Natalia Balybina

Club
Ultima Ratio Sibir
Nationality

Record

DivisionTotalWinLossDrawOther
Mixed Steel Arming Sword & Buckler 3 2 1 0 0
Women's Steel Sword & Buckler 9 6 2 1 0
Mixed Steel Rapier & Dagger 27 10 14 3 0
Women's Steel Rapier & Dagger 18 11 6 1 0
Mixed Steel Longsword 10 5 5 0 0
Women's Steel Longsword 22 16 4 2 0
Mixed Steel Single Rapier 13 6 6 1 0
Women's Steel Single Rapier 1 0 1 0 0
Mixed Steel Sabre 57 28 23 6 0
Women's Steel Sabre 26 17 6 3 0
Mixed Classical Dueling Singlesword 5 2 2 1 0
Women's Classical Dueling Singlesword 11 6 4 1 0

Current ratings

CategoryRankWeighted Rating
Longsword (Mixed/Men, Steel) 1960 1175.8
Longsword (Women, Steel) 32 1546.4
Rapier and Dagger (Mixed, Steel) 302 1261.7
Sabre (Mixed/Men, Steel) 220 1382.2
Single Rapier (Mixed, Steel) 256 1310.4
Sword and Buckler (Mixed, Steel) 599 1130.3

Full rating history

Longsword (Mixed/Men, Steel)

Longsword (Women, Steel)

Rapier and Dagger (Mixed, Steel)

Sabre (Mixed/Men, Steel)

Single Rapier (Mixed, Steel)

Sword and Buckler (Mixed, Steel)

Fight history

Longsword (Mixed/Men, Steel)

DivisionEventOpponentOutcomeStage
Mixed Steel Longsword Swords & Roses (March 2019) Viacheslav Koptev LOSS Eliminations (RO6)
Mixed Steel Longsword Swords & Roses (March 2019) Aleksandr Adoevskiy WIN Eliminations (RO6)
Mixed Steel Longsword Swords & Roses (March 2019) Nikolay Derbyshkin LOSS Final
Mixed Steel Longsword Swords & Roses (March 2019) Andrei Skrynko LOSS Pools
Mixed Steel Longsword Swords & Roses (March 2019) Vladimir Pogrebniak LOSS Pools
Mixed Steel Longsword Swords & Roses (March 2019) Ilia Sushentcev WIN Pools
Mixed Steel Longsword Swords & Roses (March 2019) Daniel Kabzhan WIN Pools
Mixed Steel Longsword Swords & Roses (March 2019) Aleksey Domrachev WIN Pools
Mixed Steel Longsword Swords & Roses (March 2019) Aleksandr Adoevskiy LOSS Pools
Mixed Steel Longsword Swords & Roses (March 2019) Ilia Sushentcev WIN Semifinal

Longsword (Women, Steel)

DivisionEventOpponentOutcomeStage
Women's Steel Longsword Siberian Cup 2020 (February 2020) Irina Pronina WIN Finals (RO 3)
Women's Steel Longsword Siberian Cup 2020 (February 2020) Daria Iliinykh WIN Finals (RO 3)
Women's Steel Longsword Blade Master 2020 (January 2020) Irina Noskova LOSS Finals (RO 3)
Women's Steel Longsword Blade Master 2020 (January 2020) Anastasiya Plohova WIN Pools
Women's Steel Longsword Blade Master 2020 (January 2020) Anna Semenova WIN Pools
Women's Steel Longsword Blade Master 2020 (January 2020) Daria Iliinykh DRAW Pools
Women's Steel Longsword Blade Master 2020 (January 2020) Irina Noskova DRAW Pools
Women's Steel Longsword Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Daria Iliinykh WIN Finals (RO3)
Women's Steel Longsword Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Olga Slovareva WIN Finals (RO3)
Women's Steel Longsword Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Daria Iliinykh LOSS Pools
Women's Steel Longsword Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Olga Slovareva WIN Pools
Women's Steel Longsword Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Anastasiya Plohova WIN Pools
Women's Steel Longsword Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Svetlana Savina WIN Pools
Women's Steel Longsword Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Ekaterina Pyankina WIN Pools
Women's Steel Longsword Spring Open Duel Fencing Championship of the Ural Federal District 2018 (April 2018) Daria Iliinykh LOSS
Women's Steel Longsword Spring Open Duel Fencing Championship of the Ural Federal District 2018 (April 2018) Anastasia Matiushina WIN
Women's Steel Longsword Spring Open Duel Fencing Championship of the Ural Federal District 2018 (April 2018) Iuliia Pichugina WIN
Women's Steel Longsword Spring Open Duel Fencing Championship of the Ural Federal District 2018 (April 2018) Anastasiya Plohova WIN
Women's Steel Longsword Blade Master 2018 (February 2018) Kira Amzarakova WIN
Women's Steel Longsword Blade Master 2018 (February 2018) Iuliia Pichugina LOSS
Women's Steel Longsword Blade Master 2018 (February 2018) Viktoriia Volkova WIN
Women's Steel Longsword Blade Master 2018 (February 2018) Anastasia Matiushina WIN

Sabre (Mixed/Men, Steel)

DivisionEventOpponentOutcomeStage
Mixed Steel Sabre Siberian Cup 2020 (February 2020) Aleksandr Zaika LOSS Pools
Mixed Steel Sabre Siberian Cup 2020 (February 2020) Ilia Filatov WIN Pools
Mixed Steel Sabre Siberian Cup 2020 (February 2020) Andrei Skrynko LOSS Pools
Mixed Steel Sabre Siberian Cup 2020 (February 2020) Petr Vasiliev LOSS Pools
Mixed Steel Sabre Siberian Cup 2020 (February 2020) Rafael Fazletdinov WIN Pools
Mixed Steel Sabre Siberian Cup 2020 (February 2020) Andrei Skrynko LOSS Quarterfinal
Mixed Steel Sabre Blade Master 2020 (January 2020) Aleksey Bogatikov WIN Eighthfinal
Mixed Steel Sabre Blade Master 2020 (January 2020) Aleksandr Nikolaev LOSS Pools
Mixed Steel Sabre Blade Master 2020 (January 2020) Ivan Zharinov DRAW Pools
Mixed Steel Sabre Blade Master 2020 (January 2020) Vasilii Voropaev WIN Pools
Mixed Steel Sabre Blade Master 2020 (January 2020) Denis Markov WIN Pools
Mixed Steel Sabre Blade Master 2020 (January 2020) Aleksei Fomichev WIN Pools
Mixed Steel Sabre Blade Master 2020 (January 2020) Kirill Kamyshan LOSS Pools
Mixed Steel Sabre Blade Master 2020 (January 2020) Egor Bayanov LOSS Pools
Mixed Steel Sabre Blade Master 2020 (January 2020) Sergey Radishevskiy DRAW Pools
Mixed Steel Sabre Blade Master 2020 (January 2020) Aleksandr Gorbunov DRAW Pools
Mixed Steel Sabre Blade Master 2020 (January 2020) Vladislav Rogozin WIN Quarterfinal
Mixed Steel Sabre Blade Master 2020 (January 2020) Iuliia Pichugina LOSS Semifinal
Mixed Steel Sabre Blade Master 2020 (January 2020) Aleksandr Nikolaev WIN Third Place
Mixed Steel Sabre Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Anastasiya Plohova WIN Eighthfinal
Mixed Steel Sabre Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Ilia Filatov WIN Pools
Mixed Steel Sabre Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Artem Rassypkin WIN Pools
Mixed Steel Sabre Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Darya Golikova WIN Pools
Mixed Steel Sabre Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Anton Shulga WIN Pools
Mixed Steel Sabre Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Viacheslav Koptev WIN Pools
Mixed Steel Sabre Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Ilia Rebrov LOSS Pools
Mixed Steel Sabre Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Evgenii Petrov LOSS Pools
Mixed Steel Sabre Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Radik Shagabutdinov LOSS Pools
Mixed Steel Sabre Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Aleksandr Deys WIN Quarterfinal
Mixed Steel Sabre Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Artem Bykov LOSS Semifinal
Mixed Steel Sabre Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Aleksey Filonov WIN Third Place
Mixed Steel Sabre Swords & Roses (March 2019) Vladimir Pogrebniak WIN Final
Mixed Steel Sabre Swords & Roses (March 2019) Vasiliy Zharkov LOSS Pools
Mixed Steel Sabre Swords & Roses (March 2019) Denis Pahorukov WIN Pools
Mixed Steel Sabre Swords & Roses (March 2019) Vadim Areshin WIN Pools
Mixed Steel Sabre Swords & Roses (March 2019) Sergey Zadvornyy WIN Pools
Mixed Steel Sabre Swords & Roses (March 2019) Ivan Shirshov WIN Semifinal
Mixed Steel Sabre Blade Master 2019 (February 2019) Anastasia Matiushina WIN Eighthfinal
Mixed Steel Sabre Blade Master 2019 (February 2019) Pavel Medvedev LOSS Pools
Mixed Steel Sabre Blade Master 2019 (February 2019) Aleksandr Nikolaev LOSS Pools
Mixed Steel Sabre Blade Master 2019 (February 2019) Anastasiya Plohova WIN Pools
Mixed Steel Sabre Blade Master 2019 (February 2019) Artem Rassypkin WIN Pools
Mixed Steel Sabre Blade Master 2019 (February 2019) Denis Matyazh LOSS Pools
Mixed Steel Sabre Blade Master 2019 (February 2019) Denis Davydov LOSS Pools
Mixed Steel Sabre Blade Master 2019 (February 2019) Egor Kulyomin DRAW Pools
Mixed Steel Sabre Blade Master 2019 (February 2019) Denis Markov LOSS Pools
Mixed Steel Sabre Blade Master 2019 (February 2019) Mikhail Nelubin DRAW Pools
Mixed Steel Sabre Blade Master 2019 (February 2019) Daria Aleshina LOSS Quarterfinal
Mixed Steel Sabre Spring Open Duel Fencing Championship of the Ural Federal District 2018 (April 2018) Fedin Andrei WIN
Mixed Steel Sabre Spring Open Duel Fencing Championship of the Ural Federal District 2018 (April 2018) Mikhail Bakir LOSS
Mixed Steel Sabre Spring Open Duel Fencing Championship of the Ural Federal District 2018 (April 2018) Aleksandr Kolodkin WIN
Mixed Steel Sabre Spring Open Duel Fencing Championship of the Ural Federal District 2018 (April 2018) Rovshan Mustafaev WIN
Mixed Steel Sabre Spring Open Duel Fencing Championship of the Ural Federal District 2018 (April 2018) Vasilii Salov WIN
Mixed Steel Sabre Spring Open Duel Fencing Championship of the Ural Federal District 2018 (April 2018) Mikhail Bakir LOSS
Mixed Steel Sabre Blade Master 2018 (February 2018) Kira Amzarakova LOSS
Mixed Steel Sabre Blade Master 2018 (February 2018) Pavel Tarasov DRAW
Mixed Steel Sabre Blade Master 2018 (February 2018) Mikhail Danshin LOSS

Rapier and Dagger (Mixed, Steel)

DivisionEventOpponentOutcomeStage
Mixed Steel Rapier & Dagger Siberian Cup 2020 (February 2020) Aleksei Elistratov LOSS Pools
Mixed Steel Rapier & Dagger Siberian Cup 2020 (February 2020) Bogdan Bykov WIN Pools
Mixed Steel Rapier & Dagger Siberian Cup 2020 (February 2020) Denis Matyazh LOSS Pools
Mixed Steel Rapier & Dagger Blade Master 2020 (January 2020) Maria Zvonareva WIN Pools
Mixed Steel Rapier & Dagger Blade Master 2020 (January 2020) Vasilii Voropaev DRAW Pools
Mixed Steel Rapier & Dagger Blade Master 2020 (January 2020) Dmitry Zuev WIN Pools
Mixed Steel Rapier & Dagger Blade Master 2020 (January 2020) Pavel Medvedev WIN Pools
Mixed Steel Rapier & Dagger Blade Master 2020 (January 2020) Petr Vasiliev LOSS Pools
Mixed Steel Rapier & Dagger Blade Master 2020 (January 2020) Vadim Polyuga LOSS Pools
Mixed Steel Rapier & Dagger Blade Master 2020 (January 2020) Aleksandr Gorbunov DRAW Pools
Mixed Steel Rapier & Dagger Blade Master 2020 (January 2020) Ilia Murashchenko LOSS Quarterfinal
Mixed Steel Rapier & Dagger Swords & Roses (March 2019) Viacheslav Koptev LOSS Pools
Mixed Steel Rapier & Dagger Swords & Roses (March 2019) Aleksandr Zaika WIN Pools
Mixed Steel Rapier & Dagger Swords & Roses (March 2019) Pavel Egorov LOSS Pools
Mixed Steel Rapier & Dagger Blade Master 2019 (February 2019) Mikhail Prikhodko LOSS Pools
Mixed Steel Rapier & Dagger Blade Master 2019 (February 2019) Daria Aleshina WIN Pools
Mixed Steel Rapier & Dagger Blade Master 2019 (February 2019) Aleksandr Gorbunov WIN Pools
Mixed Steel Rapier & Dagger Blade Master 2019 (February 2019) Artem Rassypkin WIN Pools
Mixed Steel Rapier & Dagger Blade Master 2019 (February 2019) Dmitriy Usoltsev LOSS Pools
Mixed Steel Rapier & Dagger Blade Master 2019 (February 2019) Iuliia Pichugina WIN Pools
Mixed Steel Rapier & Dagger Blade Master 2019 (February 2019) Denis Markov WIN Pools
Mixed Steel Rapier & Dagger Blade Master 2019 (February 2019) Aleksandr Zaika LOSS Pools
Mixed Steel Rapier & Dagger Blade Master 2019 (February 2019) Radik Shagabutdinov DRAW Pools
Mixed Steel Rapier & Dagger Blade Master 2019 (February 2019) Denis Markov LOSS Quarterfinal
Mixed Steel Rapier & Dagger Blade Master 2018 (February 2018) Michail Varlamov LOSS
Mixed Steel Rapier & Dagger Blade Master 2018 (February 2018) Alexander Pyhov LOSS
Mixed Steel Rapier & Dagger Blade Master 2018 (February 2018) Guchev Dmitrii LOSS

Single Rapier (Mixed, Steel)

DivisionEventOpponentOutcomeStage
Mixed Steel Single Rapier Siberian Cup 2020 (February 2020) Aleksandr Deys LOSS Pools
Mixed Steel Single Rapier Siberian Cup 2020 (February 2020) Andrei Skrynko WIN Pools
Mixed Steel Single Rapier Siberian Cup 2020 (February 2020) Daniil Volkov WIN Pools
Mixed Steel Single Rapier Siberian Cup 2020 (February 2020) Bogdan Bykov LOSS Pools
Mixed Steel Single Rapier Siberian Cup 2020 (February 2020) Dmitriy Usoltsev WIN Pools
Mixed Steel Single Rapier Siberian Cup 2020 (February 2020) Bogdan Bykov WIN Quarterfinal
Mixed Steel Single Rapier Siberian Cup 2020 (February 2020) Dmitriy Usoltsev LOSS Semifinal
Mixed Steel Single Rapier Siberian Cup 2020 (February 2020) Aleksandr Zaika WIN Third Place
Mixed Steel Single Rapier Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Petr Vasiliev LOSS Eliminations (RO12)
Mixed Steel Single Rapier Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Aleksandr Savochkin LOSS Pools
Mixed Steel Single Rapier Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Ilia Rebrov LOSS Pools
Mixed Steel Single Rapier Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Aleksandr Zaika WIN Pools
Mixed Steel Single Rapier Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Sergey Radishevskiy DRAW Pools

Sword and Buckler (Mixed, Steel)

DivisionEventOpponentOutcomeStage
Mixed Steel Arming Sword & Buckler Spring Open Duel Fencing Championship of the Ural Federal District 2018 (April 2018) Konstantin Osipov WIN
Mixed Steel Arming Sword & Buckler Spring Open Duel Fencing Championship of the Ural Federal District 2018 (April 2018) Rafael Fazletdinov LOSS
Mixed Steel Arming Sword & Buckler Spring Open Duel Fencing Championship of the Ural Federal District 2018 (April 2018) Denis Efimov WIN

Non-rated results

DivisionEventOpponentOutcomeStage
Mixed Classical Dueling Singlesword Spring Open Duel Fencing Championship of the Ural Federal District 2018 (April 2018) Rovshan Mustafaev DRAW
Mixed Classical Dueling Singlesword Spring Open Duel Fencing Championship of the Ural Federal District 2018 (April 2018) Aleksandr Kolodkin WIN
Mixed Classical Dueling Singlesword Spring Open Duel Fencing Championship of the Ural Federal District 2018 (April 2018) Denis Davydov WIN
Mixed Classical Dueling Singlesword Spring Open Duel Fencing Championship of the Ural Federal District 2018 (April 2018) Artem Borodulin LOSS
Mixed Classical Dueling Singlesword Spring Open Duel Fencing Championship of the Ural Federal District 2018 (April 2018) Vladimir Isaev LOSS
Women's Classical Dueling Singlesword Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Darya Golikova WIN Pools
Women's Classical Dueling Singlesword Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Olga Karbovnichaya LOSS Pools
Women's Classical Dueling Singlesword Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Ekaterina Tyurina WIN Pools
Women's Classical Dueling Singlesword Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Olga Slovareva LOSS Semifinal
Women's Classical Dueling Singlesword Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Milena Guseva WIN Third Place
Women's Classical Dueling Singlesword Spring Open Duel Fencing Championship of the Ural Federal District 2018 (April 2018) Daria Iliinykh DRAW
Women's Classical Dueling Singlesword Spring Open Duel Fencing Championship of the Ural Federal District 2018 (April 2018) Aleksandra Diukova WIN
Women's Classical Dueling Singlesword Spring Open Duel Fencing Championship of the Ural Federal District 2018 (April 2018) Polina Zueva WIN
Women's Classical Dueling Singlesword Spring Open Duel Fencing Championship of the Ural Federal District 2018 (April 2018) Anna Lavruhina WIN
Women's Classical Dueling Singlesword Spring Open Duel Fencing Championship of the Ural Federal District 2018 (April 2018) Anastasia Matiushina LOSS
Women's Classical Dueling Singlesword Spring Open Duel Fencing Championship of the Ural Federal District 2018 (April 2018) Anna Onishchuk LOSS
Women's Steel Rapier & Dagger Siberian Cup 2020 (February 2020) Daria Iliinykh WIN Final
Women's Steel Rapier & Dagger Blade Master 2020 (January 2020) Olga Slovareva LOSS Final
Women's Steel Rapier & Dagger Blade Master 2020 (January 2020) Maria Batalova WIN Pools
Women's Steel Rapier & Dagger Blade Master 2020 (January 2020) Irina Emelyanova WIN Pools
Women's Steel Rapier & Dagger Blade Master 2020 (January 2020) Anna Semenova WIN Pools
Women's Steel Rapier & Dagger Blade Master 2020 (January 2020) Olga Slovareva DRAW Pools
Women's Steel Rapier & Dagger Blade Master 2020 (January 2020) Irina Noskova LOSS Pools
Women's Steel Rapier & Dagger Blade Master 2020 (January 2020) Iuliia Pichugina WIN Semifinal
Women's Steel Rapier & Dagger Blade Master 2019 (February 2019) Evgeniya Drozdova WIN Pools
Women's Steel Rapier & Dagger Blade Master 2019 (February 2019) Daria Iliinykh WIN Pools
Women's Steel Rapier & Dagger Blade Master 2019 (February 2019) Ekaterina Leskovec WIN Pools
Women's Steel Rapier & Dagger Blade Master 2019 (February 2019) Iuliia Pichugina LOSS Pools
Women's Steel Rapier & Dagger Blade Master 2019 (February 2019) Olga Slovareva LOSS Semifinal
Women's Steel Rapier & Dagger Blade Master 2019 (February 2019) Anastasia Matiushina WIN Third place
Women's Steel Rapier & Dagger Blade Master 2018 (February 2018) Olga Vinogradova WIN
Women's Steel Rapier & Dagger Blade Master 2018 (February 2018) Iuliia Pichugina LOSS
Women's Steel Rapier & Dagger Blade Master 2018 (February 2018) Olga Slovareva LOSS
Women's Steel Rapier & Dagger Blade Master 2018 (February 2018) Daria Iliinykh WIN
Women's Steel Sabre Siberian Cup 2020 (February 2020) Irina Pronina WIN Finals (RO 3)
Women's Steel Sabre Siberian Cup 2020 (February 2020) Daria Iliinykh WIN Finals (RO 3)
Women's Steel Sabre Blade Master 2020 (January 2020) Irina Noskova LOSS Pools
Women's Steel Sabre Blade Master 2020 (January 2020) Maria Zvonareva WIN Pools
Women's Steel Sabre Blade Master 2020 (January 2020) Darya Golikova WIN Pools
Women's Steel Sabre Blade Master 2020 (January 2020) Tatiana Dmitrieva WIN Pools
Women's Steel Sabre Blade Master 2020 (January 2020) Iuliia Pichugina LOSS Quarterfinal
Women's Steel Sabre Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Olga Slovareva WIN Final
Women's Steel Sabre Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Ekaterina Pyankina WIN Pools
Women's Steel Sabre Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Karolina Romanyuk WIN Pools
Women's Steel Sabre Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Olga Posadskaia WIN Pools
Women's Steel Sabre Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Tatyana Kozhevnikova WIN Pools
Women's Steel Sabre Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Olga Karbovnichaya WIN Semifinal
Women's Steel Sabre Blade Master 2019 (February 2019) Daria Aleshina LOSS Pools
Women's Steel Sabre Blade Master 2019 (February 2019) Evgeniya Drozdova WIN Pools
Women's Steel Sabre Blade Master 2019 (February 2019) Olga Slovareva LOSS Pools
Women's Steel Sabre Blade Master 2019 (February 2019) Viktoriia Volkova WIN Pools
Women's Steel Sabre Spring Open Duel Fencing Championship of the Ural Federal District 2018 (April 2018) Iuliia Kuznetsova WIN
Women's Steel Sabre Spring Open Duel Fencing Championship of the Ural Federal District 2018 (April 2018) Viktoria Kovalenko WIN
Women's Steel Sabre Spring Open Duel Fencing Championship of the Ural Federal District 2018 (April 2018) Anna Onishchuk DRAW
Women's Steel Sabre Spring Open Duel Fencing Championship of the Ural Federal District 2018 (April 2018) Daria Iliinykh WIN
Women's Steel Sabre Spring Open Duel Fencing Championship of the Ural Federal District 2018 (April 2018) Iuliia Kuznetsova DRAW
Women's Steel Sabre Spring Open Duel Fencing Championship of the Ural Federal District 2018 (April 2018) Iuliia Pichugina LOSS
Women's Steel Sabre Blade Master 2018 (February 2018) Kira Amzarakova LOSS
Women's Steel Sabre Blade Master 2018 (February 2018) Irina Noskova DRAW
Women's Steel Sabre Blade Master 2018 (February 2018) Olga Ulybina WIN
Women's Steel Single Rapier Siberian Cup 2020 (February 2020) Daria Iliinykh LOSS Final
Women's Steel Sword & Buckler Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Olga Slovareva LOSS Final
Women's Steel Sword & Buckler Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Irina Emelyanova LOSS Pools
Women's Steel Sword & Buckler Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Olga Posadskaia WIN Pools
Women's Steel Sword & Buckler Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Karolina Romanyuk WIN Pools
Women's Steel Sword & Buckler Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Ekaterina Tyurina WIN Pools
Women's Steel Sword & Buckler Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Milena Guseva WIN Semifinal
Women's Steel Sword & Buckler Spring Open Duel Fencing Championship of the Ural Federal District 2018 (April 2018) Daria Iliinykh WIN
Women's Steel Sword & Buckler Spring Open Duel Fencing Championship of the Ural Federal District 2018 (April 2018) Iuliia Kuznetsova DRAW
Women's Steel Sword & Buckler Spring Open Duel Fencing Championship of the Ural Federal District 2018 (April 2018) Mariia Krutko WIN