Donnybrook 2023

Date
August 18
Country
United States
State
Missouri
City
Kansas City

Tournament stats

Division Number of fights Number of fighters
Mixed Singlestick 121 50
Mixed Steel Any Weapon 132 54
Mixed Steel Longsword 138 57
Mixed Steel Rapier And Any Sidearm 122 50
Mixed Steel Sabre 25 9
Mixed Steel Smallsword 61 33

Fighters in event

NameNationalityClub
Nari Duskryn
Paul Bates Center for Blade Arts
Levi Fontaine
Robert Trudeau
Bryant Coston Arena Weapon Arts
Beau Hulgan Arena Weapon Arts
Jami Davies Baerswords School of Western Martial Arts
Jakob Seehaas Baerswords School of Western Martial Arts
Bryan Howard Baerswords School of Western Martial Arts
Drew Pace Blossfechten Academy: Joplin HEMA School
Titus McFadden Blossfechten Academy: Joplin HEMA School
Andrew Sell Center for Blade Arts
Dylan Kostman Center for Blade Arts
Michael Freeland Cymbrogi School of Western Martial Arts
Dawn English Cymbrogi School of Western Martial Arts
Ryan Hetchler Cymbrogi School of Western Martial Arts
Caelyn Hamilton Cymbrogi School of Western Martial Arts
Zeke Rozell Cymbrogi School of Western Martial Arts
Alan Beck Cymbrogi School of Western Martial Arts
Derek Nash Cymbrogi School of Western Martial Arts
Jeremy Pace Cymbrogi School of Western Martial Arts
Charles Turner East Texas Historical Fencing
Nicholas Bateman Fianna Historical Fencing
Sam Minter Fianna Historical Fencing
Geoffrey Beeson Five Circles Martial Arts
Tom Costello Five Rings Fencing
Jessee Brunner Five Rings Fencing
Robert Illston Guild of Knightly Arts
James Glackin Heartland HEMA Historical Fencing Club
Shen Williams Heartland HEMA Historical Fencing Club
George Cooper Heartland HEMA Historical Fencing Club
Scott Bradley Heartland HEMA Historical Fencing Club
David Steel Heartland HEMA Historical Fencing Club
Jonathan Yaeger Heartland HEMA Historical Fencing Club
Joshua Dale Heartland HEMA Historical Fencing Club
Chase Cunningham Heartland HEMA Historical Fencing Club
Lake Hall Heartland HEMA Historical Fencing Club
Frederic Bird Heartland HEMA Historical Fencing Club
Logan Smits Heartland HEMA Historical Fencing Club
Henry Bird Heartland HEMA Historical Fencing Club
Devaughnte Dodds Heartland HEMA Historical Fencing Club
Michael Castillio-Jolly Heartland HEMA Historical Fencing Club
Scott Hansen House of Blades
Trent Burg House of Blades
Matt Karmelich House of Blades
Paul Hubbard House of Blades
Mac Siruta House of Blades
Spencer Gard House of Blades
Izaak Wadle House of Blades
Nico Schreck House of Blades
Bruce Rawitch Kansas City HEMA
Richard Goode Kansas City HEMA
Victoria Avery Kansas City HEMA
Micah Pierce Kansas City HEMA
Braden Thompson Medieval Martial Arts Academy
Rob Thompson Medieval Martial Arts Academy
Eric Denney Medieval Military Arts Academy
Melrose Howle Medieval Military Arts Academy
Cadmus Blackwood Medieval Military Arts Academy
David Miller Nachreisen Historical Fencing
Adam Simmons Phoenix Society of Historical Swordsmanship
Hershel-Mars Auberon Ram's Head Fencing
Jason Skirry Ram's Head Fencing
Daniel Evans Ram's Head Fencing
Ezekiel Town Ram's Head Fencing
Lucie Biros Ram's Head Fencing
Josias Arcadia Ram's Head Fencing
Sam Halote Rocky Mountain Swordplay Guild
Zachary Boyd Second Intent Fencing
Seth Davis Second Intent Fencing
Timothy Maurer Second Intent Fencing
Kevin Franklin Tattershall School of Defense
Eric Nunley Tattershall School of Defense
Drew Hutchinson Tattershall School of Defense
Danial Alt Vier Blossen Historical Fencing
Christian Chase Wichita Fencing & HEMA Academy
Court Dyke Wichita Fencing & HEMA Academy
Jason Issel Wichita Fencing & HEMA Academy
Jack Rue Wichita Fencing & HEMA Academy
Caleb Ferrell Wichita Fencing & HEMA Academy
Patrick Stahl Wisconsin Historical Fencing Association
Lucas Olson Wisconsin Historical Fencing Association
Daniel Rauens Wisconsin Historical Fencing Association
Brady Mueller Wisconsin Historical Fencing Association

Tournaments

Mixed Singlestick

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool Set 1 Jack Rue Joshua Dale LOSS WIN
Pool Set 1 Jason Skirry Jack Rue WIN LOSS
Pool Set 1 Joshua Dale Jason Skirry WIN LOSS
Pool Set 1 Jack Rue Beau Hulgan LOSS WIN
Pool Set 1 Joshua Dale Beau Hulgan WIN LOSS
Pool Set 1 Jason Skirry Beau Hulgan LOSS WIN
Pool Set 1 Nicholas Bateman Daniel Rauens LOSS WIN
Pool Set 1 Devaughnte Dodds Nicholas Bateman LOSS WIN
Pool Set 1 Daniel Rauens Devaughnte Dodds WIN LOSS
Pool Set 1 Zachary Boyd Nicholas Bateman LOSS WIN
Pool Set 1 Daniel Rauens Zachary Boyd WIN LOSS
Pool Set 1 Devaughnte Dodds Zachary Boyd LOSS WIN
Pool Set 1 Drew Pace David Miller WIN LOSS
Pool Set 1 Melrose Howle Lake Hall LOSS WIN
Pool Set 1 Lake Hall David Miller LOSS WIN
Pool Set 1 Melrose Howle David Miller LOSS WIN
Pool Set 1 Drew Pace Melrose Howle LOSS WIN
Pool Set 1 Lake Hall Drew Pace WIN LOSS
Pool Set 1 Nari Duskryn Paul Bates LOSS WIN
Pool Set 1 David Steel Josias Arcadia WIN LOSS
Pool Set 1 Nari Duskryn Josias Arcadia LOSS WIN
Pool Set 1 David Steel Nari Duskryn DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool Set 1 Paul Bates David Steel WIN LOSS
Pool Set 1 Paul Bates Josias Arcadia LOSS WIN
Pool Set 1 Caleb Ferrell Brady Mueller LOSS WIN
Pool Set 1 Brady Mueller Henry Bird LOSS WIN
Pool Set 1 Caleb Ferrell Henry Bird DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool Set 1 Patrick Stahl Hershel-Mars Auberon WIN LOSS
Pool Set 1 Patrick Stahl Dylan Kostman WIN LOSS
Pool Set 1 Hershel-Mars Auberon Dylan Kostman LOSS WIN
Pool Set 1 Micah Pierce Hershel-Mars Auberon LOSS WIN
Pool Set 1 Patrick Stahl Micah Pierce WIN LOSS
Pool Set 1 Micah Pierce Dylan Kostman LOSS WIN
Pool Set 1 Lucas Olson Ezekiel Town WIN LOSS
Pool Set 1 Ezekiel Town Timothy Maurer LOSS WIN
Pool Set 1 Timothy Maurer Lucas Olson WIN LOSS
Pool Set 1 Spencer Gard Rob Thompson LOSS WIN
Pool Set 1 Andrew Sell Lucie Biros LOSS WIN
Pool Set 1 Spencer Gard Lucie Biros WIN LOSS
Pool Set 1 Andrew Sell Spencer Gard WIN LOSS
Pool Set 1 Rob Thompson Andrew Sell LOSS WIN
Pool Set 1 Rob Thompson Lucie Biros WIN LOSS
Pool Set 1 Chase Cunningham Paul Hubbard LOSS WIN
Pool Set 1 Braden Thompson Bryan Howard LOSS WIN
Pool Set 1 Chase Cunningham Bryan Howard LOSS WIN
Pool Set 1 Braden Thompson Chase Cunningham WIN LOSS
Pool Set 1 Paul Hubbard Braden Thompson WIN LOSS
Pool Set 1 Bryan Howard Paul Hubbard LOSS WIN
Pool Set 1 Izaak Wadle Derek Nash LOSS WIN
Pool Set 1 Eric Denney Sam Minter LOSS WIN
Pool Set 1 Izaak Wadle Sam Minter LOSS WIN
Pool Set 1 Eric Denney Izaak Wadle LOSS WIN
Pool Set 1 Eric Denney Derek Nash LOSS WIN
Pool Set 1 Sam Minter Derek Nash LOSS WIN
Pool Set 1 Jakob Seehaas Scott Hansen WIN LOSS
Pool Set 1 Jessee Brunner Jakob Seehaas WIN LOSS
Pool Set 1 Scott Hansen Jessee Brunner LOSS WIN
Pool Set 1 Michael Freeland Jessee Brunner LOSS WIN
Pool Set 1 Jakob Seehaas Michael Freeland LOSS WIN
Pool Set 1 Scott Hansen Michael Freeland LOSS WIN
Pool Set 1 Mac Siruta Cadmus Blackwood LOSS WIN
Pool Set 1 Adam Simmons Cadmus Blackwood WIN LOSS
Pool Set 1 Mac Siruta Adam Simmons WIN LOSS
Pool Set 1 Geoffrey Beeson Cadmus Blackwood LOSS WIN
Pool Set 1 Mac Siruta Geoffrey Beeson WIN LOSS
Pool Set 1 Adam Simmons Geoffrey Beeson WIN LOSS
Pool Set 1 Jami Davies Jonathan Yaeger LOSS WIN
Pool Set 1 Seth Davis Robert Trudeau LOSS WIN
Pool Set 1 Jonathan Yaeger Seth Davis WIN LOSS
Pool Set 1 Robert Trudeau Jonathan Yaeger LOSS WIN
Pool Set 1 Jami Davies Robert Trudeau LOSS WIN
Pool Set 1 Seth Davis Jami Davies LOSS WIN
Elimination Bracket Caleb Ferrell Lake Hall LOSS WIN
Elimination Bracket Adam Simmons Geoffrey Beeson WIN LOSS
Elimination Bracket Micah Pierce Nicholas Bateman LOSS WIN
Elimination Bracket Seth Davis Robert Trudeau LOSS WIN
Elimination Bracket Rob Thompson Nari Duskryn WIN LOSS
Elimination Bracket Scott Hansen Mac Siruta LOSS WIN
Elimination Bracket Devaughnte Dodds Sam Minter LOSS WIN
Elimination Bracket Andrew Sell Jack Rue WIN LOSS
Elimination Bracket Lucas Olson Eric Denney WIN LOSS
Elimination Bracket Ezekiel Town Brady Mueller WIN LOSS
Elimination Bracket Chase Cunningham Henry Bird LOSS WIN
Elimination Bracket Hershel-Mars Auberon David Steel LOSS WIN
Elimination Bracket Zachary Boyd Jami Davies WIN LOSS
Elimination Bracket Spencer Gard Drew Pace WIN LOSS
Elimination Bracket Braden Thompson Jason Skirry WIN LOSS
Elimination Bracket Lucie Biros Izaak Wadle LOSS WIN
Elimination Bracket Melrose Howle Jakob Seehaas WIN LOSS
Elimination Bracket Daniel Rauens Melrose Howle WIN LOSS
Elimination Bracket Izaak Wadle Paul Hubbard LOSS WIN
Elimination Bracket Timothy Maurer Braden Thompson WIN LOSS
Elimination Bracket Jessee Brunner Spencer Gard WIN LOSS
Elimination Bracket Zachary Boyd Joshua Dale LOSS WIN
Elimination Bracket Jonathan Yaeger David Steel WIN LOSS
Elimination Bracket Henry Bird Patrick Stahl LOSS WIN
Elimination Bracket Derek Nash Ezekiel Town WIN LOSS
Elimination Bracket Michael Freeland Lucas Olson WIN LOSS
Elimination Bracket Beau Hulgan Andrew Sell LOSS WIN
Elimination Bracket Cadmus Blackwood Sam Minter WIN LOSS
Elimination Bracket Josias Arcadia Mac Siruta WIN LOSS
Elimination Bracket Rob Thompson David Miller LOSS WIN
Elimination Bracket Bryan Howard Robert Trudeau LOSS WIN
Elimination Bracket Nicholas Bateman Dylan Kostman LOSS WIN
Elimination Bracket Adam Simmons Lake Hall WIN LOSS
Eighth-Finals Daniel Rauens Adam Simmons WIN LOSS
Eighth-Finals Paul Hubbard Dylan Kostman LOSS WIN
Eighth-Finals Robert Trudeau Timothy Maurer LOSS WIN
Eighth-Finals Jessee Brunner David Miller WIN LOSS
Eighth-Finals Joshua Dale Josias Arcadia WIN LOSS
Eighth-Finals Cadmus Blackwood Jonathan Yaeger LOSS WIN
Eighth-Finals Andrew Sell Patrick Stahl LOSS WIN
Eighth-Finals Michael Freeland Derek Nash LOSS WIN
Quarterfinals Daniel Rauens Derek Nash WIN LOSS
Quarterfinals Patrick Stahl Dylan Kostman WIN LOSS
Quarterfinals Timothy Maurer Jonathan Yaeger LOSS WIN
Quarterfinals Jessee Brunner Joshua Dale LOSS WIN
Semifinals Daniel Rauens Joshua Dale LOSS WIN
Semifinals Patrick Stahl Jonathan Yaeger LOSS WIN
Gold Medal Match Joshua Dale Jonathan Yaeger WIN LOSS
Bronze Medal Match Patrick Stahl Daniel Rauens LOSS WIN

Mixed Steel Any Weapon

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool Set 1 Paul Hubbard Kevin Franklin LOSS WIN
Pool Set 1 Zachary Boyd Logan Smits LOSS WIN
Pool Set 1 Paul Hubbard Logan Smits WIN LOSS
Pool Set 1 Zachary Boyd Paul Hubbard LOSS WIN
Pool Set 1 Kevin Franklin Zachary Boyd WIN LOSS
Pool Set 1 Logan Smits Kevin Franklin LOSS WIN
Pool Set 1 Rob Thompson Frederic Bird LOSS WIN
Pool Set 1 Christian Chase Frederic Bird LOSS WIN
Pool Set 1 Rob Thompson Christian Chase WIN LOSS
Pool Set 1 Drew Hutchinson Rob Thompson LOSS WIN
Pool Set 1 Frederic Bird Drew Hutchinson WIN LOSS
Pool Set 1 Christian Chase Drew Hutchinson WIN LOSS
Pool Set 1 Beau Hulgan Mac Siruta WIN LOSS
Pool Set 1 Richard Goode Beau Hulgan LOSS WIN
Pool Set 1 Mac Siruta Richard Goode WIN LOSS
Pool Set 1 Scott Hansen Richard Goode WIN LOSS
Pool Set 1 Beau Hulgan Scott Hansen WIN LOSS
Pool Set 1 Mac Siruta Scott Hansen WIN LOSS
Pool Set 1 Braden Thompson Trent Burg LOSS WIN
Pool Set 1 Lucas Olson Geoffrey Beeson WIN LOSS
Pool Set 1 Trent Burg Geoffrey Beeson WIN LOSS
Pool Set 1 Lucas Olson Trent Burg LOSS WIN
Pool Set 1 Braden Thompson Lucas Olson LOSS WIN
Pool Set 1 Geoffrey Beeson Braden Thompson LOSS WIN
Pool Set 1 Brady Mueller Andrew Sell LOSS WIN
Pool Set 1 Izaak Wadle Eric Nunley LOSS WIN
Pool Set 1 Brady Mueller Izaak Wadle LOSS WIN
Pool Set 1 Eric Nunley Brady Mueller WIN LOSS
Pool Set 1 Andrew Sell Eric Nunley WIN LOSS
Pool Set 1 Izaak Wadle Andrew Sell WIN LOSS
Pool Set 1 Matt Karmelich Jakob Seehaas LOSS WIN
Pool Set 1 Matt Karmelich Scott Bradley LOSS WIN
Pool Set 1 Scott Bradley Jakob Seehaas WIN LOSS
Pool Set 1 Micah Pierce Matt Karmelich LOSS WIN
Pool Set 1 Jakob Seehaas Micah Pierce WIN LOSS
Pool Set 1 Scott Bradley Micah Pierce WIN LOSS
Pool Set 1 Devaughnte Dodds Melrose Howle WIN LOSS
Pool Set 1 Derek Nash Devaughnte Dodds WIN LOSS
Pool Set 1 Melrose Howle Derek Nash LOSS WIN
Pool Set 1 Court Dyke Nari Duskryn WIN LOSS
Pool Set 1 Nico Schreck Robert Illston LOSS WIN
Pool Set 1 Nari Duskryn Nico Schreck WIN LOSS
Pool Set 1 Robert Illston Nari Duskryn LOSS WIN
Pool Set 1 Court Dyke Robert Illston WIN LOSS
Pool Set 1 Nico Schreck Court Dyke LOSS WIN
Pool Set 1 Josias Arcadia Cadmus Blackwood WIN LOSS
Pool Set 1 Daniel Evans Joshua Dale LOSS WIN
Pool Set 1 Cadmus Blackwood Daniel Evans LOSS WIN
Pool Set 1 Joshua Dale Cadmus Blackwood WIN LOSS
Pool Set 1 Josias Arcadia Joshua Dale LOSS WIN
Pool Set 1 Daniel Evans Josias Arcadia WIN LOSS
Pool Set 1 Bryant Coston Daniel Rauens LOSS WIN
Pool Set 1 Dawn English Eric Denney WIN LOSS
Pool Set 1 Daniel Rauens Eric Denney WIN LOSS
Pool Set 1 Dawn English Daniel Rauens LOSS WIN
Pool Set 1 Bryant Coston Dawn English LOSS WIN
Pool Set 1 Bryant Coston Eric Denney LOSS WIN
Pool Set 1 Henry Bird Jeremy Pace LOSS WIN
Pool Set 1 Bryan Howard Spencer Gard LOSS WIN
Pool Set 1 Henry Bird Spencer Gard LOSS WIN
Pool Set 1 Bryan Howard Henry Bird LOSS WIN
Pool Set 1 Jeremy Pace Bryan Howard WIN LOSS
Pool Set 1 Spencer Gard Jeremy Pace LOSS WIN
Pool Set 1 Sam Halote Michael Freeland LOSS WIN
Pool Set 1 Nicholas Bateman Bruce Rawitch WIN LOSS
Pool Set 1 Sam Halote Bruce Rawitch WIN LOSS
Pool Set 1 Nicholas Bateman Sam Halote WIN LOSS
Pool Set 1 Michael Freeland Nicholas Bateman WIN LOSS
Pool Set 1 Bruce Rawitch Michael Freeland LOSS WIN
Pool Set 1 Patrick Stahl Dylan Kostman WIN LOSS
Pool Set 1 Zeke Rozell Patrick Stahl WIN LOSS
Pool Set 1 Dylan Kostman Zeke Rozell WIN LOSS
Pool Set 1 Jason Skirry Zeke Rozell LOSS WIN
Pool Set 1 Dylan Kostman Jason Skirry WIN LOSS
Pool Set 1 Jason Skirry Patrick Stahl LOSS WIN
Pool Set 1 Danial Alt Paul Bates WIN LOSS
Pool Set 1 Charles Turner Paul Bates LOSS WIN
Pool Set 1 Danial Alt Charles Turner WIN LOSS
Elimination Bracket Melrose Howle Joshua Dale LOSS WIN
Elimination Bracket Frederic Bird Cadmus Blackwood LOSS WIN
Elimination Bracket Zeke Rozell Jason Skirry WIN LOSS
Elimination Bracket Spencer Gard Micah Pierce WIN LOSS
Elimination Bracket Drew Hutchinson Paul Hubbard LOSS WIN
Elimination Bracket Izaak Wadle Brady Mueller WIN LOSS
Elimination Bracket Bryant Coston Eric Nunley WIN LOSS
Elimination Bracket Nico Schreck Dylan Kostman LOSS WIN
Elimination Bracket Dawn English Bruce Rawitch WIN LOSS
Elimination Bracket Nicholas Bateman Zachary Boyd WIN LOSS
Elimination Bracket Geoffrey Beeson Patrick Stahl LOSS WIN
Elimination Bracket Mac Siruta Richard Goode WIN LOSS
Elimination Bracket Charles Turner Andrew Sell WIN LOSS
Elimination Bracket Nari Duskryn Bryan Howard LOSS WIN
Elimination Bracket Braden Thompson Jakob Seehaas LOSS WIN
Elimination Bracket Sam Halote Lucas Olson WIN LOSS
Elimination Bracket Christian Chase Rob Thompson LOSS WIN
Elimination Bracket Robert Illston Daniel Evans LOSS WIN
Elimination Bracket Paul Bates Scott Hansen WIN LOSS
Elimination Bracket Devaughnte Dodds Logan Smits LOSS WIN
Elimination Bracket Josias Arcadia Matt Karmelich WIN LOSS
Elimination Bracket Henry Bird Eric Denney WIN LOSS
Elimination Bracket Derek Nash Henry Bird WIN LOSS
Elimination Bracket Daniel Rauens Josias Arcadia WIN LOSS
Elimination Bracket Logan Smits Danial Alt LOSS WIN
Elimination Bracket Jeremy Pace Paul Bates WIN LOSS
Elimination Bracket Daniel Evans Court Dyke LOSS WIN
Elimination Bracket Beau Hulgan Rob Thompson WIN LOSS
Elimination Bracket Scott Bradley Sam Halote WIN LOSS
Elimination Bracket Jakob Seehaas Kevin Franklin LOSS WIN
Elimination Bracket Trent Burg Bryan Howard LOSS WIN
Elimination Bracket Michael Freeland Charles Turner LOSS WIN
Elimination Bracket Joshua Dale Mac Siruta WIN LOSS
Elimination Bracket Cadmus Blackwood Patrick Stahl LOSS WIN
Elimination Bracket Zeke Rozell Nicholas Bateman WIN LOSS
Elimination Bracket Spencer Gard Dawn English WIN LOSS
Elimination Bracket Dylan Kostman Paul Hubbard LOSS WIN
Elimination Bracket Izaak Wadle Bryant Coston LOSS WIN
Eighth-Finals Derek Nash Bryant Coston WIN LOSS
Eighth-Finals Paul Hubbard Daniel Rauens LOSS WIN
Eighth-Finals Spencer Gard Danial Alt LOSS WIN
Eighth-Finals Jeremy Pace Zeke Rozell WIN LOSS
Eighth-Finals Patrick Stahl Court Dyke WIN LOSS
Eighth-Finals Joshua Dale Beau Hulgan LOSS WIN
Eighth-Finals Charles Turner Scott Bradley WIN LOSS
Eighth-Finals Kevin Franklin Bryan Howard WIN LOSS
Quarterfinals Derek Nash Kevin Franklin LOSS WIN
Quarterfinals Charles Turner Daniel Rauens WIN LOSS
Quarterfinals Beau Hulgan Danial Alt WIN LOSS
Quarterfinals Patrick Stahl Jeremy Pace LOSS WIN
Semifinals Kevin Franklin Jeremy Pace LOSS WIN
Semifinals Charles Turner Beau Hulgan LOSS WIN
Gold Medal Match Jeremy Pace Beau Hulgan WIN LOSS
Bronze Medal Match Charles Turner Kevin Franklin LOSS WIN

Mixed Steel Longsword

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool Set 1 Nico Schreck Robert Illston WIN LOSS
Pool Set 1 Robert Illston Chase Cunningham LOSS WIN
Pool Set 1 Nico Schreck Chase Cunningham LOSS WIN
Pool Set 1 George Cooper Mac Siruta WIN LOSS
Pool Set 1 Eric Nunley Ryan Hetchler LOSS WIN
Pool Set 1 Ryan Hetchler Mac Siruta WIN LOSS
Pool Set 1 Eric Nunley Mac Siruta LOSS WIN
Pool Set 1 George Cooper Eric Nunley WIN LOSS
Pool Set 1 Ryan Hetchler George Cooper WIN LOSS
Pool Set 1 Andrew Sell Lucas Olson LOSS WIN
Pool Set 1 Lucas Olson Joshua Dale WIN LOSS
Pool Set 1 Andrew Sell Joshua Dale LOSS WIN
Pool Set 1 Sam Minter Joshua Dale WIN LOSS
Pool Set 1 Lucas Olson Sam Minter WIN LOSS
Pool Set 1 Sam Minter Andrew Sell WIN LOSS
Pool Set 1 Bryan Howard Alan Beck WIN LOSS
Pool Set 1 Hershel-Mars Auberon Bryan Howard LOSS WIN
Pool Set 1 Alan Beck Hershel-Mars Auberon WIN LOSS
Pool Set 1 Nicholas Bateman Beau Hulgan LOSS WIN
Pool Set 1 Micah Pierce Lucie Biros LOSS WIN
Pool Set 1 Nicholas Bateman Lucie Biros WIN LOSS
Pool Set 1 Micah Pierce Nicholas Bateman LOSS WIN
Pool Set 1 Beau Hulgan Micah Pierce WIN LOSS
Pool Set 1 Lucie Biros Beau Hulgan LOSS WIN
Pool Set 1 Eric Denney Josias Arcadia LOSS WIN
Pool Set 1 Zachary Boyd Bruce Rawitch WIN LOSS
Pool Set 1 Josias Arcadia Zachary Boyd WIN LOSS
Pool Set 1 Bruce Rawitch Josias Arcadia LOSS WIN
Pool Set 1 Eric Denney Bruce Rawitch LOSS WIN
Pool Set 1 Zachary Boyd Eric Denney WIN LOSS
Pool Set 1 Sam Halote Dawn English WIN LOSS
Pool Set 1 Spencer Gard Drew Pace WIN LOSS
Pool Set 1 Dawn English Spencer Gard LOSS WIN
Pool Set 1 Dawn English Drew Pace LOSS WIN
Pool Set 1 Drew Pace Sam Halote LOSS WIN
Pool Set 1 Spencer Gard Sam Halote WIN LOSS
Pool Set 1 Robert Trudeau Logan Smits LOSS WIN
Pool Set 1 Zeke Rozell Christian Chase WIN LOSS
Pool Set 1 Logan Smits Christian Chase WIN LOSS
Pool Set 1 Zeke Rozell Logan Smits WIN LOSS
Pool Set 1 Robert Trudeau Zeke Rozell LOSS WIN
Pool Set 1 Christian Chase Robert Trudeau LOSS WIN
Pool Set 1 Scott Bradley Michael Freeland LOSS WIN
Pool Set 1 Matt Karmelich Ezekiel Town LOSS WIN
Pool Set 1 Scott Bradley Matt Karmelich WIN LOSS
Pool Set 1 Ezekiel Town Scott Bradley LOSS WIN
Pool Set 1 Michael Freeland Ezekiel Town LOSS WIN
Pool Set 1 Matt Karmelich Michael Freeland LOSS WIN
Pool Set 1 Richard Goode Scott Hansen LOSS WIN
Pool Set 1 Jakob Seehaas Daniel Rauens LOSS WIN
Pool Set 1 Richard Goode Daniel Rauens LOSS WIN
Pool Set 1 Jakob Seehaas Richard Goode WIN LOSS
Pool Set 1 Scott Hansen Jakob Seehaas WIN LOSS
Pool Set 1 Daniel Rauens Scott Hansen LOSS WIN
Pool Set 1 Daniel Evans Trent Burg WIN LOSS
Pool Set 1 Derek Nash Daniel Evans WIN LOSS
Pool Set 1 Trent Burg Derek Nash LOSS WIN
Pool Set 1 Victoria Avery Trent Burg WIN LOSS
Pool Set 1 Daniel Evans Victoria Avery WIN LOSS
Pool Set 1 Derek Nash Victoria Avery WIN LOSS
Pool Set 1 Izaak Wadle Cadmus Blackwood LOSS WIN
Pool Set 1 Jason Skirry Brady Mueller WIN LOSS
Pool Set 1 Izaak Wadle Brady Mueller LOSS WIN
Pool Set 1 Jason Skirry Izaak Wadle WIN LOSS
Pool Set 1 Cadmus Blackwood Jason Skirry LOSS WIN
Pool Set 1 Brady Mueller Cadmus Blackwood WIN LOSS
Pool Set 1 Dylan Kostman Kevin Franklin WIN LOSS
Pool Set 1 Melrose Howle Kevin Franklin LOSS WIN
Pool Set 1 Dylan Kostman Melrose Howle WIN LOSS
Pool Set 1 Jason Issel Melrose Howle LOSS WIN
Pool Set 1 Dylan Kostman Jason Issel LOSS WIN
Pool Set 1 Jason Issel Kevin Franklin LOSS WIN
Pool Set 1 Bryant Coston David Miller WIN LOSS
Pool Set 1 Frederic Bird Patrick Stahl LOSS WIN
Pool Set 1 David Miller Frederic Bird WIN LOSS
Pool Set 1 Patrick Stahl David Miller WIN LOSS
Pool Set 1 Bryant Coston Patrick Stahl WIN LOSS
Pool Set 1 Frederic Bird Bryant Coston LOSS WIN
Pool Set 1 Caelyn Hamilton Drew Hutchinson WIN LOSS
Pool Set 1 Paul Hubbard Caelyn Hamilton WIN LOSS
Pool Set 1 Drew Hutchinson Paul Hubbard LOSS WIN
Elimination Bracket Beau Hulgan Dawn English WIN LOSS
Elimination Bracket Frederic Bird Derek Nash LOSS WIN
Elimination Bracket Trent Burg Jason Skirry WIN LOSS
Elimination Bracket Matt Karmelich Chase Cunningham WIN LOSS
Elimination Bracket Bryan Howard Izaak Wadle WIN LOSS
Elimination Bracket Micah Pierce Bryant Coston LOSS WIN
Elimination Bracket Scott Bradley Christian Chase WIN LOSS
Elimination Bracket Richard Goode George Cooper WIN LOSS
Elimination Bracket Eric Denney Daniel Rauens LOSS WIN
Elimination Bracket Nicholas Bateman Robert Illston LOSS WIN
Elimination Bracket Andrew Sell Zachary Boyd WIN LOSS
Elimination Bracket Eric Nunley Daniel Evans LOSS WIN
Elimination Bracket Dylan Kostman Drew Hutchinson WIN LOSS
Elimination Bracket Hershel-Mars Auberon Kevin Franklin LOSS WIN
Elimination Bracket Sam Minter Lucie Biros WIN LOSS
Elimination Bracket Victoria Avery Ezekiel Town LOSS WIN
Elimination Bracket David Miller Brady Mueller WIN LOSS
Elimination Bracket Sam Halote Melrose Howle WIN LOSS
Elimination Bracket Logan Smits Drew Pace WIN LOSS
Elimination Bracket Michael Freeland Jason Issel WIN LOSS
Elimination Bracket Patrick Stahl Joshua Dale WIN LOSS
Elimination Bracket Robert Trudeau Caelyn Hamilton WIN LOSS
Elimination Bracket Alan Beck Jakob Seehaas WIN LOSS
Elimination Bracket Nico Schreck Bruce Rawitch WIN LOSS
Elimination Bracket Mac Siruta Cadmus Blackwood WIN LOSS
Elimination Bracket Zeke Rozell Mac Siruta WIN LOSS
Elimination Bracket Nico Schreck Ryan Hetchler LOSS WIN
Elimination Bracket Josias Arcadia Alan Beck WIN LOSS
Elimination Bracket Paul Hubbard Robert Trudeau WIN LOSS
Elimination Bracket Patrick Stahl Lucas Olson WIN LOSS
Elimination Bracket Michael Freeland Spencer Gard WIN LOSS
Elimination Bracket Scott Hansen Logan Smits WIN LOSS
Elimination Bracket Beau Hulgan Sam Halote WIN LOSS
Elimination Bracket David Miller Derek Nash LOSS WIN
Elimination Bracket Ezekiel Town Trent Burg WIN LOSS
Elimination Bracket Sam Minter Matt Karmelich WIN LOSS
Elimination Bracket Kevin Franklin Bryan Howard LOSS WIN
Elimination Bracket Bryant Coston Dylan Kostman WIN LOSS
Elimination Bracket Daniel Evans Scott Bradley LOSS WIN
Elimination Bracket Richard Goode Andrew Sell WIN LOSS
Elimination Bracket Robert Illston Daniel Rauens LOSS WIN
Eighth-Finals Daniel Rauens Zeke Rozell LOSS WIN
Eighth-Finals Ryan Hetchler Richard Goode WIN LOSS
Eighth-Finals Josias Arcadia Scott Bradley WIN LOSS
Eighth-Finals Paul Hubbard Bryant Coston LOSS WIN
Eighth-Finals Patrick Stahl Bryan Howard WIN LOSS
Eighth-Finals Michael Freeland Sam Minter LOSS WIN
Eighth-Finals Scott Hansen Ezekiel Town WIN LOSS
Eighth-Finals Derek Nash Beau Hulgan WIN LOSS
Quarterfinals Zeke Rozell Derek Nash LOSS WIN
Quarterfinals Scott Hansen Ryan Hetchler LOSS WIN
Quarterfinals Josias Arcadia Sam Minter WIN LOSS
Quarterfinals Patrick Stahl Bryant Coston WIN LOSS
Semifinals Derek Nash Patrick Stahl WIN LOSS
Semifinals Ryan Hetchler Josias Arcadia WIN LOSS
Gold Medal Match Derek Nash Ryan Hetchler WIN LOSS
Bronze Medal Match Patrick Stahl Josias Arcadia LOSS WIN

Mixed Steel Rapier And Any Sidearm

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool Set 1 David Miller Levi Fontaine LOSS WIN
Pool Set 1 Levi Fontaine Cadmus Blackwood WIN LOSS
Pool Set 1 David Miller Cadmus Blackwood WIN LOSS
Pool Set 1 Bryan Howard Eric Nunley WIN LOSS
Pool Set 1 Caleb Ferrell Bryan Howard LOSS WIN
Pool Set 1 Eric Nunley Caleb Ferrell WIN LOSS
Pool Set 1 Danial Alt Caleb Ferrell WIN LOSS
Pool Set 1 Bryan Howard Danial Alt LOSS WIN
Pool Set 1 Eric Nunley Danial Alt LOSS WIN
Pool Set 1 Daniel Evans Daniel Rauens WIN LOSS
Pool Set 1 Logan Smits Daniel Rauens WIN LOSS
Pool Set 1 Daniel Evans Logan Smits WIN LOSS
Pool Set 1 Izaak Wadle Logan Smits WIN LOSS
Pool Set 1 Daniel Rauens Izaak Wadle WIN LOSS
Pool Set 1 Izaak Wadle Daniel Evans LOSS WIN
Pool Set 1 David Steel Charles Turner WIN LOSS
Pool Set 1 Nico Schreck Adam Simmons LOSS WIN
Pool Set 1 Charles Turner Nico Schreck WIN LOSS
Pool Set 1 Adam Simmons Charles Turner LOSS WIN
Pool Set 1 David Steel Adam Simmons LOSS WIN
Pool Set 1 Nico Schreck David Steel LOSS WIN
Pool Set 1 Jakob Seehaas Braden Thompson LOSS WIN
Pool Set 1 Zeke Rozell Ezekiel Town LOSS WIN
Pool Set 1 Jakob Seehaas Zeke Rozell LOSS WIN
Pool Set 1 Ezekiel Town Jakob Seehaas WIN LOSS
Pool Set 1 Braden Thompson Ezekiel Town WIN LOSS
Pool Set 1 Zeke Rozell Braden Thompson WIN LOSS
Pool Set 1 Nari Duskryn Nicholas Bateman LOSS WIN
Pool Set 1 George Cooper Matt Karmelich WIN LOSS
Pool Set 1 Nari Duskryn Matt Karmelich WIN LOSS
Pool Set 1 George Cooper Nari Duskryn LOSS WIN
Pool Set 1 Nicholas Bateman George Cooper LOSS WIN
Pool Set 1 Matt Karmelich Nicholas Bateman WIN LOSS
Pool Set 1 Patrick Stahl Timothy Maurer WIN LOSS
Pool Set 1 Sam Halote Timothy Maurer WIN LOSS
Pool Set 1 Patrick Stahl Sam Halote LOSS WIN
Pool Set 1 Robert Trudeau Sam Halote WIN LOSS
Pool Set 1 Timothy Maurer Robert Trudeau WIN LOSS
Pool Set 1 Robert Trudeau Patrick Stahl LOSS WIN
Pool Set 1 Jessee Brunner Spencer Gard WIN LOSS
Pool Set 1 Andrew Sell Derek Nash LOSS WIN
Pool Set 1 Spencer Gard Derek Nash LOSS WIN
Pool Set 1 Andrew Sell Spencer Gard LOSS WIN
Pool Set 1 Jessee Brunner Andrew Sell WIN LOSS
Pool Set 1 Derek Nash Jessee Brunner WIN LOSS
Pool Set 1 Lake Hall Eric Denney LOSS WIN
Pool Set 1 Kevin Franklin Paul Hubbard WIN LOSS
Pool Set 1 Lake Hall Paul Hubbard LOSS WIN
Pool Set 1 Kevin Franklin Lake Hall WIN LOSS
Pool Set 1 Eric Denney Kevin Franklin LOSS WIN
Pool Set 1 Paul Hubbard Eric Denney WIN LOSS
Pool Set 1 Zachary Boyd Scott Bradley LOSS WIN
Pool Set 1 Dylan Kostman Scott Hansen LOSS WIN
Pool Set 1 Zachary Boyd Scott Hansen LOSS WIN
Pool Set 1 Dylan Kostman Zachary Boyd LOSS WIN
Pool Set 1 Scott Bradley Dylan Kostman LOSS WIN
Pool Set 1 Scott Hansen Scott Bradley LOSS WIN
Pool Set 1 Jason Skirry Beau Hulgan LOSS WIN
Pool Set 1 Mac Siruta Jami Davies LOSS WIN
Pool Set 1 Beau Hulgan Mac Siruta WIN LOSS
Pool Set 1 Jami Davies Beau Hulgan LOSS WIN
Pool Set 1 Jason Skirry Jami Davies LOSS WIN
Pool Set 1 Mac Siruta Jason Skirry LOSS WIN
Pool Set 1 Alan Beck Micah Pierce WIN LOSS
Pool Set 1 Rob Thompson Jason Issel WIN LOSS
Pool Set 1 Alan Beck Rob Thompson LOSS WIN
Pool Set 1 Jason Issel Alan Beck LOSS WIN
Pool Set 1 Micah Pierce Jason Issel WIN LOSS
Pool Set 1 Rob Thompson Micah Pierce LOSS WIN
Pool Set 1 Lucas Olson Titus McFadden WIN LOSS
Pool Set 1 Lucie Biros Lucas Olson LOSS WIN
Pool Set 1 Titus McFadden Lucie Biros WIN LOSS
Elimination Bracket Sam Halote Lucie Biros WIN LOSS
Elimination Bracket Patrick Stahl Lake Hall WIN LOSS
Elimination Bracket Jason Issel Rob Thompson LOSS WIN
Elimination Bracket Caleb Ferrell Bryan Howard LOSS WIN
Elimination Bracket Mac Siruta Jessee Brunner LOSS WIN
Elimination Bracket Nico Schreck Micah Pierce WIN LOSS
Elimination Bracket Jakob Seehaas Nari Duskryn LOSS WIN
Elimination Bracket Andrew Sell Jami Davies LOSS WIN
Elimination Bracket Cadmus Blackwood Scott Bradley LOSS WIN
Elimination Bracket Nicholas Bateman Braden Thompson WIN LOSS
Elimination Bracket Eric Denney George Cooper LOSS WIN
Elimination Bracket Jason Skirry Paul Hubbard LOSS WIN
Elimination Bracket Daniel Rauens David Miller WIN LOSS
Elimination Bracket Titus McFadden Timothy Maurer WIN LOSS
Elimination Bracket Izaak Wadle Robert Trudeau LOSS WIN
Elimination Bracket Matt Karmelich Eric Nunley WIN LOSS
Elimination Bracket Logan Smits Dylan Kostman LOSS WIN
Elimination Bracket Zachary Boyd Spencer Gard LOSS WIN
Elimination Bracket Spencer Gard Kevin Franklin LOSS WIN
Elimination Bracket Levi Fontaine Dylan Kostman WIN LOSS
Elimination Bracket Lucas Olson Matt Karmelich WIN LOSS
Elimination Bracket Robert Trudeau Daniel Evans LOSS WIN
Elimination Bracket Danial Alt Titus McFadden WIN LOSS
Elimination Bracket Derek Nash Daniel Rauens LOSS WIN
Elimination Bracket Paul Hubbard Beau Hulgan WIN LOSS
Elimination Bracket Ezekiel Town George Cooper WIN LOSS
Elimination Bracket Nicholas Bateman Alan Beck WIN LOSS
Elimination Bracket Scott Hansen Scott Bradley WIN LOSS
Elimination Bracket Jami Davies Zeke Rozell LOSS WIN
Elimination Bracket David Steel Nari Duskryn WIN LOSS
Elimination Bracket Nico Schreck Adam Simmons LOSS WIN
Elimination Bracket Charles Turner Jessee Brunner WIN LOSS
Elimination Bracket Sam Halote Bryan Howard WIN LOSS
Elimination Bracket Rob Thompson Patrick Stahl LOSS WIN
Eighth-Finals Kevin Franklin Patrick Stahl WIN LOSS
Eighth-Finals Levi Fontaine Sam Halote WIN LOSS
Eighth-Finals Lucas Olson Charles Turner LOSS WIN
Eighth-Finals Daniel Evans Adam Simmons WIN LOSS
Eighth-Finals David Steel Danial Alt LOSS WIN
Eighth-Finals Daniel Rauens Zeke Rozell LOSS WIN
Eighth-Finals Paul Hubbard Scott Hansen LOSS WIN
Eighth-Finals Ezekiel Town Nicholas Bateman WIN LOSS
Quarterfinals Kevin Franklin Ezekiel Town WIN LOSS
Quarterfinals Levi Fontaine Scott Hansen WIN LOSS
Quarterfinals Charles Turner Zeke Rozell WIN LOSS
Quarterfinals Danial Alt Daniel Evans WIN LOSS
Semifinals Kevin Franklin Danial Alt LOSS WIN
Semifinals Levi Fontaine Charles Turner LOSS WIN
Gold Medal Match Danial Alt Charles Turner WIN LOSS
Bronze Medal Match Levi Fontaine Kevin Franklin LOSS WIN

Mixed Steel Sabre

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool Set 1 Rob Thompson Tom Costello WIN LOSS
Pool Set 1 Trent Burg Rob Thompson DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool Set 1 Court Dyke Trent Burg WIN LOSS
Pool Set 1 Trent Burg Tom Costello WIN LOSS
Pool Set 1 Rob Thompson Court Dyke DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool Set 1 Tom Costello Court Dyke WIN LOSS
Pool Set 1 Jason Skirry Robert Illston WIN LOSS
Pool Set 1 James Glackin Paul Bates LOSS WIN
Pool Set 1 Robert Illston Bruce Rawitch LOSS WIN
Pool Set 1 Jason Skirry James Glackin LOSS WIN
Pool Set 1 Paul Bates Bruce Rawitch DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool Set 1 Robert Illston James Glackin LOSS WIN
Pool Set 1 Jason Skirry Bruce Rawitch DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool Set 1 Paul Bates Robert Illston WIN LOSS
Pool Set 1 James Glackin Bruce Rawitch DOUBLE LOSS DOUBLE LOSS
Pool Set 1 Jason Skirry Paul Bates LOSS WIN
Eighth-Finals Robert Illston Bruce Rawitch LOSS WIN
Quarterfinals Bruce Rawitch Paul Bates LOSS WIN
Quarterfinals Jason Skirry James Glackin WIN LOSS
Quarterfinals Tom Costello Rob Thompson LOSS WIN
Quarterfinals Trent Burg Court Dyke LOSS WIN
Semifinals Court Dyke Paul Bates WIN LOSS
Semifinals Jason Skirry Rob Thompson LOSS WIN
Gold Medal Match Court Dyke Rob Thompson WIN LOSS
Bronze Medal Match Jason Skirry Paul Bates LOSS WIN

Mixed Steel Smallsword

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool Set 1 Logan Smits Levi Fontaine LOSS WIN
Pool Set 1 Beau Hulgan Daniel Rauens WIN LOSS
Pool Set 1 Levi Fontaine Beau Hulgan WIN LOSS
Pool Set 1 Daniel Rauens Levi Fontaine LOSS WIN
Pool Set 1 Logan Smits Daniel Rauens WIN LOSS
Pool Set 1 Beau Hulgan Logan Smits WIN LOSS
Pool Set 1 Shen Williams Timothy Maurer LOSS WIN
Pool Set 1 Adam Simmons Timothy Maurer LOSS WIN
Pool Set 1 Shen Williams Adam Simmons LOSS WIN
Pool Set 1 Kevin Franklin Lake Hall WIN LOSS
Pool Set 1 Mac Siruta Patrick Stahl LOSS WIN
Pool Set 1 Kevin Franklin Mac Siruta LOSS WIN
Pool Set 1 Patrick Stahl Kevin Franklin WIN LOSS
Pool Set 1 Lake Hall Patrick Stahl LOSS WIN
Pool Set 1 Mac Siruta Lake Hall WIN LOSS
Pool Set 1 Braden Thompson Jessee Brunner LOSS WIN
Pool Set 1 David Steel Charles Turner LOSS WIN
Pool Set 1 Braden Thompson David Steel LOSS WIN
Pool Set 1 Charles Turner Braden Thompson WIN LOSS
Pool Set 1 Jessee Brunner Charles Turner LOSS WIN
Pool Set 1 David Steel Jessee Brunner LOSS WIN
Pool Set 1 Seth Davis George Cooper WIN LOSS
Pool Set 1 Nari Duskryn George Cooper WIN LOSS
Pool Set 1 Seth Davis Nari Duskryn WIN LOSS
Pool Set 1 Spencer Gard Lucas Olson WIN LOSS
Pool Set 1 Jonathan Yaeger Titus McFadden WIN LOSS
Pool Set 1 Titus McFadden Lucas Olson LOSS WIN
Pool Set 1 Jonathan Yaeger Lucas Olson WIN LOSS
Pool Set 1 Spencer Gard Jonathan Yaeger LOSS WIN
Pool Set 1 Titus McFadden Spencer Gard LOSS WIN
Pool Set 1 Dawn English Paul Hubbard WIN LOSS
Pool Set 1 Paul Hubbard Zachary Boyd WIN LOSS
Pool Set 1 Dawn English Zachary Boyd WIN LOSS
Pool Set 1 Zachary Boyd Matt Karmelich WIN LOSS
Pool Set 1 Paul Hubbard Matt Karmelich WIN LOSS
Pool Set 1 Matt Karmelich Dawn English LOSS WIN
Pool Set 1 Michael Castillio-Jolly David Miller WIN LOSS
Pool Set 1 Zeke Rozell Michael Castillio-Jolly WIN LOSS
Pool Set 1 Zeke Rozell David Miller WIN LOSS
Pool Set 1 Sam Halote Zeke Rozell LOSS WIN
Pool Set 1 Michael Castillio-Jolly Sam Halote WIN LOSS
Pool Set 1 Sam Halote David Miller LOSS WIN
Pool Set 1 Nicholas Bateman Scott Bradley LOSS WIN
Pool Set 1 Nico Schreck Nicholas Bateman LOSS WIN
Pool Set 1 Scott Bradley Nico Schreck WIN LOSS
Eighth-Finals Nicholas Bateman Scott Bradley LOSS WIN
Eighth-Finals Patrick Stahl Jessee Brunner LOSS WIN
Eighth-Finals Spencer Gard Timothy Maurer LOSS WIN
Eighth-Finals Levi Fontaine Michael Castillio-Jolly LOSS WIN
Eighth-Finals Beau Hulgan Charles Turner WIN LOSS
Eighth-Finals Paul Hubbard Dawn English WIN LOSS
Eighth-Finals Zeke Rozell Mac Siruta WIN LOSS
Eighth-Finals Seth Davis Jonathan Yaeger WIN LOSS
Quarterfinals Scott Bradley Seth Davis WIN LOSS
Quarterfinals Jessee Brunner Zeke Rozell WIN LOSS
Quarterfinals Timothy Maurer Paul Hubbard WIN LOSS
Quarterfinals Michael Castillio-Jolly Beau Hulgan LOSS WIN
Semifinals Scott Bradley Beau Hulgan LOSS WIN
Semifinals Jessee Brunner Timothy Maurer WIN LOSS
Gold Medal Match Beau Hulgan Jessee Brunner WIN LOSS
Bronze Medal Match Scott Bradley Timothy Maurer WIN LOSS