Wessex League 2022: Southampton

Date
October 15
Country
United Kingdom
City
Southampton

Tournament stats

Division Number of fights Number of fighters
Mixed Steel Longsword 86 34
Women's Steel Longsword 8 4
Mixed Steel Rapier & Dagger 48 17
Mixed Steel Sabre 62 22
Mixed Steel Sidesword & Buckler 57 21
Women's Steel Sidesword & Buckler 25 7

Fighters in event

NameNationalityClub
Dmitrij Bugajev Durham Medieval Combat Academy
Jarek Chrzanowski Smart HEMA Clubs
Isaiah Maness
Jordan Eyre Academy of Historical Fencing
Elizabeth Brown Academy of Historical Fencing
Jordan Mock Academy of Steel
Melissa Hainsworth Academy of Steel
Robbie McSweeney Basingstoke HEMA
Anthony Stephenson Basingstoke HEMA
Kerri McArthur Black Boar Swordsmanship School
Winston Lewis Edel Fencing Academy
Jo Wimborne Edel Fencing Academy
Nick Laing Edel Fencing Academy
Sebastian Tym Exeter Sparring Group
Harrow Murphy London Historical Fencing Club
Gideon Reed London Historical Fencing Club
Dan Powell London Historical Fencing Club
Owen Hahn London Historical Fencing Club
Amber Chester London Historical Fencing Club
James Tamplin London Historical Fencing Club
Jamie MacIver London Historical Fencing Club
Hugo Day Oxford Sword and Staff
Daniel Clay Schola Gladiatoria
Pedro San Miguel Schola Gladiatoria
Charles Anderson Schola Gladiatoria
Cosmas Cieplak-Mayr von Baldegg Schola Gladiatoria
Tom Crickmore Smart HEMA Clubs
Alan Knowles Smart HEMA Clubs
Thomas Walkeden Smart HEMA Clubs
Steven Gallagher Smart HEMA Clubs
Timothy Noyce Smart HEMA Clubs
Alex Griffiths Smart HEMA Clubs
Alex Gilbank Smart HEMA Clubs
Andrew Clarkson Smart HEMA Clubs
Patrick Rance Smart HEMA Clubs
Joshua Bradshaw Southampton Historical Fencing
David Webb Southampton Historical Fencing
Chris Jullian Southampton Historical Fencing
Sven Meier Southampton Historical Fencing
Matteusz Przygoda Southampton Historical Fencing
Michael Stachowicz Southampton Historical Fencing
Elizabeth Kirkpatrick Taunton Longswords
Douglas Mclean Taunton Longswords
Alexander Makarov Tempus Fugitives
Alexander Chamberlain-Clay The Iron Door Collective
Rory Merrall-Wyre The Renaissance Sword Club
Stephen Howell The Renaissance Sword Club
Sara Pacitto The Renaissance Sword Club
Martin Whittaker The Renaissance Sword Club
Kristian Barlow The School of the Sword
Mikolaj Krukowski The School of the Sword
Richard Potter Wivenhoe HEMA
Christopher Wood Wolfshead Western Martial Arts

Tournaments

Mixed Steel Longsword

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool Set 1 Isaiah Maness Michael Stachowicz WIN LOSS
Pool Set 1 Alexander Makarov Isaiah Maness WIN LOSS
Pool Set 1 Michael Stachowicz Alexander Makarov LOSS WIN
Pool Set 1 Daniel Clay Alexander Makarov LOSS WIN
Pool Set 1 Isaiah Maness Daniel Clay LOSS WIN
Pool Set 1 Michael Stachowicz Daniel Clay LOSS WIN
Pool Set 1 Dmitrij Bugajev Michael Stachowicz WIN LOSS
Pool Set 1 Alexander Makarov Dmitrij Bugajev WIN LOSS
Pool Set 1 Isaiah Maness Dmitrij Bugajev LOSS WIN
Pool Set 1 Dmitrij Bugajev Daniel Clay LOSS WIN
Pool Set 1 Gideon Reed Cosmas Cieplak-Mayr von Baldegg LOSS WIN
Pool Set 1 Steven Gallagher Gideon Reed WIN LOSS
Pool Set 1 Cosmas Cieplak-Mayr von Baldegg Steven Gallagher WIN LOSS
Pool Set 1 David Webb Cosmas Cieplak-Mayr von Baldegg LOSS WIN
Pool Set 1 Steven Gallagher David Webb WIN LOSS
Pool Set 1 David Webb Gideon Reed WIN LOSS
Pool Set 1 Alex Gilbank Cosmas Cieplak-Mayr von Baldegg LOSS WIN
Pool Set 1 David Webb Alex Gilbank WIN LOSS
Pool Set 1 Alex Gilbank Gideon Reed LOSS WIN
Pool Set 1 Steven Gallagher Alex Gilbank LOSS WIN
Pool Set 1 Timothy Noyce Owen Hahn LOSS WIN
Pool Set 1 Owen Hahn Alexander Chamberlain-Clay WIN LOSS
Pool Set 1 Alexander Chamberlain-Clay Timothy Noyce WIN LOSS
Pool Set 1 Douglas Mclean Owen Hahn LOSS WIN
Pool Set 1 Alexander Chamberlain-Clay Douglas Mclean WIN LOSS
Pool Set 1 Douglas Mclean Timothy Noyce LOSS WIN
Pool Set 1 Kristian Barlow Hugo Day WIN LOSS
Pool Set 1 Jordan Mock Hugo Day WIN LOSS
Pool Set 1 Kristian Barlow Jordan Mock WIN LOSS
Pool Set 1 Hugo Day Thomas Walkeden WIN LOSS
Pool Set 1 Thomas Walkeden Jordan Mock LOSS WIN
Pool Set 1 Kristian Barlow Thomas Walkeden LOSS WIN
Pool Set 1 Elizabeth Brown Jordan Mock LOSS WIN
Pool Set 1 Thomas Walkeden Elizabeth Brown WIN LOSS
Pool Set 1 Elizabeth Brown Kristian Barlow LOSS WIN
Pool Set 1 Hugo Day Elizabeth Brown WIN LOSS
Pool Set 1 Chris Jullian Winston Lewis LOSS WIN
Pool Set 1 Sebastian Tym Winston Lewis LOSS WIN
Pool Set 1 Chris Jullian Sebastian Tym WIN LOSS
Pool Set 1 Sebastian Tym Tom Crickmore LOSS WIN
Pool Set 1 James Tamplin Chris Jullian WIN LOSS
Pool Set 1 Tom Crickmore James Tamplin WIN LOSS
Pool Set 1 James Tamplin Winston Lewis WIN LOSS
Pool Set 1 Chris Jullian Tom Crickmore LOSS WIN
Pool Set 1 Sebastian Tym James Tamplin LOSS WIN
Pool Set 1 Tom Crickmore Winston Lewis WIN LOSS
Pool Set 1 Nick Laing Dan Powell WIN LOSS
Pool Set 1 Matteusz Przygoda Christopher Wood WIN LOSS
Pool Set 1 Alex Griffiths Nick Laing LOSS WIN
Pool Set 1 Matteusz Przygoda Dan Powell LOSS WIN
Pool Set 1 Alex Griffiths Christopher Wood LOSS WIN
Pool Set 1 Matteusz Przygoda Nick Laing LOSS WIN
Pool Set 1 Alex Griffiths Dan Powell LOSS WIN
Pool Set 1 Nick Laing Christopher Wood WIN LOSS
Pool Set 1 Alex Griffiths Matteusz Przygoda LOSS WIN
Pool Set 1 Dan Powell Christopher Wood WIN LOSS
Elimination Bracket Alexander Chamberlain-Clay Steven Gallagher LOSS WIN
Elimination Bracket Dmitrij Bugajev Thomas Walkeden LOSS WIN
Elimination Bracket Winston Lewis Matteusz Przygoda WIN LOSS
Elimination Bracket Robbie McSweeney David Webb WIN LOSS
Eighth-Finals Cosmas Cieplak-Mayr von Baldegg Robbie McSweeney WIN LOSS
Eighth-Finals Winston Lewis Owen Hahn WIN LOSS
Eighth-Finals Thomas Walkeden Alexander Makarov LOSS WIN
Eighth-Finals Jamie MacIver Steven Gallagher WIN LOSS
Eighth-Finals Daniel Clay Nick Laing LOSS WIN
Eighth-Finals Tom Crickmore Jordan Eyre WIN LOSS
Eighth-Finals Dan Powell Kristian Barlow WIN LOSS
Eighth-Finals Jordan Mock James Tamplin WIN LOSS
Quarterfinals Cosmas Cieplak-Mayr von Baldegg Jordan Mock WIN LOSS
Quarterfinals Winston Lewis Dan Powell LOSS WIN
Quarterfinals Tom Crickmore Alexander Makarov LOSS WIN
Quarterfinals Jamie MacIver Nick Laing WIN LOSS
Semifinals Cosmas Cieplak-Mayr von Baldegg Jamie MacIver WIN LOSS
Semifinals Dan Powell Alexander Makarov LOSS WIN
Gold Medal Match Cosmas Cieplak-Mayr von Baldegg Alexander Makarov WIN LOSS
Bronze Medal Match Jamie MacIver Dan Powell WIN LOSS
Pool Set 1 Andrew Clarkson Jamie MacIver LOSS WIN
Pool Set 1 Jamie MacIver Anthony Stephenson WIN LOSS
Pool Set 1 Andrew Clarkson Anthony Stephenson WIN LOSS
Pool Set 1 Jordan Eyre Jamie MacIver LOSS WIN
Pool Set 1 Andrew Clarkson Jordan Eyre LOSS WIN
Pool Set 1 Jordan Eyre Anthony Stephenson WIN LOSS
Pool Set 1 Robbie McSweeney Jamie MacIver LOSS WIN
Pool Set 1 Jordan Eyre Robbie McSweeney WIN LOSS
Pool Set 1 Andrew Clarkson Robbie McSweeney LOSS WIN
Pool Set 1 Anthony Stephenson Robbie McSweeney LOSS WIN

Women's Steel Longsword

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool Set 1 Gideon Reed Amber Chester WIN LOSS
Pool Set 1 Melissa Hainsworth Amber Chester WIN LOSS
Pool Set 1 Gideon Reed Elizabeth Brown WIN LOSS
Pool Set 1 Amber Chester Elizabeth Brown WIN LOSS
Pool Set 1 Gideon Reed Melissa Hainsworth LOSS WIN
Pool Set 1 Melissa Hainsworth Elizabeth Brown WIN LOSS
Gold Medal Match Gideon Reed Melissa Hainsworth WIN LOSS
Bronze Medal Match Elizabeth Brown Amber Chester LOSS WIN

Mixed Steel Rapier & Dagger

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool Set 1 Jamie MacIver Pedro San Miguel LOSS WIN
Pool Set 1 Thomas Walkeden Kristian Barlow WIN LOSS
Pool Set 1 Richard Potter Steven Gallagher LOSS WIN
Pool Set 1 Pedro San Miguel Thomas Walkeden WIN LOSS
Pool Set 1 Richard Potter Jamie MacIver LOSS WIN
Pool Set 1 Kristian Barlow Steven Gallagher WIN LOSS
Pool Set 1 Richard Potter Pedro San Miguel LOSS WIN
Pool Set 1 Thomas Walkeden Steven Gallagher WIN LOSS
Pool Set 1 Kristian Barlow Jamie MacIver LOSS WIN
Pool Set 1 Steven Gallagher Pedro San Miguel LOSS WIN
Pool Set 1 Kristian Barlow Richard Potter LOSS WIN
Pool Set 1 Thomas Walkeden Jamie MacIver LOSS WIN
Pool Set 1 Kristian Barlow Pedro San Miguel LOSS WIN
Pool Set 1 Steven Gallagher Jamie MacIver LOSS WIN
Pool Set 1 Thomas Walkeden Richard Potter WIN LOSS
Pool Set 1 Jordan Eyre Stephen Howell LOSS WIN
Pool Set 1 Andrew Clarkson Joshua Bradshaw LOSS WIN
Pool Set 1 Stephen Howell Dan Powell WIN LOSS
Pool Set 1 Jordan Eyre Joshua Bradshaw WIN LOSS
Pool Set 1 Andrew Clarkson Dan Powell LOSS WIN
Pool Set 1 Stephen Howell Joshua Bradshaw WIN LOSS
Pool Set 1 Dan Powell Jordan Eyre LOSS WIN
Pool Set 1 Stephen Howell Andrew Clarkson WIN LOSS
Pool Set 1 Joshua Bradshaw Dan Powell WIN LOSS
Pool Set 1 Jordan Eyre Andrew Clarkson WIN LOSS
Pool Set 1 Patrick Rance Rory Merrall-Wyre WIN LOSS
Pool Set 1 Owen Hahn Winston Lewis LOSS WIN
Pool Set 1 Patrick Rance Winston Lewis WIN LOSS
Pool Set 1 Owen Hahn David Webb WIN LOSS
Pool Set 1 Winston Lewis David Webb WIN LOSS
Pool Set 1 Rory Merrall-Wyre Owen Hahn WIN LOSS
Pool Set 1 Patrick Rance David Webb WIN LOSS
Pool Set 1 Rory Merrall-Wyre Winston Lewis WIN LOSS
Pool Set 1 Patrick Rance Owen Hahn WIN LOSS
Pool Set 1 David Webb Rory Merrall-Wyre LOSS WIN
Pool Set 1 Alan Knowles Owen Hahn WIN LOSS
Pool Set 1 Alan Knowles Patrick Rance LOSS WIN
Pool Set 1 David Webb Alan Knowles LOSS WIN
Pool Set 1 Alan Knowles Rory Merrall-Wyre LOSS WIN
Pool Set 1 Winston Lewis Alan Knowles LOSS WIN
Quarterfinals Alan Knowles Stephen Howell WIN LOSS
Quarterfinals Pedro San Miguel Thomas Walkeden LOSS WIN
Quarterfinals Patrick Rance Jordan Eyre WIN LOSS
Quarterfinals Rory Merrall-Wyre Jamie MacIver LOSS WIN
Semifinals Alan Knowles Jamie MacIver LOSS WIN
Semifinals Patrick Rance Thomas Walkeden WIN LOSS
Gold Medal Match Jamie MacIver Patrick Rance LOSS WIN
Bronze Medal Match Thomas Walkeden Alan Knowles LOSS WIN

Mixed Steel Sabre

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool Set 1 Owen Hahn Pedro San Miguel LOSS WIN
Pool Set 1 Andrew Clarkson Elizabeth Kirkpatrick WIN LOSS
Pool Set 1 Christopher Wood Pedro San Miguel LOSS WIN
Pool Set 1 Owen Hahn Elizabeth Kirkpatrick WIN LOSS
Pool Set 1 Pedro San Miguel Elizabeth Kirkpatrick WIN LOSS
Pool Set 1 Andrew Clarkson Christopher Wood WIN LOSS
Pool Set 1 Pedro San Miguel Andrew Clarkson WIN LOSS
Pool Set 1 Owen Hahn Christopher Wood WIN LOSS
Pool Set 1 Owen Hahn Andrew Clarkson WIN LOSS
Pool Set 1 Elizabeth Kirkpatrick Christopher Wood WIN LOSS
Pool Set 1 Jarek Chrzanowski Dmitrij Bugajev WIN LOSS
Pool Set 1 Cosmas Cieplak-Mayr von Baldegg Dmitrij Bugajev WIN LOSS
Pool Set 1 Douglas Mclean Cosmas Cieplak-Mayr von Baldegg LOSS WIN
Pool Set 1 Jarek Chrzanowski Douglas Mclean WIN LOSS
Pool Set 1 Cosmas Cieplak-Mayr von Baldegg Jarek Chrzanowski WIN LOSS
Pool Set 1 Douglas Mclean Dmitrij Bugajev LOSS WIN
Pool Set 1 Cosmas Cieplak-Mayr von Baldegg Jordan Mock WIN LOSS
Pool Set 1 Jordan Mock Dmitrij Bugajev LOSS WIN
Pool Set 1 Jarek Chrzanowski Jordan Mock LOSS WIN
Pool Set 1 Douglas Mclean Jordan Mock LOSS WIN
Pool Set 1 Patrick Rance James Tamplin WIN LOSS
Pool Set 1 Charles Anderson Sebastian Tym WIN LOSS
Pool Set 1 Patrick Rance Sebastian Tym WIN LOSS
Pool Set 1 Kristian Barlow James Tamplin LOSS WIN
Pool Set 1 Patrick Rance Kristian Barlow WIN LOSS
Pool Set 1 Charles Anderson James Tamplin LOSS WIN
Pool Set 1 Kristian Barlow Charles Anderson LOSS WIN
Pool Set 1 Sebastian Tym James Tamplin LOSS WIN
Pool Set 1 Charles Anderson Patrick Rance LOSS WIN
Pool Set 1 Sebastian Tym Kristian Barlow LOSS WIN
Pool Set 1 Charles Anderson Elizabeth Brown WIN LOSS
Pool Set 1 Patrick Rance Elizabeth Brown WIN LOSS
Pool Set 1 Kristian Barlow Elizabeth Brown WIN LOSS
Pool Set 1 James Tamplin Elizabeth Brown WIN LOSS
Pool Set 1 Sebastian Tym Elizabeth Brown LOSS WIN
Pool Set 1 Mikolaj Krukowski Jordan Eyre WIN LOSS
Pool Set 1 Tom Crickmore Kerri McArthur WIN LOSS
Pool Set 1 Mikolaj Krukowski Kerri McArthur WIN LOSS
Pool Set 1 David Webb Jordan Eyre LOSS WIN
Pool Set 1 Mikolaj Krukowski David Webb WIN LOSS
Pool Set 1 Tom Crickmore Jordan Eyre WIN LOSS
Pool Set 1 David Webb Tom Crickmore LOSS WIN
Pool Set 1 Kerri McArthur Jordan Eyre LOSS WIN
Pool Set 1 Mikolaj Krukowski Tom Crickmore LOSS WIN
Pool Set 1 Kerri McArthur David Webb LOSS WIN
Pool Set 1 Daniel Clay Tom Crickmore LOSS WIN
Pool Set 1 Mikolaj Krukowski Daniel Clay WIN LOSS
Pool Set 1 Daniel Clay David Webb LOSS WIN
Pool Set 1 Jordan Eyre Daniel Clay LOSS WIN
Pool Set 1 Kerri McArthur Daniel Clay LOSS WIN
Eighth-Finals Mikolaj Krukowski Jarek Chrzanowski WIN LOSS
Eighth-Finals Jordan Mock James Tamplin WIN LOSS
Eighth-Finals Andrew Clarkson Owen Hahn LOSS WIN
Eighth-Finals Dmitrij Bugajev Charles Anderson LOSS WIN
Quarterfinals Pedro San Miguel Charles Anderson WIN LOSS
Quarterfinals Cosmas Cieplak-Mayr von Baldegg Owen Hahn WIN LOSS
Quarterfinals Jordan Mock Patrick Rance LOSS WIN
Quarterfinals Tom Crickmore Mikolaj Krukowski LOSS WIN
Semifinals Pedro San Miguel Mikolaj Krukowski WIN LOSS
Semifinals Patrick Rance Cosmas Cieplak-Mayr von Baldegg LOSS WIN
Gold Medal Match Pedro San Miguel Cosmas Cieplak-Mayr von Baldegg WIN LOSS
Bronze Medal Match Patrick Rance Mikolaj Krukowski LOSS WIN

Mixed Steel Sidesword & Buckler

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool Set 1 Patrick Rance Joshua Bradshaw WIN LOSS
Pool Set 1 Martin Whittaker Sara Pacitto WIN LOSS
Pool Set 1 Patrick Rance Martin Whittaker WIN LOSS
Pool Set 1 Sara Pacitto Joshua Bradshaw LOSS WIN
Pool Set 1 Joshua Bradshaw Martin Whittaker LOSS WIN
Pool Set 1 Sara Pacitto Patrick Rance LOSS WIN
Pool Set 1 Charles Anderson Sara Pacitto LOSS WIN
Pool Set 1 Patrick Rance Charles Anderson WIN LOSS
Pool Set 1 Charles Anderson Joshua Bradshaw LOSS WIN
Pool Set 1 Martin Whittaker Charles Anderson WIN LOSS
Pool Set 1 Stephen Howell Alexander Makarov LOSS WIN
Pool Set 1 Sven Meier Timothy Noyce LOSS WIN
Pool Set 1 Alexander Makarov Sven Meier WIN LOSS
Pool Set 1 Timothy Noyce Anthony Stephenson LOSS WIN
Pool Set 1 Sven Meier Anthony Stephenson WIN LOSS
Pool Set 1 Stephen Howell Timothy Noyce LOSS WIN
Pool Set 1 Anthony Stephenson Alexander Makarov LOSS WIN
Pool Set 1 Stephen Howell Sven Meier WIN LOSS
Pool Set 1 Timothy Noyce Alexander Makarov LOSS WIN
Pool Set 1 Stephen Howell Anthony Stephenson WIN LOSS
Pool Set 1 Timothy Noyce Andrew Clarkson WIN LOSS
Pool Set 1 Alexander Makarov Andrew Clarkson WIN LOSS
Pool Set 1 Anthony Stephenson Andrew Clarkson LOSS WIN
Pool Set 1 Stephen Howell Andrew Clarkson WIN LOSS
Pool Set 1 Sven Meier Andrew Clarkson WIN LOSS
Pool Set 1 Nick Laing Mikolaj Krukowski WIN LOSS
Pool Set 1 Steven Gallagher Elizabeth Brown WIN LOSS
Pool Set 1 Nick Laing Isaiah Maness WIN LOSS
Pool Set 1 Elizabeth Brown Mikolaj Krukowski LOSS WIN
Pool Set 1 Nick Laing Elizabeth Brown WIN LOSS
Pool Set 1 Steven Gallagher Isaiah Maness LOSS WIN
Pool Set 1 Nick Laing Steven Gallagher WIN LOSS
Pool Set 1 Isaiah Maness Mikolaj Krukowski LOSS WIN
Pool Set 1 Mikolaj Krukowski Steven Gallagher WIN LOSS
Pool Set 1 Isaiah Maness Elizabeth Brown LOSS WIN
Pool Set 1 Rory Merrall-Wyre Jordan Mock LOSS WIN
Pool Set 1 Jarek Chrzanowski Winston Lewis LOSS WIN
Pool Set 1 Rory Merrall-Wyre Winston Lewis LOSS WIN
Pool Set 1 Jordan Mock David Webb WIN LOSS
Pool Set 1 Rory Merrall-Wyre David Webb WIN LOSS
Pool Set 1 Jarek Chrzanowski Jordan Mock LOSS WIN
Pool Set 1 David Webb Jarek Chrzanowski WIN LOSS
Pool Set 1 Winston Lewis Jordan Mock LOSS WIN
Pool Set 1 Jarek Chrzanowski Rory Merrall-Wyre LOSS WIN
Pool Set 1 David Webb Winston Lewis WIN LOSS
Eighth-Finals Mikolaj Krukowski Joshua Bradshaw WIN LOSS
Eighth-Finals Martin Whittaker David Webb WIN LOSS
Eighth-Finals Stephen Howell Rory Merrall-Wyre LOSS WIN
Eighth-Finals Timothy Noyce Winston Lewis WIN LOSS
Quarterfinals Patrick Rance Timothy Noyce WIN LOSS
Quarterfinals Rory Merrall-Wyre Alexander Makarov LOSS WIN
Quarterfinals Martin Whittaker Nick Laing LOSS WIN
Quarterfinals Jordan Mock Mikolaj Krukowski WIN LOSS
Semifinals Patrick Rance Jordan Mock WIN LOSS
Semifinals Alexander Makarov Nick Laing WIN LOSS
Gold Medal Match Patrick Rance Alexander Makarov WIN LOSS
Bronze Medal Match Nick Laing Jordan Mock LOSS WIN

Women's Steel Sidesword & Buckler

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool Set 1 Gideon Reed Jo Wimborne LOSS WIN
Pool Set 1 Harrow Murphy Sara Pacitto LOSS WIN
Pool Set 1 Elizabeth Kirkpatrick Elizabeth Brown LOSS WIN
Pool Set 1 Harrow Murphy Jo Wimborne LOSS WIN
Pool Set 1 Gideon Reed Elizabeth Brown WIN LOSS
Pool Set 1 Sara Pacitto Melissa Hainsworth LOSS WIN
Pool Set 1 Elizabeth Brown Harrow Murphy WIN LOSS
Pool Set 1 Melissa Hainsworth Jo Wimborne WIN LOSS
Pool Set 1 Gideon Reed Elizabeth Kirkpatrick WIN LOSS
Pool Set 1 Melissa Hainsworth Elizabeth Brown WIN LOSS
Pool Set 1 Harrow Murphy Elizabeth Kirkpatrick WIN LOSS
Pool Set 1 Jo Wimborne Sara Pacitto WIN LOSS
Pool Set 1 Elizabeth Kirkpatrick Melissa Hainsworth LOSS WIN
Pool Set 1 Sara Pacitto Elizabeth Brown WIN LOSS
Pool Set 1 Harrow Murphy Gideon Reed WIN LOSS
Pool Set 1 Elizabeth Kirkpatrick Sara Pacitto LOSS WIN
Pool Set 1 Gideon Reed Melissa Hainsworth LOSS WIN
Pool Set 1 Jo Wimborne Elizabeth Brown WIN LOSS
Pool Set 1 Sara Pacitto Gideon Reed WIN LOSS
Pool Set 1 Elizabeth Kirkpatrick Jo Wimborne LOSS WIN
Pool Set 1 Harrow Murphy Melissa Hainsworth LOSS WIN
Semifinals Melissa Hainsworth Harrow Murphy WIN LOSS
Semifinals Sara Pacitto Jo Wimborne WIN LOSS
Gold Medal Match Melissa Hainsworth Sara Pacitto WIN LOSS
Bronze Medal Match Harrow Murphy Jo Wimborne LOSS WIN