Olga Slovareva

Club
Renaissance Fencing School
Nationality

Record

DivisionTotalWinLossDrawOther
Mixed Steel Arming Sword & Buckler 3 1 2 0 0
Women's Steel Sword & Buckler 10 9 1 0 0
Mixed Steel Rapier & Dagger 55 36 12 7 0
Women's Steel Rapier & Dagger 31 28 1 2 0
Women's Steel Longsword 17 9 7 1 0
Mixed Steel Single Rapier 20 12 8 0 0
Mixed Steel Sabre 33 12 15 6 0
Women's Steel Sabre 43 39 2 2 0
Mixed Classical Dueling Singlesword 21 11 6 4 0
Women's Classical Dueling Singlesword 12 11 0 1 0

Current ratings

CategoryRankWeighted Rating
Longsword (Women, Steel) 84 1397.8
Rapier and Dagger (Mixed, Steel) 28 1615.5
Sabre (Mixed/Men, Steel) 282 1323
Single Rapier (Mixed, Steel) 157 1389.7
Sword and Buckler (Mixed, Steel) 592 1116

Full rating history

Longsword (Women, Steel)

Rapier and Dagger (Mixed, Steel)

Sabre (Mixed/Men, Steel)

Single Rapier (Mixed, Steel)

Sword and Buckler (Mixed, Steel)

Fight history

Longsword (Women, Steel)

DivisionEventOpponentOutcomeStage
Women's Steel Longsword Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Natalia Balybina LOSS Finals (RO3)
Women's Steel Longsword Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Daria Iliinykh LOSS Finals (RO3)
Women's Steel Longsword Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Ekaterina Pyankina WIN Pools
Women's Steel Longsword Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Natalia Balybina LOSS Pools
Women's Steel Longsword Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Daria Iliinykh WIN Pools
Women's Steel Longsword Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Anastasiya Plohova WIN Pools
Women's Steel Longsword Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Svetlana Savina WIN Pools
Women's Steel Longsword Blade Master 2019 (February 2019) Olga Balenko WIN Pools
Women's Steel Longsword Blade Master 2019 (February 2019) Аnna Solovej LOSS Pools
Women's Steel Longsword Blade Master 2019 (February 2019) Kira Amzarakova DRAW Pools
Women's Steel Longsword Blade Master 2019 (February 2019) Olga Vinogradova WIN Pools
Women's Steel Longsword Blade Master 2019 (February 2019) Iuliia Pichugina LOSS Semifinal
Women's Steel Longsword Blade Master 2019 (February 2019) Daria Iliinykh WIN Third place
Women's Steel Longsword Big Moscow Tournament (April 2018) Mariia Davydova WIN
Women's Steel Longsword Big Moscow Tournament (April 2018) Iuliia Pichugina LOSS
Women's Steel Longsword Big Moscow Tournament (April 2018) Sofia Mikhalevich WIN
Women's Steel Longsword Big Moscow Tournament (April 2018) Margarita Druzhinina LOSS

Sabre (Mixed/Men, Steel)

DivisionEventOpponentOutcomeStage
Mixed Steel Sabre Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Daniil Volkov WIN Eighthfinal
Mixed Steel Sabre Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Denis Pahorukov LOSS Pools
Mixed Steel Sabre Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Denis Slobodenyuk WIN Pools
Mixed Steel Sabre Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Maksim Karmatskih WIN Pools
Mixed Steel Sabre Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Aleksandr Brusencov LOSS Pools
Mixed Steel Sabre Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Dmitriy Usoltsev LOSS Pools
Mixed Steel Sabre Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Egor Kulyomin DRAW Pools
Mixed Steel Sabre Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Denis Matyazh LOSS Pools
Mixed Steel Sabre Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Nikita Nenilin LOSS Pools
Mixed Steel Sabre Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Aleksey Filonov LOSS Quarterfinal
Mixed Steel Sabre Big Moscow Tournament 2019 (April 2019) Oleg Kolganov LOSS Eighthfinal
Mixed Steel Sabre Big Moscow Tournament 2019 (April 2019) Denis Maksimenko DRAW Pools
Mixed Steel Sabre Big Moscow Tournament 2019 (April 2019) Anastasia Matiushina WIN Pools
Mixed Steel Sabre Big Moscow Tournament 2019 (April 2019) Daria Aleshina DRAW Pools
Mixed Steel Sabre Big Moscow Tournament 2019 (April 2019) Anton Cherepnin LOSS Pools
Mixed Steel Sabre Open Golden Forests Tournament (March 2019) Iuliia Pichugina WIN Pools
Mixed Steel Sabre Open Golden Forests Tournament (March 2019) Anastasia Matiushina WIN Pools
Mixed Steel Sabre Open Golden Forests Tournament (March 2019) Aleksandr Dobrogorskii LOSS Pools
Mixed Steel Sabre Open Golden Forests Tournament (March 2019) Alexander Rassadkin WIN Quarterfinal
Mixed Steel Sabre Open Golden Forests Tournament (March 2019) Dmitry Gibadullin LOSS Semifinal
Mixed Steel Sabre Open Golden Forests Tournament (March 2019) Alexey Trekin LOSS Third Place
Mixed Steel Sabre Blade Master 2019 (February 2019) Vladimir Matlashevskiy WIN Eighthfinal
Mixed Steel Sabre Blade Master 2019 (February 2019) Rovshan Mustafaev WIN Pools
Mixed Steel Sabre Blade Master 2019 (February 2019) Daria Aleshina LOSS Pools
Mixed Steel Sabre Blade Master 2019 (February 2019) Artem Gusmanov WIN Pools
Mixed Steel Sabre Blade Master 2019 (February 2019) Vladimir Isaev DRAW Pools
Mixed Steel Sabre Blade Master 2019 (February 2019) Grigoriy Reshetnikov WIN Pools
Mixed Steel Sabre Blade Master 2019 (February 2019) Vasily Moiseenko DRAW Pools
Mixed Steel Sabre Blade Master 2019 (February 2019) Daria Iliinykh WIN Pools
Mixed Steel Sabre Blade Master 2019 (February 2019) Vladimir Isaev LOSS Pools
Mixed Steel Sabre Blade Master 2019 (February 2019) Artem Bykov DRAW Pools
Mixed Steel Sabre Blade Master 2019 (February 2019) Pavel Burlak LOSS Pools
Mixed Steel Sabre Blade Master 2019 (February 2019) Pavel Medvedev LOSS Quarterfinal

Rapier and Dagger (Mixed, Steel)

DivisionEventOpponentOutcomeStage
Mixed Steel Rapier & Dagger Open Golden Forests Tournament (November 2019) Viacheslav Holodiuk WIN Final
Mixed Steel Rapier & Dagger Open Golden Forests Tournament (November 2019) Sergey Bakumenko WIN Pools
Mixed Steel Rapier & Dagger Open Golden Forests Tournament (November 2019) Kirill Danilov LOSS Pools
Mixed Steel Rapier & Dagger Open Golden Forests Tournament (November 2019) Mikhail Rekhtin DRAW Pools
Mixed Steel Rapier & Dagger Open Golden Forests Tournament (November 2019) Sergey Kondratyuk WIN Pools
Mixed Steel Rapier & Dagger Open Golden Forests Tournament (November 2019) Aleksandr Rykalin WIN Pools
Mixed Steel Rapier & Dagger Open Golden Forests Tournament (November 2019) Iuliia Pichugina WIN Quarterfinal
Mixed Steel Rapier & Dagger Open Golden Forests Tournament (November 2019) Mikhail Rekhtin WIN Semifinal
Mixed Steel Rapier & Dagger Autumn Ural Cup 2019 (October 2019) Viacheslav Shavkutenko LOSS Eliminations (RO6)
Mixed Steel Rapier & Dagger Autumn Ural Cup 2019 (October 2019) Vladislav Rogozin WIN Pools
Mixed Steel Rapier & Dagger Autumn Ural Cup 2019 (October 2019) Irina Noskova WIN Pools
Mixed Steel Rapier & Dagger Autumn Ural Cup 2019 (October 2019) Sergey Tikhomirov LOSS Pools
Mixed Steel Rapier & Dagger European Games Invitational Gala Tournament 2019 (June 2019) Martin Belcredi Vlček WIN Eighth Final
Mixed Steel Rapier & Dagger European Games Invitational Gala Tournament 2019 (June 2019) Emilia Skirmuntt WIN Pool 3
Mixed Steel Rapier & Dagger European Games Invitational Gala Tournament 2019 (June 2019) Andrii Naidenko WIN Pool 3
Mixed Steel Rapier & Dagger European Games Invitational Gala Tournament 2019 (June 2019) Emanuele Fichera WIN Pool 3
Mixed Steel Rapier & Dagger European Games Invitational Gala Tournament 2019 (June 2019) Martin Janičina LOSS Pool 3
Mixed Steel Rapier & Dagger European Games Invitational Gala Tournament 2019 (June 2019) Ivan Novichenko LOSS Quarter Final
Mixed Steel Rapier & Dagger Blade Master 2019 (February 2019) Andrei Skrynko LOSS Eliminations (RO12)
Mixed Steel Rapier & Dagger Blade Master 2019 (February 2019) Anton Bulaev LOSS Pools
Mixed Steel Rapier & Dagger Blade Master 2019 (February 2019) Bogdan Bykov WIN Pools
Mixed Steel Rapier & Dagger Blade Master 2019 (February 2019) Aleksandr Gorbunov WIN Pools
Mixed Steel Rapier & Dagger Blade Master 2019 (February 2019) Michail Demidov WIN Pools
Mixed Steel Rapier & Dagger Blade Master 2019 (February 2019) Sergey Novikov WIN Pools
Mixed Steel Rapier & Dagger Big Moscow Tournament (April 2018) Anastasiia Averianova WIN
Mixed Steel Rapier & Dagger Big Moscow Tournament (April 2018) Sergei Geraskin LOSS
Mixed Steel Rapier & Dagger Big Moscow Tournament (April 2018) Almir Shammasov WIN
Mixed Steel Rapier & Dagger Big Moscow Tournament (April 2018) Andrei Nikitin WIN
Mixed Steel Rapier & Dagger Big Moscow Tournament (April 2018) Sergei Geraskin LOSS
Mixed Steel Rapier & Dagger Big Moscow Tournament (April 2018) Sergey Petrov WIN
Mixed Steel Rapier & Dagger Big Moscow Tournament (April 2018) Sergey Petrov WIN
Mixed Steel Rapier & Dagger Big Moscow Tournament (April 2018) Daria Aleshina WIN
Mixed Steel Rapier & Dagger Big Moscow Tournament (April 2018) Aleksei Elistratov DRAW
Mixed Steel Rapier & Dagger Big Moscow Tournament (April 2018) Vitaliy Kuznetsov WIN
Mixed Steel Rapier & Dagger Big Moscow Tournament (April 2018) Dmitrii Nikulshin DRAW
Mixed Steel Rapier & Dagger Spring Golden Forests Championship 2018 (March 2018) Sergei Shchipanov WIN
Mixed Steel Rapier & Dagger Spring Golden Forests Championship 2018 (March 2018) Almir Shammasov WIN
Mixed Steel Rapier & Dagger Spring Golden Forests Championship 2018 (March 2018) Iuliia Pichugina WIN
Mixed Steel Rapier & Dagger Spring Golden Forests Championship 2018 (March 2018) Nikolay Malyshev WIN
Mixed Steel Rapier & Dagger Spring Golden Forests Championship 2018 (March 2018) Mikhail Bakir DRAW
Mixed Steel Rapier & Dagger Spring Golden Forests Championship 2018 (March 2018) Mikhail Bakir WIN
Mixed Steel Rapier & Dagger Spring Golden Forests Championship 2018 (March 2018) Dmitrii Nikulshin WIN
Mixed Steel Rapier & Dagger Blade Master 2018 (February 2018) Sergey Vasiliev DRAW
Mixed Steel Rapier & Dagger Blade Master 2018 (February 2018) Vadim Polyuga WIN
Mixed Steel Rapier & Dagger Blade Master 2018 (February 2018) Vadim Zaharov LOSS
Mixed Steel Rapier & Dagger Blade Master 2018 (February 2018) Iuliia Pichugina DRAW
Mixed Steel Rapier & Dagger Blade Master 2018 (February 2018) Daria Iliinykh WIN
Mixed Steel Rapier & Dagger Big Moscow Tournament 2017 (April 2017) Evgenii Belov WIN
Mixed Steel Rapier & Dagger Big Moscow Tournament 2017 (April 2017) Semenov Vitalii WIN
Mixed Steel Rapier & Dagger Big Moscow Tournament 2017 (April 2017) Evgeniy Pleshakov DRAW
Mixed Steel Rapier & Dagger Big Moscow Tournament 2017 (April 2017) Ivan Kashitsyn LOSS
Mixed Steel Rapier & Dagger Big Moscow Tournament 2017 (April 2017) Aleksandr Savochkin LOSS
Mixed Steel Rapier & Dagger Big Moscow Tournament 2017 (April 2017) Sergei Geraskin WIN
Mixed Steel Rapier & Dagger Big Moscow Tournament 2017 (April 2017) Silvia Tomassetti WIN
Mixed Steel Rapier & Dagger Big Moscow Tournament 2017 (April 2017) Alexander Koptev WIN

Single Rapier (Mixed, Steel)

DivisionEventOpponentOutcomeStage
Mixed Steel Single Rapier Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Radik Shagabutdinov LOSS Pools
Mixed Steel Single Rapier Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Grigorii Ivanov LOSS Pools
Mixed Steel Single Rapier Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Dmitry Lazarenko WIN Pools
Mixed Steel Single Rapier Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Andrei Skrynko LOSS Pools
Mixed Steel Single Rapier Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Petr Vasiliev LOSS Pools
Mixed Steel Single Rapier Open Golden Forests Tournament (November 2019) Viacheslav Holodiuk WIN Eighthfinal
Mixed Steel Single Rapier Open Golden Forests Tournament (November 2019) Nikita Maksimenko LOSS Final
Mixed Steel Single Rapier Open Golden Forests Tournament (November 2019) Iuliia Pichugina WIN Pools
Mixed Steel Single Rapier Open Golden Forests Tournament (November 2019) Alexander Ryabov LOSS Pools
Mixed Steel Single Rapier Open Golden Forests Tournament (November 2019) Ruslan Urazbahtin LOSS Pools
Mixed Steel Single Rapier Open Golden Forests Tournament (November 2019) Vitaliy Serebrov WIN Pools
Mixed Steel Single Rapier Open Golden Forests Tournament (November 2019) Mihail Vlasov WIN Pools
Mixed Steel Single Rapier Open Golden Forests Tournament (November 2019) Aleksandr Rykalin WIN Pools
Mixed Steel Single Rapier Open Golden Forests Tournament (November 2019) Sergey Bakumenko WIN Pools
Mixed Steel Single Rapier Open Golden Forests Tournament (November 2019) Dmitriy Ishchenko WIN Quarterfinal
Mixed Steel Single Rapier Open Golden Forests Tournament (November 2019) Sergey Kondratyuk WIN Semifinal
Mixed Steel Single Rapier Big Moscow Tournament 2019 (April 2019) Andrey Nekrylov LOSS Eliminations (RO12)
Mixed Steel Single Rapier Big Moscow Tournament 2019 (April 2019) Denis Maksimenko WIN Pools
Mixed Steel Single Rapier Big Moscow Tournament 2019 (April 2019) Alexey Perkov WIN Pools
Mixed Steel Single Rapier Big Moscow Tournament 2019 (April 2019) Vasily Moiseenko WIN Pools

Sword and Buckler (Mixed, Steel)

DivisionEventOpponentOutcomeStage
Mixed Steel Arming Sword & Buckler Big Moscow Tournament 2019 (April 2019) Iuliia Kuznetsova WIN Pools
Mixed Steel Arming Sword & Buckler Big Moscow Tournament 2019 (April 2019) Iuliia Pichugina LOSS Pools
Mixed Steel Arming Sword & Buckler Big Moscow Tournament 2019 (April 2019) Evgeniy Volodkov LOSS Pools

Non-rated results

DivisionEventOpponentOutcomeStage
Mixed Classical Dueling Singlesword Autumn Ural Cup 2019 (October 2019) Andrey Zhdanov WIN Eighthfinal
Mixed Classical Dueling Singlesword Autumn Ural Cup 2019 (October 2019) Innokentii Degaltcev WIN Pools
Mixed Classical Dueling Singlesword Autumn Ural Cup 2019 (October 2019) Leonid Tcurkin LOSS Pools
Mixed Classical Dueling Singlesword Autumn Ural Cup 2019 (October 2019) Ivan Shubinov WIN Pools
Mixed Classical Dueling Singlesword Autumn Ural Cup 2019 (October 2019) Aleksandr Kolodkin WIN Pools
Mixed Classical Dueling Singlesword Autumn Ural Cup 2019 (October 2019) Aleksey Zhivaev WIN Pools
Mixed Classical Dueling Singlesword Autumn Ural Cup 2019 (October 2019) Vladimir Nasretdinov LOSS Pools
Mixed Classical Dueling Singlesword Autumn Ural Cup 2019 (October 2019) Dmitrii Kuklin LOSS Quarterfinal
Mixed Classical Dueling Singlesword Open Golden Forests Tournament (March 2019) Georgiy Derevyankin WIN Eighthfinal
Mixed Classical Dueling Singlesword Open Golden Forests Tournament (March 2019) Ivan Abaimov DRAW Pools
Mixed Classical Dueling Singlesword Open Golden Forests Tournament (March 2019) Georgiy Derevyankin DRAW Pools
Mixed Classical Dueling Singlesword Open Golden Forests Tournament (March 2019) Roman Gornostaev WIN Pools
Mixed Classical Dueling Singlesword Open Golden Forests Tournament (March 2019) Tatyana Ivanova WIN Pools
Mixed Classical Dueling Singlesword Open Golden Forests Tournament (March 2019) Aleksandr Levin LOSS Quarterfinal
Mixed Classical Dueling Singlesword Duelling Classic 2017 (March 2017) Nikita Golovin LOSS
Mixed Classical Dueling Singlesword Duelling Classic 2017 (March 2017) Egor Piatkov DRAW
Mixed Classical Dueling Singlesword Duelling Classic 2017 (March 2017) Elizaveta Rodina WIN
Mixed Classical Dueling Singlesword Duelling Classic 2017 (March 2017) Ilia Morozov WIN
Mixed Classical Dueling Singlesword Duelling Classic 2017 (March 2017) Oleg Kolganov DRAW
Mixed Classical Dueling Singlesword Duelling Classic 2017 (March 2017) Veniamin Shekhtman LOSS
Mixed Classical Dueling Singlesword Duelling Classic 2017 (March 2017) Andrey Kozlov WIN
Women's Classical Dueling Singlesword Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Olga Karbovnichaya WIN Final
Women's Classical Dueling Singlesword Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Irina Emelyanova WIN Pools
Women's Classical Dueling Singlesword Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Olga Posadskaia WIN Pools
Women's Classical Dueling Singlesword Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Karolina Romanyuk DRAW Pools
Women's Classical Dueling Singlesword Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Milena Guseva WIN Pools
Women's Classical Dueling Singlesword Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Natalia Balybina WIN Semifinal
Women's Classical Dueling Singlesword Duelling Classic 2017 (March 2017) Ksenia Zherevchuk WIN
Women's Classical Dueling Singlesword Duelling Classic 2017 (March 2017) Anastasiia Podorova WIN
Women's Classical Dueling Singlesword Duelling Classic 2017 (March 2017) Anastasiia Mishchenko WIN
Women's Classical Dueling Singlesword Duelling Classic 2017 (March 2017) Anastasiia Mishchenko WIN
Women's Classical Dueling Singlesword Duelling Classic 2017 (March 2017) Ksenia Zherevchuk WIN
Women's Classical Dueling Singlesword Duelling Classic 2017 (March 2017) Natalia Amzarakova WIN
Women's Steel Rapier & Dagger Blade Master 2019 (February 2019) Iuliia Pichugina WIN Final
Women's Steel Rapier & Dagger Blade Master 2019 (February 2019) Daria Aleshina WIN Pools
Women's Steel Rapier & Dagger Blade Master 2019 (February 2019) Kira Amzarakova WIN Pools
Women's Steel Rapier & Dagger Blade Master 2019 (February 2019) Olga Vinogradova WIN Pools
Women's Steel Rapier & Dagger Blade Master 2019 (February 2019) Anastasia Matiushina WIN Pools
Women's Steel Rapier & Dagger Blade Master 2019 (February 2019) Natalia Balybina WIN Semifinal
Women's Steel Rapier & Dagger Big Moscow Tournament (April 2018) Anastasia Matiushina WIN
Women's Steel Rapier & Dagger Big Moscow Tournament (April 2018) Viktoria Romashova WIN
Women's Steel Rapier & Dagger Big Moscow Tournament (April 2018) Anastasiia Averianova WIN
Women's Steel Rapier & Dagger Big Moscow Tournament (April 2018) Viktoria Romashova WIN
Women's Steel Rapier & Dagger Big Moscow Tournament (April 2018) Daria Aleshina WIN
Women's Steel Rapier & Dagger Spring Golden Forests Championship 2018 (March 2018) Iuliia Pichugina WIN
Women's Steel Rapier & Dagger Spring Golden Forests Championship 2018 (March 2018) Maria Zvonareva WIN
Women's Steel Rapier & Dagger Spring Golden Forests Championship 2018 (March 2018) Anastasiya Krestovskaya WIN
Women's Steel Rapier & Dagger Spring Golden Forests Championship 2018 (March 2018) Sevil Daminova WIN
Women's Steel Rapier & Dagger Spring Golden Forests Championship 2018 (March 2018) Iuliia Pichugina LOSS
Women's Steel Rapier & Dagger Blade Master 2018 (February 2018) Svetlana Beliavtceva WIN
Women's Steel Rapier & Dagger Blade Master 2018 (February 2018) Natalia Balybina WIN
Women's Steel Rapier & Dagger Blade Master 2018 (February 2018) Daria Aleshina WIN
Women's Steel Rapier & Dagger Blade Master 2018 (February 2018) Iuliia Pichugina WIN
Women's Steel Rapier & Dagger Blade Master 2018 (February 2018) Irina Noskova WIN
Women's Steel Rapier & Dagger Blade Master 2018 (February 2018) Anastasia Matiushina WIN
Women's Steel Rapier & Dagger Big Moscow Tournament 2017 (April 2017) Tatiana Terekhova DRAW
Women's Steel Rapier & Dagger Big Moscow Tournament 2017 (April 2017) Daria Aleshina DRAW
Women's Steel Rapier & Dagger Big Moscow Tournament 2017 (April 2017) Silvia Tomassetti WIN
Women's Steel Rapier & Dagger Big Moscow Tournament 2017 (April 2017) Alena Pronina WIN
Women's Steel Rapier & Dagger Big Moscow Tournament 2016 (April 2016) Maria Zvonareva WIN
Women's Steel Rapier & Dagger Big Moscow Tournament 2016 (April 2016) Anastasia Matiushina WIN
Women's Steel Rapier & Dagger Big Moscow Tournament 2016 (April 2016) Alsu Saifutdinova WIN
Women's Steel Rapier & Dagger Big Moscow Tournament 2016 (April 2016) Maria Romanyuk WIN
Women's Steel Rapier & Dagger Big Moscow Tournament 2016 (April 2016) Ksenia Zherevchuk WIN
Women's Steel Sabre Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Natalia Balybina LOSS Final
Women's Steel Sabre Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Nadezhda Lazareva WIN Pools
Women's Steel Sabre Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Anastasiya Plohova WIN Pools
Women's Steel Sabre Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Milena Guseva WIN Pools
Women's Steel Sabre Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Olga Karbovnichaya WIN Pools
Women's Steel Sabre Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Darya Golikova WIN Pools
Women's Steel Sabre Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Tatyana Kozhevnikova WIN Semifinal
Women's Steel Sabre Blade Master 2019 (February 2019) Iuliia Pichugina WIN Eliminations (RO6)
Women's Steel Sabre Blade Master 2019 (February 2019) Daria Aleshina WIN Eliminations (RO6)
Women's Steel Sabre Blade Master 2019 (February 2019) Anastasia Matiushina WIN Final (RO3)
Women's Steel Sabre Blade Master 2019 (February 2019) Evgeniya Drozdova WIN Pools
Women's Steel Sabre Blade Master 2019 (February 2019) Daria Aleshina DRAW Pools
Women's Steel Sabre Blade Master 2019 (February 2019) Natalia Balybina WIN Pools
Women's Steel Sabre Blade Master 2019 (February 2019) Viktoriia Volkova WIN Pools
Women's Steel Sabre Big Moscow Tournament (April 2018) Kira Amzarakova WIN
Women's Steel Sabre Big Moscow Tournament (April 2018) Mariia Davydova WIN
Women's Steel Sabre Big Moscow Tournament (April 2018) Elena Muzurina WIN
Women's Steel Sabre Big Moscow Tournament (April 2018) Iuliia Pichugina WIN
Women's Steel Sabre Big Moscow Tournament (April 2018) Daria Aleshina WIN
Women's Steel Sabre Big Moscow Tournament (April 2018) Elena Muzurina WIN
Women's Steel Sabre Blade Master 2018 (February 2018) Iuliia Pichugina WIN
Women's Steel Sabre Blade Master 2018 (February 2018) Svetlana Beliavtceva WIN
Women's Steel Sabre Blade Master 2018 (February 2018) Maria Orlova DRAW
Women's Steel Sabre Blade Master 2018 (February 2018) Daria Iliinykh WIN
Women's Steel Sabre Blade Master 2018 (February 2018) Daria Aleshina LOSS
Women's Steel Sabre Ascent Sabre Tournament 2017 (October 2017) Anastasia Matiushina WIN eliminations
Women's Steel Sabre Ascent Sabre Tournament 2017 (October 2017) Iuliia Pichugina WIN finals
Women's Steel Sabre Ascent Sabre Tournament 2017 (October 2017) Alena Pronina WIN round of pools
Women's Steel Sabre Ascent Sabre Tournament 2017 (October 2017) Tatyana Sedlova WIN round of pools
Women's Steel Sabre Ascent Sabre Tournament 2017 (October 2017) Taisia Chistiakova WIN round of pools
Women's Steel Sabre Ascent Sabre Tournament 2017 (October 2017) Iuliia Kuznetsova WIN round of pools
Women's Steel Sabre Big Moscow Tournament 2017 (April 2017) Anastasia Matiushina WIN
Women's Steel Sabre Big Moscow Tournament 2017 (April 2017) Alsu Saifutdinova WIN
Women's Steel Sabre Big Moscow Tournament 2017 (April 2017) Kira Amzarakova WIN
Women's Steel Sabre Big Moscow Tournament 2017 (April 2017) Alsu Saifutdinova WIN
Women's Steel Sabre Big Moscow Tournament 2017 (April 2017) Iulia Kuksgazen WIN
Women's Steel Sabre Big Moscow Tournament 2016 (April 2016) Olga Odintsova WIN
Women's Steel Sabre Big Moscow Tournament 2016 (April 2016) Anastasia Matiushina WIN
Women's Steel Sabre Big Moscow Tournament 2016 (April 2016) Alena Pronina WIN
Women's Steel Sabre Big Moscow Tournament 2016 (April 2016) Maria Orlova WIN
Women's Steel Sabre Big Moscow Tournament 2016 (April 2016) Viktoria Kovalenko WIN
Women's Steel Sabre Big Moscow Tournament 2016 (April 2016) Alsu Saifutdinova WIN
Women's Steel Sabre Big Moscow Tournament 2016 (April 2016) Anastasia Miroshnikova WIN
Women's Steel Sword & Buckler Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Natalia Balybina WIN Final
Women's Steel Sword & Buckler Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Darya Golikova WIN Pools
Women's Steel Sword & Buckler Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Milena Guseva WIN Pools
Women's Steel Sword & Buckler Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Olga Posadskaia WIN Pools
Women's Steel Sword & Buckler Open Championship of Ural Federal District 2019 (November 2019) Ekaterina Tyurina WIN Semifinal
Women's Steel Sword & Buckler Autumn Ural Cup 2019 (October 2019) Irina Noskova WIN Final
Women's Steel Sword & Buckler Autumn Ural Cup 2019 (October 2019) Irina Noskova LOSS Pools
Women's Steel Sword & Buckler Autumn Ural Cup 2019 (October 2019) Darya Golikova WIN Pools
Women's Steel Sword & Buckler Autumn Ural Cup 2019 (October 2019) Irina Emelyanova WIN Pools
Women's Steel Sword & Buckler Autumn Ural Cup 2019 (October 2019) Olga Karbovnichaya WIN Semifinal