Veronika Jandusikova

Club
Bratislavský šermiarsky spolok
Nationality

Record

DivisionTotalWinLossDrawOther
Mixed Steel Rapier & Dagger 10 1 9 0 0
Mixed Steel Longsword 10 0 4 0 6
Women's Steel Longsword 37 13 24 0 0

Current ratings

CategoryRankWeighted Rating
Longsword (Mixed/Men, Steel) 3859 880.3
Longsword (Women, Steel) 165 1252.5
Rapier and Dagger (Mixed, Steel) 855 858.8

Full rating history

Longsword (Mixed/Men, Steel)

Longsword (Women, Steel)

Rapier and Dagger (Mixed, Steel)

Fight history

Longsword (Mixed/Men, Steel)

DivisionEventOpponentOutcomeStage
Mixed Steel Longsword Žilinský Kumšt II (March 2019) Marek Bukovský NO DATA Pool 5
Mixed Steel Longsword Žilinský Kumšt II (March 2019) Martin Vrábeľ NO DATA Pool 5
Mixed Steel Longsword Žilinský Kumšt II (March 2019) Jan Nemec NO DATA Pool 5
Mixed Steel Longsword Žilinský Kumšt II (March 2019) Michal Konečný NO DATA Pool 5
Mixed Steel Longsword Žilinský Kumšt II (March 2019) Simone Normani NO DATA Pool 5
Mixed Steel Longsword Trenčiansky Vorschlag Vol.3 (February 2019) Lubomir Peciva LOSS Pool 7
Mixed Steel Longsword Trenčiansky Vorschlag Vol.3 (February 2019) Peter Gábor NO DATA Pool 7
Mixed Steel Longsword Trenčiansky Vorschlag Vol.3 (February 2019) Tomas Bielesch LOSS Pool 7
Mixed Steel Longsword Trenčiansky Vorschlag Vol.3 (February 2019) Matej Hlavatý LOSS Pool 7
Mixed Steel Longsword Trenčiansky Vorschlag Vol.3 (February 2019) Andrej Valacsay LOSS Pool 7

Longsword (Women, Steel)

DivisionEventOpponentOutcomeStage
Women's Steel Longsword Tyrnhaw 2019 (October 2019) Alena Rybanská LOSS Best 16
Women's Steel Longsword Tyrnhaw 2019 (October 2019) Pavla Markupová LOSS Group 2
Women's Steel Longsword Tyrnhaw 2019 (October 2019) Kristine Aagot Konsmo LOSS Group 2
Women's Steel Longsword Tyrnhaw 2019 (October 2019) Zuzana Luksova WIN Group 2
Women's Steel Longsword Tyrnhaw 2019 (October 2019) Monika Bohmova LOSS Group 2
Women's Steel Longsword Tyrnhaw 2019 (October 2019) Henriette Tilinger WIN Group 2
Women's Steel Longsword OstFecht 2019 (May 2019) Karolina Puterova LOSS Pool 1
Women's Steel Longsword OstFecht 2019 (May 2019) Réka Daniella Gulyás WIN Pool 1
Women's Steel Longsword OstFecht 2019 (May 2019) Hana Hornakova LOSS Pool 1
Women's Steel Longsword OstFecht 2019 (May 2019) Györgyi Czifra WIN Pool 1
Women's Steel Longsword OstFecht 2019 (May 2019) Silvia Hrinová LOSS Pool 1
Women's Steel Longsword OstFecht 2019 (May 2019) Hana Hornakova LOSS Pool 2
Women's Steel Longsword OstFecht 2019 (May 2019) Györgyi Czifra WIN Pool 2
Women's Steel Longsword OstFecht 2019 (May 2019) Nikol Gorlicka WIN Pool 2
Women's Steel Longsword OstFecht 2019 (May 2019) Henriette Tilinger LOSS Pool 2
Women's Steel Longsword Žilinský Kumšt II (March 2019) Katerina Simonova LOSS Pool 2
Women's Steel Longsword Žilinský Kumšt II (March 2019) Adrienn Rambács LOSS Pool 2
Women's Steel Longsword Žilinský Kumšt II (March 2019) Györgyi Czifra LOSS Pool 2
Women's Steel Longsword Žilinský Kumšt II (March 2019) Hana Hornakova LOSS Pool 2
Women's Steel Longsword Žilinský Kumšt II (March 2019) Beata Pevna WIN Pool 2
Women's Steel Longsword Žilinský Kumšt II (March 2019) Petra Rubesova WIN Pool 2
Women's Steel Longsword Žilinský Kumšt II (March 2019) Michaela Třetinová WIN Pool 2
Women's Steel Longsword Žilinský Kumšt II (March 2019) Karolina Puterova LOSS Round of 16
Women's Steel Longsword Tyrnhaw 2018 (October 2018) Miriam Novotna LOSS Pool 1
Women's Steel Longsword Tyrnhaw 2018 (October 2018) Karolina Puterova LOSS Pool 1
Women's Steel Longsword Tyrnhaw 2018 (October 2018) Katerina Simonova WIN Pool 1
Women's Steel Longsword Tyrnhaw 2018 (October 2018) Réka Daniella Gulyás LOSS Pool 1
Women's Steel Longsword Žilinský Kumšt I. (June 2018) Silvia Hrinová WIN Pool 1
Women's Steel Longsword Žilinský Kumšt I. (June 2018) Réka Daniella Gulyás LOSS Pool 1
Women's Steel Longsword Žilinský Kumšt I. (June 2018) Petra Rubesova LOSS Pool 1
Women's Steel Longsword Žilinský Kumšt I. (June 2018) Michaela Třetinová LOSS Pool 1
Women's Steel Longsword Žilinský Kumšt I. (June 2018) Petra Rubesova LOSS Quarter finals
Women's Steel Longsword Žilinský Kumšt I. (June 2018) Alexandra Kukumbergova WIN Round of 16
Women's Steel Longsword Bratislavský Fecht 4 (April 2018) Slavomira Drobenova LOSS Pool 1
Women's Steel Longsword Bratislavský Fecht 4 (April 2018) Miriam Novotna LOSS Pool 1
Women's Steel Longsword Bratislavský Fecht 4 (April 2018) Alexandra Kukumbergova LOSS Pool 1
Women's Steel Longsword Bratislavský Fecht 4 (April 2018) Barbora Geistova WIN Pool 1

Rapier and Dagger (Mixed, Steel)

DivisionEventOpponentOutcomeStage
Mixed Steel Rapier & Dagger Tyrnhaw 2019 (October 2019) Kristine Aagot Konsmo LOSS Group 6
Mixed Steel Rapier & Dagger Tyrnhaw 2019 (October 2019) Silvia Tomassetti LOSS Group 6
Mixed Steel Rapier & Dagger Tyrnhaw 2019 (October 2019) Vladimír Šeliga LOSS Group 6
Mixed Steel Rapier & Dagger Tyrnhaw 2019 (October 2019) Bence László Tarr LOSS Group 6
Mixed Steel Rapier & Dagger Tyrnhaw 2019 (October 2019) Pawel Ponichtera LOSS Group 6
Mixed Steel Rapier & Dagger OstFecht 2019 (May 2019) Karol Glinsky WIN Pool 1
Mixed Steel Rapier & Dagger OstFecht 2019 (May 2019) Gábor Magát LOSS Pool 1
Mixed Steel Rapier & Dagger OstFecht 2019 (May 2019) Martin Fabian LOSS Pool 1
Mixed Steel Rapier & Dagger OstFecht 2019 (May 2019) Martin Tibenský LOSS Pool 1
Mixed Steel Rapier & Dagger OstFecht 2019 (May 2019) Máté Kálmán Nagy LOSS Pool 1