Wessex League 2022 - Didcot

Date
September 10
Country
United Kingdom
State
Oxfordshire
City
Didcot

Tournament stats

Division Number of fights Number of fighters
Mixed Steel Longsword 84 35
Women's Steel Longsword 6 4
Mixed Steel Rapier & Dagger 56 20
Mixed Steel Arming Sword & Buckler 69 23
Mixed Steel Sabre 53 19
Women's Steel Sabre 20 6

Fighters in event

NameNationalityClub
Paul Chereau La Salle d'Armes Escrime Ancienne
William Wallace Dublin HEMA Club
Marcin Kulas KdF Nottingham
Jarek Chrzanowski Smart HEMA Clubs
Emilia Skirmuntt The School of the Sword
Zbigniew Wisniewski The School of the Sword
Jordan Eyre Academy of Historical Fencing
Elizabeth Brown Academy of Historical Fencing
Pawel Rogowski Academy of Steel
Rhys Howells Academy of Steel
Robbie McSweeney Basingstoke HEMA
Anthony Stephenson Basingstoke HEMA
Kerri McArthur Black Boar Swordsmanship School
Zoltan Betlen Cambridge HEMA
Jo Wimborne Edel Fencing Academy
Nick Laing Edel Fencing Academy
Wojciech Kwasik Liverpool HEMA
Jamie MacIver London Historical Fencing Club
Alexandra Austin London Historical Fencing Club
James Tamplin London Historical Fencing Club
Patrick Lawton London Historical Fencing Club
Dan Powell London Historical Fencing Club
Owen Hahn London Historical Fencing Club
Gideon Reed London Historical Fencing Club
Stuart Allan Oxford Sword and Staff
Joseph Kennerley Oxford Sword and Staff
Robin Dando Oxford Sword and Staff
Hugo Day Oxford Sword and Staff
Pedro San Miguel Schola Gladiatoria
Charles Anderson Schola Gladiatoria
Cosmas Cieplak-Mayr von Baldegg Schola Gladiatoria
Thomas Walkeden Smart HEMA Clubs
Steven Gallagher Smart HEMA Clubs
Ted Smith Smart HEMA Clubs
Timothy Noyce Smart HEMA Clubs
Connor Goddard Smart HEMA Clubs
Tom Crickmore Smart HEMA Clubs
Alan Knowles Smart HEMA Clubs
Joe Smart Smart HEMA Clubs
Andrew Clarkson Smart HEMA Clubs
Patrick Rance Smart HEMA Clubs
Harry Laan Southampton Historical Fencing
Matteusz Przygoda Southampton Historical Fencing
Michael Stachowicz Southampton Historical Fencing
Yihang Mung Tempus Fugitives
Ben Lees The Exiles
Thomas Pittwood The Iron Door Collective
Stephen Howell The Renaissance Sword Club
Sara Pacitto The Renaissance Sword Club
Tom Verduyn The School of the Sword
Apollon Makropoulos The School of the Sword
Andras Molnos The School of the Sword
Mikolaj Krukowski The School of the Sword
Chris Mills The School of the Sword
Richard Potter Wivenhoe HEMA
Mark West Wolfshead Western Martial Arts
Christopher Wood Wolfshead Western Martial Arts

Tournaments

Mixed Steel Longsword

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool Set 1 Thomas Pittwood Ted Smith LOSS WIN
Pool Set 1 Ted Smith Matteusz Przygoda LOSS WIN
Pool Set 1 Patrick Lawton Ted Smith LOSS WIN
Pool Set 1 Patrick Lawton Matteusz Przygoda WIN LOSS
Pool Set 1 Matteusz Przygoda Robbie McSweeney LOSS WIN
Pool Set 1 Ted Smith Robbie McSweeney WIN LOSS
Pool Set 1 Patrick Lawton Robbie McSweeney LOSS WIN
Pool Set 1 Joseph Kennerley Matteusz Przygoda WIN LOSS
Pool Set 1 Thomas Pittwood Joseph Kennerley LOSS WIN
Pool Set 1 Patrick Lawton Joseph Kennerley WIN LOSS
Pool Set 1 Joseph Kennerley Ted Smith WIN LOSS
Pool Set 1 Joseph Kennerley Robbie McSweeney WIN LOSS
Pool Set 1 Jamie MacIver Marcin Kulas WIN LOSS
Pool Set 1 Jamie MacIver Steven Gallagher WIN LOSS
Pool Set 1 Marcin Kulas Steven Gallagher WIN LOSS
Pool Set 1 Jamie MacIver Zoltan Betlen WIN LOSS
Pool Set 1 Zoltan Betlen Steven Gallagher WIN LOSS
Pool Set 1 Zoltan Betlen Marcin Kulas WIN LOSS
Pool Set 1 Mark West Steven Gallagher LOSS WIN
Pool Set 1 Jamie MacIver Mark West WIN LOSS
Pool Set 1 Zoltan Betlen Mark West WIN LOSS
Pool Set 1 Mark West Marcin Kulas LOSS WIN
Pool Set 1 Jordan Eyre Owen Hahn LOSS WIN
Pool Set 1 Emilia Skirmuntt Christopher Wood WIN LOSS
Pool Set 1 Owen Hahn Timothy Noyce WIN LOSS
Pool Set 1 Emilia Skirmuntt Jordan Eyre LOSS WIN
Pool Set 1 Christopher Wood Timothy Noyce LOSS WIN
Pool Set 1 Emilia Skirmuntt Owen Hahn LOSS WIN
Pool Set 1 Jordan Eyre Timothy Noyce LOSS WIN
Pool Set 1 Christopher Wood Owen Hahn LOSS WIN
Pool Set 1 Emilia Skirmuntt Timothy Noyce LOSS WIN
Pool Set 1 Christopher Wood Jordan Eyre LOSS WIN
Pool Set 1 Wojciech Kwasik Tom Crickmore LOSS WIN
Pool Set 1 Cosmas Cieplak-Mayr von Baldegg Rhys Howells WIN LOSS
Pool Set 1 Wojciech Kwasik Rhys Howells WIN LOSS
Pool Set 1 Cosmas Cieplak-Mayr von Baldegg Tom Crickmore WIN LOSS
Pool Set 1 Cosmas Cieplak-Mayr von Baldegg Wojciech Kwasik WIN LOSS
Pool Set 1 Tom Crickmore Rhys Howells WIN LOSS
Pool Set 1 Robin Dando Tom Crickmore LOSS WIN
Pool Set 1 Robin Dando Cosmas Cieplak-Mayr von Baldegg LOSS WIN
Pool Set 1 Robin Dando Wojciech Kwasik LOSS WIN
Pool Set 1 Robin Dando Rhys Howells WIN LOSS
Pool Set 1 Paul Chereau Thomas Walkeden LOSS WIN
Pool Set 1 Gideon Reed Anthony Stephenson WIN LOSS
Pool Set 1 Gideon Reed Thomas Walkeden LOSS WIN
Pool Set 1 Paul Chereau Gideon Reed WIN LOSS
Pool Set 1 Paul Chereau Anthony Stephenson WIN LOSS
Pool Set 1 Thomas Walkeden Anthony Stephenson WIN LOSS
Pool Set 1 Paul Chereau Stuart Allan WIN LOSS
Pool Set 1 Stuart Allan Anthony Stephenson WIN LOSS
Pool Set 1 Thomas Walkeden Stuart Allan WIN LOSS
Pool Set 1 Gideon Reed Stuart Allan WIN LOSS
Pool Set 1 William Wallace Dan Powell WIN LOSS
Pool Set 1 Hugo Day Andrew Clarkson LOSS WIN
Pool Set 1 Dan Powell Andrew Clarkson WIN LOSS
Pool Set 1 William Wallace Andrew Clarkson WIN LOSS
Pool Set 1 Hugo Day William Wallace LOSS WIN
Pool Set 1 Hugo Day Dan Powell LOSS WIN
Pool Set 1 Nick Laing James Tamplin WIN LOSS
Pool Set 1 Joe Smart Michael Stachowicz WIN LOSS
Pool Set 1 James Tamplin Michael Stachowicz WIN LOSS
Pool Set 1 Nick Laing Michael Stachowicz WIN LOSS
Pool Set 1 Nick Laing Joe Smart WIN LOSS
Pool Set 1 James Tamplin Joe Smart WIN LOSS
Pool Set 1 Nick Laing Ben Lees WIN LOSS
Pool Set 1 Joe Smart Ben Lees WIN LOSS
Pool Set 1 James Tamplin Ben Lees WIN LOSS
Pool Set 1 Ben Lees Michael Stachowicz WIN LOSS
Eighth-Finals Owen Hahn Gideon Reed WIN LOSS
Eighth-Finals Cosmas Cieplak-Mayr von Baldegg Ted Smith WIN LOSS
Eighth-Finals Jamie MacIver Robbie McSweeney WIN LOSS
Eighth-Finals Nick Laing Dan Powell LOSS WIN
Eighth-Finals Tom Crickmore Thomas Walkeden WIN LOSS
Eighth-Finals William Wallace Timothy Noyce WIN LOSS
Eighth-Finals Paul Chereau Zoltan Betlen WIN LOSS
Eighth-Finals James Tamplin Joseph Kennerley WIN LOSS
Quarterfinals James Tamplin Owen Hahn LOSS WIN
Quarterfinals Paul Chereau Cosmas Cieplak-Mayr von Baldegg LOSS WIN
Quarterfinals Jamie MacIver William Wallace WIN LOSS
Quarterfinals Dan Powell Tom Crickmore LOSS WIN
Semifinals Owen Hahn Tom Crickmore WIN LOSS
Semifinals Jamie MacIver Cosmas Cieplak-Mayr von Baldegg LOSS WIN
Gold Medal Match Owen Hahn Cosmas Cieplak-Mayr von Baldegg LOSS WIN
Bronze Medal Match Jamie MacIver Tom Crickmore WIN LOSS

Women's Steel Longsword

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool Set 1 Emilia Skirmuntt Gideon Reed WIN LOSS
Pool Set 1 Jo Wimborne Gideon Reed LOSS WIN
Pool Set 1 Jo Wimborne Alexandra Austin LOSS WIN
Pool Set 1 Alexandra Austin Gideon Reed WIN LOSS
Pool Set 1 Emilia Skirmuntt Alexandra Austin WIN LOSS
Gold Medal Match Emilia Skirmuntt Alexandra Austin WIN LOSS

Mixed Steel Rapier & Dagger

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool Set 1 Pedro San Miguel Zbigniew Wisniewski WIN LOSS
Pool Set 1 Alexandra Austin Zbigniew Wisniewski LOSS WIN
Pool Set 1 Pedro San Miguel Steven Gallagher WIN LOSS
Pool Set 1 Alexandra Austin Steven Gallagher WIN LOSS
Pool Set 1 Pedro San Miguel Alexandra Austin WIN LOSS
Pool Set 1 Zbigniew Wisniewski Steven Gallagher WIN LOSS
Pool Set 1 Zbigniew Wisniewski Alan Knowles LOSS WIN
Pool Set 1 Pedro San Miguel Alan Knowles WIN LOSS
Pool Set 1 Alexandra Austin Alan Knowles LOSS WIN
Pool Set 1 Alan Knowles Steven Gallagher WIN LOSS
Pool Set 1 Jordan Eyre Tom Verduyn LOSS WIN
Pool Set 1 Tom Verduyn Joseph Kennerley WIN LOSS
Pool Set 1 Jordan Eyre Patrick Lawton WIN LOSS
Pool Set 1 Patrick Lawton Joseph Kennerley LOSS WIN
Pool Set 1 Jordan Eyre Joseph Kennerley WIN LOSS
Pool Set 1 Tom Verduyn Patrick Lawton WIN LOSS
Pool Set 1 Stephen Howell Tom Verduyn WIN LOSS
Pool Set 1 Stephen Howell Jordan Eyre WIN LOSS
Pool Set 1 Stephen Howell Joseph Kennerley WIN LOSS
Pool Set 1 Stephen Howell Patrick Lawton WIN LOSS
Pool Set 1 Apollon Makropoulos Owen Hahn WIN LOSS
Pool Set 1 Owen Hahn Richard Potter WIN LOSS
Pool Set 1 Connor Goddard Richard Potter WIN LOSS
Pool Set 1 Owen Hahn Connor Goddard LOSS WIN
Pool Set 1 Chris Mills Connor Goddard LOSS WIN
Pool Set 1 Chris Mills Owen Hahn LOSS WIN
Pool Set 1 Chris Mills Richard Potter WIN LOSS
Pool Set 1 Harry Laan Dan Powell LOSS WIN
Pool Set 1 Mikolaj Krukowski Dan Powell WIN LOSS
Pool Set 1 Mikolaj Krukowski Harry Laan WIN LOSS
Pool Set 1 Harry Laan Andrew Clarkson WIN LOSS
Pool Set 1 Mikolaj Krukowski Andrew Clarkson WIN LOSS
Pool Set 1 Dan Powell Andrew Clarkson LOSS WIN
Pool Set 1 Mikolaj Krukowski Patrick Rance LOSS WIN
Pool Set 1 Andrew Clarkson Patrick Rance LOSS WIN
Pool Set 1 Dan Powell Patrick Rance LOSS WIN
Pool Set 1 Harry Laan Patrick Rance LOSS WIN
Elimination Bracket Harry Laan Steven Gallagher LOSS WIN
Elimination Bracket Patrick Lawton Andrew Clarkson LOSS WIN
Elimination Bracket Dan Powell Richard Potter LOSS WIN
Eighth-Finals Pedro San Miguel Richard Potter WIN LOSS
Eighth-Finals Andrew Clarkson Connor Goddard LOSS WIN
Eighth-Finals Patrick Rance Steven Gallagher WIN LOSS
Eighth-Finals Stephen Howell Alexandra Austin LOSS WIN
Eighth-Finals Mikolaj Krukowski Joseph Kennerley LOSS WIN
Eighth-Finals Chris Mills Alan Knowles LOSS WIN
Eighth-Finals Zbigniew Wisniewski Tom Verduyn WIN LOSS
Eighth-Finals Jordan Eyre Owen Hahn WIN LOSS
Quarterfinals Pedro San Miguel Jordan Eyre WIN LOSS
Quarterfinals Zbigniew Wisniewski Connor Goddard WIN LOSS
Quarterfinals Patrick Rance Alan Knowles WIN LOSS
Quarterfinals Alexandra Austin Joseph Kennerley LOSS WIN
Semifinals Pedro San Miguel Joseph Kennerley WIN LOSS
Semifinals Zbigniew Wisniewski Patrick Rance LOSS WIN
Gold Medal Match Pedro San Miguel Patrick Rance WIN LOSS
Bronze Medal Match Zbigniew Wisniewski Joseph Kennerley LOSS WIN

Mixed Steel Arming Sword & Buckler

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool Set 1 Zoltan Betlen Patrick Rance LOSS WIN
Pool Set 1 Tom Verduyn Andras Molnos WIN LOSS
Pool Set 1 Patrick Rance Andras Molnos WIN LOSS
Pool Set 1 Tom Verduyn Anthony Stephenson LOSS WIN
Pool Set 1 Anthony Stephenson Andras Molnos LOSS WIN
Pool Set 1 Patrick Rance Anthony Stephenson WIN LOSS
Pool Set 1 Zoltan Betlen Andras Molnos LOSS WIN
Pool Set 1 Tom Verduyn Patrick Rance LOSS WIN
Pool Set 1 Tom Verduyn Steven Gallagher WIN LOSS
Pool Set 1 Patrick Rance Steven Gallagher WIN LOSS
Pool Set 1 Steven Gallagher Anthony Stephenson WIN LOSS
Pool Set 1 Zoltan Betlen Steven Gallagher WIN LOSS
Pool Set 1 Steven Gallagher Andras Molnos WIN LOSS
Pool Set 1 Nick Laing Chris Mills WIN LOSS
Pool Set 1 Elizabeth Brown Sara Pacitto LOSS WIN
Pool Set 1 Nick Laing Sara Pacitto WIN LOSS
Pool Set 1 Robin Dando Elizabeth Brown WIN LOSS
Pool Set 1 Robin Dando Sara Pacitto WIN LOSS
Pool Set 1 Chris Mills Elizabeth Brown WIN LOSS
Pool Set 1 Nick Laing Robin Dando WIN LOSS
Pool Set 1 Chris Mills Sara Pacitto WIN LOSS
Pool Set 1 Nick Laing Elizabeth Brown WIN LOSS
Pool Set 1 Robin Dando Chris Mills WIN LOSS
Pool Set 1 Elizabeth Brown Jarek Chrzanowski LOSS WIN
Pool Set 1 Nick Laing Jarek Chrzanowski WIN LOSS
Pool Set 1 Robin Dando Jarek Chrzanowski WIN LOSS
Pool Set 1 Chris Mills Jarek Chrzanowski LOSS WIN
Pool Set 1 Jarek Chrzanowski Sara Pacitto LOSS WIN
Pool Set 1 Apollon Makropoulos Mark West WIN LOSS
Pool Set 1 Harry Laan Yihang Mung WIN LOSS
Pool Set 1 Thomas Walkeden Timothy Noyce WIN LOSS
Pool Set 1 Apollon Makropoulos Yihang Mung WIN LOSS
Pool Set 1 Mark West Thomas Walkeden LOSS WIN
Pool Set 1 Harry Laan Timothy Noyce LOSS WIN
Pool Set 1 Apollon Makropoulos Thomas Walkeden WIN LOSS
Pool Set 1 Yihang Mung Timothy Noyce WIN LOSS
Pool Set 1 Harry Laan Mark West WIN LOSS
Pool Set 1 Apollon Makropoulos Timothy Noyce WIN LOSS
Pool Set 1 Harry Laan Thomas Walkeden LOSS WIN
Pool Set 1 Mark West Yihang Mung LOSS WIN
Pool Set 1 Apollon Makropoulos Harry Laan WIN LOSS
Pool Set 1 Mark West Timothy Noyce LOSS WIN
Pool Set 1 Thomas Walkeden Yihang Mung LOSS WIN
Pool Set 1 Charles Anderson Pawel Rogowski LOSS WIN
Pool Set 1 Charles Anderson Robbie McSweeney LOSS WIN
Pool Set 1 Robbie McSweeney Pawel Rogowski WIN LOSS
Pool Set 1 Charles Anderson Alexandra Austin LOSS WIN
Pool Set 1 Alexandra Austin Pawel Rogowski WIN LOSS
Pool Set 1 Alexandra Austin Robbie McSweeney WIN LOSS
Pool Set 1 Stephen Howell Charles Anderson WIN LOSS
Pool Set 1 Stephen Howell Robbie McSweeney WIN LOSS
Pool Set 1 Stephen Howell Alexandra Austin LOSS WIN
Pool Set 1 Stephen Howell Pawel Rogowski WIN LOSS
Eighth-Finals Patrick Rance Sara Pacitto WIN LOSS
Eighth-Finals Nick Laing Chris Mills WIN LOSS
Eighth-Finals Alexandra Austin Harry Laan WIN LOSS
Eighth-Finals Apollon Makropoulos Jarek Chrzanowski WIN LOSS
Eighth-Finals Robin Dando Timothy Noyce LOSS WIN
Eighth-Finals Stephen Howell Tom Verduyn WIN LOSS
Eighth-Finals Yihang Mung Robbie McSweeney WIN LOSS
Eighth-Finals Thomas Walkeden Steven Gallagher WIN LOSS
Quarterfinals Patrick Rance Thomas Walkeden WIN LOSS
Quarterfinals Nick Laing Yihang Mung WIN LOSS
Quarterfinals Stephen Howell Alexandra Austin LOSS WIN
Quarterfinals Apollon Makropoulos Timothy Noyce WIN LOSS
Semifinals Apollon Makropoulos Patrick Rance LOSS WIN
Semifinals Nick Laing Alexandra Austin WIN LOSS
Gold Medal Match Nick Laing Patrick Rance LOSS WIN
Bronze Medal Match Apollon Makropoulos Alexandra Austin WIN LOSS

Mixed Steel Sabre

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool Set 1 Owen Hahn Jarek Chrzanowski WIN LOSS
Pool Set 1 Pedro San Miguel Jarek Chrzanowski WIN LOSS
Pool Set 1 Pedro San Miguel Owen Hahn WIN LOSS
Pool Set 1 Pedro San Miguel Mikolaj Krukowski WIN LOSS
Pool Set 1 Mikolaj Krukowski Jarek Chrzanowski WIN LOSS
Pool Set 1 Mikolaj Krukowski Owen Hahn WIN LOSS
Pool Set 1 Pedro San Miguel Andrew Clarkson WIN LOSS
Pool Set 1 Mikolaj Krukowski Andrew Clarkson WIN LOSS
Pool Set 1 Owen Hahn Andrew Clarkson WIN LOSS
Pool Set 1 Andrew Clarkson Jarek Chrzanowski LOSS WIN
Pool Set 1 James Tamplin Cosmas Cieplak-Mayr von Baldegg LOSS WIN
Pool Set 1 Harry Laan Tom Crickmore WIN LOSS
Pool Set 1 James Tamplin Harry Laan LOSS WIN
Pool Set 1 Harry Laan Cosmas Cieplak-Mayr von Baldegg LOSS WIN
Pool Set 1 Cosmas Cieplak-Mayr von Baldegg Tom Crickmore WIN LOSS
Pool Set 1 James Tamplin Tom Crickmore WIN LOSS
Pool Set 1 Cosmas Cieplak-Mayr von Baldegg Ben Lees WIN LOSS
Pool Set 1 Harry Laan Ben Lees WIN LOSS
Pool Set 1 James Tamplin Ben Lees WIN LOSS
Pool Set 1 Tom Crickmore Ben Lees LOSS WIN
Pool Set 1 Jamie MacIver Robin Dando WIN LOSS
Pool Set 1 Robin Dando Joe Smart WIN LOSS
Pool Set 1 Jamie MacIver Paul Chereau LOSS WIN
Pool Set 1 Paul Chereau Joe Smart WIN LOSS
Pool Set 1 Paul Chereau Robin Dando WIN LOSS
Pool Set 1 Jordan Eyre Patrick Rance WIN LOSS
Pool Set 1 Jordan Eyre Kerri McArthur WIN LOSS
Pool Set 1 Charles Anderson Kerri McArthur WIN LOSS
Pool Set 1 Jordan Eyre Charles Anderson WIN LOSS
Pool Set 1 Patrick Rance Kerri McArthur WIN LOSS
Pool Set 1 Charles Anderson Patrick Rance LOSS WIN
Pool Set 1 Jordan Eyre Connor Goddard LOSS WIN
Pool Set 1 Charles Anderson Connor Goddard WIN LOSS
Pool Set 1 Patrick Rance Connor Goddard WIN LOSS
Pool Set 1 Kerri McArthur Connor Goddard LOSS WIN
Elimination Bracket Kerri McArthur Jarek Chrzanowski LOSS WIN
Elimination Bracket Andrew Clarkson Tom Crickmore LOSS WIN
Eighth-Finals Pedro San Miguel Tom Crickmore WIN LOSS
Eighth-Finals Paul Chereau Jarek Chrzanowski WIN LOSS
Eighth-Finals Cosmas Cieplak-Mayr von Baldegg Ben Lees WIN LOSS
Eighth-Finals Robin Dando Patrick Rance LOSS WIN
Eighth-Finals Jordan Eyre James Tamplin LOSS WIN
Eighth-Finals Mikolaj Krukowski Owen Hahn WIN LOSS
Eighth-Finals Harry Laan Connor Goddard WIN LOSS
Eighth-Finals Jamie MacIver Charles Anderson WIN LOSS
Quarterfinals Pedro San Miguel Jamie MacIver WIN LOSS
Quarterfinals Paul Chereau Harry Laan LOSS WIN
Quarterfinals Mikolaj Krukowski Cosmas Cieplak-Mayr von Baldegg LOSS WIN
Quarterfinals James Tamplin Patrick Rance LOSS WIN
Semifinals Pedro San Miguel Patrick Rance WIN LOSS
Semifinals Harry Laan Cosmas Cieplak-Mayr von Baldegg LOSS WIN
Gold Medal Match Pedro San Miguel Cosmas Cieplak-Mayr von Baldegg WIN LOSS
Bronze Medal Match Harry Laan Patrick Rance LOSS WIN

Women's Steel Sabre

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool Set 1 Elizabeth Brown Kerri McArthur WIN LOSS
Pool Set 1 Emilia Skirmuntt Alexandra Austin LOSS WIN
Pool Set 1 Kerri McArthur Gideon Reed LOSS WIN
Pool Set 1 Alexandra Austin Gideon Reed WIN LOSS
Pool Set 1 Jo Wimborne Kerri McArthur WIN LOSS
Pool Set 1 Emilia Skirmuntt Elizabeth Brown WIN LOSS
Pool Set 1 Jo Wimborne Alexandra Austin LOSS WIN
Pool Set 1 Emilia Skirmuntt Gideon Reed WIN LOSS
Pool Set 1 Emilia Skirmuntt Jo Wimborne WIN LOSS
Pool Set 1 Elizabeth Brown Gideon Reed WIN LOSS
Pool Set 1 Jo Wimborne Elizabeth Brown LOSS WIN
Pool Set 1 Alexandra Austin Kerri McArthur WIN LOSS
Pool Set 1 Emilia Skirmuntt Kerri McArthur WIN LOSS
Pool Set 1 Jo Wimborne Gideon Reed WIN LOSS
Quarterfinals Elizabeth Brown Kerri McArthur WIN LOSS
Quarterfinals Jo Wimborne Gideon Reed WIN LOSS
Semifinals Jo Wimborne Alexandra Austin LOSS WIN
Semifinals Emilia Skirmuntt Elizabeth Brown WIN LOSS
Gold Medal Match Emilia Skirmuntt Alexandra Austin LOSS WIN
Bronze Medal Match Jo Wimborne Elizabeth Brown LOSS WIN