Wild Boar Tusk

Date
October 23
Country
Poland
City
Kielce

Tournament stats

Division Number of fights Number of fighters
Mixed Steel Rapier & Dagger 58 25
Mixed Steel Sabre 101 35
Women's Steel Sabre 19 6
Women's Steel Rapier & Dagger 25 7
Mixed Steel Smallsword 48 17
Mixed Steel Smallsword 36 9

Fighters in event

NameNationalityClub
Leonardo Salomao Akademia Szermierzy
Paulina Sobierska
Marcin Bialek Akademia Broni
Antoni Olbrychski Akademia Szermierzy
Piotr Janeczek Akademia Szermierzy
Magdalena Kukulska Akademia Szermierzy
Kacper Trzewik Akademia Szermierzy
Mikołaj Kołodziej Akademia Szermierzy
Krzysztof Borzęcki Akademia Szermierzy
Wojciech Miga ARMA Poland
Bartosz Wierzbicki Fechtschule Gdańsk
Jacek Lichwa Krakowska Szkoła Fechtunku
Marcin Kumięga Krakowska Szkoła Fechtunku
Maciej Kaczmarski Krakowska Szkoła Fechtunku
Jakub Zabierowski Krakowska Szkoła Fechtunku
Ignacy Nowicki Krakowska Szkoła Fechtunku
Franciszek Wyrobek Krakowska Szkoła Fechtunku
Rafal Woch Mordschlag Łódź
Michal Mazur Mordschlag Łódź
Barbara Zambrzycka Mordschlag Łódź
Aleksander Dynarek Mordschlag Łódź
Adrian Lipiński Mordschlag Łódź
Maciej Pawliszewski Mordschlag Łódź
Michał Kujawiak Na ubitej ziemi
Włodzimierz Gończ Na ubitej ziemi
Grzegorz Rudnik Na ubitej ziemi
Adam Jaworski Na ubitej ziemi
Magdalena Jurczyk Rebel Fencing Szkoła Szermierki Klasycznej
Marcin Kozieł Rebel Fencing Szkoła Szermierki Klasycznej
Filip Marszalek Rebel Fencing Szkoła Szermierki Klasycznej
Mateusz Majewski Rebel Fencing Szkoła Szermierki Klasycznej
Paulina Popiel Rebel Fencing Szkoła Szermierki Klasycznej
Adrian Gmyrek Rebel Fencing Szkoła Szermierki Klasycznej
Filip Grygorczyk Rebel Fencing Szkoła Szermierki Klasycznej
Jerzy Miklaszewski Silkfencing Team
Bartłomiej Szeląg Szermierka Kielce
Bartłomiej Chwastowski Szermierka Kielce
Julia Mierzyńska Szermierka Kielce
Barbara Rowińska Szermierka Kielce
Emilia Silwanowicz Szermierka Kielce
Kamil Woś Szermierka Kielce
Wiktor Idzik Szermierka Kielce
Mateusz Piotrowski Szermierka Kielce
Dagmara Kozubowska Szermierka Kielce
Cezary Mieleniewski Szermierka Kielce
Danuta Pakuła Szermierka Kielce
Joanna Haba Szermierka Kielce
Dawid Zmyslowski Szermierka Kielce
Marcin Golema Szkoła Fechtunku Certus
Krzysztof Kozak Szkoła Fechtunku Gryf
Kamil Dawid Szkoła Fechtunku Gryf
Agnieszka Kastelik Szkoła Fechtunku Gryf
Maciej Hamerliński Szkoła Fechtunku Gryf
Gabriel Suchy Szkoła Szermierki Aramis
Katarzyna Grzywa Szkoła Szermierki Małopolskiej Zgrai Sarmackiej
Paulina Pająk Szkoła Szermierki Małopolskiej Zgrai Sarmackiej
Paweł Budzowski Szkoła Szermierki Małopolskiej Zgrai Sarmackiej
Szymon Łojak Wszechnica Szermiercza
Irina Noskova Akademia Szermierzy
Ivan Suhak-Snarskyi Guild of Duel Fencing
Kostiantyn Slabko Sharukhan
Mykhaylo Skorobogatov Sharukhan

Tournaments

Mixed Steel Rapier & Dagger

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool Set 1 Filip Marszalek Franciszek Wyrobek WIN LOSS
Pool Set 1 Leonardo Salomao Ivan Suhak-Snarskyi LOSS WIN
Pool Set 1 Filip Marszalek Leonardo Salomao LOSS WIN
Pool Set 1 Paweł Budzowski Ivan Suhak-Snarskyi LOSS WIN
Pool Set 1 Leonardo Salomao Franciszek Wyrobek WIN LOSS
Pool Set 1 Filip Marszalek Paweł Budzowski WIN LOSS
Pool Set 1 Ivan Suhak-Snarskyi Franciszek Wyrobek WIN LOSS
Pool Set 1 Leonardo Salomao Paweł Budzowski WIN LOSS
Pool Set 1 Paweł Budzowski Franciszek Wyrobek LOSS WIN
Pool Set 1 Filip Marszalek Ivan Suhak-Snarskyi LOSS WIN
Pool Set 1 Gabriel Suchy Kostiantyn Slabko WIN LOSS
Pool Set 1 Jakub Zabierowski Maciej Pawliszewski LOSS WIN
Pool Set 1 Marcin Kozieł Gabriel Suchy LOSS WIN
Pool Set 1 Maciej Pawliszewski Kostiantyn Slabko WIN LOSS
Pool Set 1 Marcin Kozieł Jakub Zabierowski WIN LOSS
Pool Set 1 Gabriel Suchy Maciej Pawliszewski LOSS WIN
Pool Set 1 Marcin Kozieł Kostiantyn Slabko LOSS WIN
Pool Set 1 Gabriel Suchy Jakub Zabierowski WIN LOSS
Pool Set 1 Marcin Kozieł Maciej Pawliszewski LOSS WIN
Pool Set 1 Jakub Zabierowski Kostiantyn Slabko LOSS WIN
Pool Set 1 Krzysztof Kozak Grzegorz Rudnik WIN LOSS
Pool Set 1 Krzysztof Kozak Marcin Kumięga WIN LOSS
Pool Set 1 Marcin Kumięga Grzegorz Rudnik WIN LOSS
Pool Set 1 Jerzy Miklaszewski Krzysztof Kozak LOSS WIN
Pool Set 1 Jerzy Miklaszewski Grzegorz Rudnik WIN LOSS
Pool Set 1 Jerzy Miklaszewski Marcin Kumięga LOSS WIN
Pool Set 1 Krzysztof Kozak Rafal Woch WIN LOSS
Pool Set 1 Jerzy Miklaszewski Rafal Woch LOSS WIN
Pool Set 1 Rafal Woch Grzegorz Rudnik WIN LOSS
Pool Set 1 Marcin Kumięga Rafal Woch LOSS WIN
Pool Set 1 Aleksander Dynarek Adam Jaworski WIN LOSS
Pool Set 1 Magdalena Jurczyk Kamil Dawid LOSS WIN
Pool Set 1 Aleksander Dynarek Magdalena Jurczyk WIN LOSS
Pool Set 1 Magdalena Jurczyk Adam Jaworski WIN LOSS
Pool Set 1 Kamil Dawid Adam Jaworski WIN LOSS
Pool Set 1 Aleksander Dynarek Kamil Dawid WIN LOSS
Pool Set 1 Magdalena Jurczyk Paulina Sobierska WIN LOSS
Pool Set 1 Paulina Sobierska Adam Jaworski LOSS WIN
Pool Set 1 Kamil Dawid Paulina Sobierska WIN LOSS
Pool Set 1 Aleksander Dynarek Paulina Sobierska WIN LOSS
Pool Set 1 Mateusz Majewski Ignacy Nowicki WIN LOSS
Pool Set 1 Marcin Bialek Ignacy Nowicki WIN LOSS
Pool Set 1 Marcin Bialek Włodzimierz Gończ LOSS WIN
Pool Set 1 Marcin Bialek Mateusz Majewski WIN LOSS
Pool Set 1 Włodzimierz Gończ Ignacy Nowicki LOSS WIN
Pool Set 1 Mateusz Majewski Włodzimierz Gończ LOSS WIN
Pool Set 1 Ignacy Nowicki Agnieszka Kastelik WIN LOSS
Pool Set 1 Marcin Bialek Agnieszka Kastelik WIN LOSS
Pool Set 1 Mateusz Majewski Agnieszka Kastelik LOSS WIN
Pool Set 1 Włodzimierz Gończ Agnieszka Kastelik WIN LOSS
Quarterfinals Ivan Suhak-Snarskyi Rafal Woch LOSS WIN
Quarterfinals Aleksander Dynarek Leonardo Salomao WIN LOSS
Quarterfinals Krzysztof Kozak Włodzimierz Gończ WIN LOSS
Quarterfinals Marcin Bialek Maciej Pawliszewski WIN LOSS
Semifinals Marcin Bialek Rafal Woch WIN LOSS
Semifinals Aleksander Dynarek Krzysztof Kozak WIN LOSS
Gold Medal Match Marcin Bialek Aleksander Dynarek LOSS WIN
Bronze Medal Match Krzysztof Kozak Rafal Woch WIN LOSS

Mixed Steel Sabre

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool Set 1 Leonardo Salomao Grzegorz Rudnik WIN LOSS
Pool Set 1 Paweł Budzowski Jacek Lichwa LOSS WIN
Pool Set 1 Leonardo Salomao Gabriel Suchy WIN LOSS
Pool Set 1 Paweł Budzowski Grzegorz Rudnik WIN LOSS
Pool Set 1 Leonardo Salomao Paweł Budzowski WIN LOSS
Pool Set 1 Gabriel Suchy Jacek Lichwa WIN LOSS
Pool Set 1 Leonardo Salomao Jacek Lichwa LOSS WIN
Pool Set 1 Gabriel Suchy Grzegorz Rudnik WIN LOSS
Pool Set 1 Jacek Lichwa Grzegorz Rudnik LOSS WIN
Pool Set 1 Gabriel Suchy Paweł Budzowski LOSS WIN
Pool Set 1 Jerzy Miklaszewski Jacek Lichwa WIN LOSS
Pool Set 1 Jerzy Miklaszewski Leonardo Salomao LOSS WIN
Pool Set 1 Jerzy Miklaszewski Paweł Budzowski LOSS WIN
Pool Set 1 Jerzy Miklaszewski Grzegorz Rudnik WIN LOSS
Pool Set 1 Jerzy Miklaszewski Gabriel Suchy LOSS WIN
Pool Set 1 Maciej Hamerliński Adam Jaworski LOSS WIN
Pool Set 1 Dawid Zmyslowski Adrian Lipiński WIN LOSS
Pool Set 1 Mikołaj Kołodziej Maciej Kaczmarski WIN LOSS
Pool Set 1 Adrian Lipiński Maciej Hamerliński LOSS WIN
Pool Set 1 Maciej Kaczmarski Adam Jaworski LOSS WIN
Pool Set 1 Mikołaj Kołodziej Dawid Zmyslowski WIN LOSS
Pool Set 1 Maciej Hamerliński Maciej Kaczmarski LOSS WIN
Pool Set 1 Mikołaj Kołodziej Adrian Lipiński WIN LOSS
Pool Set 1 Dawid Zmyslowski Adam Jaworski WIN LOSS
Pool Set 1 Mikołaj Kołodziej Maciej Hamerliński WIN LOSS
Pool Set 1 Dawid Zmyslowski Maciej Kaczmarski WIN LOSS
Pool Set 1 Adrian Lipiński Adam Jaworski WIN LOSS
Pool Set 1 Dawid Zmyslowski Maciej Hamerliński WIN LOSS
Pool Set 1 Mikołaj Kołodziej Adam Jaworski WIN LOSS
Pool Set 1 Adrian Lipiński Maciej Kaczmarski WIN LOSS
Pool Set 1 Wojciech Miga Kacper Trzewik LOSS WIN
Pool Set 1 Katarzyna Grzywa Ignacy Nowicki WIN LOSS
Pool Set 1 Kacper Trzewik Ignacy Nowicki WIN LOSS
Pool Set 1 Katarzyna Grzywa Michał Kujawiak WIN LOSS
Pool Set 1 Wojciech Miga Ignacy Nowicki WIN LOSS
Pool Set 1 Kacper Trzewik Michał Kujawiak WIN LOSS
Pool Set 1 Wojciech Miga Katarzyna Grzywa LOSS WIN
Pool Set 1 Michał Kujawiak Ignacy Nowicki WIN LOSS
Pool Set 1 Wojciech Miga Michał Kujawiak LOSS WIN
Pool Set 1 Katarzyna Grzywa Kacper Trzewik LOSS WIN
Pool Set 1 Ivan Suhak-Snarskyi Michał Kujawiak WIN LOSS
Pool Set 1 Wojciech Miga Ivan Suhak-Snarskyi LOSS WIN
Pool Set 1 Katarzyna Grzywa Ivan Suhak-Snarskyi LOSS WIN
Pool Set 1 Ivan Suhak-Snarskyi Kacper Trzewik WIN LOSS
Pool Set 1 Ivan Suhak-Snarskyi Ignacy Nowicki WIN LOSS
Pool Set 1 Krzysztof Borzęcki Franciszek Wyrobek LOSS WIN
Pool Set 1 Maciej Pawliszewski Adrian Gmyrek WIN LOSS
Pool Set 1 Maciej Pawliszewski Franciszek Wyrobek LOSS WIN
Pool Set 1 Cezary Mieleniewski Adrian Gmyrek WIN LOSS
Pool Set 1 Krzysztof Borzęcki Maciej Pawliszewski LOSS WIN
Pool Set 1 Cezary Mieleniewski Franciszek Wyrobek WIN LOSS
Pool Set 1 Krzysztof Borzęcki Adrian Gmyrek WIN LOSS
Pool Set 1 Cezary Mieleniewski Maciej Pawliszewski LOSS WIN
Pool Set 1 Krzysztof Borzęcki Cezary Mieleniewski WIN LOSS
Pool Set 1 Franciszek Wyrobek Adrian Gmyrek WIN LOSS
Pool Set 1 Cezary Mieleniewski Marcin Golema WIN LOSS
Pool Set 1 Krzysztof Borzęcki Marcin Golema WIN LOSS
Pool Set 1 Marcin Golema Adrian Gmyrek WIN LOSS
Pool Set 1 Franciszek Wyrobek Marcin Golema WIN LOSS
Pool Set 1 Maciej Pawliszewski Marcin Golema WIN LOSS
Pool Set 1 Włodzimierz Gończ Bartłomiej Szeląg WIN LOSS
Pool Set 1 Piotr Janeczek Bartosz Wierzbicki WIN LOSS
Pool Set 1 Bartłomiej Szeląg Bartosz Wierzbicki WIN LOSS
Pool Set 1 Piotr Janeczek Mykhaylo Skorobogatov WIN LOSS
Pool Set 1 Mykhaylo Skorobogatov Bartosz Wierzbicki WIN LOSS
Pool Set 1 Piotr Janeczek Włodzimierz Gończ WIN LOSS
Pool Set 1 Mykhaylo Skorobogatov Bartłomiej Szeląg WIN LOSS
Pool Set 1 Włodzimierz Gończ Bartosz Wierzbicki WIN LOSS
Pool Set 1 Piotr Janeczek Bartłomiej Szeląg WIN LOSS
Pool Set 1 Włodzimierz Gończ Mykhaylo Skorobogatov WIN LOSS
Pool Set 1 Antoni Olbrychski Marcin Kumięga WIN LOSS
Pool Set 1 Kostiantyn Slabko Bartłomiej Chwastowski WIN LOSS
Pool Set 1 Filip Marszalek Rafal Woch WIN LOSS
Pool Set 1 Antoni Olbrychski Kostiantyn Slabko WIN LOSS
Pool Set 1 Filip Marszalek Marcin Kumięga LOSS WIN
Pool Set 1 Rafal Woch Bartłomiej Chwastowski DRAW DRAW
Pool Set 1 Antoni Olbrychski Filip Marszalek WIN LOSS
Pool Set 1 Kostiantyn Slabko Rafal Woch WIN LOSS
Pool Set 1 Marcin Kumięga Bartłomiej Chwastowski WIN LOSS
Pool Set 1 Antoni Olbrychski Rafal Woch WIN LOSS
Pool Set 1 Filip Marszalek Bartłomiej Chwastowski WIN LOSS
Pool Set 1 Marcin Kumięga Kostiantyn Slabko LOSS WIN
Pool Set 1 Antoni Olbrychski Bartłomiej Chwastowski WIN LOSS
Pool Set 1 Marcin Kumięga Rafal Woch WIN LOSS
Pool Set 1 Filip Marszalek Kostiantyn Slabko LOSS WIN
Eighth-Finals Antoni Olbrychski Mykhaylo Skorobogatov WIN LOSS
Eighth-Finals Kacper Trzewik Kostiantyn Slabko WIN LOSS
Eighth-Finals Krzysztof Borzęcki Franciszek Wyrobek LOSS WIN
Eighth-Finals Piotr Janeczek Marcin Kumięga LOSS WIN
Eighth-Finals Mikołaj Kołodziej Cezary Mieleniewski WIN LOSS
Eighth-Finals Dawid Zmyslowski Włodzimierz Gończ LOSS WIN
Eighth-Finals Leonardo Salomao Maciej Pawliszewski LOSS WIN
Eighth-Finals Gabriel Suchy Ivan Suhak-Snarskyi LOSS WIN
Quarterfinals Antoni Olbrychski Ivan Suhak-Snarskyi WIN LOSS
Quarterfinals Kacper Trzewik Maciej Pawliszewski LOSS WIN
Quarterfinals Włodzimierz Gończ Franciszek Wyrobek LOSS WIN
Quarterfinals Mikołaj Kołodziej Marcin Kumięga WIN LOSS
Semifinals Antoni Olbrychski Mikołaj Kołodziej WIN LOSS
Semifinals Maciej Pawliszewski Franciszek Wyrobek WIN LOSS
Gold Medal Match Antoni Olbrychski Maciej Pawliszewski WIN LOSS
Bronze Medal Match Mikołaj Kołodziej Franciszek Wyrobek WIN LOSS

Women's Steel Sabre

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool Set 1 Joanna Haba Katarzyna Grzywa LOSS WIN
Pool Set 1 Paulina Pająk Julia Mierzyńska WIN LOSS
Pool Set 1 Katarzyna Grzywa Julia Mierzyńska WIN LOSS
Pool Set 1 Irina Noskova Joanna Haba WIN LOSS
Pool Set 1 Irina Noskova Julia Mierzyńska WIN LOSS
Pool Set 1 Katarzyna Grzywa Paulina Pająk LOSS WIN
Pool Set 1 Joanna Haba Julia Mierzyńska LOSS WIN
Pool Set 1 Irina Noskova Paulina Pająk WIN LOSS
Pool Set 1 Joanna Haba Paulina Pająk LOSS WIN
Pool Set 1 Irina Noskova Katarzyna Grzywa WIN LOSS
Pool Set 1 Magdalena Kukulska Julia Mierzyńska WIN LOSS
Pool Set 1 Paulina Pająk Magdalena Kukulska LOSS WIN
Pool Set 1 Katarzyna Grzywa Magdalena Kukulska WIN LOSS
Pool Set 1 Irina Noskova Magdalena Kukulska WIN LOSS
Pool Set 1 Joanna Haba Magdalena Kukulska LOSS WIN
Semifinals Joanna Haba Julia Mierzyńska LOSS WIN
Semifinals Paulina Pająk Magdalena Kukulska WIN LOSS
Gold Medal Match Irina Noskova Katarzyna Grzywa WIN LOSS
Bronze Medal Match Paulina Pająk Julia Mierzyńska LOSS WIN

Women's Steel Rapier & Dagger

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool Set 1 Barbara Zambrzycka Paulina Popiel WIN LOSS
Pool Set 1 Paulina Pająk Agnieszka Kastelik LOSS WIN
Pool Set 1 Magdalena Jurczyk Paulina Sobierska WIN LOSS
Pool Set 1 Paulina Pająk Barbara Zambrzycka WIN LOSS
Pool Set 1 Paulina Sobierska Paulina Popiel WIN LOSS
Pool Set 1 Irina Noskova Agnieszka Kastelik WIN LOSS
Pool Set 1 Paulina Pająk Paulina Sobierska WIN LOSS
Pool Set 1 Irina Noskova Barbara Zambrzycka WIN LOSS
Pool Set 1 Magdalena Jurczyk Paulina Popiel WIN LOSS
Pool Set 1 Irina Noskova Paulina Sobierska LOSS WIN
Pool Set 1 Paulina Pająk Magdalena Jurczyk LOSS WIN
Pool Set 1 Barbara Zambrzycka Agnieszka Kastelik LOSS WIN
Pool Set 1 Irina Noskova Magdalena Jurczyk WIN LOSS
Pool Set 1 Paulina Sobierska Agnieszka Kastelik LOSS WIN
Pool Set 1 Paulina Pająk Paulina Popiel WIN LOSS
Pool Set 1 Magdalena Jurczyk Agnieszka Kastelik WIN LOSS
Pool Set 1 Irina Noskova Paulina Popiel WIN LOSS
Pool Set 1 Barbara Zambrzycka Paulina Sobierska LOSS WIN
Pool Set 1 Paulina Popiel Agnieszka Kastelik WIN LOSS
Pool Set 1 Barbara Zambrzycka Magdalena Jurczyk LOSS WIN
Pool Set 1 Irina Noskova Paulina Pająk LOSS WIN
Semifinals Magdalena Jurczyk Paulina Sobierska WIN LOSS
Semifinals Paulina Pająk Agnieszka Kastelik WIN LOSS
Gold Medal Match Paulina Pająk Magdalena Jurczyk LOSS WIN
Bronze Medal Match Paulina Sobierska Agnieszka Kastelik LOSS WIN

Mixed Steel Smallsword

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool Set 1 Cezary Mieleniewski Kamil Dawid WIN LOSS
Pool Set 1 Filip Marszalek Ivan Suhak-Snarskyi LOSS WIN
Pool Set 1 Marcin Kozieł Włodzimierz Gończ WIN LOSS
Pool Set 1 Filip Marszalek Cezary Mieleniewski LOSS WIN
Pool Set 1 Włodzimierz Gończ Kamil Dawid LOSS WIN
Pool Set 1 Marcin Kozieł Ivan Suhak-Snarskyi LOSS WIN
Pool Set 1 Cezary Mieleniewski Włodzimierz Gończ WIN LOSS
Pool Set 1 Filip Marszalek Marcin Kozieł LOSS WIN
Pool Set 1 Ivan Suhak-Snarskyi Kamil Dawid WIN LOSS
Pool Set 1 Cezary Mieleniewski Marcin Kozieł LOSS WIN
Pool Set 1 Ivan Suhak-Snarskyi Włodzimierz Gończ WIN LOSS
Pool Set 1 Filip Marszalek Kamil Dawid LOSS WIN
Pool Set 1 Cezary Mieleniewski Ivan Suhak-Snarskyi LOSS WIN
Pool Set 1 Marcin Kozieł Kamil Dawid WIN LOSS
Pool Set 1 Filip Marszalek Włodzimierz Gończ WIN LOSS
Pool Set 1 Mateusz Majewski Gabriel Suchy LOSS WIN
Pool Set 1 Paulina Pająk Filip Grygorczyk LOSS WIN
Pool Set 1 Gabriel Suchy Kostiantyn Slabko LOSS WIN
Pool Set 1 Mateusz Majewski Filip Grygorczyk LOSS WIN
Pool Set 1 Paulina Pająk Kostiantyn Slabko DRAW DRAW
Pool Set 1 Gabriel Suchy Filip Grygorczyk LOSS WIN
Pool Set 1 Mateusz Majewski Kostiantyn Slabko LOSS WIN
Pool Set 1 Gabriel Suchy Paulina Pająk WIN LOSS
Pool Set 1 Kostiantyn Slabko Filip Grygorczyk LOSS WIN
Pool Set 1 Mateusz Majewski Paulina Pająk WIN LOSS
Pool Set 1 Filip Grygorczyk Szymon Łojak LOSS WIN
Pool Set 1 Gabriel Suchy Szymon Łojak LOSS WIN
Pool Set 1 Paulina Pająk Szymon Łojak LOSS WIN
Pool Set 1 Mateusz Majewski Szymon Łojak LOSS WIN
Pool Set 1 Kostiantyn Slabko Szymon Łojak LOSS WIN
Pool Set 1 Mykhaylo Skorobogatov Paulina Popiel LOSS WIN
Pool Set 1 Dawid Zmyslowski Magdalena Jurczyk LOSS WIN
Pool Set 1 Jacek Lichwa Mykhaylo Skorobogatov LOSS WIN
Pool Set 1 Dawid Zmyslowski Paulina Popiel WIN LOSS
Pool Set 1 Jacek Lichwa Magdalena Jurczyk LOSS WIN
Pool Set 1 Dawid Zmyslowski Mykhaylo Skorobogatov LOSS WIN
Pool Set 1 Jacek Lichwa Paulina Popiel LOSS WIN
Pool Set 1 Magdalena Jurczyk Mykhaylo Skorobogatov WIN LOSS
Pool Set 1 Dawid Zmyslowski Jacek Lichwa WIN LOSS
Pool Set 1 Magdalena Jurczyk Paulina Popiel WIN LOSS
Quarterfinals Dawid Zmyslowski Magdalena Jurczyk LOSS WIN
Quarterfinals Marcin Kozieł Filip Grygorczyk LOSS WIN
Quarterfinals Cezary Mieleniewski Szymon Łojak LOSS WIN
Quarterfinals Ivan Suhak-Snarskyi Paulina Popiel WIN LOSS
Semifinals Magdalena Jurczyk Szymon Łojak LOSS WIN
Semifinals Ivan Suhak-Snarskyi Filip Grygorczyk WIN LOSS
Gold Medal Match Ivan Suhak-Snarskyi Szymon Łojak LOSS WIN
Bronze Medal Match Magdalena Jurczyk Filip Grygorczyk LOSS WIN

Mixed Steel Smallsword

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool Set 1 Michal Mazur Joanna Haba WIN LOSS
Pool Set 1 Emilia Silwanowicz Wiktor Idzik WIN LOSS
Pool Set 1 Danuta Pakuła Barbara Rowińska WIN LOSS
Pool Set 1 Joanna Haba Kamil Woś WIN LOSS
Pool Set 1 Michal Mazur Emilia Silwanowicz WIN LOSS
Pool Set 1 Danuta Pakuła Wiktor Idzik WIN LOSS
Pool Set 1 Emilia Silwanowicz Kamil Woś WIN LOSS
Pool Set 1 Joanna Haba Barbara Rowińska WIN LOSS
Pool Set 1 Michal Mazur Wiktor Idzik WIN LOSS
Pool Set 1 Barbara Rowińska Emilia Silwanowicz LOSS WIN
Pool Set 1 Kamil Woś Wiktor Idzik LOSS WIN
Pool Set 1 Michal Mazur Danuta Pakuła WIN LOSS
Pool Set 1 Barbara Rowińska Wiktor Idzik LOSS WIN
Pool Set 1 Michal Mazur Kamil Woś WIN LOSS
Pool Set 1 Danuta Pakuła Joanna Haba LOSS WIN
Pool Set 1 Michal Mazur Barbara Rowińska WIN LOSS
Pool Set 1 Joanna Haba Emilia Silwanowicz LOSS WIN
Pool Set 1 Danuta Pakuła Kamil Woś WIN LOSS
Pool Set 1 Joanna Haba Wiktor Idzik WIN LOSS
Pool Set 1 Barbara Rowińska Kamil Woś LOSS WIN
Pool Set 1 Danuta Pakuła Emilia Silwanowicz WIN LOSS
Pool Set 1 Emilia Silwanowicz Mateusz Piotrowski WIN LOSS
Pool Set 1 Kamil Woś Mateusz Piotrowski WIN LOSS
Pool Set 1 Joanna Haba Mateusz Piotrowski WIN LOSS
Pool Set 1 Michal Mazur Mateusz Piotrowski WIN LOSS
Pool Set 1 Danuta Pakuła Mateusz Piotrowski WIN LOSS
Pool Set 1 Wiktor Idzik Mateusz Piotrowski WIN LOSS
Pool Set 1 Barbara Rowińska Mateusz Piotrowski WIN LOSS
Pool Set 1 Kamil Woś Dagmara Kozubowska WIN LOSS
Pool Set 1 Joanna Haba Dagmara Kozubowska WIN LOSS
Pool Set 1 Michal Mazur Dagmara Kozubowska WIN LOSS
Pool Set 1 Danuta Pakuła Dagmara Kozubowska WIN LOSS
Pool Set 1 Mateusz Piotrowski Dagmara Kozubowska LOSS WIN
Pool Set 1 Wiktor Idzik Dagmara Kozubowska LOSS WIN
Pool Set 1 Barbara Rowińska Dagmara Kozubowska LOSS WIN
Pool Set 1 Emilia Silwanowicz Dagmara Kozubowska WIN LOSS