Pardubicky Mec 2023

Date
November 25
Country
Czech Republic
City
Pardubice

Tournament stats

Division Number of fights Number of fighters
Mixed Steel Longsword 262 68
Women's Steel Longsword 36 11

Fighters in event

NameNationalityClub
Filip Futáš Brněnští Fechteři
Gerhard Reich
Vladimir Vladkov Klingenspiel
Martin Boček Brněnští Fechteři
Tadeáš Večeřák Brněnští Fechteři
Marián Országh Brněnští Fechteři
Viktor Janeček Brněnští Fechteři
Zdeněk Brýdl Brněnští Fechteři
Tomáš Dufek Brněnští Fechteři
Eliáš Cizl Digladior
Zdeněk Hruška Dobrovoľný Šerm
Klára Burešová Dobrovoľný Šerm
Petr Paščenko Duelanti od Svatého Rocha
Adam Prochaska Hema Praha
Pavel Grussmann Hema Praha
Jan Mesarč Pardubický spolek šermířský
Jan Hubař Pardubický spolek šermířský
Pavel Dostál Pardubický spolek šermířský
Milan Horák Pardubický spolek šermířský
Vojtěch Kubalík Pardubický spolek šermířský
Pavel Šilhánek Pardubický spolek šermířský
Tomáš Musil Pardubický spolek šermířský
Jan Modráček Pardubický spolek šermířský
Adéla Wurstová Pardubický spolek šermířský
David Jeřábek Poslední Argument
Jindřich Tichy Poslední Argument
Tomáš Weber Rotyka
Stanislava Pajonková Rožnovsky šermirsky klub
Roman Jurko Rožnovsky šermirsky klub
Tomáš Kretek Rožnovsky šermirsky klub
David Demeter Rožnovsky šermirsky klub
Ondřej Malina Rožnovsky šermirsky klub
Matouš Krhutek Rožnovsky šermirsky klub
Jiří Slovák Rožnovsky šermirsky klub
Marie Sváčková Rožnovsky šermirsky klub
Jan Žegklitz SHŠ Krkavci
Petr Vincena SHŠ Krkavci
Vaclav Sokol SHŠ Krkavci
Vladimír Lieberzeit SHŠ Krkavci
Petr Weber Škola šermu Paridon
Jan Truhlar Škola šermu Paridon
Jan Vedral T. J. Sokol České Budějovice
Miroslava Kozlová T. J. Sokol České Budějovice
Milan Hosman T. J. Sokol České Budějovice
Melville Monate La Salle d'Armes Escrime Ancienne
Matthieu Mosset-Coelho Teixeira La Salle d'Armes Escrime Ancienne
András Berki Kard Rendje ViSE
Györgyi Czifra Kard Rendje ViSE
Kornél Antal Szücs Kard Rendje ViSE
Attila Kovács Kard Rendje ViSE
Simone Normani ASD Majistro Re
Rolands Elins Krakowska Szkoła Fechtunku
Maciej Bulicz Akademia Szermierzy
Kasper Stolarek Walpurgis
Matej Cenký Bratislavský šermiarsky spolok
Matúš Koronthály Bratislavský šermiarsky spolok
Matúš Kurian Bratislavský šermiarsky spolok
Alexandra Kukumbergova Bratislavský šermiarsky spolok
Šimon Achberger Bratislavský šermiarsky spolok
Erik Farkas Bratislavský šermiarsky spolok
Tomáš Kedro Bratislavský šermiarsky spolok
Martin Jesenský Bratislavský šermiarsky spolok
Alexandra Gloserová Cech Terra de Selinan
Petra Rubesova Cech Terra de Selinan
Filip Višňovský Cech Terra de Selinan
Miroslav Medvid Košický šermiarský cech
Lukáš Toman Manu Forti
Paulína Kinčíová Pugiles
Martin Vrábeľ Rotyka
Andrej Filip Trnavský Šermiarsky Cech
Matej Andrejkovic Trnavský Šermiarsky Cech
Adrián Majzel Trnavský Šermiarsky Cech
Zuzana Manikova Trnavský Šermiarsky Cech
David Piši Trnavský Šermiarsky Cech
Pavol Ondrejčík Trnavský Šermiarsky Cech
Ivan Soloviov Cech Terra de Selinan
Matvey Sakharov Hema Praha

Tournaments

Mixed Steel Longsword

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool 1 Melville Monate Milan Horák WIN LOSS
Pool 1 Zdeněk Hruška Milan Horák WIN LOSS
Pool 1 Petr Vincena Milan Horák WIN LOSS
Pool 1 Zdeněk Brýdl Milan Horák WIN LOSS
Pool 1 Adam Prochaska Milan Horák WIN LOSS
Pool 1 Milan Horák András Berki LOSS WIN
Pool 1 Melville Monate Zdeněk Hruška WIN LOSS
Pool 1 Petr Vincena Melville Monate LOSS WIN
Pool 1 Melville Monate Zdeněk Brýdl LOSS WIN
Pool 1 Adam Prochaska Melville Monate LOSS WIN
Pool 1 András Berki Melville Monate LOSS WIN
Pool 1 Petr Vincena Zdeněk Hruška WIN LOSS
Pool 1 Zdeněk Brýdl Zdeněk Hruška WIN LOSS
Pool 1 Adam Prochaska Zdeněk Hruška LOSS WIN
Pool 1 András Berki Zdeněk Hruška LOSS WIN
Pool 1 Petr Vincena Zdeněk Brýdl LOSS WIN
Pool 1 Adam Prochaska Petr Vincena LOSS WIN
Pool 1 András Berki Petr Vincena LOSS WIN
Pool 1 Adam Prochaska Zdeněk Brýdl LOSS WIN
Pool 1 András Berki Zdeněk Brýdl LOSS WIN
Pool 1 Adam Prochaska András Berki LOSS WIN
Pool 2 Kasper Stolarek Jan Truhlar WIN LOSS
Pool 2 David Piši Jan Truhlar WIN LOSS
Pool 2 Milan Hosman Jan Truhlar LOSS WIN
Pool 2 Jan Truhlar Pavel Dostál LOSS WIN
Pool 2 Attila Kovács Jan Truhlar LOSS WIN
Pool 2 Erik Farkas Jan Truhlar WIN LOSS
Pool 2 David Piši Kasper Stolarek LOSS WIN
Pool 2 Milan Hosman Kasper Stolarek LOSS WIN
Pool 2 Kasper Stolarek Pavel Dostál WIN LOSS
Pool 2 Attila Kovács Kasper Stolarek LOSS WIN
Pool 2 Erik Farkas Kasper Stolarek LOSS WIN
Pool 2 David Piši Milan Hosman WIN LOSS
Pool 2 Pavel Dostál David Piši WIN LOSS
Pool 2 Attila Kovács David Piši LOSS WIN
Pool 2 Erik Farkas David Piši LOSS WIN
Pool 2 Milan Hosman Pavel Dostál LOSS WIN
Pool 2 Attila Kovács Milan Hosman LOSS WIN
Pool 2 Erik Farkas Milan Hosman WIN LOSS
Pool 2 Attila Kovács Pavel Dostál LOSS WIN
Pool 2 Erik Farkas Pavel Dostál LOSS WIN
Pool 2 Attila Kovács Erik Farkas WIN LOSS
Pool 3 Matúš Kurian Miroslav Medvid LOSS WIN
Pool 3 Tomáš Weber Miroslav Medvid LOSS WIN
Pool 3 Tomáš Musil Miroslav Medvid LOSS WIN
Pool 3 Vladimír Lieberzeit Miroslav Medvid LOSS WIN
Pool 3 Miroslav Medvid Filip Futáš WIN LOSS
Pool 3 Kornél Antal Szücs Miroslav Medvid WIN LOSS
Pool 3 Tomáš Weber Matúš Kurian LOSS WIN
Pool 3 Tomáš Musil Matúš Kurian WIN LOSS
Pool 3 Vladimír Lieberzeit Matúš Kurian LOSS WIN
Pool 3 Matúš Kurian Filip Futáš WIN LOSS
Pool 3 Kornél Antal Szücs Matúš Kurian WIN LOSS
Pool 3 Tomáš Weber Tomáš Musil LOSS WIN
Pool 3 Vladimír Lieberzeit Tomáš Weber WIN LOSS
Pool 3 Filip Futáš Tomáš Weber WIN LOSS
Pool 3 Kornél Antal Szücs Tomáš Weber WIN LOSS
Pool 3 Vladimír Lieberzeit Tomáš Musil WIN LOSS
Pool 3 Tomáš Musil Filip Futáš WIN LOSS
Pool 3 Kornél Antal Szücs Tomáš Musil LOSS WIN
Pool 3 Vladimír Lieberzeit Filip Futáš WIN LOSS
Pool 3 Kornél Antal Szücs Vladimír Lieberzeit WIN LOSS
Pool 3 Filip Futáš Kornél Antal Szücs LOSS WIN
Pool 4 Matthieu Mosset-Coelho Teixeira David Demeter WIN LOSS
Pool 4 Simone Normani Matthieu Mosset-Coelho Teixeira LOSS WIN
Pool 4 Jan Modráček Matthieu Mosset-Coelho Teixeira LOSS WIN
Pool 4 Matúš Koronthály Matthieu Mosset-Coelho Teixeira LOSS WIN
Pool 4 Gerhard Reich Matthieu Mosset-Coelho Teixeira LOSS WIN
Pool 4 Matthieu Mosset-Coelho Teixeira Tomáš Dufek WIN LOSS
Pool 4 David Demeter Simone Normani WIN LOSS
Pool 4 Jan Modráček David Demeter LOSS WIN
Pool 4 Matúš Koronthály David Demeter LOSS WIN
Pool 4 Gerhard Reich David Demeter LOSS WIN
Pool 4 Tomáš Dufek David Demeter WIN LOSS
Pool 4 Simone Normani Jan Modráček LOSS WIN
Pool 4 Matúš Koronthály Simone Normani WIN LOSS
Pool 4 Gerhard Reich Simone Normani WIN LOSS
Pool 4 Simone Normani Tomáš Dufek LOSS WIN
Pool 4 Jan Modráček Matúš Koronthály LOSS WIN
Pool 4 Gerhard Reich Jan Modráček LOSS WIN
Pool 4 Tomáš Dufek Jan Modráček WIN LOSS
Pool 4 Matúš Koronthály Gerhard Reich WIN LOSS
Pool 4 Tomáš Dufek Matúš Koronthály LOSS WIN
Pool 4 Gerhard Reich Tomáš Dufek WIN LOSS
Pool 5 Vladimir Vladkov Matouš Krhutek LOSS WIN
Pool 5 David Jeřábek Vladimir Vladkov WIN LOSS
Pool 5 Marián Országh Vladimir Vladkov WIN LOSS
Pool 5 Vladimir Vladkov Vojtěch Kubalík LOSS WIN
Pool 5 Matvey Sakharov Vladimir Vladkov WIN LOSS
Pool 5 Vladimir Vladkov Adrián Majzel LOSS WIN
Pool 5 Matouš Krhutek David Jeřábek LOSS WIN
Pool 5 Marián Országh Matouš Krhutek WIN LOSS
Pool 5 Matouš Krhutek Vojtěch Kubalík WIN LOSS
Pool 5 Matvey Sakharov Matouš Krhutek WIN LOSS
Pool 5 Matouš Krhutek Adrián Majzel LOSS WIN
Pool 5 Marián Országh David Jeřábek WIN LOSS
Pool 5 David Jeřábek Vojtěch Kubalík WIN LOSS
Pool 5 Matvey Sakharov David Jeřábek WIN LOSS
Pool 5 David Jeřábek Adrián Majzel LOSS WIN
Pool 5 Marián Országh Vojtěch Kubalík LOSS WIN
Pool 5 Matvey Sakharov Marián Országh LOSS WIN
Pool 5 Adrián Majzel Marián Országh WIN LOSS
Pool 5 Matvey Sakharov Vojtěch Kubalík WIN LOSS
Pool 5 Adrián Majzel Vojtěch Kubalík WIN LOSS
Pool 5 Matvey Sakharov Adrián Majzel LOSS WIN
Pool 6 Martin Jesenský Andrej Filip LOSS WIN
Pool 6 Filip Višňovský Andrej Filip WIN LOSS
Pool 6 Ondřej Malina Andrej Filip WIN LOSS
Pool 6 Andrej Filip Jan Vedral WIN LOSS
Pool 6 Pavel Grussmann Andrej Filip LOSS WIN
Pool 6 Pavel Šilhánek Andrej Filip LOSS WIN
Pool 6 Martin Jesenský Filip Višňovský LOSS WIN
Pool 6 Ondřej Malina Martin Jesenský WIN LOSS
Pool 6 Martin Jesenský Jan Vedral LOSS WIN
Pool 6 Pavel Grussmann Martin Jesenský LOSS WIN
Pool 6 Pavel Šilhánek Martin Jesenský WIN LOSS
Pool 6 Ondřej Malina Filip Višňovský WIN LOSS
Pool 6 Filip Višňovský Jan Vedral WIN LOSS
Pool 6 Pavel Grussmann Filip Višňovský LOSS WIN
Pool 6 Pavel Šilhánek Filip Višňovský LOSS WIN
Pool 6 Ondřej Malina Jan Vedral WIN LOSS
Pool 6 Pavel Grussmann Ondřej Malina LOSS WIN
Pool 6 Pavel Šilhánek Ondřej Malina WIN LOSS
Pool 6 Pavel Grussmann Jan Vedral LOSS WIN
Pool 6 Pavel Šilhánek Jan Vedral WIN LOSS
Pool 6 Pavel Grussmann Pavel Šilhánek LOSS WIN
Pool 7 Adéla Wurstová Ivan Soloviov LOSS WIN
Pool 7 Ivan Soloviov Petr Paščenko LOSS WIN
Pool 7 Martin Vrábeľ Ivan Soloviov WIN LOSS
Pool 7 Jiří Slovák Ivan Soloviov LOSS WIN
Pool 7 Ivan Soloviov Martin Boček WIN LOSS
Pool 7 Jindřich Tichy Ivan Soloviov LOSS WIN
Pool 7 Petr Paščenko Adéla Wurstová WIN LOSS
Pool 7 Martin Vrábeľ Adéla Wurstová WIN LOSS
Pool 7 Jiří Slovák Adéla Wurstová WIN LOSS
Pool 7 Adéla Wurstová Martin Boček LOSS WIN
Pool 7 Jindřich Tichy Adéla Wurstová WIN LOSS
Pool 7 Martin Vrábeľ Petr Paščenko WIN LOSS
Pool 7 Jiří Slovák Petr Paščenko LOSS WIN
Pool 7 Petr Paščenko Martin Boček WIN LOSS
Pool 7 Jindřich Tichy Petr Paščenko LOSS WIN
Pool 7 Jiří Slovák Martin Vrábeľ LOSS WIN
Pool 7 Martin Vrábeľ Martin Boček WIN LOSS
Pool 7 Jindřich Tichy Martin Vrábeľ LOSS WIN
Pool 7 Jiří Slovák Martin Boček LOSS WIN
Pool 7 Jindřich Tichy Jiří Slovák WIN LOSS
Pool 7 Martin Boček Jindřich Tichy WIN LOSS
Pool 8 Jan Hubař Maciej Bulicz LOSS WIN
Pool 8 Matej Cenký Maciej Bulicz LOSS WIN
Pool 8 Maciej Bulicz Rolands Elins WIN LOSS
Pool 8 Tadeáš Večeřák Maciej Bulicz LOSS WIN
Pool 8 Pavol Ondrejčík Maciej Bulicz LOSS WIN
Pool 8 Vaclav Sokol Maciej Bulicz WIN LOSS
Pool 8 Matej Cenký Jan Hubař LOSS WIN
Pool 8 Jan Hubař Rolands Elins LOSS WIN
Pool 8 Tadeáš Večeřák Jan Hubař WIN LOSS
Pool 8 Jan Hubař Pavol Ondrejčík WIN LOSS
Pool 8 Jan Hubař Vaclav Sokol LOSS WIN
Pool 8 Rolands Elins Matej Cenký LOSS WIN
Pool 8 Tadeáš Večeřák Matej Cenký WIN LOSS
Pool 8 Pavol Ondrejčík Matej Cenký WIN LOSS
Pool 8 Vaclav Sokol Matej Cenký WIN LOSS
Pool 8 Tadeáš Večeřák Rolands Elins WIN LOSS
Pool 8 Pavol Ondrejčík Rolands Elins LOSS WIN
Pool 8 Vaclav Sokol Rolands Elins WIN LOSS
Pool 8 Tadeáš Večeřák Pavol Ondrejčík WIN LOSS
Pool 8 Vaclav Sokol Tadeáš Večeřák WIN LOSS
Pool 8 Pavol Ondrejčík Vaclav Sokol LOSS WIN
Pool 9 Viktor Janeček Eliáš Cizl LOSS WIN
Pool 9 Klára Burešová Viktor Janeček LOSS WIN
Pool 9 Tomáš Kedro Viktor Janeček LOSS WIN
Pool 9 Viktor Janeček Petr Weber WIN LOSS
Pool 9 Roman Jurko Viktor Janeček LOSS WIN
Pool 9 Eliáš Cizl Klára Burešová WIN LOSS
Pool 9 Tomáš Kedro Eliáš Cizl WIN LOSS
Pool 9 Eliáš Cizl Petr Weber LOSS WIN
Pool 9 Roman Jurko Eliáš Cizl LOSS WIN
Pool 9 Tomáš Kedro Klára Burešová WIN LOSS
Pool 9 Klára Burešová Petr Weber LOSS WIN
Pool 9 Roman Jurko Klára Burešová LOSS WIN
Pool 9 Tomáš Kedro Petr Weber WIN LOSS
Pool 9 Roman Jurko Tomáš Kedro LOSS WIN
Pool 9 Petr Weber Roman Jurko WIN LOSS
Pool 10 Lukáš Toman Šimon Achberger LOSS WIN
Pool 10 Jan Mesarč Šimon Achberger LOSS WIN
Pool 10 Jan Žegklitz Šimon Achberger WIN LOSS
Pool 10 Tomáš Kretek Šimon Achberger WIN LOSS
Pool 10 Matej Andrejkovic Šimon Achberger WIN LOSS
Pool 10 Lukáš Toman Jan Mesarč LOSS WIN
Pool 10 Jan Žegklitz Lukáš Toman WIN LOSS
Pool 10 Lukáš Toman Tomáš Kretek WIN LOSS
Pool 10 Matej Andrejkovic Lukáš Toman WIN LOSS
Pool 10 Jan Žegklitz Jan Mesarč WIN LOSS
Pool 10 Tomáš Kretek Jan Mesarč LOSS WIN
Pool 10 Matej Andrejkovic Jan Mesarč WIN LOSS
Pool 10 Tomáš Kretek Jan Žegklitz LOSS WIN
Pool 10 Matej Andrejkovic Jan Žegklitz WIN LOSS
Pool 10 Tomáš Kretek Matej Andrejkovic LOSS WIN
Round of 64 Vaclav Sokol Roman Jurko WIN LOSS
Round of 64 Martin Boček Zdeněk Hruška WIN LOSS
Round of 64 Tomáš Kedro Jindřich Tichy LOSS WIN
Round of 64 Erik Farkas Jan Žegklitz LOSS WIN
Round of 64 Ondřej Malina Attila Kovács WIN LOSS
Round of 64 Matúš Koronthály Rolands Elins WIN LOSS
Round of 64 Jan Modráček Petr Vincena LOSS WIN
Round of 64 Filip Višňovský Pavol Ondrejčík WIN LOSS
Round of 64 Milan Hosman Zdeněk Brýdl LOSS WIN
Round of 64 Tadeáš Večeřák David Jeřábek WIN LOSS
Round of 64 Marián Országh Vojtěch Kubalík WIN LOSS
Round of 64 Lukáš Toman Miroslav Medvid LOSS WIN
Round of 64 Petr Paščenko Tomáš Kretek WIN LOSS
Round of 64 Jan Hubař Matvey Sakharov LOSS WIN
Round of 64 Ivan Soloviov Vladimír Lieberzeit WIN LOSS
Round of 64 Kasper Stolarek Martin Jesenský WIN LOSS
Round of 64 Tomáš Weber Matthieu Mosset-Coelho Teixeira LOSS WIN
Round of 64 Petr Weber Matúš Kurian WIN LOSS
Round of 64 David Piši Jan Truhlar WIN LOSS
Round of 64 Klára Burešová Melville Monate LOSS WIN
Round of 64 Jiří Slovák Kornél Antal Szücs WIN LOSS
Round of 64 András Berki Tomáš Musil WIN LOSS
Round of 64 David Demeter Jan Mesarč WIN LOSS
Round of 64 Martin Vrábeľ Filip Futáš WIN LOSS
Round of 64 Matej Cenký Matej Andrejkovic LOSS WIN
Round of 64 Šimon Achberger Andrej Filip LOSS WIN
Round of 64 Gerhard Reich Pavel Šilhánek LOSS WIN
Round of 64 Pavel Dostál Adam Prochaska WIN LOSS
Round of 64 Jan Vedral Maciej Bulicz LOSS WIN
Round of 64 Viktor Janeček Matouš Krhutek WIN LOSS
Round of 64 Tomáš Dufek Eliáš Cizl LOSS WIN
Round of 64 Adrián Majzel Adéla Wurstová WIN LOSS
Round of 32 Martin Boček Vaclav Sokol LOSS WIN
Round of 32 Jan Žegklitz Jindřich Tichy WIN LOSS
Round of 32 Ondřej Malina Matúš Koronthály LOSS WIN
Round of 32 Filip Višňovský Petr Vincena WIN LOSS
Round of 32 Tadeáš Večeřák Zdeněk Brýdl LOSS WIN
Round of 32 Marián Országh Miroslav Medvid LOSS WIN
Round of 32 Petr Paščenko Matvey Sakharov LOSS WIN
Round of 32 Ivan Soloviov Kasper Stolarek LOSS WIN
Round of 32 Matthieu Mosset-Coelho Teixeira Petr Weber WIN LOSS
Round of 32 Melville Monate David Piši WIN LOSS
Round of 32 András Berki Jiří Slovák LOSS WIN
Round of 32 David Demeter Martin Vrábeľ LOSS WIN
Round of 32 Andrej Filip Matej Andrejkovic WIN LOSS
Round of 32 Pavel Dostál Pavel Šilhánek WIN LOSS
Round of 32 Maciej Bulicz Viktor Janeček WIN LOSS
Round of 32 Adrián Majzel Eliáš Cizl LOSS WIN
Round of 16 Vaclav Sokol Jan Žegklitz LOSS WIN
Round of 16 Filip Višňovský Matúš Koronthály WIN LOSS
Round of 16 Miroslav Medvid Zdeněk Brýdl LOSS WIN
Round of 16 Kasper Stolarek Matvey Sakharov LOSS WIN
Round of 16 Melville Monate Matthieu Mosset-Coelho Teixeira LOSS WIN
Round of 16 Martin Vrábeľ Jiří Slovák WIN LOSS
Round of 16 Andrej Filip Pavel Dostál LOSS WIN
Round of 16 Eliáš Cizl Maciej Bulicz LOSS WIN
Quarter finals Filip Višňovský Jan Žegklitz WIN LOSS
Quarter finals Matvey Sakharov Zdeněk Brýdl LOSS WIN
Quarter finals Matthieu Mosset-Coelho Teixeira Martin Vrábeľ LOSS WIN
Quarter finals Maciej Bulicz Pavel Dostál WIN LOSS
Semi finals Zdeněk Brýdl Filip Višňovský WIN LOSS
Semi finals Maciej Bulicz Martin Vrábeľ LOSS WIN
Final Zdeněk Brýdl Martin Vrábeľ WIN LOSS
Bronze final Maciej Bulicz Filip Višňovský LOSS WIN

Women's Steel Longsword

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Pool 1 Marie Sváčková Zuzana Manikova LOSS WIN
Pool 1 Petra Rubesova Zuzana Manikova WIN LOSS
Pool 1 Klára Burešová Zuzana Manikova WIN LOSS
Pool 1 Alexandra Kukumbergova Zuzana Manikova LOSS WIN
Pool 1 Marie Sváčková Petra Rubesova LOSS WIN
Pool 1 Klára Burešová Marie Sváčková WIN LOSS
Pool 1 Alexandra Kukumbergova Marie Sváčková WIN LOSS
Pool 1 Klára Burešová Petra Rubesova LOSS WIN
Pool 1 Petra Rubesova Alexandra Kukumbergova WIN LOSS
Pool 1 Klára Burešová Alexandra Kukumbergova WIN LOSS
Pool 2 Paulína Kinčíová Györgyi Czifra LOSS WIN
Pool 2 Stanislava Pajonková Paulína Kinčíová LOSS WIN
Pool 2 Paulína Kinčíová Adéla Wurstová LOSS WIN
Pool 2 Miroslava Kozlová Paulína Kinčíová WIN LOSS
Pool 2 Paulína Kinčíová Alexandra Gloserová LOSS WIN
Pool 2 Stanislava Pajonková Györgyi Czifra LOSS WIN
Pool 2 Adéla Wurstová Györgyi Czifra LOSS WIN
Pool 2 Miroslava Kozlová Györgyi Czifra LOSS WIN
Pool 2 Györgyi Czifra Alexandra Gloserová LOSS WIN
Pool 2 Adéla Wurstová Stanislava Pajonková WIN LOSS
Pool 2 Stanislava Pajonková Miroslava Kozlová WIN LOSS
Pool 2 Alexandra Gloserová Stanislava Pajonková WIN LOSS
Pool 2 Adéla Wurstová Miroslava Kozlová WIN LOSS
Pool 2 Alexandra Gloserová Adéla Wurstová LOSS WIN
Pool 2 Miroslava Kozlová Alexandra Gloserová LOSS WIN
Round of 16 Paulína Kinčíová Miroslava Kozlová WIN LOSS
Round of 16 Marie Sváčková Zuzana Manikova LOSS WIN
Round of 16 Alexandra Kukumbergova Stanislava Pajonková WIN LOSS
Quarter finals Petra Rubesova Paulína Kinčíová WIN LOSS
Quarter finals Klára Burešová Györgyi Czifra LOSS WIN
Quarter finals Zuzana Manikova Alexandra Gloserová LOSS WIN
Quarter finals Alexandra Kukumbergova Adéla Wurstová WIN LOSS
Semi finals Petra Rubesova Györgyi Czifra WIN LOSS
Semi finals Alexandra Gloserová Alexandra Kukumbergova WIN LOSS
Final Petra Rubesova Alexandra Gloserová WIN LOSS
Bronze final Alexandra Kukumbergova Györgyi Czifra WIN LOSS