz Kraśnicki Rafal Kalus LOSS WIN
Pool 2 Joanna Koprowska Karol Zakrzewski WIN LOSS
Pool 2 Kamil Siatkowski Konrad Kandulski LOSS WIN
Pool 2 Tomasz Kraśnicki Michal Grabowski LOSS WIN
Pool 2 Joanna Koprowska Rafal Kalus LOSS WIN
Pool 2 Karol Zakrzewski Konrad Kandulski LOSS WIN
Pool 2 Tomasz Kraśnicki Kamil Siatkowski WIN LOSS
Pool 2 Joanna Koprowska Michal Grabowski LOSS WIN
Pool 2 Konrad Kandulski Rafal Kalus LOSS WIN
Pool 2 Kamil Siatkowski Karol Zakrzewski LOSS WIN
Pool 3 Andrzej Łakomy Jaroslaw Kokot WIN LOSS
Pool 3 Stanisław Nagórski Piotr Ptaszny WIN LOSS
Pool 3 Jerzy Miklaszewski Szymon Synowiec WIN LOSS
Pool 3 Jaroslaw Kokot Piotr Ptaszny LOSS WIN
Pool 3 Jerzy Miklaszewski Stanisław Nagórski WIN LOSS
Pool 3 Andrzej Łakomy Piotr Ptaszny LOSS WIN
Pool 3 Jerzy Miklaszewski Jaroslaw Kokot WIN LOSS
Pool 3 Stanisław Nagórski Szymon Synowiec WIN LOSS
Pool 3 Jerzy Miklaszewski Andrzej Łakomy LOSS WIN
Pool 3 Jaroslaw Kokot Szymon Synowiec WIN LOSS
Pool 3 Jerzy Miklaszewski Piotr Ptaszny LOSS WIN
Pool 3 Andrzej Łakomy Szymon Synowiec WIN LOSS
Pool 3 Stanisław Nagórski Jaroslaw Kokot WIN LOSS
Pool 3 Szymon Synowiec Piotr Ptaszny LOSS WIN
Pool 3 Stanisław Nagórski Andrzej Łakomy LOSS WIN
Pool 4 Filip Łakomy Kamil Wawruch WIN LOSS
Pool 4 Witold Zabłocki Mateusz Michalczyk WIN LOSS
Pool 4 Cezary Lasocki Jakub Staron LOSS WIN
Pool 4 Filip Łakomy Pawel Mamelka DRAW DRAW
Pool 4 Kamil Wawruch Mateusz Michalczyk WIN LOSS
Pool 4 Witold Zabłocki Jakub Staron WIN LOSS
Pool 4 Pawel Mamelka Cezary Lasocki WIN LOSS
Pool 4 Filip Łakomy Mateusz Michalczyk WIN LOSS
Pool 4 Kamil Wawruch Jakub Staron LOSS WIN
Pool 4 Witold Zabłocki Cezary Lasocki WIN LOSS
Pool 4 Pawel Mamelka Mateusz Michalczyk WIN LOSS
Pool 4 Filip Łakomy Jakub Staron LOSS WIN
Pool 4 Kamil Wawruch Cezary Lasocki WIN LOSS
Pool 4 Witold Zabłocki Pawel Mamelka DRAW DRAW
Pool 4 Jakub Staron Mateusz Michalczyk WIN LOSS
Pool 4 Filip Łakomy Cezary Lasocki WIN LOSS
Pool 4 Witold Zabłocki Kamil Wawruch WIN LOSS
Pool 4 Pawel Mamelka Jakub Staron WIN LOSS
Pool 4 Cezary Lasocki Mateusz Michalczyk WIN LOSS
Pool 4 Filip Łakomy Witold Zabłocki WIN LOSS
Pool 4 Pawel Mamelka Kamil Wawruch LOSS WIN
Pool 5 Łukasz Dąbrowski Szczepan Łakomy LOSS WIN
Pool 5 Witold Adamczak Mateusz Grzęda WIN LOSS
Pool 5 Grzegorz Sarna Jakub Marcickiewicz WIN LOSS
Pool 5 Szczepan Łakomy Adam Mlodozeniec WIN LOSS
Pool 5 Łukasz Dąbrowski Mateusz Grzęda WIN LOSS
Pool 5 Witold Adamczak Grzegorz Sarna LOSS WIN
Pool 5 Adam Mlodozeniec Jakub Marcickiewicz LOSS WIN
Pool 5 Szczepan Łakomy Mateusz Grzęda WIN LOSS
Pool 5 Łukasz Dąbrowski Grzegorz Sarna LOSS WIN
Pool 5 Witold Adamczak Jakub Marcickiewicz WIN LOSS
Pool 5 Adam Mlodozeniec Mateusz Grzęda WIN LOSS
Pool 5 Szczepan Łakomy Grzegorz Sarna WIN LOSS
Pool 5 Łukasz Dąbrowski Jakub Marcickiewicz WIN LOSS
Pool 5 Witold Adamczak Adam Mlodozeniec LOSS WIN
Pool 5 Grzegorz Sarna Mateusz Grzęda WIN LOSS
Pool 5 Szczepan Łakomy Jakub Marcickiewicz WIN LOSS
Pool 5 Łukasz Dąbrowski Witold Adamczak WIN LOSS
Pool 5 Grzegorz Sarna Adam Mlodozeniec WIN LOSS
Pool 5 Mateusz Grzęda Jakub Marcickiewicz LOSS WIN
Pool 5 Witold Adamczak Szczepan Łakomy LOSS WIN
Pool 5 Łukasz Dąbrowski Adam Mlodozeniec WIN LOSS
One-eighth Finals Szymon Sitko Aleksander Frydrych LOSS WIN
One-eighth Finals Antoni Olbrychski Piotr Ptaszny WIN LOSS
One-eighth Finals Łukasz Dąbrowski Michal Grabowski LOSS WIN
One-eighth Finals Stanisław Nagórski Konrad Kandulski WIN LOSS
One-eighth Finals Jakub Staron Rafal Kalus LOSS WIN
One-eighth Finals Witold Zabłocki Grzegorz Sarna LOSS WIN
One-eighth Finals Filip Łakomy Andrzej Łakomy WIN LOSS
One-eighth Finals Szczepan Łakomy Kamil Wawruch WIN LOSS
Quarter Final Filip Łakomy Szczepan Łakomy WIN LOSS
Quarter Final Grzegorz Sarna Rafal Kalus WIN LOSS
Quarter Final Stanisław Nagórski Michal Grabowski LOSS WIN
Quarter Final Aleksander Frydrych Antoni Olbrychski WIN LOSS
Semi Final Aleksander Frydrych Michal Grabowski LOSS WIN
Semi Final Filip Łakomy Grzegorz Sarna WIN LOSS
Bronze Final Aleksander Frydrych Grzegorz Sarna WIN LOSS
Final Filip Łakomy Michal Grabowski WIN LOSS